Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 12:17   #31
moniska44444
Raczkowanie

Dot.: Doczepianie GRZYWKI, pomocy!

Cytat:
Napisane przez xhardcorex Pokaż wiadomość
No więc: skoro farbowałaś kłaczki całe 2 lata, top nawet 1 dekoloryzator tu nic nie wskóra niestety jeżeli nie chcesz bawić się w rozjaśnianie w domu, to zachęcam do pójścia do fryzjera... z tym, że... wykosztujesz się nieziemsko ;/ zależy jak długie masz włosy etc, słyszałam nawet, że tam dekoloryzacja włosów może kosztować nawet +200zł.
Samemu dekoloryzator również można kupić bodajże już za 15zł, Rossman jest najlepszy- zatem tam także dostaniesz jestem pewna.

Osobiście używałam TYLKO rozjaśniaczy, jakieś 5 razy, a farbowałam włosy na czarno jakiś rok bodajże... Na spokojnie, wszystko można ^^

moniska44444 - Mój Expercie! Mam pytanie
Bo, z tego co się orientuję, to właśnie mikroringó nie trzeba składać w tzw 'książeczkę' jak tulejki, prawda?) DObrze mówię? To także wpływa na komfort noszenia? Czy Tobie osobiście doczepione włosy 'zsuwają' się i wypadają? Czy w miarę możliwości mogłabyś pokazać jak to u Ciebie wygląda? ^_^
Zgadza się dlatego pisałam że ciężko je potem ściągnąc... dlatego ja osobiscie tego nie praktykuje... raz miałam tulejki i powiedziałam NIGDY W ŻYCIU! podczas sciagania wlosy poprostu miałam wyrywane a z ringami nie ma problemow wszystko łatwo i bez wyrywania włosków jasne ze ci pokaze ale dopiero jutro lub wieczorkiem... mi sie nic nie usuwa ... silikon tez jest po to by trzymal sie Twoj wlos... mocno zacisnięte ringi sprawiają ze doczepione wlosy nie odpadają

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
A, i rozumiem, że 100 pasemek to nie tylko na grzywkę mi starczy, a także na całe włosy?)
tak
moniska44444 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 03:56   #32
xhardcorex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniska44444 Pokaż wiadomość
Zgadza się dlatego pisałam że ciężko je potem ściągnąc... dlatego ja osobiscie tego nie praktykuje... raz miałam tulejki i powiedziałam NIGDY W ŻYCIU! podczas sciagania wlosy poprostu miałam wyrywane a z ringami nie ma problemow wszystko łatwo i bez wyrywania włosków jasne ze ci pokaze ale dopiero jutro lub wieczorkiem... mi sie nic nie usuwa ... silikon tez jest po to by trzymal sie Twoj wlos... mocno zacisnięte ringi sprawiają ze doczepione wlosy nie odpadają

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

tak

Dziękuję Ci za pomoc zatem czekam aż tylko mi przyślą i zacznę kombinować i w ogóle jestem ciekawa ile samo zakładanie pasemek mi czasu pochłonie... aż się boję o swoje dupsko jakiś dobry film będzie trza przygotować
moniska4444 jeszcze masz może jakieś wskazówki od siebie, dotyczące włosków? w naturze mam pytać, aż 'do wyczerpania' bo wtedy dopiero uważam, że ciut wiedzy pochłonęłam
O, to może tak:
- Jakich kosmetyków OSOBIŚCIE sama używasz do pielęgnacji?
- Na ile założeń TOBIE wystarczą te same pasma?
- Włoski europejskie mogę prostować/suszyć etc, tak?
- Często się plączą? Częściej niż syntetyki?
- Ile od pory doczepienia zdążyło Tobie zsunąć się z włosa pasemek?
- Ile sama nosisz ich doczepianych?
- Jak wyglądają Twoje włosy po tych doczepieniach? Mocno ucierpiały?
No, to pytania ode mnie
Uffff... ja Cię kiedyś Expertko zamęczę ^^"

Be strong, be strong now.
Too many, too many problems. . .

xhardcorex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 15:26   #33
moniska44444
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję Ci za pomoc zatem czekam aż tylko mi przyślą i zacznę kombinować i w ogóle jestem ciekawa ile samo zakładanie pasemek mi czasu pochłonie... aż się boję o swoje dupsko jakiś dobry film będzie trza przygotować
moniska4444 jeszcze masz może jakieś wskazówki od siebie, dotyczące włosków? w naturze mam pytać, aż 'do wyczerpania' bo wtedy dopiero uważam, że ciut wiedzy pochłonęłam
O, to może tak:
- Jakich kosmetyków OSOBIŚCIE sama używasz do pielęgnacji?
- Na ile założeń TOBIE wystarczą te same pasma?
- Włoski europejskie mogę prostować/suszyć etc, tak?
- Często się plączą? Częściej niż syntetyki?
- Ile od pory doczepienia zdążyło Tobie zsunąć się z włosa pasemek?
- Ile sama nosisz ich doczepianych?
- Jak wyglądają Twoje włosy po tych doczepieniach? Mocno ucierpiały?
z
No, to pytania ode mnie
Uffff... ja Cię kiedyś Expertko zamęczę ^^"
załączam moje fotki :
1.więc tak jak pisałam wczesniej polecam tą odzywke 1kg z proteinami mleka, szampon najlepiej do włosów delikatnych
2.ja zawsze mam włosy ludzkie naturalne wiec ja je długo, pozatym ja na swojej glowie doczepilam dopiero 2 raz ost.rok temu. teraz musialam z tego wzgledu ze fryzjerka poprostu mi spieprzyla wlosy na maxa
3.tak mozesz suszysz ale ztromien ciepla nie przy samych wlosach jakies 20-30cm od nich...
4.ja zawsze radze by je conajmniej 3-4 razy dziennie czesac by uniknac platania, nie placza sie tak jak syntetyczne, poniewaz systetyki to byl hit 10 lat temu... :P
5.za pierwszym razem jak mialam doczepione to zsunelo mi sie 2 pasma(w ciagu 3- m-cy)
6.ja mam cienkie bardzo wloski i jest ich malo na tym zdjeciu co ci pokazalam mam ich na glowie podajrze 80szt. ale sam tyl przodu nie mam...
7.ja za pierwszym razem mialam tulejkami zrobione bez silikonu i wolsy po sciagniuciu, tak naprawde nie wygladały, nie dosc ze ta pani ktora mi sciagała mi moje wlosy powyrywala na chama to jeszcze te zasra*** tulejki mi pociachaly wlosy ze miejscami mialam 3cm od skory wlosow... dlatego tez ringi z sylikonem nie powoduja takiech rzeczy i jak dla mnie to najlepsza metoda by zapusic swoje wlosy ;P
i JESZCZE JEDNO BARDZO WAZNA UWAGA BY NIE ZROBIL SIE SUPEŁ... GDY BEDZIESZ WLOSY MYLA I PO WYSCHNIĘCIU, WEZ PASMO PO PASMIE POROZDZIELAJ BO CZESTO ZDAZAJA SIE TAKIE SYTUACJE ZE BABECZKI TAKIEGO CZEGOS NIE ROBIA MIMO MOICH RAD A POTEM PLACZA ZE MAJA KOŁTUN... NAWET NIE PASMO PO PASIE A NP.CO PIĄTE PASEMKO... I WSZYSTKO POWINNO BYC OK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010e.jpg (139,2 KB, 137 załadowań)
moniska44444 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
doczepianie grzywki, doczepianie włosów, grzywka, ringi, tulejki

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości