doradźcie fryzure i makijaż :) ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-31, 21:35   #1
Valentino
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
Exclamation

Witam
Chciałam się Was spytać jaką byście mi proponowały fryzure bo jakiś fryzjer nigdy nie ma pomysłu dla mnie..
Myśle,że na podstawie zdjeć ktoś dobierze coś ciekawego Dodam,że mam bardzo zniszczone włosy i trudne w układaniu dlatego potrzebuje czegoś 'łatwego"
Tak samo chciałabym abyście doradziły mi jakiś ładny wiosenno letni makijaż i coś ostrzejszego na imprezy.
Strasznie podoba mi sie makijaż przydymiony oka,ale bałam sie spróbować,pasowałby mi ;>??
Dziewczyny z góry dziękuje za pomoc i jesli któraś z Was byłaby chętna to prosze o dobranie mi jakiejś fryzury na zdjęciu, np.za pomocą photoshopa - niestety u mnie on nie działa i generalnie nie nadaje sie do takiej roboty.
Bardzo prosze o szczere wskazówki

Pozdrawiam

Przepraszam,ale zdjecia mi sie nie załadowały i nie mogłam edytować poprzedniego postu.
Już je dodaje

Dodam jeszcze,że podobają mi się loki Kim Kardashian i zastanawiam się czy by mi było dobrze w takich włoskach ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0815.jpg (135,1 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0816.jpg (141,7 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0817.jpg (141,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0818.jpg (140,0 KB, 143 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-31 o 21:59 Powód: post pod postem
Valentino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:55   #2
dottta
Zakorzenienie

Dot.: doradźcie fryzure i makijaż :) !

Nie znam się zbytnio na metamorfozach ale jedno Ci moge powiedzie napewno - masz śliczną buzie. Piękne oczy do któr ych smokey na pewno bedzie pasował i przepieknie wykrojone usta - tylko pozazdrościc Troche sie pobawiłam i tylko na tyle mnie niestety "stac"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P18ad48dbbfa7346cfaefbc124a81e267_64246117.jpg (76,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P18ad48dbbfa7346cfaefbc124a81e267_64245826.jpg (73,5 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P18ad48dbbfa7346cfaefbc124a81e267_64244592.jpg (79,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P18ad48dbbfa7346cfaefbc124a81e267_64246299.jpg (78,6 KB, 52 załadowań)
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 09:23   #3
tajlaa
Zadomowienie

szczerze mówiąc w każdej z dobranych fryzur ładnie byś wyglądała)

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:16   #4
nieprzytomna
Wtajemniczenie

Zostawiłabym ciemny kolor, w jasnym mi się nie podoba

I smokey jak najbardziej do Ciebie pasuje
Stary 2009-04-02, 18:02   #5
LoveCanada
Raczkowanie

Proponuję pocieniowaną grzywkę - na bok, ale zakrywającą całe czoło Włosy też możesz na całej długości wycieniować (u fryzjera zaznacz, że nie chodzi Ci o 'pazurki':P).
Co do makijażu - osobiście uwielbiam 'make-up - no make-up' - używam korektora, pudru i lekkiego (baaardzo lekkiego) różu i tuszu, czasem w kąciku górnej powieki, tuż przy linii rzęs maluję wąską kreskę, by zagęścić rzęsy i uwydatnić oko Naturalnie możesz urozmaicić to cieniami (delikatny róż, rożne odcienie fioletu), ale także polecam nakładać je w zewnętrznym kąciku oka A jeśli chodzi o smokey eye - moim zdaniem w dobrze zrobionym wyrabia się 500% normy - choć sama umalowałam się tak tylko raz (nie licząc wielu prób w domu) - na studniówkę - cóż... zostawiam go na wyjątkowe okazje A więc z pewnością będziesz w nim dobrze wyglądać

A propos zdjęć - nie próbuj kopiować jakiejś konkretnej fryzury, spróbuj czerpać z niej (z nich) inspiracje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1520626.jpg (39,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29955.jpg (56,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4753795.jpg (26,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8727204.jpg (23,4 KB, 19 załadowań)
LoveCanada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:54   #6
AnkaDe
Przyczajenie

GG do AnkaDe Send a message via Skype™ to AnkaDe

Zdecydowanie popieram poprzednia forumowiczkę
Wycieniuj włosy, bo zdaje się, że masz ich sporo Ja bym postawiła na dłuższe, i skracając je coraz bardziej i baardzo wypazurkowaną grzywkę.
Stopniowe zmniejszenie długości włosów da baaardzo fajny efekt ogólny!
Co do makijażu na dzień, to.. Hmm.. ja bym dała rozświetlający podkład, odrobinę różu na policzki i ładnie obrysować oko eye`linerem bądź brązową kredką. Nałóż jasny cień na oko (najładniejszy efekt wychodzi, dając coraz jaśniejsze kolory ku górze-przy linii rzęs, tylko bardziej z zewnętrznej linii oka, weź najciemniejszy odcień koloru, a potem, jaśniejsze wyżej). Super efekt No a z tym makijażem na imprezę to masz spor pole do popisu. Twój wybór jest super, tyle że zrobić taki makijaż jest sztuką;D osobiście nie potrafię;P Na usta błyszczyk i hulaj dusza
Pozdr
AnkaDe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:17   #7
Valentino
Zadomowienie

bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Nie znam się zbytnio na metamorfozach ale jedno Ci moge powiedzie napewno - masz śliczną buzie. Piękne oczy do któr ych smokey na pewno bedzie pasował i przepieknie wykrojone usta - tylko pozazdrościc Troche sie pobawiłam i tylko na tyle mnie niestety "stac"
dziekuje za przeróbki zdjęć ;] najbardziej podobają mi sie ciemne proste włosy ;]
oczy mam małe niestety i dlatego boje się,że smokey eyes bedzie przy nich wyglądać brzydko,ale skoro twierdzisz,że pasuje to bardzo się ciesze heh
myśle,że najgorszym elementem mojej twarzy jest NOS! jest straszie duży i taki bezkształtny.. psuje cały efekt...

Cytat:
Napisane przez AnkaDe Pokaż wiadomość
Zdecydowanie popieram poprzednia forumowiczkę
Wycieniuj włosy, bo zdaje się, że masz ich sporo Ja bym postawiła na dłuższe, i skracając je coraz bardziej i baardzo wypazurkowaną grzywkę.
Stopniowe zmniejszenie długości włosów da baaardzo fajny efekt ogólny!
Co do makijażu na dzień, to.. Hmm.. ja bym dała rozświetlający podkład, odrobinę różu na policzki i ładnie obrysować oko eye`linerem bądź brązową kredką. Nałóż jasny cień na oko (najładniejszy efekt wychodzi, dając coraz jaśniejsze kolory ku górze-przy linii rzęs, tylko bardziej z zewnętrznej linii oka, weź najciemniejszy odcień koloru, a potem, jaśniejsze wyżej). Super efekt No a z tym makijażem na imprezę to masz spor pole do popisu. Twój wybór jest super, tyle że zrobić taki makijaż jest sztuką;D osobiście nie potrafię;P Na usta błyszczyk i hulaj dusza
Pozdr
włosów niestety już mam nie wiele bo od roku strasznie mi wypadają,ale chyba i tak je wycieniuje
dziekuje za porady i czekam na dalsze opinie

Stary 2009-04-04, 19:26   #8
dottta
Zakorzenienie

Na zdjeciach nie wygląda byś miała małe oczy wręcz przeciwnie smokey bedzie dla nich idealny
a nosek możesz optycznie wyszczuplic nakładając bronzer lub ciemniejszy podkład na boki nosa a grzbiet na całej długosci rozjaśnic jasnym podkładem/korektorem/puderm/a nawet jasnym cieniem jak nie masz nic z powyższego

ps. na przeróbkach zrobiłam ci lekki makijaż a'la smokey i nie wyglada to źle wiec sie nie martw - po prostu popróbuj
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 20:41   #9
Valentino
Zadomowienie

dziekuje ale na prawde mam małe oczy heh
makijaż mi sie podoba chociaż zanim się naucze taki sobie robić to minie troche czasu ;p heh

Stary 2009-04-07, 20:17   #10
milk
Rozeznanie

ja bym podkreslala rzesy, usta koniecznie i pokombinuj z tym cieniowaniem noska
milk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:06   #11
milk
Rozeznanie

nie mogę edytować posta wiec przepraszam ale pisze pod. takie dwie male symulacje, rzesy, cieniowanie bokow i grzbietu nosa i dwie wersje ust, aha i naprawdę jestes piękna! moglabys byc modelką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerw.jpg (125,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (125,2 KB, 57 załadowań)
milk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości