Okulary, a nowa fryzura . Prośba o rady. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-18, 20:47   #31
88Ekaterina88
Zakorzenienie

Dot.: Okulary, a nowa fryzura . Prośba o rady.

fryzjerka powiedziała, że taka gruba grzywa całkowice zasłoni mi twarz i przykuje wzrok do mojej niezbyt pięknej brody

W sumie mi ta grzywenca sie podoba bo lubie taka wyszarpane hehe

Ale za miecha bede miec już ją długą więc cyknę fotkę z prostą grzywką - jeśli wytrzymam bez podcięcia- to wam pokaże fotkę co ?

Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:34   #32
kaYa
Zadomowienie

GG do kaYa

krótsze włosy lepiej pasują , ale grzywka powinna by gęsta , nie wycieniowana , no i niestety oprawki masz niedobrane do kształtu twarzy ...
kaYa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:30   #33
Olcia
Zakorzenienie

Nie wiem czy tylko ja odnosze wrazenie, ze jestes negatywnie nastawiona do niektorych porad?
Ja zwrocilam uwage na okulary, bo sama mam problem z doborem (przeciwslonecznych - bo korekcyjnych nie nosz), bo wszystkie sa wlasnie za szerokie, a przynajmniej zdecydowana wiekszosc. Moze przez to, ze nie podoba mi sie takie cos, zwrocilam na nie uwagę, no ale rozumiem, ze kazdy ma swoj gust i Tobie sie podoba co innego, ale jakby nie bylo, watek zalozylas po to, zeby uslyszec jakies rady i zdanie innych dziewczyn i chyba wziac je pod uwage?
"gdyż nie mogę mieć oprawki na dole szkła, tylko u góry" ja wyobrazam sobie Ciebie w oprawkach bez oprawek bardziej zaokraglonych.

"sama wiem w czym mi dobrze " szczerze mowiac to czasem moze nam sie wydawac, ze w czyms nam dobrze, bo nam sie to podoba, ale sami nie wygladmy w tym korzystnie...
Inrei zwrocila uwage na zle dobrany kolor sweterka - tak przy okazji jak zalozylas juz watek to mysle, ze mozna sprobowac okreslic Twoj typ urody i kupowac ciuszki wlasnie pod to - wtedy sie zupelnie inaczej, lepiej wyglada. Nikt Ci w koncu nie kaze zmieniac koloru wlosow, zeby nosic ten sweterek
Mysle, ze moglabys zrobic sobie wyrazne zdjecie na wprost obiektywu, z odslonietym czolem, a wtedy ktoras z nas moze pokombinowac z fryzurami, sprawdzic opcje z gesta grzywka etc.
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:33   #34
Inrei
Przyczajenie

Odniosłam podobne wrażenie, ja mam jeszcze takie, że ty nie chcesz już nic zmieniać Jest Ci dobrze ("wyciachanie" Ci się podoba, okulary też, kolorów w które się ubierasz zmieniać nie chcesz...)
nie musisz sweterka wyrzucać, może oddać siostrze, koleżance? albo niech poczeka na inny kolor włosów w szafie ja Cię widzę w kolorach ciepłych, wyciachanie zdecydowanie na nie, zapuszczaj i pokaż w prostej grzywce i jeszcze zdjęcie z zamkniętą buzią i odsłoniętym czołem, dołączam się do prośby
Inrei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:47   #35
88Ekaterina88
Zakorzenienie

Kurczak, spokojnie bo nie nadążam

Jak przed fryzjerem nie było rad tak po nim aż tyle

Po kolei odpowiadam na wszytskie zdania? prośby ? nie wiem jak to ująć ale spoko

Co do sweterka bo zrobił furorę Jest praktycznie nowiutki, kupiony jeszcze jakiś czas temu, kiedy włoski były dłuższe, znacznie dłuższe niż te z pierwszego postu Bo gdzieś tak przed pas i jak miały jeszcze inny kolorek a ubrałam go , nie do tej fotki akurat, ale do fryzjera, żeby lepiej było ścinać włoski, żeby nie wchodziły w kołnieżyki czy w golf, wiecie chyba o co chodzi

Ciepłe kolory - ciepłe kolory czyli : zielony, brązowy, żółty (?) i jakie jeszcze ? Bo ja mam wszystko zielone i koszulki białe jak i eleganckie białe koszule

Rady- rady biorę pod uwagę, ale już miałam tyle fryzurek na głowie, że niektóre porady które mi tu dajecie przeżyłam na własną skórę i nie chce do nich wracać bo były okropne- te fryzurki rzecz jasna

Oprawki- z tym się zgodze, że za jakiś czas kupię sobię oprawki bez tych oprawek Delikatne i widac ich nie będzie przynajmniej z przodu, bo z boku to oczywiste że muszą być Ale na razie musze pieniężne odetchnąć po tych oprawkach hehe A chciałam zielone i mam zielone - ale to już taka moja myśl prywatna

ten cytat mi się podoba : "albo niech poczeka na inny kolor włosów w szafie " i nie wiem czy sweterek ma czekac w szafie czy moje włosy ? hehe

z tym foto to bedzie problem bo ja bez grzywki to tragicznie wyglądam a w tych komputerowych programach żadny fryz mi się nie podoba hehe ale może w tygodniu coś wstawię, bo na razie nie mama czasu. A może być w czarno białej kolorystyce to foto ?

Kolorek włosów - to jaki prpopnujecie ? Tylko nie blond, bo nie bedzie mi sie chciało farbowac co jakiś czas odrostów Zawsze farbuje na jakieś brązy, czekolady czy inne takie rudawe hehe. mój osobisty kolor to taki mysi, szaro bury w czarnym wyglądała bym chyba bardzo blado, a może jakieś pasemko tu i ówdzie ?

No dobra, na dziś tyle gadania, czekam na odpowiedzi

Razem już 10 lat
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny

Stary 2009-04-19, 22:03   #36
Olcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Kurczak, spokojnie bo nie nadążam

Jak przed fryzjerem nie było rad tak po nim aż tyle

Po kolei odpowiadam na wszytskie zdania? prośby ? nie wiem jak to ująć ale spoko

Co do sweterka bo zrobił furorę Jest praktycznie nowiutki, kupiony jeszcze jakiś czas temu, kiedy włoski były dłuższe, znacznie dłuższe niż te z pierwszego postu Bo gdzieś tak przed pas i jak miały jeszcze inny kolorek a ubrałam go , nie do tej fotki akurat, ale do fryzjera, żeby lepiej było ścinać włoski, żeby nie wchodziły w kołnieżyki czy w golf, wiecie chyba o co chodzi

Ciepłe kolory - ciepłe kolory czyli : zielony, brązowy, żółty (?) i jakie jeszcze ? Bo ja mam wszystko zielone i koszulki białe jak i eleganckie białe koszule

Rady- rady biorę pod uwagę, ale już miałam tyle fryzurek na głowie, że niektóre porady które mi tu dajecie przeżyłam na własną skórę i nie chce do nich wracać bo były okropne- te fryzurki rzecz jasna

Oprawki- z tym się zgodze, że za jakiś czas kupię sobię oprawki bez tych oprawek Delikatne i widac ich nie będzie przynajmniej z przodu, bo z boku to oczywiste że muszą być Ale na razie musze pieniężne odetchnąć po tych oprawkach hehe A chciałam zielone i mam zielone - ale to już taka moja myśl prywatna

ten cytat mi się podoba : "albo niech poczeka na inny kolor włosów w szafie " i nie wiem czy sweterek ma czekac w szafie czy moje włosy ? hehe

z tym foto to bedzie problem bo ja bez grzywki to tragicznie wyglądam a w tych komputerowych programach żadny fryz mi się nie podoba hehe ale może w tygodniu coś wstawię, bo na razie nie mama czasu. A może być w czarno białej kolorystyce to foto ?

Kolorek włosów - to jaki prpopnujecie ? Tylko nie blond, bo nie bedzie mi sie chciało farbowac co jakiś czas odrostów Zawsze farbuje na jakieś brązy, czekolady czy inne takie rudawe hehe. mój osobisty kolor to taki mysi, szaro bury w czarnym wyglądała bym chyba bardzo blado, a może jakieś pasemko tu i ówdzie ?

No dobra, na dziś tyle gadania, czekam na odpowiedzi
Co do kolorow - jesli cieple to przejrzyj palety barw dla wiosny i jesieni - to beda wlasnie cieple kolory

sweterek - na prawde nie musisz sie tlumaczyc czemu kupilas, zalozylas itd. Jak juz napisalam, czasem cos co nam sie podoba, po prostu nie wyglada na nas korzystnie, wiec przy okazji zwrocono na to uwage kolory potrafia wiele zdzialac, wiec moze zwrocisz na to uwage przy nastepnych zakupach, bo oczywistym jest fakt, ze nie wwywalisz teraz wszystkiego z szafy i nie kupisz nowych rzeczy

oprawki rowniez doskonale rozumiem, ze to jest dosc spory wydatek, wiec to tez bylo tak przyszlosciowo. jak bedziesz miala nowe, a szkla sie nie zmienia, tzn. te dioptrie czy cos, to bedziesz sobie mogla od czasu do czasu wrocic do tych zielonych, jesli tak je lubisz

fryzur w Taazie jest bardzo duzo, nie wszystkie musza Ci sie podobac, po prostu mozna poprzymierzac, zeby wiedziec w ktorym kierunku isc.
a to ze w grzywce sie sobie nie podobasz to akurat najmniejszy problem, bo w kocnu to ma byc zdjecie do przerabiania a nie na jakies billboardy
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 22:13   #37
88Ekaterina88
Zakorzenienie

bilbordy bilbordami ale mnie tu ludzie będą oglądać hehe

Szkła mam -1 na każde oko, i raczej nie powinny się zmienić mniejmy taką nadzieję

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

ale musze dodać, że wszyscy mi mówią, nawet na uczelni, że tw fryzurka mi pasuje, bo jest twarzowa i bużka mi się okrąglejsza zrobiła i fajnie wyglądam - nie zmyślam, mówię prawdę

Razem już 10 lat
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny

Stary 2009-04-19, 22:39   #38
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
bilbordy bilbordami ale mnie tu ludzie będą oglądać hehe

Szkła mam -1 na każde oko, i raczej nie powinny się zmienić mniejmy taką nadzieję

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

ale musze dodać, że wszyscy mi mówią, nawet na uczelni, że tw fryzurka mi pasuje, bo jest twarzowa i bużka mi się okrąglejsza zrobiła i fajnie wyglądam - nie zmyślam, mówię prawdę
No i mowia prawde,bo jak juz pisalysmy do twarzy Ci w tej dlugosci wlosow i ogolnie nowa fryzurka bardzo na plus
Jedynie, tak jak niektore wizaznaki, bede sie upierla,ze z prosta grzywka byloby jeszcze korzystniej...
Zreszta mam nadzieje,ze ciekawosc zwyciezy,przetrzymasz miesiac bez podcinania i sama sie przekonasz a jak Ci nie bedzie lezalo to w koncu zawsze mozesz worcic do takiej wersja jak nosisz teraz...

Co do okularkow to rowniez nie uwazam,ze do niczego sie nie nadaja...po prosut patrzac na Twoje zdjecie w nich zasugerowalabym nieco wezsze oprawki,bo masz dorbna buzie i ja przytlaczaja troszke, ale wiadomo,ze zakup okularow to spory wydatek,wiec po prostu sugerowalabym sie tym wybierajac kolejna pare...

A zdjecie bez grzywki zamiescisz tu tylko w celach "roboczych"...moim zdaniem pomoze zrobic taka ogolna charakterystyke Twojego typu urody,a to sie przydaje kazdej dziewcyznie,wiec nie zwlekaj
Stary 2009-04-19, 22:44   #39
88Ekaterina88
Zakorzenienie

zwlekne do jutra, bo już nie wyglądam korzystnie nawet do najgorszej fryzury

Zrobię jutro też improwizację- czyli włoski zaczeszę do przodu co by wam przyblizyć grubą grzywkę

wiecie co wam powiem ? Jakoś rok temu też prosiłam o wybór fryzury dla mnie tutaj i wszyscy praktycznie pisali że mam nosic długie włoski hehe a teraz wszyscy że krótkie hehe Nie wiem od czego to zależy

Razem już 10 lat
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny

Stary 2009-04-20, 19:40   #40
88Ekaterina88
Zakorzenienie

Dobra, dodaje foteczki jak chciałyście, tylko się prosze nie przestraszyć

Ogólnie to twarz pociągła, owalna trójkątna 3 in 1
Bladośc wrodzona, a szyja zawsze bledsza od twarzy, nawet jak jestem opalona, więc prosze się tym nie przejmowac

Jak ktoś ma taki program do fryzur to poprosze o kilka

druga fotka z włosami a'la grzywa od czuba głowy- taka improwizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00385.jpg (31,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00386.jpg (29,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00389.jpg (18,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00391.jpg (19,4 KB, 29 załadowań)

Razem już 10 lat
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości