Podkreślający nibieskie oczy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-10, 18:13   #31
Candy Killer
Zakorzenienie

Dot.: PodkreÖlajŃcy nibieskie oczy...

Cytat:
Napisane przez kinguus Pokaż wiadomość
Ja bezczelnie si podczepi
Niestety zdjcie mojego oczka mam tylko jedno :P, jak mawiajŃ niektłrzy mam 'wielkie oczyska' , prłcz tego ogromniaste wory i cienie pod oczami ) poprosiÓabym o jakŃÖ maÓŃ rad :P
Dzikuj
zaloz swoj wlasny watek i nie podczepiaj sie pod czyjes bo tu tak nie robimy.

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 18:19   #32
sylwia532
Zakorzenienie

Dot.: Podkreślający nibieskie oczy...

makijaz barzo uroczy
podoba mi sie pozostawienie ,,lysego,,dolu
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:03   #33
Cashmeere
Raczkowanie

To naturalny kolor oczu!?! że co?! Wygląda baaaaardzo sztucznie, bez obrazy

Makijaż subtelny, bardzo ładnie podkreśla twoją urodę.
Masz piękne duże oczka i takie fajne dłuuugie rzęsy ,tez takie chciałabym miec
Cashmeere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:06   #34
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie

a ja tam wierzę, że to naturalny, sama znam osobę która ma oczy rodem z Photoshopa, a soczewki umiem rozpoznać

ślicznie, przypominasz mi Cassie z serialu Skins
KawaMarcepanowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:40   #35
biała_czekolada
Rozeznanie

Prześliczna z Ciebie dziewczyna

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:55   #36
anulka002
Raczkowanie

kolor oczu to na pewno soczewki,nosze juz tyle lat ze potrafie rozpoznac na odleglosc, a makijaz bardzo ladny, delikatny a zarazem wyrazisty
anulka002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:32   #37
cosma
Zakorzenienie

ładny makijaż i ładny kolor soczewek
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:33   #38
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

nie wiem skąd tyle podejrzeń. Dla mnie to trochę dziwne-mam mocny kolor oczu, to na pewno noszę soczewki, jak jakaś dziewczyna ma ładne, duże piersi, to na pewno wszyła sobie silikon, jak długie rzęsy, to przylepione...no trudno,mam takie oczy. Jak to niebieskie-czasami są bardziej niebieskie , czasami trochę zgaszone. Zależy m.in od światła i kolorów , z którymi je zestawiam,ale wkurza mnie jak w co drugim poście czytam 'nie wierzę', ' to na pewno soczewki' itp. Myślałam ,że bardziej komentowany będzie makijaż ,niż mój kolor oczu , skóry czy włosów [wszystkie te odcienie łącznie z włosami, są naturalne...nic sobie nie farbuję (no dobra...rzęsy raz henną przeleciałam,a potem miałam czarne plamki pod oczami :P], nie noszę peruki, nie miałam żadnej operacji plastycznej :P]. Po prostu mi głupio , bo czuję się jakbym była oskarżana o kłamstwo

Co do makijażu, to pod wieczór , niestety, był do poprawki , bo ciemny cień się rozciera, traci intensywność i wyglądałam na zmęczoną
Hisoka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:44   #39
Sysska
Zadomowienie

pytanie z innej beczki, czy Ty przypadkiem nie byłaś na Elite Model Look?
Sysska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:53   #40
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
pytanie z innej beczki, czy Ty przypadkiem nie byłaś na Elite Model Look?
nie
Stary 2009-04-11, 23:41   #41
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
nie wiem skąd tyle podejrzeń. Dla mnie to trochę dziwne-mam mocny kolor oczu, to na pewno noszę soczewki, jak jakaś dziewczyna ma ładne, duże piersi, to na pewno wszyła sobie silikon, jak długie rzęsy, to przylepione...no trudno,mam takie oczy. Jak to niebieskie-czasami są bardziej niebieskie , czasami trochę zgaszone. Zależy m.in od światła i kolorów , z którymi je zestawiam,ale wkurza mnie jak w co drugim poście czytam 'nie wierzę', ' to na pewno soczewki' itp. Myślałam ,że bardziej komentowany będzie makijaż ,niż mój kolor oczu , skóry czy włosów [wszystkie te odcienie łącznie z włosami, są naturalne...nic sobie nie farbuję (no dobra...rzęsy raz henną przeleciałam,a potem miałam czarne plamki pod oczami :P], nie noszę peruki, nie miałam żadnej operacji plastycznej :P]. Po prostu mi głupio , bo czuję się jakbym była oskarżana o kłamstwo

Co do makijażu, to pod wieczór , niestety, był do poprawki , bo ciemny cień się rozciera, traci intensywność i wyglądałam na zmęczoną
O kłamstwo? Wyglądasz naturalnie. Twoja uroda nie jest z tych zrobionych i ja Cię nie podejrzewałabym o fałszowanie koloru. W Twoim makiajżu te oczy są niebieskie bardzo ale w innym maja trochę inny odcień. Sprawa jest prosta - wszystko zależy od światła. U tej samej modelki oczymogą wyjśc zielone albo niebieskie (ja mam zielone czasem wychodzą niebieskie). To samo z włosami, naturalna szatynka czasem wychodzę ruda czasem brunetka. Także ostatnie słowo w kwestii Twojej urody. Dla mnie to jest uroda kameleoniczna - modelingowa i naturalna nie z tych "zrobionych", o tym też swiadczy fakt, że wyglądasz młodziutko bardzo. Więc jak dla mnie nie muszą by to żadne przeróbki - każdy makijaż jest inny przez światło. I dobrze, że tak jest.
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:44   #42
żurawinka
Zakorzenienie

Naprawdę ślicznie, piękny kolor oczu i piękna modelka
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:29   #43
Tyris
Rozeznanie

Makijaż bardzo ladny.. pasuje i do oprawy oczu , do karnacji i do wlosow....Jest bardzo staranny i dopracowany, idelanie podkrsla twoja urode naturalna. Uwazam ze dolne podkreslenie jest kompletnie niepotrzebne i wlasnie ladnie jest z naturalnymi rzesami na dole.. bo to daje efekt baby doll.. taki hmm "romantyczny"

co do oczu

klikamy prawym klawiszem myszki..zapisujemy zdjecie --> edytujemy je np w irfanie.. po czym zmieniamy rozdzielczosc na najwieksza --> robimy zooma.... i ups.. albo masz nierowne pikselowe szare plamy na teczowce kolo zrenicy....albo wyszla niedorobka fotoszopowa <-- nie zrobilam tego na zlosc... tylko zaciekawil mnie ten nienaturalny kolor, bo nie spotkalam sie jeszcze przenigdy z takim intensywnym chabrowym kolorem oka i mysle ze jednak jest on malo realny. Fakt..ze mogl byc to jeszcze efekt aparatu.. ja czasem przy dobrym oswietleniu mam turkusowe oczy co jest bzdura i poprostu bledem aparatu

Pozdrawiam
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:01   #44
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

widocznie mam brzydkie, pikselowate plamy na tęczówce...tylko zastanawiam się kto ma jednolite tęczówki? Bo ja mam we wzorki :P No i wzięłabym też pod uwagę zmianę rozdzielczości+jakości. Zdjęcie przed wrzuceniem na wizaz było sporo zmniejszane, więc oczywiste jest ,że przy powiększeniu w ifranie wszystko będzie bardziej pikselowate, gorszej jakości. Niektórzy chcą mi coś udowodnić,ale sorry-wiem jakie mam oczy,a jak kogoś aż tak zżera ciekawaość,czy to nie szklane ,albo plastikowe , to zapraszam do siebie :/

Co do aparatu, to też się zgodzę-mam kiepski aparat, który do tego parę razy spadł. Na razie nie stać mnie na nowy , więc zdjęcia nie będą super jakości.
Stary 2009-04-14, 15:13   #45
Tyris
Rozeznanie

o rany.. heh... wiesz czemu to pisze? bo to strasznie irytujace ze przyczepilas sie do tego ze to twoje naturalne..jak po innych zdjciach z twojej galerii ewidentnie widac ze nie! Malo tego.. na starszych makijazach widac obrobke. Piszesz ze jestes w 100% naturalna.. przeciez to nic zlego farbowac wlosy czy nosic soczewki..zwlaszcza ze ty masz w chwili obecnej farbowane..
nie wdaje sie w dalsze dyskusje bo to bez sensu...

ps..zeby nie bylo ze to od kata padania swiatla... bo tak nie jest. Ps..uwazam ze o wiele lepiej ci w jasnych, naturalnych oczach..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (21,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (41,7 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-04-14 o 15:20
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:11   #46
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

dla nie to po prostu śmieszne. Co Ci da jakaś wiara w to,ze coś mam sztuczne? Jeśli rzeczywiście poprawi ci to samopoczucie, to sobie wierz. Tak jak pisałam: od małego jestem bardzo jasną blondynką [zresztą jak moi dziadkowie] i od małego mam niebieskie oczy [jak pisałam wcześniej: raz bardziej, raz mniej].

Co do photoszopa, to: tak używam go przede wszystkim do jednej rzeczy:usuwania znamienia z czoła. Wkurza mnie, nie cierpię go i jak już musisz sobie poprawić jakoś humor to nawet mogę wrzucić jakieś zdjęcie bez usuwania znamienia. Dla mnie to też koniec dyskusji. Ci co mnie znają , wiedzą jakie mam oczy i włosy [bo to też trzeba było poddać rozważaniom] i jak ktoś chce , to może sobie wierzyć,że mam sztuczne włosy, oczy i najlepiej jeszcze cycki. Tylko nie wiem co one mają wspólnego z makijażem.

Myślę,że to mój ostatni post na MM, bo wrzucanie tu zdjeć jest bezcelowe: zamiast poprawić mnie co do makijażu, wywiązuje się dyskusja na temat mojej naturalności...no chyba,że jednak będę zmieniać sobie kolor oczu w photoshopie. Na szary, sraczkowaty,albo wogóle je wytnę :P
Stary 2009-04-14, 16:24   #47
Ashira
Wtajemniczenie

ale po co to? może i masz mocny kolor oczu, ale na pewno nie aż tak. to po prostu niemożliwe. poza tym widać odrosty na Twoich włosach... po co się motać w kłamstwo? w imię czego? nie denerwuj się, po prostu nie udawaj kogoś innego bo nie o to chodzi.z resztą sam tytuł mówi za siebie "patrzcie jakie mam ładne oczy".
a makijaż bardzo ładny, prosty i subtelny. takie lubię najbardziej.
Ashira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:35   #48
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

piekna z Ciebie kobietka Lakko a tak ślicznie Super

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:47   #49
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość

co do oczu

klikamy prawym klawiszem myszki..zapisujemy zdjecie --> edytujemy je np w irfanie.. po czym zmieniamy rozdzielczosc na najwieksza --> robimy zooma.... i ups.. albo masz nierowne pikselowe szare plamy na teczowce kolo zrenicy....albo wyszla niedorobka fotoszopowa <-- nie zrobilam tego na zlosc... tylko zaciekawil mnie ten nienaturalny kolor, bo nie spotkalam sie jeszcze przenigdy z takim intensywnym chabrowym kolorem oka i mysle ze jednak jest on malo realny. Fakt..ze mogl byc to jeszcze efekt aparatu.. ja czasem przy dobrym oswietleniu mam turkusowe oczy co jest bzdura i poprostu bledem aparatu

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
o rany.. heh... wiesz czemu to pisze? bo to strasznie irytujace ze przyczepilas sie do tego ze to twoje naturalne..jak po innych zdjciach z twojej galerii ewidentnie widac ze nie! Malo tego.. na starszych makijazach widac obrobke. Piszesz ze jestes w 100% naturalna.. przeciez to nic zlego farbowac wlosy czy nosic soczewki..zwlaszcza ze ty masz w chwili obecnej farbowane..
nie wdaje sie w dalsze dyskusje bo to bez sensu...

ps..zeby nie bylo ze to od kata padania swiatla... bo tak nie jest. Ps..uwazam ze o wiele lepiej ci w jasnych, naturalnych oczach..
Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
ale po co to? może i masz mocny kolor oczu, ale na pewno nie aż tak. to po prostu niemożliwe. poza tym widać odrosty na Twoich włosach... po co się motać w kłamstwo? w imię czego? nie denerwuj się, po prostu nie udawaj kogoś innego bo nie o to chodzi.z resztą sam tytuł mówi za siebie "patrzcie jakie mam ładne oczy".
Kolejne tego typu posty, nie dotyczące w większej części makijażu a urody autorki (autentyczności oczu, włosów itp.), wypowiedzi jak widać przykre dla Hisoki potraktuję jako atak na użytkownika.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-04-14 o 17:49
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:48   #50
Candy Killer
Zakorzenienie

sie uczepily no ..dajcie dziewczynie spokoj bo nie na tym polega MM .

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:40   #51
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

włosy strasznie jaśnieją mi od słońca.mam strasznie 'kiepski' barwnik...dlatego niektóre znamiona mam nierówno wybarwione. przede wszystkim to na czole, o którym pisałam wcześniej-jest jak wypukły pieprzyk w kolorze skóry z ciemną kropką pigmentu po środku. Tak-paskudne. No i poza słonecznym latem zawsze mam coś takiego przy skórze głowy i też nie wygląda to estetycznie.

Co do wkurzania się, to tak-wkurza mnie to, bo zawsze miałam przez włosy same problemy np.chciano mnie wywalić z gimnazjum , bo w rygorystycznej szkole nie można było farbować włosów, malować paznokci , nosić ogrodniczek itp [mama musiała przynosić dyrekcji zdjęcia z dzieciństwa :/]. Albo leciały żarty w stylu 'czy robią mi się bąble od słońca, bo albinosom podobno się robią' :/ Nic przyjemnego, bo prawie od dziecka musiałam się tłumaczyć z jakiś głupich zarzutów. Nie wiem-może dla świętego spokoju powinnam kłamać,że farbuję włosy,a oczy są niebieskie od photoshop'a

Poza tym każda by się wkurzała gdyby wrzuciła zdjęcie np. z makijażem, na zdjęciu miała duży dekolt [z dużymi piersiami] i 90% komentarzy dotyczyłaby tego,ze to na pewno sztuczne piersi, ktoś by powiększał zdjęcie,żeby to udowodnił,szukał szwów itp. To po prostu nieprzyjemne. Tak samo jak oskarżanie o kłamstwo.

Edytowane przez Hisoka
Czas edycji: 2009-04-14 o 19:41
Stary 2009-04-14, 22:28   #52
Maria221
Wtajemniczenie

Mnie się podobasz i makijaż też. Osobiście znam dziewczynę z takim kolorem oczu, u mnie w rodzinie też kiedyś taki był. Babcia nawet mówiła, że to był jedyny raz, gdy widziała osobę z "chabrowymi", jak się wyraziła, oczyma. A to było zdaje się w latach 30, soczewek jeszcze wtedy nie było. Co do włosów, też znam dzieci, u których od słońca włosy robią się złote, a zimą rosną ciemniejsze, wyglada to, jakby miały odrosty, a przecież nikt 3 czy 6 latce włosów nie farbuje, prawda? Całusy i czekam na więcej maluneczków.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:35   #53
JoyceSky
Zadomowienie

GG do JoyceSky

Śliczny makijaż.
Co do włosów i oczu, to ja akurat Ci wierzę, bo znam osobę z takim samym odcieniem oczu i z takim jasnym naturalnym blondem. Ona też miała problemy w gimnazjum i wzywali nawet rodziców w sprawie rzekomego rozjaśniania włosów :/

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości