Fiolety mnie nie lubią - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 00:17   #31
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Fiolety mnie nie lubią

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ja tu widzę , że fiolety Cię wprost uwielbiają Pięknie w nich wyglądasz I bardzo ładny odcień ma ten fiolet
dziękuję Ci bardzo I cieszę się w takim razie
Cytat:
Napisane przez SamanthaBossy Pokaż wiadomość
Kobieco i romantycznie (żeby mnie tak fiolety lubiły jak Ciebie... Wprost kocham wszystkie odcienie fioletu jednak mi nie jest w nich tak do twarzy jak Tobie).
Jedyne co bym dodała do tego makijażu to czarna kreska kredką na dolnej powiece i kreseczka eyelinerem w płynie na górnej (ale to takie moje małe zboczenie, nie bierz go pod uwagę :P).
Dziękuję No ja też bym chętnie kreseczki tam jakieś powstawiała, ale na razie mi to średnio wychodzi
Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
dokładnie
dzięki
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
podoba mnie sieale chce Cie zobaczyc w ciemniejszym fiolecie/granacie

aaaaaaaaaaa i musze obadac co Ty za mineraly wynalazlas bo strasznie mi sie podoba co na skorze sobie porobilaskolory blyski i w ogole..bajka
Candy, ja nawet nie mam granatu, bo nie tykam kolorów, którymi mogę sobie krzywdę zrobić Ale specjalnie dla Ciebie kiedyś zakupię
A co do minerałów- oj, ja bym Ciebie chętnie zwerbowała do grona minerałomaniaczek, więc chodź tam do nas, a jest szansa, ze wpadniesz jak większość Zapraszam na wątki mineralne... Odkąd używam minerałów (ale tylko tych prawdziwych, a nie pseudo minerałowych szeroko reklamowanych w TV kosmetyków), to nie masz pojęcia, jak mi sie cera poprawiła.... Długo by opowiadać, zapraszam i już (darmowe próbki minerałów są i to w sporych ilościach np. w EDM - płacisz tylko 4,6$ za wysyłkę - to w ramach kuszenia )
Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio brak weny i jak już się maluję to zazwyczaj na szybko i tylko przed jakimś wyjściem (no i najczęściej na fioletowo ). A aparat mnie ostatnio dłuższy czas nie słuchał, więc wycofałam się z MM... Teraz ładne, dzienne wiosenne światełko się szykuje w najbliższym czasie, więc jeśli coś zmaluję, to odtworzę ten fiolet specjalnie dla Ciebie
przy Twojej urodzie fiolety jak najbardziej wskazane To ja w takim razie czekam na Twój powrót na MM (i fiolet )
Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Kochana fiolety Cię uwielbiają
Bardzo ładnie
Dzięki wielkie Pocieszające, że jednak nie muszą do kosza lecieć
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Lubią Cie jak najbardziej

przepiękny odcien fioleru, takiego jeszcze nie mam

przepiekne sa Twoje makijaze, promienne
Dziękuję Ci bardzo Odcień fioletu jest naprawdę śliczny i po prostu nie mogłam go nie mieć, więc cieszę się, że mogę go jednak nosić
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości