Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-06, 11:03   #1
april31
Raczkowanie

GG do april31

Casting L'Oreal nie schodzi..:(

Witajcie dziewczyny, może macie większe doświadczenie w farbowaniu włosów i coś doradzicie.. W grudniu zafarbowałam swoje miedziane (ale wcześniej rozjaśniane lekko włosy) farbką Casting L'Oreala (czekoladowy brąz),tą bez amoniaku, co to do 20-paru myć się utrzymuje i... już 4 miesiąc a farba nie schodzi(a myję głowę codziennie)! Owszem, kolor się nieco wypłukał,zmatowiał ale nic poza tym. Czy to jest w ogóle możliwe żeby ta farba nie dała się zmyć?? Mam już szczerze dość tego koloru...
pozdrawiam serdecznie!
april31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:32   #2
Amizu
Rozeznanie

Dot.: Casting L'Oreal nie schodzi..:(

Hej,

ja niedawno zafarbowałam sobie włosy ową farbą i rzeczywiście kolor trochę zszedł i zbladł ale nadal pozostaje. Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem zadowolona z koloru wiec nie przeszkadza mi to ze nie zszedł do końca ;p

Jakas dziwna ta farba

Moja siostra farbowała nią włosy pół roku temu i kolor nie zszedł ... miała już odrosty wiec musiała zafarbować znowu

Fryzjerką nie jestem wiec się nie znam co powinnaś zrobić. Wizażanki na pewno się wypowiedzą

Edytowane przez Amizu
Czas edycji: 2009-04-06 o 13:36
Amizu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:44   #3
viki1988
Zakorzenienie

Ja ostatnio byłam u fryzjera sie spytać co robić z włosami bo właśnie pofarbowałam Praliną z Castinga i dowiedziałam się ze zrobiłam sobie masakre bo to wbrew pozorom silna farba i nawet trudno byłoby ją zdekoloryzować, wiec w sumie nic dziwnego ze nie schodzi... chociaż sądząc po recenzjach w KWC niektórym schodzi...ja farbowałam jakiś tydzień temu i narazie tylko lekko się wypłukało (niestety), dużo mniej niż jak farbowałam farbą
Stary 2009-04-06, 16:45   #4
201604210939
Konto usunięte

Parę miesięcy temu też malowałam włosy brązem z Castingu, wyszedł mi naprawdę ciemny brąz i nie spłukiwał się wcale. Włosy też mi się jakieś takie sianowate po nim zrobiły Zeby zejśc do jaśniejszego brązu musiałam niestety zrobić pasemka u fryzjera, odczekać i pomalować jasnym brązem (l'oreal preference). I teraz jest super
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 19:00   #5
misiokoczka
Raczkowanie

Muszę cię zmartwic. Ja w zeszłym roku w lipcu zrobiłam sobie braz i do dziś mi nie zszedł. Próbowałam wszystkiego. Jedyne, co mnie uratowało to woda utleniona. Jakieś 4 razy spryskałam nią włosy i rozjasniły się lekko. Stwierdziłam, ze lepsze to niż farba. Na takie rozjasnione włoski zrobiłam sobie wyrównującyz odrostami jasny brąz. Ale co z tego, skoro w miejscu castinga chwyciło znów bardzo ciemno, a na miejscu naturalnych włosków mam jasny brąz. Już nie wiem co robic. Chyba lepsza była już nawet ta farba, której tak się bałąm.
misiokoczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:40   #6
Kamilka 25
Przyczajenie

Aby farba się spłukała dobry jest szampon z rzepy lub head&shoulders.... owe szampony "zdzierają" kolor...
Kamilka 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:33   #7
dzulia86
Raczkowanie

wlasnie przeciwlupiezowe szampony sa oczyszczajace i splukuja kolor wiec kupic sobie jakis dobry nawet nizoral a co do farb ze niby do 24 myc sie splukuja pamietajcie ZAWSZE jak ingerujesz w kolor lub strukture wlosa one nie powroca do postaci z przed zabiegu zawsze bedzie jakis juz uszczerbek na wlosach i beda inne niz przed farbowanie lub trwala bo te wszytkie rzeczy robia zmiane w srodku wlosa a nie tylko na zewnatrz
Stary 2009-04-08, 09:00   #8
bumkyckyc
Raczkowanie

co z tego, ze ta farba nie zawiera amoniaku (jak przeczytacie na opakowaniu, to jednak zawiera, tylko mniejsza ilosc !!), skoro, zeby zmienic kolor wlasa, musi byc uzyty jakis inny, rownie silny srodek chemiczny, bo inaczej nie da rady przeciez... moze zamiast amoniaku uzyty jest jakis gorszy, mocnieszy.. :|

kolor tez mi sie nie spłukał (pomine juz, ze wyszedl 1000 razy ciemniejszy, niz mial byc, a wlosy zamienily sie w siano), ale jak wyblakl, to pofarbowalam inna farba i jest ok

castinga, kochane, odradzam!!
bumkyckyc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 12:15   #9
dzulia86
Raczkowanie

dokladnie to ze pisze na opakowaniu ze nie ma amoniaku to nie znaczy ze go nie ma ... oczywiscie ze jest ale w postaci pochodnych amoniaku tak samo jka z roznymi kremami alblo z czyms tam nie wiem jaki przyklad dac. pisze ze tego w skladzie nie ma ale sa pochodne
Stary 2009-04-09, 00:18   #10
kanalia
Raczkowanie

w kwestii amoniaku się z wami zgadzam.. ale w kwestii spłukiwania koloru już nie do końca. Jeśli używamy Castingu po to, zeby nadać swoim wloskom jakiś kolorowy poblask, czyli farbujemy odcieniem w miarę zbliżonym do naszego, to farba się ladnie spłukuje i z przyjemnością powtarzasz zabieg, zeby włoski znow miały ładny odcień. A jeśli ktoś używa SZAMPONU żeby przejść z BLONDU do czarnego (to już tkaki ekstremalny przypadek), to nie ma co się dziwić, że się nie chce spłukiwać ;P no pomyślmy logicznie...
kanalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 06:05   #11
jaskuleczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bumkyckyc Pokaż wiadomość
co z tego, ze ta farba nie zawiera amoniaku (jak przeczytacie na opakowaniu, to jednak zawiera, tylko mniejsza ilosc !!), skoro, zeby zmienic kolor wlasa, musi byc uzyty jakis inny, rownie silny srodek chemiczny, bo inaczej nie da rady przeciez... moze zamiast amoniaku uzyty jest jakis gorszy, mocnieszy.. :|

kolor tez mi sie nie spłukał (pomine juz, ze wyszedl 1000 razy ciemniejszy, niz mial byc, a wlosy zamienily sie w siano), ale jak wyblakl, to pofarbowalam inna farba i jest ok

castinga, kochane, odradzam!!
Mi również casting zniszczył włosy!
Zaczęły strasznie wypadać i zrobiły się sianowate.
Już nigdy go nie użyję!
jaskuleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:03   #12
valium8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kanalia Pokaż wiadomość
w kwestii amoniaku się z wami zgadzam.. ale w kwestii spłukiwania koloru już nie do końca. Jeśli używamy Castingu po to, zeby nadać swoim wloskom jakiś kolorowy poblask, czyli farbujemy odcieniem w miarę zbliżonym do naszego, to farba się ladnie spłukuje i z przyjemnością powtarzasz zabieg, zeby włoski znow miały ładny odcień. A jeśli ktoś używa SZAMPONU żeby przejść z BLONDU do czarnego (to już tkaki ekstremalny przypadek), to nie ma co się dziwić, że się nie chce spłukiwać ;P no pomyślmy logicznie...
jedyny mądry post w temacie...
rok temu, w czerwcu, użyłam czekoladowego brązu, żeby włosy miały ładny blask. i co? nigdy nie byłam bardziej zadowolona z żadnej szamponetki czy czegoś w ten deseń. mam naturalne, ciemnobrązowe włosy, jeszcze przed wrześniem miałam naturalny kolor.
wszystko zależy od zdrowego rozsądku panie, nie farby.
valium8 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości