Wyzwanie dla Was!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-15, 13:50   #1
Serendipity84
Przyczajenie

Unhappy

Wyzwanie dla Was!!!

Witajcie!
Chciałam prosić Was o radę dotyczącą zmiany mojego wyglądu. Problemem u mnie są głównie włosy a raczej ich brak. Ostatnio potwornie mi wypadają, zrobiły mi się zakola nad czołem a do tego sa niesamowicie cienkie, rzadkie i zniszczone. Kolejnym moim kompleksem jest ogromny nos. Zastanawiam się czy jest jakakolwiek fryzura, która będzie odpowiednia dla tak rzadkich i zniszczonych włosów Dodam tylko, że obecnie nigdy nie wychodzę z domu bez użycia do włosów ogromnej ilości pianek i lakierów, bo inaczej po prostu ich nie ma
Niestety posiadam w tej chwili tylko to jedno zdjęcie. Było robione jakiś czas temu. Zaznaczam, że wtedy miałam 2 razy więcej włosów!!!!
1. Opalam się na różowo, później kolor opalenizny zmienia się na złocisty.
2. Kolor oczu - niebieski
3. Mam kilka złotych piegów na nosie
4. kolor włosów - mysi, średni blond
5. kolor ust - raczej różowy
6. Dobrze czuję się w brązach i niebieskościach

Będę wdzięczna za wszelkie porady!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0370.jpg (111,2 KB, 449 załadowań)
Serendipity84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:10   #2
xxYashaxx
Zadomowienie

GG do xxYashaxx
Dot.: Wyzwanie dla Was!!!

Jeżeli mogę coś poradzić to głównie na temat włosów...Na wypadanie polecałabym drożdże piwne (chyba tak to się nazywa) Tanie i skuteczne, sprzedawane w aptekach...Podciełabym włosy i scieniowała żeby optycznie było ich więcej ii odstawiłabym na jakis czas kosmetyki typu pianki i lakiery żeby się troche zregenerowały.
Koloru oczu i piegów szczerze zazdroszcze
mam nadzieje że choć trochę pomogłam
xxYashaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:25   #3
Monikokos
Raczkowanie

Ja na Twoim miejscu ścięłabym włoski, z krótszymi będziesz miała mniej męczarni a i włoski pewnie trochę odżyją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarahhardingds1.jpg (23,3 KB, 28 załadowań)
Monikokos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:51   #4
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

rozjasniasz wlosy prawda? prostownica? tez?
dobra maseczka to raz, HENNA WAX TREATMENT- duzo o niej na forum, po drugie Bellisa na włosy i paznokcie- naprawde polecam, jesli wlosy sa tak zniszczone i slabe jak piszesz mozna je obciac i dac odpoczac ciezkim stylizacjom.
Nie masz wielkiego nosa masz sliczne oczy, ladna buzie, z tego co widzę- ladna figure.. Podkreslaj to., tu masz link o podkreslaniu niebieskich oczu
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...=dla+blondynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10715.jpg (42,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15623.jpg (37,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-143.jpg (18,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotka_fryzura_2.jpg (23,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotka_fryzura_4.jpg (31,3 KB, 6 załadowań)
Stary 2009-04-15, 16:16   #5
dottta
Zakorzenienie

Moim zdaniem tez powinnaś je ściąć i da im odżyć Po za tym jesli nie masz żadnych podstaw podejrzewać dlaczego tak Ci sie włosy osłabiły może warto iśc zrobic badania (krew itd). Zrobiłam małą symulacje z włosami i makijażem (korektor pod oczy, róż, błyszczyk i brązy na oczach - w tym brązowy tusz). Oraz zweziłam odrobine brwi i oczy jakby Ci sie bardziej otwarły Ale to tylko taka moja zabawa z resztą na zdjeciach mozesz wszystko sobie zobaczyc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635335.jpg (70,9 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635249.jpg (70,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635433.jpg (69,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635181.jpg (71,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7da61312afded8120630ffed0eb68080_64635387.jpg (69,9 KB, 144 załadowań)
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:26   #6
RedLipstik
Raczkowanie

dziewczyno jestes piekna! jak otowrzylam zdjecie pomyslam kurde jaka laska! duze to masz oczy nie nos i cera sliczna powiedz mi ze nie masz tu makijazu to sie zalamie ze mozna tak wygladac! ja bym postawila na oczy i kupila jakis tusz efekt sztucznych rzes plus zalotka

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

bosko byloby by ci w ciemnych czerwonych ustach ale nie takich wpadajacych w pomarancz tylko w maline
RedLipstik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:41   #7
Serendipity84
Przyczajenie

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie!

Dottta bardzo dziękuję za symulacje!!! Wszystko bardzo fajne, tylko ja naprawdę mam bardzo rzadkie, elektryzujące się przylegające do głowy włosy z przeswitami i zastanawiam się czy nie będę koszmarnie wyglądała w krótkich włosach Czy myslicie że uda mi się je jakoś je układać?
Włosów nie rozjaśniam. Bardzo mocno rozjaśniają mi się od słońca.
Serendipity84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:51   #8
muammamija
Raczkowanie

Jeśli masz aż takie problemy idź do endokrynologa na badania, a nie na forum o wizażu

Próbowałaś coś robić z tymi prześwitami, zakolami? = CZY BYŁAŚ Z TYM U LEKARZA?
muammamija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 18:27   #9
endorfina123
Wtajemniczenie

na ostatnim zdjęciu, które zmontowała dottta, wyglądasz jak Weronika Marczuk Pazura

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:30   #10
kaska222
Moderator

Jezeli tak mocno ci wypadajä,powinnas jak najszybcjej z tym do lekarza sie wybrac.Od siebie polecam forum pielegnacja wlosöw,tam wszystko znajdziesz,na temat zniszczonych ,wypadajäcych wlosöw.Wiem ze dziewczyny polecajä NISIM http://www.nisim.pl/ wax,i picie drozdzy.
Pielęgnacja włosów
Naprawde, Twoje wlosy wyglädajä jakbys miala mocno rozjasnione rozjasniaczem.
Sliczna dziewczyna z Ciebie jest.A nie przechodzisz czasem diety,moze ciäza,stres.....Mialas tak wczesniej ze wypadaly wlosy?

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 22:52   #11
dottta
Zakorzenienie

O wizycie u lekarza Ci napisałam - lepiej sie wybrać i dla pewności zrobić badania. Obcięcie włosów (a w sumie dobre wycieniowanie) powinno je trochę unieść i nie powinnaś mieć z nimi problemów a za to moze im to pomóc w szybszej regeneracji. Po za tym długie a zniszczone i słabe włosy wcale dobrze nie wyglądają Dobra odżywa dodająca objętości tez napewno by nie zaszkodziła.
Pozdrawiam
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:54   #12
Natek89
Zadomowienie

Wycieniować włoski,wyregulować brewki i trochę się umalować -będziesz robic furorę jesteś bardzo ładną kobietą...Co do wypadających włosków to witaminki i dobra odżywka-najlepiej zrób też badania i sprawdz czy nie ma to podłoża chorobowego (ale o tym dziewczyny już pisały) no i przede wszystkim pokaż się nam w tej nowej fryzurce
Pozdrawiam.
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:04   #13
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

naprawde jestes sliczna... duze nebieskie oczy blond wlosy, delikatna ladna uroda. tak jak oisaly dziewczyny lekarz! orpocz tego wax do wlosow slabych i ze sklonnoscia do wypadnaia ok 16 zl w aptece, skrzypowita badz belissa (witaminki) robic jakies domowe maseczki, sciac z dlugosci zeby odzyly troszke, lekko pocieniowac by nabraly lekkosci i sie podniosly, poza tym susz moze wlosy z glowa do dolu i na okraglej szczotce pasmo po pasmie, bedzie sie ich wydawalo mniej. odstaw moze pianki i lakiery na razie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

tam mialo byc wiecej a nie mniej
nikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:30   #14
kaska222
Moderator

Serendipity84
Jak idzie Twoja zmiana,bylas u lekarza?Prosilas nas o pomoc,wiec chcemy pomöc Tobie jak najbardziej.Przeczytalam Twöj wätek na Intymnym.Trzymam za ciebie mocno kciuki,dasz radeOdezwij sie do nasczesciej.
Wklejam wätek z forumu pielegnacji wlosöw.Poczytaj troche na temat wypadajäcych wlosöw.I opinnie dziewczyn ktöre majä i mialy z tym problem.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859&page=102

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości