Co zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-11, 21:43   #1
momoshi
Przyczajenie

Co zmienić?

Cóż.
Zabieram się do tego wątku już od dawna. Wymyśliłam sobie, że będzie tutaj, bo nie chce mi się szukać innych for, gdzie mogłabym zapytać o to, o co chcę zapytać. Nie chce mi się również pisać zbyt wiele, więc może przejdę do tego, o co mi się w ogóle rozchodzi.
Moje pytanie namber łan brzmi: jakim typem kolorystycznym jestem? Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zimą, ale ja tam wcale pewna nie jestem. Niespecjalnie znam się na typach kolorystycznych, a im więcej o nich czytam, tym mniej o nich wiem.
Kiedy już ktoś dojdzie tego, czy jestem zimą czy też może czymś innym, mógłby mi z łaski swojej doradzić, jaką rewolucję mam uczynić sobie na głowie. Gdyż wydaję się sobie zwykła, nijaka, bezkolorowa. I chcę mieć rude włosy. To moje największe marzenie, alleluja.
I kiedy już powiecie mi, że rude włosy totalnie do mnie nie pasują, wymyślcie mi chociaż odcień, w którym będę wyglądała najmniej idiotycznie. Dobieranie koloru włosów to dla mnie jedna z największych zagadek ludzkości.
Jeżeli ktoś jeszcze będzie miał siły do mej osoby, mógłby powiedzieć mi, jak mam się malować. Wczoraj z przerażeniem odkryłam, że od wielu lat co rano leci ten sam schemat: podkład, puder, tusz, błyszczyk bezbarwny. Czasami kredka. Ta monotonia mnie przeraziła i muszę ją zmienić, bo czuję się taka... monotoniczna.

Zdjęcia załączam oczywiście.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3771.jpg (71,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3888.jpg (57,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4002.jpg (97,0 KB, 87 załadowań)
komu te strzały i tak
nie wiadomo skąd zawieje wiatr
nie wiadomo komu zima
komu upały i tak
i tak
i tak
i tak
...
momoshi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:10   #2
dottta
Zakorzenienie

Dot.: Co zmienić?

zupełnie nie znam sie na typach kolorystycznych wie Ci nie pomoge w tym względzie Wg mnie w rudym może Ci byc ładnie byle nie był to kolor wpadający w czerwony Powinnas tez nosi grzywke moim zdaniem
W kwestii makijażu - za mocno podkreslasz dół a zapominasz o górnej powiece więc radze dołożyć jakiś cień na góre np. szary (pobaw sie w smokey bo masz piekne oczy)
podkresl policzki różem
pamietaj o korektorze pod oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5217d815d1c15ce683726516c90f900c_64533630.jpg (77,8 KB, 52 załadowań)
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:44   #3
honey pie
Raczkowanie

przepraszam, ale mimo wszystko obstaję że nie jesteś zimą. Tylko latem. W najlepszym razie latem z jakąś niewielką domieszką zimy (tzw. typ mieszany)
honey pie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:54   #4
momoshi
Przyczajenie

Cytat:
przepraszam, ale mimo wszystko obstaję że nie jesteś zimą. Tylko latem. W najlepszym razie latem z jakąś niewielką domieszką zimy (tzw. typ mieszany)
Tak, teraz wiem.
Ten temat założyłam wcześniej niż napisałam posta w temacie o typach kolorystycznych, a jako że nie ma tutaj funkcji edycji... Cóż, została ta nieszczęsna zima w pierwszym poście, hehe.
Poczytałam trochę o lecie i muszę Ci przyznać rację. Dzięki. ;*

Dottto, dziękuję za zdjęcie!, uważam, że nie wyglądam w rudym najgorzej i taki kolor właśnie zamierzam sobie zrobić. Oraz grzywkę, hehe i nikt mnie nie pozna. Jeszcze raz dzięki.
komu te strzały i tak
nie wiadomo skąd zawieje wiatr
nie wiadomo komu zima
komu upały i tak
i tak
i tak
i tak
...
momoshi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:23   #5
dottta
Zakorzenienie

mam nadzieje że zaprezentujesz nam efekty swojej metamorfozy
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości