Wiosna ! Potrzebuję zmiany.. Pomożcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-27, 10:40   #1
inka205
Raczkowanie

Exclamation

Serdecznie witam 'NOWE' koleżanki. W końcu nadeszła wiosna (choć może jeszcze mało jej widać za oknem ) i poczułam nieodzowną chęć dużej zmiany. Na dodatek dosłownie za parę dni kończę ćwierćwiecze (brrry- nieunikniony czas) także postanowiłam aby mój wygląd nabrał bardziej eleganckiego wyrazu. Z tego co poczytałam każdą zmianę zaczyna się od określenia typu urody.

To ja zaraz po przebudzeniu grrr tragedia no ale moze cos z niego mozna juz wywnioskować. Spróbuję sie opisać. Jestem niska-158 cm wzrostu, Raczej krąglutka, badajże tym klepsydry lub wiolończeli. Cerę mam bladą często zarumienioną na różowo ale często też jestem czerwona jak cegla np gdy sie zawstydzę, mam niebiesko-szare oczy tęczówka ma ciemniejszą obwódke granatową zauwazyłam ze tęczówka oka zmienia swój odcien blednie raz a raz oczka są bardzo niebieskie, oprawa oczu średnia, włosy w dzieciństwie ciemny blond teraz brązowy patrze na odrosty nie ma połysku ciepłego, usta raczej różowe, mam gdzieniegdzie piegi słabo brązowe i jeden pieprzyk na twarzy ciemno brązowy, opalam się (oparzam) najpierw na rózowo-czerwono. Ciągle przyciemniam włosy i uzywam ciemniejszych ciepłych podkładów by zniwelować bladość (zdjecie 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00007.jpg (134,2 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2926.jpg (123,4 KB, 129 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-27 o 11:51 Powód: post pod postem
inka205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:11   #2
Nerchie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Wiosna ! Potrzebuję zmiany.. Pomożcie

może pare pasemek, wycieniować? Trochę aby rozweselić proponuje kolczyki ciekawe handmade malowane, pawie pióra, kolorowe...

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:18   #3
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

jesteś latem,
włoski mocno wycieniuj zwłaszcza przy twarzy, polecam przedziałek bardziej na boku niż na środku, kolor blond, albo brąz z szarymi, mysimi pasemkami, kolorki dla ciebie: waniliowy, pudrowż, szary, grafitowy i inne odcienie szarego, kremowy, szafirowy, pistaciowy, łącz te kolorki z innymi jakie tylko ci się podobają, najczęściej przy ciele noś te które napisałam powyżej, a na to nakładaj inne np. intensyny żółty swetr + kremowa apaszka przy twarzy, jeansy najlepiej ciemniejsze dla twojego typu figrurki, albo czarne
jesteś niska więc noś spodnie proste zakładane w kant, unikaj mankietów na dole, unikaj też szlufek i wpuszczanych kieszeni poszerzających biodra, unikaj rurek i dzwonów
wybieraj tuniki za pośladki i podkreślaj talię paskiem, możesz wybrać długi pasek i związać go w talii tak żeby zwisał będziesz wyglądała na wyższą
wybieraj rękawy 3/4 które dodają lekkości, nie noś zbyt obcisłych ale też nie luźnych rzeczy niech są dopasoane...
staraj się pokazać swoje atuty, a ukrywać to co zbędne

jeżeli chcesz pomocy to napisz co w sobie lubisz pomoge ci to podkreślić, a czego nie lubisz to zakryjemy
majka_mulatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:03   #4
inka205
Raczkowanie

O jaka wyczerpująca odpowiedź Bardzo dziękuję <całus>. Mam ładny biust chciałabym umieć go podkreslić w suptelny sposoób niewulgarny taki akurat do pracy. Największy problem mam z bioderkami i lekkim brzuszkiem to muszę ukryć. I marzy mi się nosić sukienki tylo cieżko jakos mi dobrac fason oraz spódnice, bo całą zimę pomykałam w spodniach
Czytałam też że obsas jest dobry dla niskich osób. Jaki jest bezpieczny obsas bym mogła ok 8 gdz. w nich wytrzymać ? (Prowadzą jakąś szkołę nauki chodzenia na obsasach ;P ??)

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

a no i udka chce stanowczo musze ukryć
Stary 2009-03-29, 17:26   #5
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
O jaka wyczerpująca odpowiedź Bardzo dziękuję <całus>. Mam ładny biust chciałabym umieć go podkreslić w suptelny sposoób niewulgarny taki akurat do pracy. Największy problem mam z bioderkami i lekkim brzuszkiem to muszę ukryć. I marzy mi się nosić sukienki tylo cieżko jakos mi dobrac fason oraz spódnice, bo całą zimę pomykałam w spodniach
Czytałam też że obsas jest dobry dla niskich osób. Jaki jest bezpieczny obsas bym mogła ok 8 gdz. w nich wytrzymać ? (Prowadzą jakąś szkołę nauki chodzenia na obsasach ;P ??)

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

a no i udka chce stanowczo musze ukryć
nie wiem co znaczy ładny, kazdy może być ładny i ten duży i ten mały, jeżeli chcesz go optycznie powiększyć to noś dekoldy zaokrąglone, jeżeli gustownie go pokazać zmniejszając to w serek literkę "V", podkreślić go możesz również przez odcinane bluzki pod biustem
bioderka rozumiem że za szaerokie unikaj więc niskich biodrówek, szlufek i wpuszczanych kieszeni w tych okolicach, noś gładknie materiały, albo drobny wzorek na spodniach albo spódnicach
brzuszek- unikaj gumek w pasie, noś dopasowane ale nie luźne ubrania najlepiej dłuższe tuniki długości za pośladki, co cię nie skróci, jeżeli będziesz mieć obcasy to wtedy może być długości do pośladków,
jak masz masywne uda to noś albo spódnice/sukienki ołówkowe które cię wyszczuplą długości do albo za kolana, albo spódnice w literkę A, rozkloszowane dołem które ukryją co trzeba
obcas jest dobry i dla niskich i dla średnich i dla wysokich zalezy co chce się osiągnąć, jeżeli nie chodziłaś nigdy na obcasie zacznij od 3-4 cm, a potem je zwiększaj systematycznie, a takie na 8 h to najlepsze słupki te zwężane do dołu i z prostym obcasem- zdjęcia, albo koturn
do tuniki ze zdjęcia dodaj żakiet ciemny rękaw 3/4 który nada ci lekkości + spodnie proste zaprasowane na kant, będziesz wyglądać naprawdę rewelacyjnie do biura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (26,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: png buty.png (4,2 KB, 428 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (32,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suki.jpg (16,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4026.jpg (18,0 KB, 5 załadowań)
Stary 2009-03-29, 17:52   #6
inka205
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Wiosna ! Potrzebuję zmiany.. Pomożcie

No to czas zacząc kompletować nową garderobę Dziękuję za wyczerpujące rady
Stary 2009-03-30, 12:08   #7
majlenka18
Przyczajenie

powinnas chodzic w butach na wysokim obcasie,jeżeli jestes kragła to polecam spódnice do kolan w kształcie litery A

Na Twoim miejscu zmieniłabym kolor włosów na ciepły braz
majlenka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:52   #8
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

Cytat:
Napisane przez majlenka18 Pokaż wiadomość
powinnas chodzic w butach na wysokim obcasie,jeżeli jestes kragła to polecam spódnice do kolan w kształcie litery A

Na Twoim miejscu zmieniłabym kolor włosów na ciepły braz
nie może mieć ciepłego brązu gdyż jest zimnym typem tylko chłodne barwy wchodzą w grę
Stary 2009-03-30, 18:06   #9
tajlaa
Zadomowienie

a widzisz jednak umieszczenie wątku w odpowiednim miejscu to też ważna rzecz:P

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:21   #10
inka205
Raczkowanie

A no tak
Stary 2009-04-10, 11:15   #11
inka205
Raczkowanie

Idąc za radą wybrałam sie na wizytę u fryzjera po dłuższej naradzie Pani doszła do wiosku ze rzeczywiście moge być latem także postanowiła ze spróbujemy zrobić średni popielaty blond z platynowymi pasemkami no i szok moje włosy wogóle nie reagują na popielate odcienie wyszedł ciepły kolor dziwnie to okreslić złoty rudy blond z jasnymi pasemkami ale napewno nie platynowymi !! takze chyba nie bede latem... a wiosną.. z tym teraz problem hehe nie czuje sie dobrze w jasnych włosach - po bliższym przeglądaniu sie w lustrze( widać nie kazdej osobie o jasnej różowej cerze i niebieskawych oczach jasne włosy pasują) zastanawiam sie jak stonować ten kolor Może jakos pomozecie.. mój naturalny kolor włosów jest na poziomie 5 jasny brąz.

P/S (przyrzekam NIGDY WIECEJ NIE ROZJAŚNIE WŁOSÓW, natura sie nie myli...)
Stary 2009-04-10, 12:42   #12
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

Cytat:
Idąc za radą wybrałam sie na wizytę u fryzjera po dłuższej naradzie Pani doszła do wiosku ze rzeczywiście moge być latem także postanowiła ze spróbujemy zrobić średni popielaty blond z platynowymi pasemkami no i szok moje włosy wogóle nie reagują na popielate odcienie wyszedł ciepły kolor dziwnie to okreslić złoty rudy blond z jasnymi pasemkami ale napewno nie platynowymi !! takze chyba nie bede latem... a wiosną.. z tym teraz problem hehe nie czuje sie dobrze w jasnych włosach - po bliższym przeglądaniu sie w lustrze( widać nie kazdej osobie o jasnej różowej cerze i niebieskawych oczach jasne włosy pasują) zastanawiam sie jak stonować ten kolor Może jakos pomozecie.. mój naturalny kolor włosów jest na poziomie 5 jasny brąz.

P/S (przyrzekam NIGDY WIECEJ NIE ROZJAŚNIE WŁOSÓW, natura sie nie myli...)
to dziwne, że ci nie chwyciła, może na brązie byłoby lepiej...
Stary 2009-04-10, 12:50   #13
inka205
Raczkowanie

napewno je przyciemnie ale dam odpocząc pare dni włosom bo to jednak rozjasnianie było. Ale naprawdę zdziwienie było nie małe. A znasz może jakiś ładny neutralny brązik ale taki nie za ciemny bo w ciemnym to mi też źle..?
Stary 2009-04-11, 15:11   #14
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

a może po prostu zdjęcia są nie wyraźne, może opisz się dokładniej: jakie oczy: szaro niebieskie, niebieskie, zielone na avatarze?, masz piegi jak tak to szare brązowe, jak sie opalasz, czy masz wyraźny kontrast między białkiem a tęczówką? jeżeli faktycznie jesteś latem to polecam ten brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9082_318x500.jpg (30,2 KB, 3 załadowań)
Stary 2009-04-13, 15:56   #15
inka205
Raczkowanie

oczy mam stalowo-niebieskie nie mam na tęczówce żadnych plamek czysty kolor tęczówka ma obramówkę granatową nie widzę kontrastu miedzy białkiem a tęczówką raczej białko jest mleczne tak to określe cera jasna blada często rumieniąca się się na różowo (moja zmora bardzo to widoczne) usta raczej różowawe średniociemna oprawa oczu piegi mam brązowe pierwsze kontakty ze słońcem sa bolesne skóra sie poparza najpierw jestem rózowo-czerwona opalenizna raczej nie ciemnieje jest żywa
Stary 2009-04-13, 17:05   #16
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

Cytat:
oczy mam stalowo-niebieskie nie mam na tęczówce żadnych plamek czysty kolor tęczówka ma obramówkę granatową nie widzę kontrastu miedzy białkiem a tęczówką raczej białko jest mleczne tak to określe cera jasna blada często rumieniąca się się na różowo (moja zmora bardzo to widoczne) usta raczej różowawe średniociemna oprawa oczu piegi mam brązowe pierwsze kontakty ze słońcem sa bolesne skóra sie poparza najpierw jestem rózowo-czerwona opalenizna raczej nie ciemnieje jest żywa
i dalej uważam że jesteś latem
Stary 2009-04-13, 20:22   #17
inka205
Raczkowanie

heheh latem któremu nie jest dobrze w blondzie jak tylko okiełznam kolor włosów ponownie tu zawitam i pokaże jak sie zmieniłam
Stary 2009-04-14, 09:49   #18
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

Cytat:
heheh latem któremu nie jest dobrze w blondzie jak tylko okiełznam kolor włosów ponownie tu zawitam i pokaże jak sie zmieniłam
jak przeczytasz moją pierwszą wiadomość tutaj to znajdziesz "kolor blond, albo brąz z szarymi, mysimi pasemkami," w lecie chodzi o to żeby odcień włosów był zimny, a z dominującymi kolorami blond, brąz to trzeba pokombinować
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości