Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-17, 21:56   #3391
Poli Mana
Raczkowanie

Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Karmazynka Właśnie coś mi świtało żeśmy gdzieś gadały o tym oleju Ja też chyba raz zaryzykowałam z nim na twarz. Nie jestem pewna ale chyba moja cera go odrzuciła. Jakoś zadowolona nie byłam.
Zdawaj relacje jak on u Ciebie się spisuje

Izus A Tobie Acne Derm pomaga? Bardzo problemową masz skórę. Nie wolałabyś sprobować czegoś naturalniejszego? Ja nie miałam doczynienia z kwasami, ale wydaje mi sie iż AD nie ma ładnego składu. Moze lepiej jakies kwasy z BU itd. Dziewczyny sobie chwalą. Ale skoro Tobie pasuje i Cię nie zapycha to nie zwracaj uwagi na moje psioczenie
Ja też mam tradzikową cere ale bardziej przez kosmetyki. Odkad stosuje nature na gebe w pielegnacji i makijazu cera się uspokoiła. Oczywiscie wyskakuje mi coś tam jeszcze ale to nie jest to co wczesniej. Jest o wiele, wiele lepiej aż sama jestem zdziwiona.

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-17 o 21:57
Poli Mana jest offline  
Stary 2012-02-17, 22:08   #3392
vanilia1985
Rozeznanie

Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Poli przepraszam, że jak tak bezpośrednio, ale Was podczytuję..Właśnie miałam się zabierać za AD, ale piszesz, że to może zapychać a za mną już pierwsze zamówienie na BU i tak sobie właśnie dziś myślę od rana czy zamiast tych aptecznych kremików z kwasami może by nie zamówić czegoś z BU.. i tu moje pytanie. Co byś polecała dla cery UWAGA chyba najgorszej z możliwych : wrażliwej, z popękanymi naczynkami i zaczerwienieniami, trądzikowej( nie ma tragedii no ale do tak owych się zalicza), z zaskórnikami i nosem w czarnych kropkach, z ogromnymi rozszerzonymi porami ( do takiego stopnia, że w ogóle się nie maluję bo jeszcze bardziej widać). Generalnie zależy mi przede wszystkim na pozbyciu się tych czarnych kropek, białych podskórnych krostek i zwężeniu porów.
Mogłabyś chociaż dać mi jakiś trop...Byłabym dozgonnie wdzięczna
vanilia1985 jest offline  
Stary 2012-02-17, 23:32   #3393
Poli Mana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Poli przepraszam, że jak tak bezpośrednio, ale Was podczytuję..Właśnie miałam się zabierać za AD, ale piszesz, że to może zapychać a za mną już pierwsze zamówienie na BU i tak sobie właśnie dziś myślę od rana czy zamiast tych aptecznych kremików z kwasami może by nie zamówić czegoś z BU.. i tu moje pytanie. Co byś polecała dla cery UWAGA chyba najgorszej z możliwych : wrażliwej, z popękanymi naczynkami i zaczerwienieniami, trądzikowej( nie ma tragedii no ale do tak owych się zalicza), z zaskórnikami i nosem w czarnych kropkach, z ogromnymi rozszerzonymi porami ( do takiego stopnia, że w ogóle się nie maluję bo jeszcze bardziej widać). Generalnie zależy mi przede wszystkim na pozbyciu się tych czarnych kropek, białych podskórnych krostek i zwężeniu porów.
Mogłabyś chociaż dać mi jakiś trop...Byłabym dozgonnie wdzięczna
Niestety jeżeli chodzi o BU to nie mogę sie wypowiedziec gdyż nie miałam nic bezpośrednio od nich ani z ZSK itp. To dla mnie dopiero przyszłość bo na razie trzymam się wyłącznie olejów i hydrolatów. Na bardziej zaawansowany program i mikstury z BU/ZSK przyjdzie dopiero pora.
U mnie spisuje sie minimalizm czyli olejek i hydrolat, dlatego nie bawię się na razie w zabawę w kręcenie kosmetyków. Kusi mnie jedynie kwas hialuronowy i frakcja sojowa ale czekam z konkretnym zamowieniem.

Jest wątek o sklepie BU jak i recenzje kosmetyków z BU w dziale biochemi. Tam poczytaj o kwasach bo z tego co czytam na wizazu warte są uwagi. Dziewczyny są zadowolone z tych mikstur a po drugie maja prosty i naturalny skład.

Na naczynka niestety nie pomogę, nie mam z nimi problemu. Ale z tego co mi się wydaje powinnać uważac przy naczynkach na preparaty własnie z kwasami czy innymi mocnymi skladnikami. Nie wiem czy nawet nie jest to ryzykowane i wolałabym żeby ktos bardziej w temacie się wypowiedział.
Mi polecano kwasy PHA bo nie powoduja skutkow ubocznych jak przy innych kwasach a sa rownie dobre. Poczytaj o nich bo tez mozna je kupic na BU itp.

Rowniez mam rozszerzone pory jak i czarne kropki na nosie i okolicach nosa, brodzie. Gdzie niegdzie na brodzie zamieniaja sie w białe punkciki z ktorych wychodza dlugie nitki. Cuż moja droga, niestety taka cera i chyba nie pozbedziemy sie tego nigdy. Tendencja do tego jest i bedzie. Mozemy jedynie zmiejszyc te zmiany i pomoc im dzieki pielegnacji.

Tu chyba nie ma na to jednego leku cudownego. Odpowiednia pielegnacja i produkty ktore nam indywidualnie pasuja.
Ja zmieniłam pielegnacje na naturalna i zauwazylam wpływ na pory, zaskorniki i czarne punkciki. Mniej mam juz tych bialych ale nadal jakies są. Jezeli chodzi o pory zauwazyłam znaczne ich zmniejszenie, czasem z niedowierzaniem patrze rano w lustro bo pory zwezone, małe a punkciki czarne jakby mniej rzucajace sie w oczy. Ale są też dni kiedy widzę, że znowu się powiekszyły wiec to taka walka na okragło. Testuje różne produkty i szukam dla siebie czegos na dzien więc moje pory mogą to odczuwać kiedy cos im się nie spodoba.

Jak zwykle się rozpisuję, muszę ustalić sobie jakiś limit hehe
Mogę napisac jedynie co stosuje i jakie zmiany podjełam a Ty mozesz jedynie cos z tego przetestować. Każda cera inna i inaczej reaguje.

Więc tak po czym zauwazyłam zmiane w zaskornikach/porach itd. Kolejnosc od najbardziej działajacych gdzie efekt jest szybki do srednio działajacych lub takich gdzie wazna jest systematycznosc i czas.
1. Czarne mydło Savon Noir jako maseczka do twarzy lub srodek myjący. Genialny produkt od razu widac roznice.
2. Mycie mydłem Aleppo - myję od ok 2 miesiecy i widzę stopniową poprawę.
3. Oleje zamiast kremow do twarzy - przy olejach moja cera oddycha i nie dusi sie jak po kremach, pory to odczuwaja i lepiej wygladają po nocnym olejowaniu (bo tylko na noc je stosuje)
4. Glinki wszelkiego rodzaju jako maseczki
5. Hydrolaty ja miałam oczarowy, lawendowy, cytrynowy i przy oczarowym chyba najbardziej bylo widac poprawe
6. Makijaz mineralny - na koncu listy bo nie jest pielegnacją jako tako ale na pewno wazny bo pory lepiej oddychaja przy minerałach niz klasycznym makijazu.
To mniej wiecej moja pielegnacja. Plus olejki eteryczne np. drzewko herbaciane ale on raczej na zmiany zapalne niz na rozszezone pory czy zaskorniki.

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-17 o 23:40
Poli Mana jest offline  
Stary 2012-02-18, 13:43   #3394
Palala
Raczkowanie

Jakie masło/olej polecicie do cery wrażliwej, skłonnej do przesuszeń ? Zależy mi na tym żeby nie było zbyt ciężkie
Palala jest offline  
Stary 2012-02-18, 15:08   #3395
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
AD będę kłaść rano i na to mój krem samorobiony, a na noc będę kłaść coś bardziej tłustego z przewagą olei, więc powinno być dobrze
jak dla mnie tak o wiele lepej ze nie na raz ad i olej

a nie używasz filtrów przy ad?, chociaz przy nim chyba nie trzeba bo czytałam ze kwas azelainowy chyba nie jest fotouczulający

Poli- jak na razie skóra mi dobrze reaguje, zobacze za jakiś dłuższy odcinek czasu
na pewno będe dawac znac

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2012-02-18, 20:52   #3396
Haggat
Zadomowienie

Dziewczyny za waszą wiedzę. Podczytuje was od czasu do czasu i nie mogę się nadziwić .
Ja oleje na buzie stosuje od niedawna ponieważ zaczęłam olejować włosy i tak poszło za jednym zamachem tu i tu Dużo racji jest w tym nakładaniu oleju na zwilżoną twarz. Ostatnio po kąpieli gdy smarowałam mokre ciało oliwką BD dla mam, posmarowałam też twarz bo od ciągłego wycierania nosa (katar) strasznie mi skóra wyschła. Potem całość delikatnie osuszyłam ręcznikiem i bomba jaka cera mięciutka. Jeżeli chodzi o hydrolaty to ja mam akurat takie w sprey'u, psikam twarz, lekko wklepuje i na to olej. Działa o wiele lepiej niż olej nakładany na suchą skórę - wtedy mi się wydaje że za szybko się wchłania i rano skóra jest sucha.

Moje włoski
Olejowanie od 04.2011
Haggat jest offline  
Stary 2012-02-18, 21:15   #3397
karmazynka99
Zakorzenienie

ja mam sumie rano zawsze suchą buzie bo olej mi sie wyciera w poduszke

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-18, 21:18   #3398
Kalusia4
Raczkowanie

A mniej więcej na ile aplikacji starcza 10 g? Bo widze, że niektóre oleje są po tyle pakowane i nie wiem czy tyle wystarczy aby się " zapoznać" z działaniem i właściwościami czy lepiej zamówić więcej?
Kalusia4 jest offline  
Stary 2012-02-18, 21:19   #3399
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jak dla mnie tak o wiele lepej ze nie na raz ad i olej

a nie używasz filtrów przy ad?, chociaz przy nim chyba nie trzeba bo czytałam ze kwas azelainowy chyba nie jest fotouczulający

Poli- jak na razie skóra mi dobrze reaguje, zobacze za jakiś dłuższy odcinek czasu
na pewno będe dawac znac
Filtry stosuję, mimo wszystko muszę, bo robię peelingi kwasami Z tym, że nakładam je tylko jak wychodzę, a ostatnio przez pogodę nie wychodziłam tak często z córeczką i kiedy zostaję w domu smaruję się moim kremikiem
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline  
Stary 2012-02-19, 08:39   #3400
ckin2u
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Dziewczyny za waszą wiedzę. Podczytuje was od czasu do czasu i nie mogę się nadziwić .
Ja oleje na buzie stosuje od niedawna ponieważ zaczęłam olejować włosy i tak poszło za jednym zamachem tu i tu Dużo racji jest w tym nakładaniu oleju na zwilżoną twarz. Ostatnio po kąpieli gdy smarowałam mokre ciało oliwką BD dla mam, posmarowałam też twarz bo od ciągłego wycierania nosa (katar) strasznie mi skóra wyschła. Potem całość delikatnie osuszyłam ręcznikiem i bomba jaka cera mięciutka. Jeżeli chodzi o hydrolaty to ja mam akurat takie w sprey'u, psikam twarz, lekko wklepuje i na to olej. Działa o wiele lepiej niż olej nakładany na suchą skórę - wtedy mi się wydaje że za szybko się wchłania i rano skóra jest sucha.

a skad masz butelke z sprayem? Ja chcialam zamowic z zsk lub z bu ale podobno szybko sie rozwala 'psik psik" musze zobaczyc np w rossmanie czy nie maja takich butelek
Cytat:
Napisane przez Kalusia4 Pokaż wiadomość
A mniej więcej na ile aplikacji starcza 10 g? Bo widze, że niektóre oleje są po tyle pakowane i nie wiem czy tyle wystarczy aby się " zapoznać" z działaniem i właściwościami czy lepiej zamówić więcej?
na twarz czy na wlosy? Jak na twarz to moim zdaniem starczy

sama przy okazji zamowienia hydrolatu mam ochote zamowic jakis olej, maly, na przetestowanie
ckin2u jest offline  
Stary 2012-02-19, 09:59   #3401
Kalusia4
Raczkowanie

na twarz Dziękuję za odpowiedź To teraz zostaje mi tylko czekać aż uzupełnią braki na mazidłach...
Kalusia4 jest offline  
Stary 2012-02-19, 17:20   #3402
Haggat
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a skad masz butelke z sprayem? Ja chcialam zamowic z zsk lub z bu ale podobno szybko sie rozwala 'psik psik" musze zobaczyc np w rossmanie czy nie maja takich butelek
Ja kupowałam hydrolaty na allegro i od razu były w buteleczkach z atomizerem. Niestety w rosmanie nie ma pustych butelek z atomizerem - już sprawdzałam - są wszystkie inne paści. Może lepiej kupić jakiś tani kosmetyk albo co i atomizer wykorzystać ? Atomizery niestety szybko się psują - jeden hydrolat mi cieknie zamiast psikać a inny w olejku do ciała się zepsuł po 2 użyciach

Moje włoski
Olejowanie od 04.2011
Haggat jest offline  
Stary 2012-02-19, 19:56   #3403
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Filtry stosuję, mimo wszystko muszę, bo robię peelingi kwasami Z tym, że nakładam je tylko jak wychodzę, a ostatnio przez pogodę nie wychodziłam tak często z córeczką i kiedy zostaję w domu smaruję się moim kremikiem
a no tak, ja też kiedy nie musze wychodzic to nie stosuję

ale takie dni to żadko bo mam psa

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:56 Powód: Przeniesienie do innego wątku
Stary 2012-02-19, 22:03   #3404
izus_86
Zakorzenienie

karmazynka99 daj znać później jak Ci się spisują takie udoskonalone hydrolaty
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
izus_86 jest offline  
Stary 2012-02-19, 22:10   #3405
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
karmazynka99 daj znać później jak Ci się spisują takie udoskonalone hydrolaty
ok

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-20, 08:57   #3406
ckin2u
Zakorzenienie

to tez sie przejde do sephory

ok skladam zamowienie

ps. ktory hydrolat najlepiej wyrównuje koloryt skory?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-21 o 14:27 Powód: Post pod postem
ckin2u jest offline  
Stary 2012-02-21, 18:13   #3407
Absit
Zadomowienie

Cytat:

i używam od 3 dni oleju łopianowego na twarz
napisz kilka slow jak buzia po lopianowym??
i czy masz czysty czy ten z ziolami??

jak udoskonalacie swoje hydrolaty??
prosze o podpowiedz jesli mozna.....

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:54 Powód: Przeniesienie do innego wątku
Absit jest offline  
Stary 2012-02-21, 18:47   #3408
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
napisz kilka slow jak buzia po lopianowym??
i czy masz czysty czy ten z ziolami??

buzia ładna nie wyskakuje mi nic nowego i jakby to co miałam(syfki) są zagojone, na razie pozytywne wrażenia

mam ten z ziołami
ja dodaje panthenolu do hydrolatu

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:54
Stary 2012-02-21, 20:59   #3409
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dodaję D-pantenol, wit.E, ekstrakty, Niacynamide, a ostatnio nawet dodałam Hydromanil i NMF
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
izus_86 jest offline  
Stary 2012-02-22, 13:30   #3410
Poli Mana
Raczkowanie

Cytat:
ja mam sumie rano zawsze suchą buzie bo olej mi sie wyciera w poduszke
Mi też bo spię na boku lub na brzuchu

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-22 o 13:53 Powód: Przeniesienie do innego wątku
Poli Mana jest offline  
Stary 2012-02-22, 13:52   #3411
Lorri
Moderator

Dziewczyny, dyskusję o butelkach przeniosłam tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32471582.

To są przydatne informacje, łatwiej będzie znaleźć.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2012-02-22, 14:11   #3412
gatilla
Rozeznanie

Cytat:
Dodałam all-in-one z ZSK
gatilla jest offline  
Stary 2012-02-23, 13:39   #3413
santi santi
Raczkowanie

Wczoraj po raz pierwszy wypróbowałam olej z pestek malin na twarz - buzia mięciutka i nieźle nawilżona. Muszę jeszcze spróbować zmieszania go z HA, bo jednak moja skóra jest trochę wysuszona po ostatnim tygodniu, kiedy to więcej piłam niż nawilżałam :P

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline  
Stary 2012-02-23, 19:26   #3414
mroowa_
Rozeznanie

Cytat:
Zerknij na tą tabelkę https://docs.google.com/View?docid=d..._2c899xt&pli=1 im mniej kwasu oleinowego tym mniejsze prawdopodobieństwo zapychania

Może orzech włoski, jojoba, czarna porzeczka
To jak to się stało, że mnie zapchał jojoba i wiesiołek?
Też próbuję skompletować zamówienie i nie mogę się zdecydować na oleje ze względu na to zapychanie właśnie ;/ Pachnotka mnie nie zapchała, jedna jedyna..
Może z pestek śliwki?

Edit: jednak doczytałam, że śliwka może zapchać, spróbuję arbuza
Matulu, ale zamówienie ułożyłam, aż jeszcze nie wysyłam bo muszę się z tym przespać... Czy to wszystko mi potrzebne...?

Edytowane przez mroowa_
Czas edycji: 2012-02-23 o 21:29
mroowa_ jest offline  
Stary 2012-02-23, 21:33   #3415
Absit
Zadomowienie

Cytat:
buzia ładna nie wyskakuje mi nic nowego i jakby to co miałam(syfki) są zagojone, na razie pozytywne wrażenia

mam ten z ziołami
ja dodaje panthenolu do hydrolatu
aaa super, bo ten sam co ja mam, dzieki

Cytat:
Ja dodaję D-pantenol, wit.E, ekstrakty, Niacynamide, a ostatnio nawet dodałam Hydromanil i NMF
Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dodałam all-in-one z ZSK
dzieki dziewczyny

przelecialam szybko szafke i wlasciwie wszystko mam czyli ulepszamy

dzis znowu zaszalalam z olejami.... na razie trzymam je w aucie schowane i wyjde jak maz zasnie bo chyba mi sie dostanie za te wszystkie zakupy

kupilam olej z ogorecznika, czarnuszki, rydzowy, lniany, jojoba, wiesiolka i kurcze zapomnialam jakie jeszcze hahaha
ooopssss
Absit jest offline  
Stary 2012-02-23, 21:40   #3416
karmazynka99
Zakorzenienie

Absit - daj też znac jak sie u ciebie sprawdzi

a ja ostatnio odkryłam ze tylko oleje nie powoduj u mnie uczucia ściagnięcia

przynajmniej ke kremy które stosuje ostatnio nie sa wystarczające...

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-23, 21:44   #3417
Absit
Zadomowienie

karmazynko ale ja lopianowy na wlosy stosuje
a na buzie poki co najlepszy byl chyba wiesiolek
tez mam problem ze mi kremy wysuszaja buzie i sciagaja skore
dlatego ten z kielkow pszenicy zakupilam i jeszcze z nasion pietruszki

juz sie kiedys zalilam ze np. kokosowy mi wysuszyl skore... rano wstalam i nogi mialam takie jakbym sie niczym nie posmarowala a buzia sciagnieta i sucha jak papier, za to na wlosach sie sprawdza i po basenie zawsze nim smaruje wlosy
Absit jest offline  
Stary 2012-02-23, 21:48   #3418
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
karmazynko ale ja lopianowy na wlosy stosuje
a na buzie poki co najlepszy byl chyba wiesiolek
tez mam problem ze mi kremy wysuszaja buzie i sciagaja skore
dlatego ten z kielkow pszenicy zakupilam i jeszcze z nasion pietruszki

juz sie kiedys zalilam ze np. kokosowy mi wysuszyl skore... rano wstalam i nogi mialam takie jakbym sie niczym nie posmarowala a buzia sciagnieta i sucha jak papier, za to na wlosach sie sprawdza i po basenie zawsze nim smaruje wlosy
a ok

ja wiesiołka stosuje ale wewnętrznie ale może go sobie kiedyś kupie na buzię

kokosa na włoski również lubię a na twarz miałam może z jeden raz
ale jakos wole oleje które maja płynną konsysencje na twarz

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-23, 21:50   #3419
izus_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
To jak to się stało, że mnie zapchał jojoba i wiesiołek?
Też próbuję skompletować zamówienie i nie mogę się zdecydować na oleje ze względu na to zapychanie właśnie ;/ Pachnotka mnie nie zapchała, jedna jedyna..
Może z pestek śliwki?

Edit: jednak doczytałam, że śliwka może zapchać, spróbuję arbuza
Matulu, ale zamówienie ułożyłam, aż jeszcze nie wysyłam bo muszę się z tym przespać... Czy to wszystko mi potrzebne...?
Oj to nie wiem
Wiesz ja tak tylko podałam na podstawie tej tabelki
Ja z olei na razie przetestowałam różę piżmową, śliwkowy, konopny i macerat brzozowy, żaden mnie nie zapchał No i kokosowy, ale to bardzo nieregularnie, więc nie mogę się wypowiedzieć

Cytat:

a ja ostatnio odkryłam ze tylko oleje nie powoduj u mnie uczucia ściagnięcia

przynajmniej ke kremy które stosuje ostatnio nie sa wystarczające...
Ja już pokochałam oleje i mój krem, który z nimi zrobiłam Z kremów kupnych, to mój ulubiony nawilżający jest ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...-na-dzien.html
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta

Moje włosy
izus_86 jest offline  
Stary 2012-02-23, 21:53   #3420
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:

Ja już pokochałam oleje i mój krem, który z nimi zrobiłam Z kremów kupnych, to mój ulubiony nawilżający jest ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...-na-dzien.html
kurcze tlko szkoda ze ma silikony, no i filtry bo przeznaczon na dzien, ale to raczej nie przeszkadza by stosowac go na noc równiez

Moja pielęgnacja włosów
Zamknij wątek

Tagi
cetaceum olbrot spermacet, hydrolaty, inca inchi, inka inchi, olej kokosowy, oleje, pomoc, sacha inchi, woda różana, wybór, zaba

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości