Promocja w Sephorze - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-22, 21:21   #301
oolong
Zakorzenienie

Dot.: Promocja w Sephorze

ano widzicie, ja ostatnio na kupon -10% kupiłam kremiki Clarinsa, krem dla TŻ, pędzelek sephory i jakiś tonik i gdyby nie prośba o próbki, to nic bym chyba nie dostała, a i tak były jakieś od czapy, prosilam o probki kremow Clarins i Clinique, a dostalam bez zwracania uwagi na to co mowię ,co sie nawinęło, jakieś bazy pod podklady i perfumetki smierdziele

nie polecam Złotych Tarasow, pospiech i "niesluchanie" klienta
polecam za to Sephore na Marszalkowskiej

oolong jest offline  
Stary 2009-09-22, 21:48   #302
an.ka
Zadomowienie

Ja kupuję od jakiegoś czasu tylko przy okazji promocji i próbek nie dostaję żadnych. Coś mam wrażenie, że działa tu zasada "zniżka zamiast próbki". Ostatni raz pamiętam, że dostałam próbki parę lat temu przy okazji zakupów z -10% za zgromadzenie tych 650 pkt: wtedy to były spore trzyosobowe zakupy i coś tam dorzucili. A ostatnio, nawet jak wydaję (teraz już dwuosobowo) większą sumę u nich, ale mam rabat, to próbek zero

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

emememsik, ja zrozumiałam, że trzeba wydać ponad 200 zł na kosmetyki Clinique.
an.ka jest offline  
Stary 2009-09-22, 22:04   #303
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Ja kupuję od jakiegoś czasu tylko przy okazji promocji i próbek nie dostaję żadnych. Coś mam wrażenie, że działa tu zasada "zniżka zamiast próbki". Ostatni raz pamiętam, że dostałam próbki parę lat temu przy okazji zakupów z -10% za zgromadzenie tych 650 pkt: wtedy to były spore trzyosobowe zakupy i coś tam dorzucili. A ostatnio, nawet jak wydaję (teraz już dwuosobowo) większą sumę u nich, ale mam rabat, to próbek zero

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

no a ja z kolei nawet jak kiedyś z promocji pedzelek kupiłam do eyelinera za 6zł to dostałam próbkę jakichś perfumów...
chyba nie zdarzyły mi się zakupy bez próbki, no, może jedne raz kiedyś. dlatego zawsze lubiłam Sephorę mimo marż i dlatego smutno mi że omija mnie każdy promocyjny sms....

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-22, 22:28   #304
sine.ira
Zakorzenienie

A ja mam w nosie te ich próbki....ja chcę niższe ceny !
Na początku tego roku wszytsko masakrycznie podrożało (np. cienie piątki Diora z 205 na 235 zł bodajże) bo podobno kurs dolara podskoczył A teraz co ? Dolar niski, a obniżek jakoś nie wprowadzono...Echhh....sz koda gadać w ogóle.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-22 o 22:30
sine.ira jest offline  
Stary 2009-09-22, 22:30   #305
kefirek_m
Przyczajenie

Bylam dzis w Sephorze we Wroclawiu. Chcialam zakupic Duo Bronzer bo kolezance sie bardzo spodobal, a ze jestem wsrod wybrancow jesli chodzi o terazniejsza ture VIPowskich smsow, to poszlam ochoczo.

Zagadnelam jakas Sephorzanke- bronzera chyba nie ma. Tyle to ja tez widze. Na pytanie czy moglaby sprawdzic gdzies w zapasach- jak nie ma na polce, to nie ma.

Jestem przeziebiona, stwierdzilam ze nie bede sobie jeszcze bardziej humoru psuc- zagadnelam inna pracownice, tym razem o bronzer w pryzmie, takze Sephory. Byl wystawiony na pokaz (otwarty) tylko jeden kolor, a wsrod zamknietych widzialam ze sa dwa odcienie. Pytam, czy moze pokazac mi drugi. Odpowiada, ze nie ma testera i zebym poszla sobie zapytac inna pracownice. Tu musze przyznac ze sie zdenerwowalam i wyszlam...

Pojechalam do innej Sephory. Na pytanie o Duo Bronzer- przykro mi, ale jest juz najprawdopodobniej wycofywany (przynajmniej jakis konkret). No trudno. Pytam o pryzmy, znow tylko jeden odcien otwarty. Pani bez problemu otwiera mi drugi, porownuje ze mna, pomaga wybrac. Mowi tylko, ze odznaczy sobie gdzies, ze to juz nie jest na sprzedaz, ze to juz jest tester.

Powiedzialam, ze mam znizke, nie chciala ogladac smsa

Tylko jakim cudem ze znizka 20% za produkt, ktorego cena pierowtna wynosila 49, zaplacilam rowne 36zl?

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość

A ja wam powiem tak:
Probki dostaje zawsze Do dzisiejszego zakupu dostalam dwa fajne gratisy: probke kremu do rak Nuxe (mama chciala akurat przetestowac) oraz kartonik, na ktorym sa 4 odcienie nowych tych nowych cieni Colorful Mono, zaklejone taka przezroczysta folia. Na 2-3 uzycia mysle ze starcza
kefirek_m jest offline  
Stary 2009-09-23, 08:40   #306
oolong
Zakorzenienie

tak sobie myślę, że będę prosić o próbki przed zakupami, wtedy może będę je dostawać takie jakie rzeczywiście chcę, a jeśli ich nie dostanę, to po prostu przejdę się do innego sklepu. Lubie pielęgnacje Clarinsa i zależy mi, że by inne z tej firmy rzeczy potestować, ale to pewnie już poszlo do znajomych krolika, a mi wciąż dają probki śmierdziela J'Adore, ble
szczerze mówiąc mam dość
dostałam tylko kupon na -10% i kiedyś kupon na -20%
smsow nie dostaję żadnych, nie dostałam też urodzinowego, chociaż miałam we wrześniu i specjalnie dzwoniłam na infolinie, by sie upewnić, czy maja moje dane

oolong jest offline  
Stary 2009-09-23, 08:45   #307
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
smsow nie dostaję żadnych, nie dostałam też urodzinowego, chociaż miałam we wrześniu i specjalnie dzwoniłam na infolinie, by sie upewnić, czy maja moje dane
W Sephorze nie ma urodzinowych bonusów.
Stary 2009-09-23, 08:57   #308
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
W Sephorze nie ma urodzinowych bonusów.
Ja co roku dostaję na urodziny kupon, który trzeba pokazać przy kasie i dostaje się kosmetyczkę bądź inne akcesoria a punkty za najbliższe zakupy naliczane są wtedy podwójnie.
Stary 2009-09-23, 08:59   #309
emememsik

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja co roku dostaję na urodziny kupon, który trzeba pokazać przy kasie i dostaje się kosmetyczkę bądź inne akcesoria a punkty za najbliższe zakupy naliczane są wtedy podwójnie.
Fajnie, a ja mam kartę od 8 lat i nigdy nic nie dostałam.
Stary 2009-09-23, 09:01   #310
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Polityka tej firmy nigdy mnie chyba nie przestanie zadziwiać
Stary 2009-09-23, 10:22   #311
asik123456789
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A jak robisz zakupy to z niej korzystasz? Tak sobie mysle, ze moze jak zakladalas sobie karte te 8 lat temu to byl jakis inny system no i moglas nie podac nr telefonu. Radze udac sie do sephory i powiedziec ze zgubilas karte i czy mogliby zrobic Ci nastepna
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-09-23, 10:26   #312
emememsik

Tak, korzystam z tej karty cały czas i mają mój numer telefonu, bo czasem dostaję smsy zniżkowe. Datę urodzenia również, więc nie wiem czemu nie dostałam nigdy urodzinowego bonusu.
Stary 2009-09-23, 13:12   #313
asik123456789
Zakorzenienie

Aha...czyli jednak cos dostajesz Ja na urodziny dostalam kupon- jak zrobie zakupy to dostane kosmetyczke i podwoja mi pkt na karcie.
Stary 2009-09-23, 13:48   #314
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja mam w nosie te ich próbki....ja chcę niższe ceny !
Na początku tego roku wszytsko masakrycznie podrożało (np. cienie piątki Diora z 205 na 235 zł bodajże) bo podobno kurs dolara podskoczył A teraz co ? Dolar niski, a obniżek jakoś nie wprowadzono...Echhh....sz koda gadać w ogóle.
masz całkowitą rację z tym dolarem niestety...w tę strone jak dolar rośnie=podwyżki to zawsze działa... to po prostu kolejna wymówka żeby wywindować ceny... straszne to jest chyba w żadnym innym kraju na świecie nie płaci się TYLE za kosmetyki...

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja od 5 czy nawet 6 lat mam kartę a urodzinową "promocję" dostałam w tym roku pierwszy raz. Tylko, tak naprawdę, na co mi 10. kosmetyczka?? i podwójne punkty, żeby dostać marne 10% rabatu? A ja nie chcę ja chcę smsy zniżkowe -20%.
zresztą, jakoś dziwnym trafem katalogi i inne oferty słane pocztą do mnie dochodzą. Dla mnie ten ich system jest wielce podejrzany... Jedne Wizażanki dostają 5 z rzędu, inne dostają mimo, że nie robią tam zakupów...a co poniektórzy stali klienci są olewani i to brzydko...ehh

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-23, 15:46   #315
asik123456789
Zakorzenienie

Ja mam szczescie bo dostaje prawie zawsze...
Stary 2009-09-23, 19:01   #316
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

O tą zniżkę na urodziny to spytałam was, bo koleżanka mi powiedziała, że ona na urodziny dostała kiedyś taką: kup dwie rzeczy, trzecia (najtańsza) gratis. Dzisiaj dostałam ich nowy katalog pocztą w środku była próbka tych nowych cieni z Sephory. Jedna z dziewczyn już wyżej o niej napisała.

elizka1987 jest offline  
Stary 2009-09-25, 19:52   #317
kasiaj85
Moderator

Hurra!!!!
dostałam zniżkę!!
weszłam obejrzeć lakiery OPI, Pani do mnie zagadała, pomogła mi wybrać kolor i zaczęłam już pytanie "A czy byłaby taka opcja..." a Pani mi weszła w słowo - "zniżka -20% nie ma problemu" (coś w tym stylu) - normalnie chciałam ją ucałować I w ogóle Panie w Galerii Malta są niesamowicie miłe i uczynne Oczywiście powiedziałam, że nie mam smsa, że znów mnie "system" pominął to Pani zaprosiła mnie do nich następnym razem jak będzie zniżka i obiecała że udzieli jej bez problemu domyślam się, że w miarę możliwości oczywiście ale przynajmniej poczułam się jak prawdziwa stała klientka! brawo.
kupiłam lakier do paznokci i błyszczyk

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-25, 21:14   #318
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Hurra!!!!
dostałam zniżkę!!
weszłam obejrzeć lakiery OPI, Pani do mnie zagadała, pomogła mi wybrać kolor i zaczęłam już pytanie "A czy byłaby taka opcja..." a Pani mi weszła w słowo - "zniżka -20% nie ma problemu" (coś w tym stylu) - normalnie chciałam ją ucałować I w ogóle Panie w Galerii Malta są niesamowicie miłe i uczynne Oczywiście powiedziałam, że nie mam smsa, że znów mnie "system" pominął to Pani zaprosiła mnie do nich następnym razem jak będzie zniżka i obiecała że udzieli jej bez problemu domyślam się, że w miarę możliwości oczywiście ale przynajmniej poczułam się jak prawdziwa stała klientka! brawo.
kupiłam lakier do paznokci i błyszczyk
O widzisz, fajnie
Stary 2009-09-25, 21:25   #319
margolcia1006
Rozeznanie

Kurde ja też mam ich kartę od paru ładnych lat i nigdy ale to nigdy nie dostałam smsa urodzinowego ani z 20% zniżką
a robię u nich zakupy przynajmniej raz w miesiącu
Stary 2009-09-26, 00:02   #320
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O widzisz, fajnie
nawet bardzo! i nie musiałam kombinować z smsem i teraz już wiem, gdzie pójdę jak mnie kolejne zniżki ominą.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-26, 09:11   #321
martagda
Rozeznanie

GG do martagda

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nawet bardzo! i nie musiałam kombinować z smsem i teraz już wiem, gdzie pójdę jak mnie kolejne zniżki ominą.
No i teraz gadaj- jaki OPI i jaki błyszczyk?
martagda jest offline  
Stary 2009-09-26, 19:04   #322
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
O to samo chciałam pytać

U mnie w Sephorze w Zabrzu dawali dziś zniżki wszystkim posiadaczom kart, bez wyjątku. Nawet panie chodziły i powtarzały jak zaklęte, że dzis taka super promocja, żeby kupować.
I tym sposobem nie pokazałam ani jednego z pięciu smsów. Ale pochwaliłam sie przy kasie ich ilością, pani była mocno zdziwiona
basiao84 jest offline  
Stary 2009-09-27, 10:23   #323
antii
Zakorzenienie

byłam wczoraj w sephorze i nic nie kupiłam
mały wybór pędzli na które się czaiłam

antii jest offline  
Stary 2009-09-27, 13:20   #324
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
OPI nabyłam w odcieniu Russian Navy - ciemno-szafirowy kolorek, idealny na jesień będzie
a nad błyszczolem się zastanawiałam że hoho ale w końcu wzięłam Estee Lauder Pure Color Crystal Gloss w odcieniu Lilac cudnie się mieni deliktanie i bosko pachnie

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-27, 13:34   #325
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Aha...czyli jednak cos dostajesz Ja na urodziny dostalam kupon- jak zrobie zakupy to dostane kosmetyczke i podwoja mi pkt na karcie.
A ja oczywiście nic
Stary 2009-09-27, 19:06   #326
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
U mnie w Sephorze w Zabrzu dawali dziś zniżki wszystkim posiadaczom kart, bez wyjątku. Nawet panie chodziły i powtarzały jak zaklęte, że dzis taka super promocja, żeby kupować
We Wrocławiu też i bardzo mnie to ucieszyło bo chwyciłam parę rzeczy których w normalnej cenie bym z powodu zdrowego rozsądku nie kupiła
Stary 2009-09-27, 19:11   #327
emememsik

27.09-11.10
Przy zakupie 2 produktów do makijażu Sephora, trzeci najtańszy za 1 zł.

Oferta dla członków Klubu Sephora, więc pewnie trzeba pokazać kartę.
Stary 2009-10-01, 19:49   #328
sympathy
Zadomowienie

mam pytanie, znacie dokładną cenę meteorytów w perfumerii Sephora ? I czy kolory 01 Mythic 02 Pink Fresh 03 Beige Chic są w tej samej cenie? może komuś zapadła w pamięci, będę wdzięczna
sympathy jest offline  
Stary 2009-10-01, 19:53   #329
emememsik

Wszystkie kolory są w tej samej cenie i kosztują z tego co pamiętam 200 zł.
Stary 2009-10-01, 21:12   #330
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
mam pytanie, znacie dokładną cenę meteorytów w perfumerii Sephora ? I czy kolory 01 Mythic 02 Pink Fresh 03 Beige Chic są w tej samej cenie? może komuś zapadła w pamięci, będę wdzięczna
Już na wątku o Guerlainie podano linka do tego sklepu (oni mają takie same ceny jak w stacjonarnych perfumeriach):
http://www.lumiere.pl/advanced_searc...rites&x=11&y=7
Kosztują 207 zł. Wszystkie wersje.
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości