Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-04, 21:19   #1
MagJa
Zakorzenienie

skąd się biorą bakterie w moczu?

wiecie coś na ten temat? odebrałam dziś wyniki i stwierdzono bardzo liczną ich obecność skąd się one tam wzięły? inne badania wyszły bardzo dobrze (ob, morfologia, mocz, cytologia - badania były robione na polecenie ginekologa) nie odczuwam żadnych przykrych objawów w postaci pieczenia, swędzenia czy częstego biegania do łazienki na siusiu na razie mam przepisany furaginum do łykania i sterovag dopochwowo, a po skończeniu mam iśc do internisty na kontrolę. teraz się tylko zaczynam zastanawiać czy przypadkiem te bakterie nie są jakoś związane z częstymi ostatnio wzdęciami niezależnie od tego czy zjem dużo czy mało i tak mnie rozsadza i jeszcze czasem coś kłuje z lewej strony (choć z tego, co mówiła gin to właśnie ucisk jelit na jajnik)... wiem, że namieszałam, ale może coś mi doradzicie.. liczę na Was
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 21:43   #2
Jo
Raczkowanie

Re: skąd się biorą bakterie w moczu?

Niektore moga przejsc z jelit.Wiem z wlasnego doswiadzczenia.Lecze antybiotykami escherichia coli.Tylko,ze u mnie to bylo okropnie,krew w moczu, pieczenie i swedzenie(no wlasnie,zawsze musialo mnie lapac w obecnosci innych osob
Przypominasz sobie,czy mialas problemy z jelitami:wzdecia,zaparcia ,biegunki...napewno cos tam sie dzialo no i to sa pasozytki wedrowniczki.

To wyjasnienie mojego lekarza.Czy sa jakies inne powody,to nie wiem.
Pozdrawiam.
Jo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 21:54   #3
MagJa
Zakorzenienie

Jo - dzięki za odpowiedź Więc jednak moje domysły moga być słuszne - od jakiegoś czasu nękają mnie wzdęcia, zdarzają się i zaparcia (ale sporadycznie), więc to chyba to Ciekawe czy leki, które mam pomogą... Już je wykupiłam i najpierw spróbuję nimi zwalczyć ten problem, najwyżej potem internista da mi inne cudo
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 07:28   #4
Jo
Raczkowanie

Prosze bardzo.
No ale jak masz taki misz masz w jelitach to nalezaloby tez sprawdzic obecnosc pasozytow.Zrob sobie badania za jakis czas,ale moze te tabletki co bierzesz pomoga.
Ja biore antybiotyki,juz po pierwszym bylo mi lepiej,nie ma pieczenia,swedzenia i krew znikla.Sa bardzo silne.
No ale mnie to zlapalo niezle

Powodzenia.
Jo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości