czoło tłuste a policzki suche - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-12, 15:05   #1
aciulka
Przyczajenie

GG do aciulka
Question

czoło tłuste a policzki suche

co mam na to poradzic iz mam taki owy problemik a wiec mam puder isadory w plynie i tak po 3 godzinach noszenia go na twarzy czolo mam strasznie tluste a na policzkach widac plamy gdzie jest sucha skora takie plamki w kolorze pudru sa widoczne i to ardzo .. co mam zrobic bo pudry juz wymienialam i nic. aa i piling tez robilam..
aciulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:36   #2
milka894
Rozeznanie

Dot.: czoło tłuste a policzki suche

Rozumiem,że od niedawna masz ten problem? Moja siostra miała to samo, stosując podkład do cery mieszanej w strone tłustej- cały makijaż wręcz jej się sypał przez łuszczącą się skórę na policzkach i okolicach nosa. Uratowały jąpeelingi i maseczki normalizujące/nawilżające i teraz jest ok Istnieją takie podkłady, które matują przetłuszczające się partie (najcześciej strefy T), a nawilżają te suche-może podkład Ci nie służy?
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:28   #3
AleksanderkaS
Przyczajenie

GG do AleksanderkaS
Dot.: czoło tłuste a policzki suche

Mam dokładnie ten sam problem .. Jeszcze z tym przetłuszczającym się czołem nie jest tak najgorzej, bo w każdej chwili można użyć bibułek, albo po prostu przypudrować.. ale te zsycające skórki.. to po prostu koszmar, okropnie to wygląda u mnie zsycha się na policzkach i nosku.. Jedyną metodą jaką stosuje, to nakładanie grubej warstwy kremu nawilżającego (cetaphil md dermoprotektor) na noc. Efekty niby są, ale krótkotrwałe bo ju z w połwie dnia mam mnustwo odstających skórek.. Tragedia! Jeśli chodzi o peelingi to po tych gruboziarnistych jest jeszcze gorzej, nie dość, że stan skóry się nie poprawia, to na drugi nien mam mnustwo czerwonych plam, jedyne co z peelingow moge polecic to peelingi enzymatyczne. Zastanawia się nad zmianą fluidu.. Tylko na jaki? we wtorek wybierma się na zakupy.. mozecie mi cos polecić?
pozdrawiam gorąco *
AleksanderkaS jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości