Rozjaśniacz do włosków na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-14, 16:21   #1
rings
Przyczajenie

Rozjaśniacz do włosków na twarzy

Witam!
Jestem posiadaczka rozjaśniacza sally hansen, mam już własne doswiadczenia z tym produktem, ale myslę, że wspólnie możemy rozwiać wszelkie wątpliwości na temat tego produktu i pomóc innym dziewczynom.

Chodzi mi więc o to czy są osoby, które uzywały ten rozjasniacz i jakie maja odczucie po jego zastosowaniu.
rings jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:10   #2
rings
Przyczajenie

Dot.: Rozjaśniacz do włosków na twarzy

Czyżby nikt z was nie używał tego produktu??
Stary 2009-04-15, 18:08   #3
PoziomkaWild
Raczkowanie

Niestety nie uzywalam, ale jak mialam gdzies zbedne wloski to uzywalam wody utlenionej napisz cos o nim..bo jestem zainteresowna bardzo co to za cudo masz
PoziomkaWild jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 18:53   #4
rings
Przyczajenie

A więc jest to taki krem z proszkiem, który rozjasnia włoski nawet bardzo czarne.... Uzywam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.
Tylko ma jeden minus. Włoski błyszczą w swietle.
Stary 2009-04-15, 20:14   #5
lm77
Raczkowanie

GG do lm77

mówicie chyba o Sally Hansen Creme Hair Bleach używałam go jakiś czas, kosztuje zdaje się około 30 zł. W opakowaniu jest jedno opakowanie z kremem i utleniacz w proszku. Miesza się to razem i nakłada na to miejsce gdzie trzeba i trzyma się 10 minut. Opakowanie jest troche niewydajne, bo krem się już kończy, a proszku jest dużo. Moim zdaniem już bardziej opłaca się wosk, bo efekt rozjaśnienia nie jest na stałe. Powoli ciemniejszy pigment wchodzi 'od spodu' włosa, więc to rozjaśnianie trzeba powtarzać mniej więcej co 10 dni. Już chyba lepiej kupić mocną wodę utlenioną w sklepie medycznym i zaoszczędzić pieniądze, a efekt sądze taki sami
lm77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:58   #6
PoziomkaWild
Raczkowanie

ahaa czyli ma podobne dzialanie do wody utlenionej prawda? a jezeli nie ma wiekszej roznicy to po co kupywac Sally Hansen Bleach ? oczywiscie nie chce urazic tutaj nikogo bo kazdy ma swoje metody i sposoby do 'ukrywania' nie potszebnych wloskow.
Stary 2009-04-15, 21:08   #7
lm77
Raczkowanie

GG do lm77

Cytat:
Napisane przez PoziomkaWild Pokaż wiadomość
ahaa czyli ma podobne dzialanie do wody utlenionej prawda? a jezeli nie ma wiekszej roznicy to po co kupywac Sally Hansen Bleach ? oczywiscie nie chce urazic tutaj nikogo bo kazdy ma swoje metody i sposoby do 'ukrywania' nie potszebnych wloskow.
zgadzam się, używałam tego przez jakiś czas bo nie mogłam dorwać mocnej wody utlenionej, a teraz się po prostu przerzuciłam na wosk. Chociaż może ten preparat sally hansen jest delikatniejszy w jakis sposób niż woda utleniona
lm77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:56   #8
rings
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
zgadzam się, używałam tego przez jakiś czas bo nie mogłam dorwać mocnej wody utlenionej, a teraz się po prostu przerzuciłam na wosk. Chociaż może ten preparat sally hansen jest delikatniejszy w jakis sposób niż woda utleniona

No tak... Ma działania łagodzące. Co prawda troszke szczypie podczas stosowania, ale po użyciu nie ma czerwonych krostek czy cos w tym stylu.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości