Wizażanki - pomocy ! Metamorfoza chemicznej_ ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-14, 16:24   #1
chemiczna_
Raczkowanie

Wizażanki - pomocy ! Metamorfoza chemicznej_ !

Otóż tak:
nie wiem skąd jestem ani jak tu przybyłam, ale jestem potworkiem. Naprawdę. Nawet nie wiecie ile odwagi mnie kosztowało wrzucić tutaj te zdjęcia ! Na wstępie chciałam powiedzieć, że nie cierpię mojej twarzy, mojej fryzury - generalnie - nie mogę na siebie patrzeć
Zawsze sobie wmawiałam : Tak, tak, nie jesteś zbyt ładna, ale za to inteligentna !
No cóż, czas pokazał, że i tego mi brakuje, więc postanowiłam popracować troszkę nad sobą, żeby wyrównać bilans

Oto moje zdjęcia BEZ MAKIJAŻU (co się żadko zdarza) + jedno z lekkim makijażem.
Proszę Was, powiedzcie co mogłabym w sobie zmienić, żeby zatuszować moje frankensteinowskie korzenie i stać się CZŁOWIEKIEM. Starałam się zrobić zdjęcia z grzywką i bez
Nie chciałabym schodzić z długości włosów. Prosta grzywka i brak grzywki nie wchodzi w grę - miałam i wyglądałam jak Obcy.

Pomóżcie, jestem naprawdę ZDESPEROWANA !

Cała nadzieja w WAS !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,7 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,7 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (12,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,6 KB, 200 załadowań)

Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:55   #2
mg78
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Wizażanki - pomocy ! Metamorfoza chemicznej_ !

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5db3c3cfe04bcf7d0cdbca0e1af7832a_64609963(3).jpg (21,2 KB, 59 załadowań)

mg78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:00   #3
kariera85
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
GG do kariera85

bardzo podobasz mi sie na ostatniej fotce bo przypominasz kobiety z secesyjnych obrazów i dekorów

Twoja buzia ma bardzo ladny, regularny ksztalt!! Ładnie Ci w zaczesanych do góry i na bok wloskach jak na 3 fotce

urodą przypominasz mi trochę katarzyne montgomery prowadzącą "małą czarna" na tv4
ona włosy zaczesuje na bok, długą grzywke wypuszcza na buzię i podpina nad uchem; te postrzępione ogryzki za uszami niekoniecznie, ale lekkie fale?

masz wydatny nos (jak ja) i jak ja mówie "plaska buzię" (jak ja.. ) która potęguje wrazenie, że nos jest jakiś nie taki choć w rzeczywistości nie jest zły
żeby go zamaskować dobrze nosić włosy podniesione u nasady, unikaj fryzur płaskich jak na 1-2 fotce i falujące- wystarczy kilka grubych pasm nakrecić na wałki rzepowe przed wyjściem

jestem ciekawa, co mysla wizazanki?
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:20   #4
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość

masz wydatny nos (jak ja) i jak ja mówie "plaska buzię" (jak ja.. )
jestem ciekawa, co mysla wizazanki?
płaska buzia - wiem cos o tym sama robie co moge, zeby dodac swojej troche trójwymiaru

podobasz mi sie na 2 zdjeciu. nie wiem czy coś bym zmieniała - masz oryginalną urodę. skłaniam się ku falom i grzywce na bok - trochę gęstrzej niz masz.
Stary 2009-04-14, 21:15   #5
chemiczna_
Raczkowanie

właśnie z grzywkami na bok mam delikatny problem - moje włosy są proste i sztywne jak druty - nie chcą się ładnie układać. I jeszcze kwestia znalezienia zdjęcia z którym można iść do fryzjerki... Dzięki

A jeśli chodzi o makijaż? Ma ktoś jakąś propozycję ?

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
bardzo podobasz mi sie na ostatniej fotce bo przypominasz kobiety z secesyjnych obrazów i dekorów

Twoja buzia ma bardzo ladny, regularny ksztalt!!
Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
masz oryginalną urodę.
gdybym mogła, mocno bym was uściskała - wyrastałam w przekonaniu że jestem Pani Frankenstein

Stary 2009-04-14, 22:14   #6
dottta
Zakorzenienie

przykładowe fryzurki
Nos moze wyszczuplic malujac ciemnym podkładem/pudrem na zewnatrz a jasnym po środku. Myślę że makijaż w kolorach ziemi byłby dla ciebie właściwy. Do tego mocno podkreślone rzęsy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pf09b0232a36402fba4d102a52efafc3b_64618955.jpg (18,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pf09b0232a36402fba4d102a52efafc3b_64618823.jpg (22,5 KB, 48 załadowań)
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 23:00   #7
Cocaine essence
Zakorzenienie

Mi najbardziej podobasz sie na ostatniej fotce.
Fajnie wyglądasz z tymi pasmami włosów na twarzy, ja bym chyba kombinowala z grzywką na bok i jakimś pazurkami na przodzie przy buzi żebyś coś sie działo.
Do tego masz ładną cere.

Cocaine essence jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:41   #8
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
przykładowe fryzurki
Nos moze wyszczuplic malujac ciemnym podkładem/pudrem na zewnatrz a jasnym po środku. Myślę że makijaż w kolorach ziemi byłby dla ciebie właściwy. Do tego mocno podkreślone rzęsy.
piekne propozycje! zwaszcza druga !! przyciemnij wlosy! tak! tak! wskazowki co do nosa jak najbardziej na tak przetestowane - dziala! ogolnie na Twoim miejscu mocno podkreslalabym oczy.

i przestan o sobie tak brzydko pisac!
Stary 2009-04-16, 14:00   #9
kariera85
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
GG do kariera85

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
przykładowe fryzurki

druga propozycja jest świetna!!
ja bym została przy tym kolorze który jest, tylko dałabym miodowe pasma żeby włosów wydawało się więcej
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:27   #10
Emerencja
Przyczajenie

Wg mnie powinnaś przyciemnić[ może ciemny brąz, czekoladowy brąz? ] , ew dodać kilka jaśniejszych pasm, i w miarę możliwości zapuścić włosy, mmm wyobrażam sobie Ciebie w takich długaśnych <3
Skoro nie prosta grzywka, to może na ukos ? Ale gruba, nie takie pióreczka:P
Brwi. Może zmień kształt ..? Są takie proste i krótkie. Zdecydowanie powinny być dłuższe, troszkę cieńsze. Idź do kosmetyczki, ona już coś z tym zrobi.
.. i będzie bosko.
Emerencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 23:48   #11
Absinth87
Raczkowanie

Przesadzasz, chemiczna ;p Generalnie też mam ciemne proste włosy, zielone oczy i wydatny nos więc może ci pomogę.. Wbrew pozorom krótkie włosy dodają lekkości więc zamiast hodować proste długie może warto by było pocieniować.

Faktycznie na tym ostatnim zdjęciu widać że ładnie by ci było w ciemniejszych. Jak chcesz coś nowego (kolor) to z własnego doświadczenia polecam szampon koloryzujący L'oreal Casting Oberżynę - ten kolor przepięknie podkreśla zielone oczy i daję niesamowity połysk włosom. No i jak się nie spodoba to zejdzie bez śladu..

Poszukaj w necie zdjęć Ashlee Simpson ;p Łączy was rockowy look!

http://www1.pictures.zimbio.com/img/...licia/403l.jpg

http://www3.pictures.zimbio.com/img/...licia/401l.jpg

I zgadzam się z poprzedniczką - podkreślaj oczy ;p Ja stawiam na cienie zielone i czekoladowe po ładnie wyglądają z zielonymi oczami.. A na zajęcia tylko tusz + kredka +ewentualnie korektor/podkład = jak tego nie zrobię wyglądam jak zombie bo mam cienie pod oczami ;/

Ale nie zgadzam się w wyskubywaniem brwi ;p I tak mi się wydaję że jakoś za bardzo sobie przerwę między nimi wyskubujesz - brwi-kreski zwracają uwagę na nos i to nie koniecznie na plus

Mam nadzieję że pomogłam !

BTW "Tak, tak, nie jesteś zbyt ładna, ale za to inteligentna !" No cóż, moja babcia mówi mi to w twarz
Absinth87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:17   #12
chemiczna_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
Przesadzasz, chemiczna ;p Generalnie też mam ciemne proste włosy, zielone oczy i wydatny nos więc może ci pomogę.. Wbrew pozorom krótkie włosy dodają lekkości więc zamiast hodować proste długie może warto by było pocieniować.

Faktycznie na tym ostatnim zdjęciu widać że ładnie by ci było w ciemniejszych. Jak chcesz coś nowego (kolor) to z własnego doświadczenia polecam szampon koloryzujący L'oreal Casting Oberżynę - ten kolor przepięknie podkreśla zielone oczy i daję niesamowity połysk włosom. No i jak się nie spodoba to zejdzie bez śladu..

I zgadzam się z poprzedniczką - podkreślaj oczy ;p Ja stawiam na cienie zielone i czekoladowe po ładnie wyglądają z zielonymi oczami.. A na zajęcia tylko tusz + kredka +ewentualnie korektor/podkład = jak tego nie zrobię wyglądam jak zombie bo mam cienie pod oczami ;/

Ale nie zgadzam się w wyskubywaniem brwi ;p I tak mi się wydaję że jakoś za bardzo sobie przerwę między nimi wyskubujesz - brwi-kreski zwracają uwagę na nos i to nie koniecznie na plus

BTW "Tak, tak, nie jesteś zbyt ładna, ale za to inteligentna !" No cóż, moja babcia mówi mi to w twarz

o kurczę, dzięki ! od jakiegoś czasu obserwuję Ashlee i baaaaardzo mi się jej styl podoba. Co więcej mam podobnie rockową duszę
planuję właśnie przed wakacjami sobie na próbę, szamponetką trochę przyciemnić włosy.. utwierdziłyście mnie w tym przekonaniu

dziękuję za rady dotyczące makijażu, czekoladowych jeszcze nie próbowałam !

Stary 2009-04-18, 10:00   #13
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:

1. dlatego mówimy, zeby poszla z tym do kosmetyczki, która ładnie wyreguluje łuk, zrobi pasujący do buzi kształt. brwi nie powinny rosnąć samopas.

2. to moze czas o siebie zadbać? może to te brwi?
zauważ, że teraz to chemiczna jest nie tylko inteligentna, ale po zastosowaniu naszych rad (i podkreśleniu swoich naturalnych, mocnych stron) także piękna!
Stary 2009-04-18, 11:44   #14
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

Twoja uroda- którą posiadasz! i jakas taka aura kojarzy mi sie z tymi paniami, moze zacznij czerpac z nich inspirację? Masz w cos w sobie co przywodzi mi na mysl Gruszkę, Ostaszewską i Montgomery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 890_1.jpg (60,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3010_1.jpg (16,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25380_1.jpg (20,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gdyniaf644.jpg (59,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg katarzyna.jpg (22,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Katarzyna_Montgomery_3013495.jpg (10,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ssuknia1.jpg (38,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude2_0festiwal_gwiazd107.jpg (43,8 KB, 10 załadowań)
Stary 2009-04-18, 11:54   #15
Absinth87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
1. dlatego mówimy, zeby poszla z tym do kosmetyczki, która ładnie wyreguluje łuk, zrobi pasujący do buzi kształt. brwi nie powinny rosnąć samopas.

2. to moze czas o siebie zadbać? może to te brwi?
zauważ, że teraz to chemiczna jest nie tylko inteligentna, ale po zastosowaniu naszych rad (i podkreśleniu swoich naturalnych, mocnych stron) także piękna!
No dobra Nie to, że Chemiczna w ogóle nie ma z nimi nic robić tylko chodziło mi o to, żeby uniknąć teatralnego efektu typu Marlena Dietrich

A ja "dbam" o siebie i moje brwi też, ale nie wszystko da się poprawić Ale ok, dam kiedyś foty to mam nadzieję coś poradzicie
Absinth87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 11:59   #16
dottta
Zakorzenienie

Cytat:
No dobra Nie to, że Chemiczna w ogóle nie ma z nimi nic robić tylko chodziło mi o to, żeby uniknąć teatralnego efektu typu Marlena Dietrich
Napisałaś wcześniej że nie zgadzasz sie z wyskubywaniem brwi po za tym nikt nie proponował nawet brwi a'la Marlena
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:06   #17
aktaga13
Zakorzenienie

i jeszcze katarzyna herman!!

jestem ogromną fanką jej urody!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Katarzyna_Herman[1].jpg (16,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hermn2.jpg (30,3 KB, 14 załadowań)
Stary 2009-04-18, 22:31   #18
chemiczna_
Raczkowanie

o kurczę !

ja raczej myślałam, że mam urodę trochę jak the Hulk albo Gargamel ze Smerfów ^^

Podoba mi się kolor Kasi Herman na ostatnim zdjęciu... chyba go przemyślę

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

przejęzyczenie, na przedostatnim

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości