Wysyp po Pityvalu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 23:38   #1
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485

Wysyp po Pityvalu?


Parę dni temu zaczęłam używać pityvalu, bo skóra mi się jednocześnie mocno przetłuszcza i potwornie łuszczy. I kurczę dostałam po nim chyba jakiegoś wysypu, bo pojawiły mi się takie malutkie grudki. Odstawić, nie odstawić? Na składach się nie znam i nie wiem, czy jest w nim coś superzapychającego, ale załączam dla mądrzejszych

Skład: aqua, propylene glycol, octyldodecanol, peg-30 stearate, paraffinum liquidum, glyceryl stearate, stearic acid, palmitic acid, dimethicone, cetyl alcohol, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate, peg-4, myristic acid, piroctone
olamine, capryloyl glycine, methylparaben, iodopropynyl butylcarbamate, parfum
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:00   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Wysyp po Pityvalu?

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Parę dni temu zaczęłam używać pityvalu, bo skóra mi się jednocześnie mocno przetłuszcza i potwornie łuszczy. I kurczę dostałam po nim chyba jakiegoś wysypu, bo pojawiły mi się takie malutkie grudki. Odstawić, nie odstawić? Na składach się nie znam i nie wiem, czy jest w nim coś superzapychającego, ale załączam dla mądrzejszych

Skład: aqua, propylene glycol, octyldodecanol, peg-30 stearate, paraffinum liquidum, glyceryl stearate, stearic acid, palmitic acid, dimethicone, cetyl alcohol, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate, peg-4, myristic acid, piroctone
olamine, capryloyl glycine, methylparaben, iodopropynyl butylcarbamate, parfum
Ja się słabo znam, ale te pogrubione należą do zapychaczy na bank. A co do reszty to niech się mądrzejszy ktoś wypowie
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:21   #3
marccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wysyp po Pityvalu?

Ja od paru dni uzywam Pityval i powiem, ze na poczatku skóra była mocno zaczerwieniona, moze dlatego, ze mam tłusta naczynkową cere. Ale bedzie już prawie tydzień zaraz jak stosuje i jest dobrze.
marccia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:58   #4
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Wysyp po Pityvalu?

A ja dalej stosuję i dalej coś jest nie tak. robią mi się takie pojedyncze malutkie chrostki z wodą w środku. A moze to od podkładu edm? Już zgłupiałam. Chociaż sama cera wygląda niby lepiej, pomijając to dziwne coś co się robi. nie przetłuszcza się, żaden taki prawdziwy pryszcz mi jeszcze nie wyszedł...
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:17   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wysyp po Pityvalu?

idź do dermatologa.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:52   #6
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Wysyp po Pityvalu?

Obawiam się, ze dermatolog by mnie wyrzuciła z gabinetu z powodu paru krostek , których i tak praktycznie nie widać:P . Zastanawiam się po prostu, czy to może być wina Pityvalu. Nie chcę go odstawiać, bo twarz mam po nim matową i mi się nie łuszczy. Już nie mam takiego trądziku-trądziku, zaledwie zdarzają się zaskórniki i czasem cośtam wyjdzie,
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:50   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wysyp po Pityvalu?

jak uważasz.
pityval jest używany przy łojotokowym zapaleniu skóry i może twoje nowe objawy to zaostrzenie choroby. ale to moze stwierdzić lekarz.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.