Problem - włosy po depilacji!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-11, 20:31   #1
Ulusia8710
Przyczajenie

Unhappy

Problem - włosy po depilacji!!

Hej,
mam problem:

Robilam pierwszy raz depilację woskiem u kosmetyczki. Wcześniej zawsze używałam golarki.
Newiem czemu,ale depilowalam nogi w środę, dziś jest piątek a już czuć małe włoski!! Jak to możliwe?
Podobno efekt się utrzymuje minimum 2 tyg a nie 2 dni.
Proszę o odpowiedź, dlaczego tak się stało, czy za następnym razem będzie innaczej? i co teraz zrobic? Znów muszę zapuszczac takie dlugie i isc znowu za kilka dni? Bez sensu!
Ulusia8710 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:04   #2
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Dot.: Problem - włosy po depilacji!!

Niestety/stety [zależy jak na to spojrzeć] włosy rosną w różnym tempie. Odrosły te włoski, których jeszcze podczas zabiegu nie było widać.
Im częściej będziesz depilować, tym wydłuży się czas od jednej depilacji do drugiej.
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:31   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ulusia8710 Pokaż wiadomość
Hej,
mam problem:

Robilam pierwszy raz depilację woskiem u kosmetyczki. Wcześniej zawsze używałam golarki.
Newiem czemu,ale depilowalam nogi w środę, dziś jest piątek a już czuć małe włoski!! Jak to możliwe?
Podobno efekt się utrzymuje minimum 2 tyg a nie 2 dni.
Proszę o odpowiedź, dlaczego tak się stało, czy za następnym razem będzie innaczej? i co teraz zrobic? Znów muszę zapuszczac takie dlugie i isc znowu za kilka dni? Bez sensu!
To normalne. Nie da się za 1 razem wyrwać wszystkich włosków z cebulkami. Włosy nie rosną w jednakowym tempie i nie są w tej samej fazie wzrostu (gdyby tak było wypadałyby wszystkie naraz ), po za tym niektóre mogły zostać urwane, a nie wyrwane z cebulką i wtedy odrastają szybciej. Odczekaj aż włoski urosną dłuższe (bo mogły być też zbyt krótkie, żeby dało się je usunąć woskiem) i idź znowu na depilację. Z biegiem czasu będziesz depilowała nogi raz na 2 tygodnie albo rzadziej, w dodatku włosy staną się cieńsze i delikatniejsze.
Ja np. już mam tak cieniutkie włoski na nogach, że mogę je sobie wyciągać palcami, nawet nie czuję, kiedy je wyrywam. Depilację robię raz na 3-4 tyg. Miejscami mam tak cieniutkie miękkie i niewidoczne włoski, jakbym nigdy ich nie goliła (na łydkach zupełnie się wytarły i znikły) Jedyne gdzie nadal są dosyć mocne, to przy kostce.
Stary 2009-04-12, 07:50   #4
Ulusia8710
Przyczajenie

dzięki za odp.

Czyli teraz muszę zapuszczać znów takie długie centrymetrowe włosy na nogach? ;/:/
Ulusia8710 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:44   #5
Summer Vine
Raczkowanie

zgadzam się z dziewczynami Musisz być cierpliwa, z biegiem czasu będziesz robiła depilacje coraz rzadziej, włoski staną się cieńsze, mniej widoczne
mogę polecić Ci balsam po depilacji opóźniający odrost włosów, jednak ten specyfik max opóźnia o tydzień odrost włosków.

Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....

Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Doradztwo kosmetyczne
http://bebeatiful.blox.pl/2017/04/Ja...wac-skore.html
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:01   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ulusia8710 Pokaż wiadomość
dzięki za odp.

Czyli teraz muszę zapuszczać znów takie długie centrymetrowe włosy na nogach? ;/:/
Tak.
Nic nie działa od razu (przy depilacji laserowej też nie zobaczysz rewelacyjnych efektów po pierwszym zabiegu i też trzeba zapuszczać)

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości