odrosty, zapuszczanie w這s闚 naturalnych - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-04-15, 19:53   #1
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 372
Wpisy w blogu: 1

odrosty, zapuszczanie w這s闚 naturalnych

Witam,
Mam taki problem: chc zaprzestac farbowania w這s闚, jednak d逝gie czekanie na odrost nowych w這s闚 mnie dobija, moje odrosty doprowadzaj mnie do apatii moj naturalny kolor w這s闚 to sredni blond, wlosy mam ufarbowane na jasny, sprany blond. Wiele razy probowalam przyciemniac w這sy farbowane tak, by odrosty nie by造 tak widoczne. Jednak za kazdym razem gdy kupowa豉m farby w kolorze 鈔edni/srebrzysty/ popielaty/ciemny blond (kolor na opakowaniu by podobny do moich naturalnych) wychodzi逝 br您owe :/ Wiem, 瞠 to przez to ze mam rozja郾iane, kolor jest ciemniejszy. W efekcie zn闚 musia豉m rozja郾ia by m鏂 wyj嗆 do ludzi (ciemne w這sy ewidentnie mi nie pasuj).

W zwi您ku z tym mam takie pytanie: czy Wy Wiza瘸nki mia造軼ie kiedys podobny problem? Jezeli mozecie polecic mi jakas farbe lub szampon koloryzuj帷y by豉bym wdzi璚zna.

Dodam, ze zawsze u篡wa豉m farb sklepowych.
Nie chc rozja郾ia odrost闚:/. W za陰czniku podaj zdj璚ia, kt鏎e obrazuj aktualny kolor i odrosty.

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (157,0 KB, 489 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy 2.jpg (156,7 KB, 376 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy 3.jpg (149,9 KB, 483 za豉dowa)
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-15, 20:18   #2
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891
Dot.: odrosty, zapuszczanie w這s闚 naturalnych

z szamponem koloryzuj帷ym b璠zie ci篹ko do tak jasnych w這s闚( zreszt 郵iczny kolor) albo pofarbowa do zbli穎nego do naturalnego i odrosty b璠 si zlewa albo przetrwa okres zapuszczania.Cz瘰to czyta豉m na wiza簑 瞠 kolor na opakowaniu zawsze wychodzi ciemniejszy to mo瞠 kup odcie blondu troch ja郾iejszy od twojego naturalnego i co z tego wyjdzie nie jestem ekspertka w blondach bo mam czarne
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-15, 20:23   #3
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Wybierz si do fryzjera je郵i wida odrosty. Ostatnio moja fryzjerka powiedzia豉, 瞠 mo積a odpowiednio zmiesza r騜ne kolory/odcienie farb, aby uzyska kolor identyczny lub jak najbardziej zbli穎ny do naturalnego. Po co si m璚zy z dwukolorowymi w這sami, skoro fryzjer mo瞠 ufarbowa ci ca陰 czupryn lub w這sy farbowane na odpowiedni kolor. Ci篹ko dobra spo鈔鏚 farb drogeryjnych tak, kt鏎a b璠zie odpowiada naszemu naturalnemu kolorowi w這s闚, a fryzjer po zmieszaniu czasem kilku mo瞠 uzyska ten efekt
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-15, 22:44   #4
kumkumkum1986
Raczkowanie

W gr wchodz nawet farby profesjonalne, mo瞠 ktos sie zna na tych odcieniach, moze ktos wyprobowal jakies farby profesjonalne, moze nawet istnieja jakies szampony profesjonalne bez amoniaku? Problem w tym ze narazie nie mam pieniedzy na fryzjera, poza tym po ostatniej wizycie sama nie wiem czy juz kiedys zaufam fryzjerowi:/
Stary 2009-04-16, 17:42   #5
maartaaa123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Ja r闚nie ju nie chce farbowa w這s闚 i poki co dobrze mi idzie. Ostatni raz farbowa豉m w這sy jaki rok temu... Teraz mam odrosty na oko這 10 cm s odrobin ja郾iejsze co prawda, ale skoro wytrzyma豉m juz tyle to wytrzymam i drugie tyle. Ostatnio podci窸am w這sy i jest nawet, nawet... Mam takie dwukolorowe w這sy.
maartaaa123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-08, 23:04   #6
kumkumkum1986
Raczkowanie

Myslalam nad farbami profesjonalnymi bez amoniaku - Richesse Diacolor L'Oreal lub Color touch Welli, chcialabym ufarbowac zwlosy rozjasnione na kolor podobny do naturalnego (naturalne tez ufarbowac, alby wygladalo to jednolicie), zastanawiam si czy po tego typu farbach tez na poczatku kolor powiedzmy jasny popielaty blond wychodzi szarozielonobr您owy na takich rozjasnionych wlosach jak po farbach drogeryjnych? moj wymarzony kolor (ehh pomarzyc mozna):
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg Phillip-Lim_galeria.jpeg (1,3 KB, 906 za豉dowa)
Stary 2009-05-15, 20:53   #7
Rockbunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

aaa masz pi瘯ne w這sy... i kolor.. a ja si m璚ze, farbuje na ciemniejsze. Mia豉m jeszcze bardziej rozja郾ione w這sy (praktycznie bia貫) i ci篹ko jest je przefarbowa na naturalny, mysi blond.. Od fryzjera ostatnio wysz豉m zielona, i postanowi豉m ze zapuszcze sw鎩 kolor.

U Ciebie nie wygl康a to 幢e, mo瞠 zr鏏 sobie pare pasemek jasnych zeby zmniejszy r騜nic .. W ka盥ym razie nie polecam farb drogeryjnych.
piel璕nuj loki wg CG
nie farbuj
jem ma這 a cz瘰to
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, dzia豉 na wszystko!
Rockbunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-16, 12:33   #8
kumkumkum1986
Raczkowanie

Zawsze po farbach drogeryjnych wychodz mi zielonobr您owe, efekt ten mo積a zmniejszyc skracajac czas trzymania farby na w這sach mozna zlagodzic ten efekt, w這sy s odrazu takie jak chce ale to z kolei trwa tylko do nast瘼nego mycia. Z tego powodu takie farbowanie staje si nieekonomiczne. Im d逝窺ze mam te odrosty,tym bardziej mnie to denerwuje. W wakacje poprobuje z farbami profesjonalnymi, takimi bez amoniaku,moze efekt bedzie lepszy :|
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.