Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-27, 23:19   #1
LilFrenchie
Raczkowanie

GG do LilFrenchie

Jaki ton blondu?

Witam szanowne Wizażanki

Chciałabym zmienić kolor włosów na blond, nie mam jednak pojęcia jaki ton wybrać. Chciałabym żeby kolor wyglądał naturalnie i raczej nie był bardzo jasny. Nie wiem czy mam wybierać z tonacji ciepłych czy chłodnych, nie mam pojęcia jakim typem kolorystycznym jestem Teraz mam włosy brązowe i wydaje mi się że mi pasuje, ale kiedyś miałam taki ciemny miedziany brąz i podobno też było mi ładnie... Raz w wyniku nieudanego eksperymentu wyszedł mi rudo-pomarańczowy blond - nie było ładnie, wyglądałam na strasznie różową, ochyda!
Aha, mój naturalny kolor włosów to taki szarawy b. ciemny blond/b.jasny brąz
Załączam kilka fotek i liczę na rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n571669723_124820_5755.jpg (57,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n671734630_966165_6980.jpg (33,1 KB, 45 załadowań)
Stary 2009-03-28, 13:54   #2
Asiula22
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Jaki ton blondu?

Ja mam podobny problem. Chodzi o to, że rozjasniam włosy rozjaśniaczem a chciałabym jednolity kolor blondu. Niestety po kilku nieudanych próbach odpuściłam- na odroście wychodził pomarańczowy kolor. Moje naturalne to szare.... Nie wiem jaką farbę wybrać by wyszło ok

Edytowane przez Asiula22
Czas edycji: 2009-03-28 o 13:56
Asiula22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 19:41   #3
noimasz
Zakorzenienie

Dot.: Jaki ton blondu?

skoro nie wiecie w jakim kolorze poczujecie sie dobrze to po co w ogole kombinowac? moim zdaniem farbowanie jest glupie. za pare miesiecy znudzi wam sie kolor i co wtedy? odrosty wygladają ohydnie...
jezeli juz to zdecydowalabym sie na jakas szamponetke, wtedy mozna poszukac jakiegos odpowiedniego koloru.
Ja bym nie farbowala.
Koniec
Stary 2009-03-29, 20:20   #4
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Cytat:
Napisane przez Asiula22 Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem. Chodzi o to, że rozjasniam włosy rozjaśniaczem a chciałabym jednolity kolor blondu. Niestety po kilku nieudanych próbach odpuściłam- na odroście wychodził pomarańczowy kolor. Moje naturalne to szare.... Nie wiem jaką farbę wybrać by wyszło ok
Platynowy blond z londy :P

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez LilFrenchie Pokaż wiadomość
Witam szanowne Wizażanki

Chciałabym zmienić kolor włosów na blond, nie mam jednak pojęcia jaki ton wybrać. Chciałabym żeby kolor wyglądał naturalnie i raczej nie był bardzo jasny. Nie wiem czy mam wybierać z tonacji ciepłych czy chłodnych, nie mam pojęcia jakim typem kolorystycznym jestem Teraz mam włosy brązowe i wydaje mi się że mi pasuje, ale kiedyś miałam taki ciemny miedziany brąz i podobno też było mi ładnie... Raz w wyniku nieudanego eksperymentu wyszedł mi rudo-pomarańczowy blond - nie było ładnie, wyglądałam na strasznie różową, ochyda!
Aha, mój naturalny kolor włosów to taki szarawy b. ciemny blond/b.jasny brąz
Załączam kilka fotek i liczę na rady!

Na pewno nie kombinuj sama w domu
Może karmelowy blond ;p
barbieii92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:15   #5
julia308
Raczkowanie

samemu nie radze wyjdzie ci rudy :/ jedynie henna rozjasnia bez problemu na jasne ale potem trudno jej sie pozbyc...
julia308 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości