Proszę o szczerą ocenę i doradzctwo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-02, 17:29   #1
melixsa
Raczkowanie

Proszę o szczerą ocenę i doradzctwo.

Witam,

Mam chyba ten sam problem, co większość dziewczyn. Trudno mi odnaleźć siebie i wybrać w końcu to, co najlepsze.

Oczywiście w swoim środowisku trudno liczyć na szczere opinie. Chciałabym coś w sobie zmienić. Na pewno ten mysi kolor włosów !

Po drugie problem z doborem makijażu. Mam bardzo bladą cerę i trudno dopasować mi coś, co doda mi wyrazu.

Będę wdzięczna za wszystkie wizażowe rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012.jpg (39,9 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (32,8 KB, 159 załadowań)

13 kwietnia 2009r. zostanę mamą Kubusia !
melixsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:06   #2
olkka16
Rozeznanie

Dot.: Proszę o szczerą ocenę i doradzctwo.

B ładna jesteś kolor włosów mi się podoba i bardzo do ciebie pasuje, no ale jak wiadomo każdy potrzebuje zmian więc apropo tego napiszę tylko , że unikała bym na Twoim miejscu bardzo ciemnych kolorków, będą przytłaczały. Osobiście widziała bym Cię w jakimś odcieniu rudego-nie ostrym, tylko jakimś delikatnym
Stary 2009-04-04, 00:56   #3
Shiruki
Raczkowanie

Pozwoliłam sobie na małą symulację w photoshopie Ja osobiście widzę Cię w jasnym blondzie. Masz raczej delikatną urodę, ciemne i ostre kolory by Cię przytłoczyły. Jeśli chcesz dodać sobie wyrazistości podkreśl oczy, trochę zabawy z cieniami, tudzież kreskami Albo w drugą stronę; zaznacz usta jakimś bardziej nasyconym kolorkiem. Róż na policzki doda buzi świeżości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1.jpg (40,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2.jpg (40,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 3.jpg (40,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 4.jpg (40,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 5.jpg (40,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 6.jpg (40,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 7.jpg (40,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 8.jpg (40,2 KB, 27 załadowań)
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:41   #4
rose172krk
Przyczajenie

Jeśli chodzi o kolor włosków to utwierdzam się za moimi poprzedniczkami, może być jakiś rudy,ale nie za ostry. W blondzie nie bardzo Cię widzę..
A z makijażem? Ja sama mam z nim problem. Ale poleciłabym trochu bardziej wyraziste kolory cieni, jakieś może fiolet, zieleń, oczywiście nie jaskrawe, tylo bardziej matowe. Na policzki możesz nałożyć róż, polecam z Avon'u w kulkach Sama, czasem używam i łądny jest Usta pomaluj jakimś błyszczykiem, trochu wyrazistszym. Ale nie czerwienią! może róż "metaliczny"? Pozdrowy
rose172krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:51   #5
asius123
Zadomowienie

ja bym sobie zrobiła rudy, ale taki serio! że jak wiola z ycd.

i love london!

ps. mów mi - asia aka kalwas.

23.07-03.08, lloret, hotel ancla!

asius123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:57   #6
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

na początek kilka spostrzeżeń (to, co zaraz rzuciło mi się w oczy):
- kolor włosów nie jest mysi. to fryzura jest mysia.
- dziwny kształt brwi. skubiesz je? - dlaczego są takie proste?
- bardzo jasna oprawa oczu.
- świetna cera (albo nieostre zdjęcia?)
- to turkusowe wdzianko... mnie się zupełnie nie podoba.

wyglądasz na bardzo młodą dziewczynkę. jeśli jesteś młodą dziewczynką, to dobrze - jeśli nie, to proponuję kilka prostych zabiegów które to wrażenie zniwelują. przyciemnij odrobinę włosy. mnie podobałabyś się w delikatnym, karmelowym kolorze. lepiej nie używaj farby, po co niszczyć włosy. jest wiele bezamoniakowych produktów, szamponów, które nadają kolor nawet na kilka tygodni. włosy masz chyba cienkie i delikatne - to właśnie powoduje ich myszość. nie cieniuj ich, zapuść. cieniowane będą jeszcze mysiejsze.
zacznij używać tuszu do rzęs, przyciemni jasną oprawę Twoich oczu. jeśli brwi mają naturalnie taki prosty kształt, to trudno - jeśli nie, idź do kosmetyczki, ona nada im łukowatego kształtu. poczytaj o modelowaniu twarzy, na wizażu są o tym artykuły. trochę bronzera/różu zmniejszy okrągłość twojej twarzy.
ten turkus absolutnie Ci nie pasuje (dodam, że taki turkus nie pasuje nikomu i do niczego). jeśli niebieski, to chabrowy, kobaltowy.
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:17   #7
melixsa
Raczkowanie

Dziękuje Kochane za zainteresowanie !

olkka16- dziękuję. Czyżbyś miała na myśli taki dziecięcy rudy? Chyba bym się bała

Shiruki- bardzo dziękuję za Twoją pracę. Zgadzam się z Tobą i dołączam zdjęcie jak wyglądałam w jasnym blondzie z ciemnymi kreskami na oczach. To był mój najjaśniejszy blond

rose172krk- mam tylko taki problem, że nie potrafię używać różu. Wydaję mi się, że mam jakieś nieproporcjonalne kości policzkowe i wyglądam komicznie z różem

mal_a_gosia- dużo mnie w Twojej wypowiedzi zdziwiło. Masz rację, że mam problem z wyglądem małej dziewczynki. Za kilka dni zostanę mamą i tym bardziej chciałabym to zmienić! Ostatnio wycieniowałam włosy dlatego, że są, co prawda, cienkie, ale też jest ich dużo. I kiedy nie są wycieniowane kompletnie żadna fryzura nie chce się z nich ułożyć. Karmel- ciekawa propozycja. Co myslisz o moim stary blondzie? W którą stronę iść? Przyciemniać czy jednak rozjaśniać?
Rzęsy mam akurat długie i bardzo ładnie wyglądają ze smolistym tuszem- aktualnie jestem na etapie wybierania najlepszego. W tym problem, że rzęsy po zewnętrznej stronie mi się gniotą i trudno je dobrze pomalować.
Brwi przestałam męczyć-jak odrosną pójdę do kosmetyczki

W kolory niebieskie i różowe całe życie mnie mama ubierała i chyba do dziś mi zostało

Przesyłam zdjęcie w blondzie. Czekam na więcej opinii i zgóry dziękuję:cmok :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo-19627.jpg (11,5 KB, 48 załadowań)

13 kwietnia 2009r. zostanę mamą Kubusia !
melixsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:23   #8
olkka16
Rozeznanie

dalej uważam , że w rudym było by świetnie mam wrażenie , że w tym blondzie się jakby "gubisz" . Tu mi się podoba: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1238798979 . No ale wiadomo jeśli miała byś się źle czuć to lepiej nie ryzykować.
Stary 2009-04-09, 22:44   #9
sweet88
Raczkowanie

Mnie podobasz się w jasnym blondzie ale możesz też poeksperymentować np. z karmelowym. I tak jak dziewczyny piszą, używaj jakiegoś różu Najlepiej idź do jakiejś perfumerii i niech Ci doradzą jaki odcień najlepiej by do Ciebie pasował i w których miejscach go nakładać, żeby twarz nabrała wyrazistości. W końcu nie masz go walić tyle, żeby jak claun wyglądać ale właśnie jak będziesz miała odpowiedni odcień to ładnie podkreśli Twoją urodę I ożywi buzię
sweet88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości