Promocja w Sephorze - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-28, 23:02   #3181
frywolna franka
Zakorzenienie

Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Mam kolor 03- super podkład- cera wygląda na wypoczęta, rozświetloną, biorąc pod uwagę to , że jest to podkład rozświetlający mogę szczerze napisać, że jest trwały. Moim zdaniem również całkiem dobrze kryje ( mam cerę mieszaną w kierunku tłustej ).

Musze się pochwalić moimi zakupami- kupiłam dziś srebrny pyłek MUFE- Diamonds powder nr 01 ( kocham go !!! )
A Twoja cera ma coś do ukrycia ? Muszę kupić podkład, więc czekam na opinię (mam tłustą cerę, czasem coś wyskoczy)
Też kocham ten pyłek jeden z lepszych gadżetów jakie spotkałam w swojej kosmetykoholicznej "karierze"
Stary 2010-12-28, 23:37   #3182
izabela888
Raczkowanie

cóż ja też dzisiaj przeżyłam lekki szok przed świętami kupiłam podkład estee lauder double wear za 147 zł cena standardowa/zniżka -20 %/, a na dzisiejszych zakupach chciałam kupić taki sam dla mamy bo też jej się spodobał, i patrzę a on kosztuje już 164 zł !!!, hmm teraz ciekawa jestem ciekawa o ile jeszcze podrożeje po wzroście stawki vat o 1% , zapewne nie jeden przybytek naszego wszelakiego zakupoholizmu to wykorzysta do podniesienia cen ... a nam w portfelu kaski jakoś nie przybywa
i jeszcze miałam zamiar kupić sobie sławne meteoryty, ale po wypróbowaniu ich na mojej buźce okazało się że taki sam efekt osiągam kulkami z joko i to za 1/10 ceny

Edytowane przez izabela888
Czas edycji: 2010-12-28 o 23:39 Powód: :)
izabela888 jest offline  
Stary 2010-12-28, 23:59   #3183
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dla mnie meteoryty to jedno wielkie nieporozumienie - drobny brokat, owszem piękne opakowanie, za TAKĄ cenę? O nie Nie mówię 'nigdy', ale ogólnie nie rozumiem ich fenomenu
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-12-29, 00:05   #3184
frywolna franka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Dla mnie meteoryty to jedno wielkie nieporozumienie - drobny brokat, owszem piękne opakowanie, za TAKĄ cenę? O nie Nie mówię 'nigdy', ale ogólnie nie rozumiem ich fenomenu
Ja też nie. Nabyłam jakiś czas temu i stosuję bardzo sporadycznie. Najczęściej na dekolt Nawet pędzel do nich mam, ale i tak ich nie kocham.
Ale co limitowanka, to się na nowo napalam
Stary 2010-12-29, 00:47   #3185
PannaEwelina
Zakorzenienie

Zawsze jest jakaś rzecz, na którą jest szał (sama często uczestniczę) ale czasem jest to szał dla mnie niezrozumiały, bo mi się akurat to coś nie podoba/ wiem,ze mnie nie będzie pasowało i wtedy się zastanawiam, czy nie jest ze mną coś nie tak,ze mnie się nie podoba, że może się trzeba zastanowić,albo dziwna jakaś jestem i się nie zmam

A poza Offtopem:
To już taki 'trick' sklepów,żeby przed wyprzedażami(o których klient wie) po chamsku podnieść ceny :|
Niby 5 zł, 16 zł, jeśli coś droższego to i 30zł ...
Stary 2010-12-29, 01:16   #3186
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

powiem szczerze ze chyba jestem niewidoma... jakos praktycznie nie widze efektu rozswietlacza sepho... ja chyba jestem jakas nienormalna
Stary 2010-12-29, 07:37   #3187
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

Ja meteorytami zachwyciłam sie w tydzień i po tygodniu mam dwa odcienie dla mnie to taki mały luksus bo zdecydowanie używam kosmetyki w cenie aptecznej na pewno bym nie kupiła kremu do pielegnacji powyżej 100 zł a jak widzę kremik 15 ml za 250 zł to mnie aż ściska że takie coś ma branie, dla mnie to czarna magia
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline  
Stary 2010-12-29, 09:29   #3188
Soso
Zakorzenienie

Byłam wczoraj w dwóch Sephorach i dawno takich pustek nie widziałam Obsługa fatalna, połowa personelu na urlopie chyba, jak ktoś wymyśli mix Sephory (zniżki) i Douglasa (obsługa) to będę szczęśliwa

Panie o zniżkach pamiętały, kupiłam Les Voilettes Guerlaina i Teint Miracle Lancome (nikusia właśnie dodałam recenzję tego podkładu, polecam) Myslałam nad złotym pyłkiem z Guerlaina, ale poza opakowaniem wielkiego szału nie robi.

Soso jest offline  
Stary 2010-12-29, 09:56   #3189
Manehajera
Zakorzenienie

dziewczyny mam pytanie odnośnie karty Sephora, otóż w poniedziałek zrobiłam transakcję na X złotych i okazałam przy płaceniu tę białą kartę, wczoraj TŻ kupował w Sephorze ale nie miał mojej karty tylko dane i babka mu niby nabiła te punkty. Dziś patrzę na www a tam z białej karty zrobiła się czarna To znaczy , że teraz prześlą mi tę czarną do domu czy mam ją odebrać w Sephorze? Biała jest już bezużyteczna??

Jeszcze raz spojrzałam i rzeczywiście jest ta czarna karta i mam na niej już 260pkt - czyli wczorajszy zakup TŻ już zapisali na czarnej karcie - dlaczego w takim razie nie otrzymał jej od ekspedientki?

A dwa, mam te 260pkt a pod spodem napisane 0 transakcji , o co kaman?

Edytowane przez Manehajera
Czas edycji: 2010-12-29 o 10:00
Manehajera jest offline  
Stary 2010-12-29, 10:54   #3190
warszawianka
Zakorzenienie

A ja wczoraj chciałam sobie dokupić bibułki maujące Shiseido i uznałam, że to są akcesoria zdecydowanie do makijażu więc objęte zniżką.
A się okazało, że nie. Że to pielęgnacja
warszawianka jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:06   #3191
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie odnośnie karty Sephora, otóż w poniedziałek zrobiłam transakcję na X złotych i okazałam przy płaceniu tę białą kartę, wczoraj TŻ kupował w Sephorze ale nie miał mojej karty tylko dane i babka mu niby nabiła te punkty. Dziś patrzę na www a tam z białej karty zrobiła się czarna To znaczy , że teraz prześlą mi tę czarną do domu czy mam ją odebrać w Sephorze? Biała jest już bezużyteczna??

Jeszcze raz spojrzałam i rzeczywiście jest ta czarna karta i mam na niej już 260pkt - czyli wczorajszy zakup TŻ już zapisali na czarnej karcie - dlaczego w takim razie nie otrzymał jej od ekspedientki?

A dwa, mam te 260pkt a pod spodem napisane 0 transakcji , o co kaman?

czarną kartę prześlą Ci pocztą jest ona imienna, dlatego pani w Sephorze nie mogła Ci jej dać ja czekałam jakieś dwa tygodnie na nią, ale różnie bywa, także czekaj cierpliwie, zawsze jak będziesz coś kupować możesz powiedzieć, że czekasz na kartę i pani znajdzie Cię po nazwisku i naliczy punkty
co do reszty to nie wiem też mnie zawsze zastanawia, dlacego czasem są punkty a transakcji brak ale myślę, że to może o to chodzić, że transakcja jest naliczana tylko raz dziennie a punkty jakby osobno czyli jeśli już masz trzy transakcje i w jednym dniu kupisz dwa produkty, to ten jeden produkt liczony jest jako transakcja i punkty na 'stare' konto, a drugi jako punkty na 'nowe' ale nie jestem pewna najlepiej spytać w Sephorce
Stary 2010-12-29, 11:07   #3192
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i pomyśleć, że ktoś poogląda, nie kupi i taki produkt leży, a potem ktoś kupi już przeterminowany i to za niemałe pieniędze
coraz bardziej odechciewa mi się tej S.
Weszłam sobie tutaj żeby poczytać co tam się dzieje w Sephorze i na co dajecie z siebie zdzierać te zbójeckie kwoty I ciśnienie mi się podniosło jak to przeczytałam
Boże, jak mnie wkurza to grzebanie przez konsultantki i klientki w pełnowymiarowych produktach przeznaczonych na sprzedaż !!! Pomyśleć, że płaci się takie krocie za niepłenowartościowy produkt !!! Za bakterie z cudzych rąk, wirusy i za skrócony okres przydatności do użycia ! Plus jeszcze takie "atrakcje" jak odciski z paluchów, paprochy i cholera wie co innego.
Zawsze (jak już jakimś cudem kupuję coś w stacjonarnej perfumerii) domagam się podania mi nieotwieranego produktu, najszczęśliwsza jestem wtedy, kiedy kosmetyk jest fabrycznie zafoliowany Nienawidzę tego grzebania w kosmetykach, ze też tych konsultantek nie uczą zasad higieny (?) i terminów porzydatności do użycia kosmetyków po pierwszym otwarciu. Niepojęte to jest jak dla mnie. Co innego jak klient prosi o otwracie produktu przy kasie żeby zobaczyć czy nie jest np. uszkodzony albo czy odcień sie zgadza (kiedy jest zdecydowany na zakup) ale żeby traktować pełnowymiarowe produkty jako egzemparze "instruktarzowe" ?

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Ooo i tutaj mi dałaś do myślenia bardzo Faktycznie ja byłam zadowolona, że Pani chciała być tak miła i pokazać mi zawartość ale jeżeli dostał by mi się otwierany puder to już chyba można się zeźlić..
Jednego jestem pewna - na pewno nie były to testery tylko pełnowymiarowe opakowania z szuflady przeznaczone do sprzedaży :/
No niestety, wiele osób jest zachwyconych jak konsultantka pozwala pogrzebać w pełnowymiarowych produktach ale mało kto zwraca uwagę na to, że w ten sposób obniża się de facto jakość i wartość tych otwieranych i niekupowanych kosmetyków. Cienko jeszcze ze świadomością w tym względzie w narodzie...

Cytat:
Napisane przez izabela888 Pokaż wiadomość
cóż ja też dzisiaj przeżyłam lekki szok przed świętami kupiłam podkład estee lauder double wear za 147 zł cena standardowa/zniżka -20 %/, a na dzisiejszych zakupach chciałam kupić taki sam dla mamy bo też jej się spodobał, i patrzę a on kosztuje już 164 zł !!!, hmm teraz ciekawa jestem ciekawa o ile jeszcze podrożeje po wzroście stawki vat o 1% , zapewne nie jeden przybytek naszego wszelakiego zakupoholizmu to wykorzysta do podniesienia cen ... a nam w portfelu kaski jakoś nie przybywa
Chamstwo najczystszej wody.
I właśnie: nie dość, że ceny w tych sklepach sa naprawdę zbójeckie, przechodzące zdrowy rozsądek, to jeszcze na dodatek często sprzedają niepełnowartościowe (otwierane) produkty.
Masakra.
Stary 2010-12-29, 11:08   #3193
Ansheen
Rozeznanie

Sine.ira, zgadzam się z Tobą, a jeszcze jak się popatrzy na zagraniczne ceny i ich promocje to już całkiem ściska. Rozumiem wszystkie podatki, cła i niewiadomocojeszcze, ale różnica w cenie 50% wzwyż to chyba przesada...

dokładka 17.07.2011

Edytowane przez Ansheen
Czas edycji: 2010-12-29 o 11:13
Ansheen jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:21   #3194
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Sine.ira, zgadzam się z Tobą, a jeszcze jak się popatrzy na zagraniczne ceny i ich promocje to już całkiem ściska. Rozumiem wszystkie podatki, cła i niewiadomocojeszcze, ale różnica w cenie 50% wzwyż to chyba przesada...
Majade w wątku o truskawce kiedyś mówiła, że widziała formularz zamówienia jednej z sieci (polskich - chyba Sephory właśnie) na kosmetyki Cliniqua i oni sobie robią na to 100% narzutu, a czasem nawet więcej. Nieźle, nie ? Co sobie będą żałować A te konsultantki też tam znowu dużo nie zarabiają...
Stary 2010-12-29, 11:25   #3195
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
zdecydowanie 100%
np. podkład Clinique na stronie 20$ (czyli 60 zł) a u nas? 125 zł

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:36   #3196
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
po otwrciu produkt ma określoną datę ważności, najczęściej 12 miesięcy.
i pomyśleć, że ktoś poogląda, nie kupi i taki produkt leży, a potem ktoś kupi już przeterminowany i to za niemałe pieniędze
coraz bardziej odechciewa mi się tej S.
a ja myślałam, że takie rzeczy to tylko na strefie bezcłowej w Egipcie o, naiwna ja

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
bylam dzisiaj pierwszy raz w Sepho w Renomie i,....chyba sie na nia przerzuce. panie b. mile, ale nienachalne. kupilam rozyk CHanela (zaplacilam po znizce 126zl).i zostalam obdarowana 5 probkami
ja polecam w Łodzi Sephorę w Porcie nie tylko miłe babeczki, ale także asortyment pełen wiadomo, tam pewnie mniej klientów.

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanko czy pod tą promocje na -25% na makijaż podchodzą też lakiery do paznokci??
ja wczoraj kupiłam lakier marki Sephora i mi naliczyli zniżkę

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość

Zastanawiam się mocno nad prasowanymi meteorytami co o nich sadzicie? Dla cery opalonej ( raczej tak srednio/lekko ) jaki kolorek najlepszy?
Kurde- co to jest ten cały BEAM coś tam?
03 Beige coś tam genialny puder

Cytat:
zdecydowanie 100%
np. podkład Clinique na stronie 20$ (czyli 60 zł) a u nas? 125 zł

nawet nie będę komentować!
Stary 2010-12-29, 11:56   #3197
agugu77
Powoli do przodu

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A dużo za niego zapłaciłaś?
96 zł - nie wiem, czy to dużo czy nie, ale bardzo chciałam go mieć , bo perfumy szybko mi się nudzą, a 15 ml jest dla mnie idealne, zwłaszcza Aliena, gdyż jest bardzo trwały.
agugu77 jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:56   #3198
anes119
Zadomowienie

No zgadza się, ceny w porównaniu np z francją są wieksze, ale przynajmniej Sephora daje nam możliwość kupować od czasu do czasu taniej o 20%, a Douglas? Raczy nas taką obniżką raz na ruski rok...
Więc dobre i to. Poza tym większość z nas kupuje właśnie w czasie tych promocji. Jakoś nigdy nie opłacało mi się kupować w Douglasie mimo, że tam też naliczają pkt i dają bon na 40 zł, to za mało, bo robiąc zakupy za 400 zł to zaledwie 10%.. w Sephorce kupując za tę kwotę płacę już "tylko" 320 zł..
Stary 2010-12-29, 13:57   #3199
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez agugu77 Pokaż wiadomość
96 zł - nie wiem, czy to dużo czy nie, ale bardzo chciałam go mieć , bo perfumy szybko mi się nudzą, a 15 ml jest dla mnie idealne, zwłaszcza Aliena, gdyż jest bardzo trwały.
Dzięki za odpowiedź. Pójdę do Sephory i go powącham (nigdy jeszcze nie miałam okazji, ale dużo o nim słyszałam) i jak mi się spodoba to kupie na promocji -20%.

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-12-29, 14:04   #3200
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agugu77 Pokaż wiadomość
a pomyśleć, że jeszcze latem 2009 Alien 30 ml EDP był na promocji w S. za 90 zł, i patrzyłam jak panie wąchają i odskakują od niego, bo taki killer
choć i tak szybko go wykupiono w takiej cenie

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2010-12-29, 14:21   #3201
PannaEwelina
Zakorzenienie

Kwoty zdzierane z nas za pewne produkty są odwrotnie proporcjonalne do naszych polskich zarobków
Po podwyżce cen nawet -20% to będzie prawie tyle,co przed obniżkami :|
Stary 2010-12-29, 15:57   #3202
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
No zgadza się, ceny w porównaniu np z francją są wieksze, ale przynajmniej Sephora daje nam możliwość kupować od czasu do czasu taniej o 20%, a Douglas? Raczy nas taką obniżką raz na ruski rok...
Więc dobre i to. Poza tym większość z nas kupuje właśnie w czasie tych promocji. Jakoś nigdy nie opłacało mi się kupować w Douglasie mimo, że tam też naliczają pkt i dają bon na 40 zł, to za mało, bo robiąc zakupy za 400 zł to zaledwie 10%.. w Sephorce kupując za tę kwotę płacę już "tylko" 320 zł..
Sephora zagranicą też ma takie promocje także żadna łaska. po prostu nam się bardziej opłaca kupować wtedy. a Douglas to już w ogóle nieporozumienie
Stary 2010-12-29, 16:07   #3203
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Orientujecie się może, ile kosztuje Idealist EL? I czy są może jakieś miniaturki?

Dobra, już sobie sprawdziłam. Fajnie mi się na tym trzyma makijaż, na szczególne okazje będę jechać na próbkach - wczoraj dostałam dwie, nigdy wcześniej tego nie używałam...

Edytowane przez Lenka87
Czas edycji: 2010-12-29 o 16:19
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-12-29, 16:40   #3204
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

idealist kosztuje okolo 250 ale sa rozne pojemnosci, 30 ml, 50 ml. i tyle chyba 30 ml kosztuje. sa np na ebayu 15 ml takie mini, ale nie wiem jak z oryginalnoscia, trzeba na stroie el sprawdzic
Stary 2010-12-29, 19:17   #3205
thefit
Raczkowanie

Byłam dzisiaj w sephorze z mamą, zmusiłam ją do zakupienia meteorytów (żeby jej podbierać), a sobie kupiłam podkłąd Double wear. Obsługa była super, panie miłe, cierpliwe. Mama poprosiła o próbkę podkładu Diora i dostała go tyle, że chyba jej na miesiąc używania starczy . Do tego po kilka próbek dostałyśmy, a towaru całkiem sporo nie widziałam żeby było coś poprzebierane, albo czegoś brakowało
Jutro sobie jeszcze pojadę chyba kupić sypki puder clinique

thefit jest offline  
Stary 2010-12-29, 19:49   #3206
evenstar
Zakorzenienie

kupiłam już sobie szmineczkę od guerlain'a, a jeszcze kusi mnie puder sypki i różyk wkrótce pozbawię się wszystkich oszczędności

czy któraś z Was uż6ywała nowego sypańca Guerlain'a w odcieniu #12 i mnie zniechęci do zakupu?
Stary 2010-12-29, 20:01   #3207
beeets
Zakorzenienie

Ja jedynie nabyłam błyszczyk chanel z nowej kolekcji 2010 charming
śliczny

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2010-12-29, 20:14   #3208
Ansheen
Rozeznanie

Pisząc 50% wzwyż miałam na myśli, że nie można kupić nic co jest mniej niż 50% droższe, a zgadzam się z wami, że zazwyczaj to jest bliżej 100%... A jeszcze dodajmy sobie zagraniczne promocje, których z naszymi nie ma co porównywać + te cudowne triki podnoszenia cen przed obniżką w PL... Szkoda gadać. Byłam dziś w S. i jakoś tak się zniesmaczyłam tylko i nic nie kupiłam.

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline  
Stary 2010-12-29, 21:05   #3209
uzunia
Wtajemniczenie

Ehh...widze,że nie tylko mnie jest smutno,ze nie ma -30%-ale biorąc pod uwagę wszystkie promocje i obniżki w ciągu roku to moze po prostu przekroczyli juz jakiś prog rabatów?
W kązdym razie -25% to i tak więcej niż -20% w Sephorze lub Douglasie -jak to któraś napisała zawsze 5% taniej.
Co do cen to tez mnie to ciekawi,ale zawsze jest ta pewnośc,ze produkt oryginalny i nie kupujesz kota w worku jak na internecie.
Sama skusiłam sie na cienie Estee Lauder-i tylko tyle,bo mam już duzy zapas podkladow,meteorytow,kore ktorow pod oczy ktorych nie używam ;P maskar itd., z reszta przed świętami zaszalałam więc teraz czas pokuty nastał;

Aha..chciałam tez wspomniec o otwieraniu produktów.Mysle,ze konsultatni to akurat mają świadomośc o tym,ze produkt zaczał już przydatnośc do spozycia-ale z drugiej strony nie wszystkie klientki wieżą testerą,albo chca sprawdzic. Tez byłam swiadkiem jak dziewczyna pokazywala klientce produkt (na zyczenie owej pani) po czym ta powiedziala,ze jednak-nie,dziekuje.
Najlepiej po prostu sprawdzic czy produkt aby nie jest np wypalcowany ,czy jest zaklejony taśmą itd (btw w Douglasie jeszcze ciezej bo tasma nie kleja i w ogole juz nie ma pewnosci czy to ktos ogladal czy nie).
Z resztą sama sie przyznam.byłam przed swietami w Douglasie i chcialam nabyc na prezent dla mamy paletke z BB i poniewaz chyba Pani z obslugi nie byla za bardzo zorientowana to poprosilam o otwarcie,\.Palete wzielam,ale po swietach oddalam,bo niestety mama kupila sobie ta sama ;/. Tak wiec you never know.

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2010-12-29, 21:18   #3210
Lovelight
Raczkowanie

Witam,
Czy mozliwe jest aby w sephorach byly rozne ceny na jeden produkt wydaje mi sie ze w Poznaniu w M1 i w Browarze tak jest???
Czy to mozliwe?

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości