Dziwny problem z paznokciami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-06, 19:14   #1
rilli
Raczkowanie

Dziwny problem z paznokciami.

Witajcie.
Na forum przeglądałam tematy, które by się odnosiły do mojego problemu, ale raczej te poszukiwania były na marne...
Otóż od jakiegoś czasu paznokcie nie chcą mi rosnąć, a na opuszkach palców powstaly dziwne ślady i do tego momentu one rosną. A kiedy już urosną to wtedy przestają i zapuścić nie mogę. Zażywam skrzyp polny, stosuję odżywki, smaruję kremami i nic. Paznokcie nie chcą w ogóle rosnąć stosowałam słynną oliwę z cytryną, czy olejek rycynowy. Też nic.
A kiedy ich obetnę to zaczynają mnie boleć i muszę wtedy je obciąć i czekać aż odrosną i znowu to samo....
Proszę o pomoc bardzo
Stary 2009-04-07, 09:49   #2
Tholie
Raczkowanie

Dot.: Dziwny problem z paznokciami.

paznokieć naturalne się wyciera i może to tylko złudzenie że nie rozną, pomaluj lakierem paznokcie izobaczysz przy skórce czy na pewno nie rozną
Tholie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:56   #3
La Monica
La Moderatoiure

Na opuszkach ? A możesz wkleić zdjęcie ? Ciężko coś stwierdzić nie widząc.
Może masz przestój ? Ja np. mam takie okrersy, iż mimo stosowania różnych preparatów przyspieszających wzrost pazurków, odżywek, tabletek, one po prostu się buntują i nie rosną. Trwa to pewnien czas a potem mija i paznokcie wracają do poprzedniego stanu.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:05   #4
rilli
Raczkowanie

Niestety nie mam, jak zdjęcia, a chciałam zrobić, no, ale cóż... nie mogę. Nie mam aparatu na razie wolnego .
Przestój ? Ehm. Wątpie. One rosną normalnie, ale do pewnego momentu (do tego, gdzie jest te ''zaznaczenie''). Ja już sobie zamówiłam taki specjalny olejek z Oriflame, podobno bardzo fajny i właśnie na porost paznokci. Może mi pomoże .
A propo zdjęcia - postaram się go zrobić.

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości