Wiosenne farbowanko? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-03, 23:52   #31
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Zrobić się na czarno

sliczna jestes na tym zdjeciu gdzie masz koszule w czarna biala kartke bardzo ladnie wygladasz. o wiele lepiej ci w naturalnych brwiach naprawde jesli lubisz je podkreslac to uzywaj brazowego cienia prosze obiecaj mi ze zrezygnujesz z tych czarnych brwi! a co do wlosow dalej jestem zdania zebys nie farbowala. ciezko ci bedzie wrocic pozniej do tego blondu, a szczerze nie wydaje mi sie zeby ci czarne pasowaly.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

kurcze oczywiscie chodzi mi o zdjecie z czerwona biala kratka
Stary 2010-06-04, 12:20   #32
Justuchna
Raczkowanie

Dot.: Zrobić się na czarno

Dziękuję Rezygnacja przychodzi mi ciężko.. tzn. wiesz, na wielkie wyjścia mocno się maluję, a na co dzień to zostawiam skórę w spokoju, niech oddycha póki może:P
Umówiona już jestem do fryzjera na ścinanie grzywki póki co. Fryzjer elastyczny, powiedział, że się dopasuje do mnie (cokolwiek to miałoby znaczyć)
Heh, zauważyłam ciekawą prawidłowość. Co pół roku chodzę do fryzjera i potrzebuję diametralnej odmiany (czyt.: czuję się okrutnie zaniedbana). Nie za często to? Jednak przy zapuszczaniu włosów taki odmiany są coraz trudniejsze.
Nie wiem czy też tak macie, ale te włosy to traktuję chyba jak Samson:P Jak mi ścinają choć cm, o co walczy właśnie mój fryzjer, to łzy się kręcą w oku. Takie chore przywiązanie do.. nie wiem czego? Kobiecości? Elementu zakrywającego coś tam?
W planach są włosy do pasa. Oczywiście są suche (na maseczki to już fortunę wydałam i nic), bardzo grube (jak nie blond), bardzo ciężkie (już teraz ważą ok. 0,5kg!), ale mam jakiś dziecięcy sentyment do takich długości.. Może i bollywood ma na mnie wpływ:P
Myślicie, że taka długość byłaby ok? Oczywiście z lekką grzywką na bok (na tym zdjęciu w białej bluzce grzywka nieco odrośnięta, ale coś tam pokazuje). Czy że to już niedobrze do figury, wieku itd?
Justuchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:42   #33
judge
Zadomowienie

Dot.: Wiosenne farbowanko? :)

O jaka ładna buzia,witaj
Nie zmieniaj się bo masz b.ładny kolor włosów i on nadaje Ci tylee naturalnego looku Naprawde !
Stary 2010-06-04, 15:30   #34
untouchable
Wtajemniczenie

dlugie ladne zadbane wlosy zawsze sa ok i jestem za grzywka na bok i przedzialkiem z boku bo na niektorych zdjeciach masz po srodku. w spietych wlosach tez ci ladnie

wiesz ja tez mam tak czesto, ze czuje jakas potrzebe zmiany no i wypada wlasnie zawsze na wlosy. glownie zmiana koloru przez co mialam na glowie juz przerozne odcienie rudosci, blond, troche brazow, raz nawet jakas tam czerwien, a ostatnio marzy mi sie naturalny blond dlatego tak mi sie twoje wlosy podobaja
Stary 2010-06-05, 13:19   #35
Justuchna
Raczkowanie

Dziękuję Wam kochane

Ale jak to się okazuje, untouchable, często się chce mieć to, czego się nie ma Idę do fryzjera w środę, pokażę Wam efekt jak wrócę Ale pewnie nie będzie niezwykle inny od tego, co jest
Trzymajcie się
Stary 2010-06-05, 22:56   #36
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Justuchna Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam kochane

Ale jak to się okazuje, untouchable, często się chce mieć to, czego się nie ma Idę do fryzjera w środę, pokażę Wam efekt jak wrócę Ale pewnie nie będzie niezwykle inny od tego, co jest
Trzymajcie się
no to czekam do srody na zdjecia

pozdrawiam
Stary 2010-07-18, 14:09   #37
Justuchna
Raczkowanie

I tak wyczekałam, przemyślałam sprawę, włosów nie farbowałam, przycięłam tylko grzywkę. Jak na razie poczekam z farbowaniem, choć naprawdę look a la Cleopatra mnie zniewala...
Niemniej, obcięta grzywka, obiecane, więc pokazuję)
(Dodać muszę, że i tak za bardzo mi opadała na oczy, a czasami mi się przydaje wzrok, więc po obcinaniu sama sobie docięłam resztę, wygląda tak samo, rzekłabym nawet, że ładniej).
Stary 2010-07-19, 12:54   #38
Justuchna
Raczkowanie

I jeszcze mam takie pytanko: co myślicie o rozjaśnieniu włosów? Platynę można uzyskać tylko silnym środkiem, utlenianiem chyba... więc odpada. Chodzi mi o takie rozjaśnianie co schodzi po paru myciach - dla próby.

Właśnie wyczytałam gdzieś, że są dwa sposoby krótkotrwałego farbowania:
1. szamponetkami (kolor podobno trzyma się ok. 24 mycia, ale czasem może zostać - mnie tak właśnie zostało dopóki nie ścięłam:/)
2. farbowanie krótkotrwałe (tu podobno w salonach można i kolor zawsze schodzi, ale wtedy włosy są zawsze brudne, bo ta farba oblepia włos i środki czyszczące się do niego nie dostają)
Wiecie coś może o drugim sposobie? Bo chodzi mi o taki jak najmniej inwazyjny i żeby kolor na pewno zszedł
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości