Wiosenny Błękit Nieba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-06, 19:13   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

Wiosenny Błękit Nieba

O.K. więc oto moje drugie podejście Ten makijaż zrobiłam już jakiś czas temu ale dopiero teraz odważyłam się go Wam pokazać Czekam na Wasze opinie
Użyłam następujących kosmetyków:
podkład Nivea Visage Young be beautiful
puder Maybelline pure powder compact
cienie: podróbka MAC cream eyeshadows paleta 12 cieni, użyłam jasnoniebieskiego jako bazę, ciemnoniebieskiego do kącików i białego do "hajlajtowania"
tusz: MaxFactor Masterpiece Max
róż: z paletki Lancome odcień Rose Fresque
usta: błyszczyk Sephory kolor nr 27

I tak, wiem, moje brwi wymagają pomocy, muszę się nimi zająć ale nigdy nie mogę znaleźć czasu:/
Niestety ale tylko zdjęcia całej twarzy, zbliżeń oka nie umiem robić wybaczcie
To by było na tyle, to czekam na baty
PS. Sorry za tą poważną minę ale nie jestem dobrą modelką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3535.jpg (49,0 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3536.jpg (120,2 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3537.jpg (129,2 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3538.jpg (131,1 KB, 247 załadowań)
Stary 2009-04-06, 20:42   #2
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Wiosenny Błękit Nieba

O brwiach nie pisze bo sama to zauwazyłas, ale radziłabym Ci znalezc na to czas bo to oprawa makijazu i szczegolnie przy tak intensywnych kolorach rzucaja sie w oczy.
Niebieski jest uznany za kolor uniwersalny pasujacy absolutnie kazdemu, ale to tez kolor trudny i szybko o tandetny efekt. Sama nie wiem jak skomentowac Toja prace. Na 1 rzut oka pomyslałam, ze osiagnełas efekt bazarkowy, ale jak sie przygladam to widac ze całkiem niezle sobie poradziłas- technicznie mam na mysli: cienie nałozone sa rowno, biały i niebiski sa niezle połaczone i wycieniowane... ale, no własnie sa pewne ale- wez to za rade, prosze nie wkurzaj sie na mnie.
Brak roztarcia gornej granicy. Kolor na gornej powiece nałozony w kształcie półkola (nie wiem jak mam to okreslic, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi). I co najwazniejsze brak mi jakiegos mocniejszego akcentu, i nie chodzi mi tu o czarna kreske, mysle ze do Ciebie pasowałby ciemniejszy cały zewn kacik- w tym wypadku moze to byc granat połozony w kształcie "V" i ładnie z tym błekitem roztarty... acha i moje zboczenie- mocniej tuszuj rzesy.
Teraz mnie pewnie nienawidzisz.........
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:43   #3
niemogeno
Raczkowanie

a tam, bardzo fajna modelka makijażyk niestety mi się nie do końca podoba z paru względów... Nie wiem, czy to wina zbyt dużej ilości cienia i zbyt wysokiego jego wyciągnięcia, ale niebieski to chyba nie Twój kolor. Na pewno nie taki jaśniutki i na pewno nie taki perłowy Efekt dość bazarkowy jak to dziewczyny ładnie nazywają... Masz piękne, duże oczy i osobiście widzę Cię w czymś ciemnym, klasycznym i zdecydowanie skromniejszym
niemogeno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:04   #4
tajlaa
Zadomowienie

bardzo ładny niebieski masz na oczach. ale wedlug mnie kompletnie ci ten makijaz nie pasuje gryzie sie w twoja twarza i wlosami.niestety.

Waga w dół: 62,61,60,59, 57...cel osiągnięty 54kg
tajlaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:19   #5
Asia1990
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
O brwiach nie pisze bo sama to zauwazyłas, ale radziłabym Ci znalezc na to czas bo to oprawa makijazu i szczegolnie przy tak intensywnych kolorach rzucaja sie w oczy.
Niebieski jest uznany za kolor uniwersalny pasujacy absolutnie kazdemu, ale to tez kolor trudny i szybko o tandetny efekt. Sama nie wiem jak skomentowac Toja prace. Na 1 rzut oka pomyslałam, ze osiagnełas efekt bazarkowy, ale jak sie przygladam to widac ze całkiem niezle sobie poradziłas- technicznie mam na mysli: cienie nałozone sa rowno, biały i niebiski sa niezle połaczone i wycieniowane... ale, no własnie sa pewne ale- wez to za rade, prosze nie wkurzaj sie na mnie.
Brak roztarcia gornej granicy. Kolor na gornej powiece nałozony w kształcie półkola (nie wiem jak mam to okreslic, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi). I co najwazniejsze brak mi jakiegos mocniejszego akcentu, i nie chodzi mi tu o czarna kreske, mysle ze do Ciebie pasowałby ciemniejszy cały zewn kacik- w tym wypadku moze to byc granat połozony w kształcie "V" i ładnie z tym błekitem roztarty... acha i moje zboczenie- mocniej tuszuj rzesy.
zgadzam się w 100 %. troszkę dziwnie to wszytko wygląda.
Asia1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:41   #6
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
no coż nie mam się za co wściekać bo sama wiem że nie jestem w tym dobra(w robieniu makijażu) dopiero zaczynam i chętnie przyjmuję krytykę, biorę to jako naukę raczej.
tak jak pisałam zastanawiałam się czy go zamieścić bo sama do końca nie byłam zadowolona z tego makijażu, czegoś mi tu brakuje, nie wiedziałam do końca czy ten kolor będzie mi pasował, można powiedzieć że to był mój eksperyment, jak widać trochę mi nie wyszło, ale mimo wszystko dziękuję za rady.
Z resztą Twoja ocena to że tak powiem miła krytyka a nie "pojechanie" z góry do dołu mogłabym się wściec jakbyś napisała że "coś ty z siebie zrobiła" albo coś w tym stylu
Stary 2009-04-06, 21:48   #7
sylwia532
Zakorzenienie

oj wcale nie jest najgorzej bo adnie cieniujesza to juz pol sukcesu-zgadzam sie ze kolorki chyba nie twoje(niebieskosci sa dosc niebiezpieczne) no i troszke za wysoko wyciagniety cien
czekamy na nastepny makijazyk
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 22:00   #8
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

to może zaproponujecie mi jakich kolorów użyć następnym razem
Stary 2009-04-06, 22:09   #9
Natek89
Zadomowienie

Może brązów? Co do makijażu to ja uważam że brakuje tu kreski...i mocno wytuszowanych rzęs.
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 22:15   #10
kkknnn
BAN stały

Niebieskosci bez kreski i mocno wytuszowanych rzęs (czy to napewno ja to piszę o rzęsach?) dają taki efekt, sama nie wiem jak nazwac. Jak ja sobie tak robilam pomyslałam "alien". Tutaj nie jest tak, ale mimo to uważam, że w innych kolorach byłoby lepiej. Alei tak bravo za radzenie sobie z niebieskościami
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 22:36   #11
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
no coż nie mam się za co wściekać bo sama wiem że nie jestem w tym dobra(w robieniu makijażu) dopiero zaczynam i chętnie przyjmuję krytykę, biorę to jako naukę raczej.
tak jak pisałam zastanawiałam się czy go zamieścić bo sama do końca nie byłam zadowolona z tego makijażu, czegoś mi tu brakuje, nie wiedziałam do końca czy ten kolor będzie mi pasował, można powiedzieć że to był mój eksperyment, jak widać trochę mi nie wyszło, ale mimo wszystko dziękuję za rady.
Z resztą Twoja ocena to że tak powiem miła krytyka a nie "pojechanie" z góry do dołu mogłabym się wściec jakbyś napisała że "coś ty z siebie zrobiła" albo coś w tym stylu
W zyciu bym Ci tak nie napisała- to jedna z zasad tego forum jak krytykujesz to napisz dlaczego. Tez mnie to wkuza jak ktos pisze po prostu "nie podoba mi sie".
Jezeli dopiero zaczynasz to i tak musze Ci pogratulowac: jak juz w 1 poscie pisałam kolory sa naprawde dobrze połaczone i wycieniowane , ale raczej w wewn czesci trzymaj sie tylko ruchomej powieki a na zewn wyzej wyciagaj cien. To da Ci kształt kociego oczka. Nie zgodze sie tez z innymi ze kolor Ci nie pasuje, moim zdaniem pasuje, ale jest go po prostu za duzo, a nawet nie za duzo tylko zle nałozony, nie pasuje Ci natomiast ten sposob cieniowania. Pamietaj cwiczenie czyni mistrza.
Wklejaj sie jak najczesciej, chetnie popatrze jak zdobywasz umiejetnosci, a jezeli to Twoje poczatki to wierze, ze szybko sie nauczysz ładnie malowac, bo widac ze masz talent .
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 00:18   #12
serduszkoiz
Zadomowienie

wykonie moze nie najgorsze ale ten kolor..... mam nadzieje ze na co dzien sie nie malujesz nim bo nie dodaje ci uroku

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 02:35   #13
Candy Killer
Zakorzenienie

kolor jak kolor pasuje kazdemu ale kwestia dobrania odpowiedniego odcienia dla siebie to juz wyzsza szkola jazdy...ja osobiscie uwazam ze mdlo wygladasz w tym makijazu mimo ze ma fajny kolor jest dosc przyzwoicie roztarty..wg mnie powinnas uzywac mocniejszych kolorow bo masz jasna oprawe oka i z jasnymi kolorami sie to zlewa za bardzo wiec musi byc jakis kontrast tutaj
tak jak mloda uzylabym jakiegos granatu..raczej unikalabym ialego cienia..no i te nieszczesne brwi..ladnie wyskubac i podkreslic
aa jeszcze wydaje mi sie ze cien zbyt wysoko nalozylas lub tez za malo roztarlas granice zewnetrzna przez co niebieski prawie sie zlewa z brwiami

aleeeeeeeee jak na poczatkujaca w tej dziedzinie to niezle sobie radzisz a kazdy z czasem odnajduje swoje odcienie wiec szukaj i sie nie zrazaj iiii tuszuj mocniej rzesy

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 12:38   #14
oLLeM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
kolor jak kolor pasuje kazdemu ale kwestia dobrania odpowiedniego odcienia dla siebie to juz wyzsza szkola jazdy...ja osobiscie uwazam ze mdlo wygladasz w tym makijazu mimo ze ma fajny kolor jest dosc przyzwoicie roztarty..wg mnie powinnas uzywac mocniejszych kolorow bo masz jasna oprawe oka i z jasnymi kolorami sie to zlewa za bardzo wiec musi byc jakis kontrast tutaj
tak jak mloda uzylabym jakiegos granatu..raczej unikalabym ialego cienia..no i te nieszczesne brwi..ladnie wyskubac i podkreslic
aa jeszcze wydaje mi sie ze cien zbyt wysoko nalozylas lub tez za malo roztarlas granice zewnetrzna przez co niebieski prawie sie zlewa z brwiami

aleeeeeeeee jak na poczatkujaca w tej dziedzinie to niezle sobie radzisz a kazdy z czasem odnajduje swoje odcienie wiec szukaj i sie nie zrazaj iiii tuszuj mocniej rzesy
jak najbardziej się zgadzam
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:44   #15
belluci2
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

mi sie podoba, tylko mocniej zaznacz usta, uzyj rózu, i wiecej tuszu

zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy

belluci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:17   #16
Madziarella
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
mi sie podoba, tylko mocniej zaznacz usta, uzyj rózu, i wiecej tuszu
zgadzam się ,myślę że po mocniejszym wytuszowaniu rzęs..przyciemnieniu nieco brwi...itd. można by dodać jeszcze ciemniejszą kreseczkę na górnej powiece i był by zupełnie inny efekt
Madziarella jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości