najlepsze kosmetyki dla nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-06, 17:02   #1
paulina3553
Raczkowanie

najlepsze kosmetyki dla nastolatki

witam,
chcialam sie poradzic jaka seria kosmetykow jest najlepsza dla nastolatki. nie mam jakis problemow z tradzikiem cos mi nieraz wyskoczy i tyle. do tej pory uzywalam kazdego kosmetyka z innej firmy ale slyszalam ze jak bede stosowac z jednej seri beda lepiej dzialac.
prosze o pomoc.

ps. chodzi mi o jakis tonik do oczyszczania twarzy, cos do mycia twarzy itp
paulina3553 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:29   #2
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale
Dot.: najlepsze kosmetyki dla nastolatki

Jak najbardziej delikatne, jak najmniej chemikalii, pod zadnym pozorem nic do cery tradzikowej, bo Ci wysuszy. Nie wiem jaki masz typ cery, ale uzywaj delikatnych srodkow, np. Psyhiogel (w aptekach). Z dostepnych w drogeriach to moze Nivea? Sa raczej delikatne.

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:32 Powód: błąd ort.
illegale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:49   #3
paulina3553
Raczkowanie

wlasnie chodzi mi o cos dostepnego np w rossmanie. firmy nivea nie lubie co kupie ich produkt to o d**e potluc. ostatnio zakupilam tonik oczyszczajacy to zamiast oczyszczac mi twarz mialam lepka warstwe na soebie bleee..
paulina3553 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:58   #4
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

To może Ziaja? Również delikatne, polskie, np. seria fajnych, tanich toników np. aloesowy, rumiankowy, ogórkowy? Polecam, używam tylko takich. Z żeli do mycia twarzy, to nie wiem, ale z Ziajii chyba też jakiś znajdziesz, ale znam tylko do cery trądzikowej. No i myślę, że jeśli używasz toniku i żelu do mycia, powinnaś teżkremu, bo po jakimś czasie, może Ci się trochę przesuszy skóra. Tak ogólnie to dla nastolatek kosmetyki są prawie zawsze wysuszające, niby przeciw prysczom, a tak na prawdę powodują powstawanie jeszcze większej ilości (sprawdziłam na sobie, próbując kolorowych serii dla nastolatek, a także wiele osób jest tego zdania). Więc radziłabym używać czegoś do cery normalnej, nie dla nastolatek (linie przeciwtradzikowe) tylko takie posrednie zwykle kosmetyki. Poszukaj na KWC zelu, toniku i kremu do twarzy dla cery normalnej Ziaja, Eva, Perfecta i spróbuj wybrać coś dla siebie.
Próbuję Cię jakoś uświadomić co do wyboru, ale trudno mi przychodzi tłumaczenie, spróbuje może sama coś Ci znaleźć

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

A więc tak
Najlepsze toniki to rumiankowy, aloesowy i ogórkowy, a z kremów to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...#review-295769 i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,60...mieszanej.html.
Mogłabym jeszcze polecić inne produkty, ale chyba raczej szukasz jednej, zwykłej serii. Chodzi o to, abyś nie dostała żadnych wysypu, uczelnia, przesuszenia czy czegoś takiego. A z takiej linii dla nastolatki to może Under Twenty, Fall in love skin? Albo Under Twenty, seria Water Melon? W tych seriach są chyba i toniki i żele i kremy, nie jest przeciwtradzikowa, raczej nie wysusza. Ale to juz zależy od cery, a każdy ma na swój sposób inną.

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:28   #5
beaucoup
Zadomowienie

Jest jeszzce taka seria z Kolastyny, z tego co pamietam nazywa się Nastolatki. O tak, znalazłam w KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2313 Jak byłam młodsza to miałam ich tonik i żel punktowy z tego co pamietam, byłam zadowolona A może kosmetyki avonu ich seria? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9783 No i tak jak dziewczyny mówiły Ziaja jest bardzo fajna
beaucoup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:08   #6
eweluunaaa9393
Raczkowanie

ja uzwywam serii ziaja nuno Zelem zmywam kremik tonujący, ktory uzywam zamiast podkładu, jakies 2 razy w tygodniu zrobie peeling enzymatyczny i nałoze maseczke z zieloną glinką. Kosmetyki te są niedrogie, dostępne w kazdej drogerii, a co najwazniejsze nie wysuszają ! Do mojej młodej buzi, bez większych niespodzianek są idealne
eweluunaaa9393 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:32   #7
bety88
Raczkowanie

ehh znam ten wiek, kiedy nachodzi ochota na kosmetyczne zakupy moja drobna rada- zainwestuj w delikatną pielęgnację a unikaj makijażu. Jest sporo serii o fajnych zapachach-np ziaja, ale balsamy są być może troche za tłuste- masło kakaowe na pewno. Jeśli lubisz owocowe zapachy to avon, teraz weszła też Joanna- mam truskawkowe masło-wbrew nazwie jest lekkie i fajnie pachnie, są tanie peelengi owocowe, nieźle wyładzają. Wypróbuj coś z tego, bo wiem jak w tym wieku krucho z kasą,a to są produkty tanie i dobre. Czesto jest tak, że płaci się za markę a nie kosmetyk i na to trzeba uważać

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/index.php?new=4895d82f0617a
bety88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości