Promocja w Sephorze - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 13:20   #3481
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocja w Sephorze

kurza twarz dziewczyny tak kusicie tymi wyprzedażami że chyba też się po coś przejdę
tylko muszę coś wydumać
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:25   #3482
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja kupiłam zestaw Viktor&Rolf Flowerbomb (dodatkowo mały żel pod prysznic i body lotion) z 409 na 286
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:31   #3483
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

W Sephorze nie ma już kolorowki Clarinsa (a jeśli jest to tylko w niektorych i tylko resztki),bo Douglas wykupil ich na wylacznośc;

Everlastinga też mam(w zapasie)-używałam półroku temu,moja recenzja jest na KCW, ogolnie to podkład jest bardzo fajny ,pytanie tylko kto jaka ma skore i jakiej pielegnacji pasuje ,bo nie wszystko ze sobą współgra.

Ktoraś pytała mnie o kredke z benefitu. Trochę się wkurzyłam,bo myslałam,ze jest czarna a jest szara ;/. Jest bardzo podoobna do Clinique w rysiku z gąbką.

Aha i podpisuje sie dwoma rekami pod High Bean.To swietny kosmetyk, taki must-have-it. Osobiscie to srednio przepadam za cala marka,ale maja pare perelek i to jedna z nich.

Obecnie to sie przymieżam do pomadki MUFE Moulin Rouge-to podobno taki odcień czerwieni ktory pasuje wszystkim kobietą.Wczesniej średnio do niego podchodzilam ,ale oglądam filmiki na you.tube Michelle Phan ,a ona ostatnio tylko tej pomadki używa i się zakochalam *.*,Mnie tez pasuje (Bo juz testowalam) i szkoda,ze nie jest w promocji ;/
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:33   #3484
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Obecnie to sie przymieżam do pomadki MUFE Moulin Rouge-to podobno taki odcień czerwieni ktory pasuje wszystkim kobietą.
Mam matową czerwień nr 42 - boska. Podoba mi się też nr 45 - mocna...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:07   #3485
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
W Sephorze nie ma już kolorowki Clarinsa (a jeśli jest to tylko w niektorych i tylko resztki),bo Douglas wykupil ich na wylacznośc;

Everlastinga też mam(w zapasie)-używałam półroku temu,moja recenzja jest na KCW, ogolnie to podkład jest bardzo fajny ,pytanie tylko kto jaka ma skore i jakiej pielegnacji pasuje ,bo nie wszystko ze sobą współgra.

Ktoraś pytała mnie o kredke z benefitu. Trochę się wkurzyłam,bo myslałam,ze jest czarna a jest szara ;/. Jest bardzo podoobna do Clinique w rysiku z gąbką.

Aha i podpisuje sie dwoma rekami pod High Bean.To swietny kosmetyk, taki must-have-it. Osobiscie to srednio przepadam za cala marka,ale maja pare perelek i to jedna z nich.

Obecnie to sie przymieżam do pomadki MUFE Moulin Rouge-to podobno taki odcień czerwieni ktory pasuje wszystkim kobietą.Wczesniej średnio do niego podchodzilam ,ale oglądam filmiki na you.tube Michelle Phan ,a ona ostatnio tylko tej pomadki używa i się zakochalam *.*,Mnie tez pasuje (Bo juz testowalam) i szkoda,ze nie jest w promocji ;/
a moge wiedziec z czym uzywaz everlastinga????

mi sie dobrze laczy z Idealistem ale juz np z shiseido pureness okropnie.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:13   #3486
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
w ramach odwyku i zużywania zapasów - nie korzystam z aktualnych 'wyprzedaży" w Sephorze, ale nie mogłam się oprzeć i już dwa dni z rzędu kupiłam po 3 opakowania... wacików Uwielbiam je, ale 5 zł za 70 watek to dla mnie przesada, aleeee jak są za 3 zł to już mam zapas 6 opakowań


Dziewczyny, czy te pomadki make up forever długo utrzymują sie na ustach?
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2011-01-12 o 16:15
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:18   #3487
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24322711]A masz może porównanie do Lingerie de peau Guerlaina albo Chanela Mat Lumiere???
do Guerlaina nie mam , dla mnie ma lepsze krycie niz Lumiere i dluzej jest na twarzy.

Ddiana o tym anwet nie pomyslallam bo jakos to dla mnie naturalne ,ze podklad sobie najpierw mieszam zanim wycisne ihiihhiih ja mam teraz w zime wlasanie meiszana w strone suchej i tak jak pisalam mega zadowolona jestem, co do naczynek hmm neiiwem nie mam , jedyne komu moge odradzic to osoba z naprawde duzymi niedoskonalosciami

co do wacikow Seph tez je uwielbiam
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 16:20   #3488
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24322711]A masz może porównanie do Lingerie de peau Guerlaina albo Chanela Mat Lumiere???
do Guerlaina nie mam , dla mnie ma lepsze krycie niz Lumiere i dluzej jest na twarzy.

Ddiana o tym anwet nie pomyslallam bo jakos to dla mnie naturalne ,ze podklad sobie najpierw mieszam zanim wycisne ihiihhiih ja mam teraz w zime wlasanie meiszana w strone suchej i tak jak pisalam mega zadowolona jestem, co do naczynek hmm neiiwem nie mam , jedyne komu moge odradzic to osoba z naprawde duzymi niedoskonalosciami

co do wacikow Seph tez je uwielbiam
Moją niedoskonałością są naczynka i czasem cos wyskoczy,troszke błyszczy nosek i czołosuper,dzięki za cenne info
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:26   #3489
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
co do wacikow Seph tez je uwielbiam
A co jest w nich tak nadzywczajnego nigdy nie probowałam
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:37   #3490
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
A co jest w nich tak nadzywczajnego nigdy nie probowałam
sa mega miekkie i delikatne, nie zostawiaja zadnych włosków, nie "zabieraja" kosmetyków
generalnie tez sie keidys brechtalam z "wacikow z sephory" ja kumpela mi o nich gadala...do czasu az sprobowalam.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

[QUOTE=ddiana;24330222]
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Moją niedoskonałością są naczynka i czasem cos wyskoczy,troszke błyszczy nosek i czołosuper,dzięki za cenne info
Jak chcesz to moge ejszcze wieczorem na mamie spr jak kryje naczybka ale ona ma jujz takie powazne wiec niewiem czy Ci to pomoze ale najlepiej skocz po probeczke
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:55   #3491
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Jak byłam w sephorze to myślałam czy kupić platki kosmetyczne ale nie bylam przekonana kolejnym razem kupię muszę wypróbować czy są takie wspaniałe
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 17:20   #3492
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja ostatnio z Sephory wróciłam z HR Lash Queen, sephorowym płynem do demakijażu (btw. jest bardzo dobry ) oraz pensetą przecenioną na 15zł. Kusi mnie zestaw I'dole Armaniego z przepiękną kosmetyczką w prezencie...przeceniony ze 330zl na 250zl. Zastanawiam się czy brać teraz, czy może poczekać do kolejnej akcji -20%.
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 17:26   #3493
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio z Sephory wróciłam z HR Lash Queen, sephorowym płynem do demakijażu (btw. jest bardzo dobry ) oraz pensetą przecenioną na 15zł. Kusi mnie zestaw I'dole Armaniego z przepiękną kosmetyczką w prezencie...przeceniony ze 330zl na 250zl. Zastanawiam się czy brać teraz, czy może poczekać do kolejnej akcji -20%.
ona jets kiepska lepsza jest taka o dziwnym ksztalcie jest teraz chyba na 20zl przeceniona
ale powiem wam generalnie ze zaskoczyly mnie ceny cazek do skórek z sephory...140zl to jak dla mnie przeginka
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 17:46   #3494
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Aj kurczę, u mnie nigdzie w okolicy w Douglach nie ma Clarinsa... Musze obejść się smaczkiem jeśli chodzi o testy.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 18:35   #3495
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Obecnie to sie przymieżam do pomadki MUFE Moulin Rouge-to podobno taki odcień czerwieni ktory pasuje wszystkim kobietą.Wczesniej średnio do niego podchodzilam ,ale oglądam filmiki na you.tube Michelle Phan ,a ona ostatnio tylko tej pomadki używa i się zakochalam *.*,Mnie tez pasuje (Bo juz testowalam) i szkoda,ze nie jest w promocji ;/
MUFE do 23.01 jest -20%
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:54   #3496
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=unrepeatable;243305 17]sa mega miekkie i delikatne, nie zostawiaja zadnych włosków, nie "zabieraja" kosmetyków
generalnie tez sie keidys brechtalam z "wacikow z sephory" ja kumpela mi o nich gadala...do czasu az sprobowalam.

To i ja spróbuje

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak chcesz to moge ejszcze wieczorem na mamie spr jak kryje naczybka ale ona ma jujz takie powazne wiec niewiem czy Ci to pomoze ale najlepiej skocz po probeczke
Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio z Sephory wróciłam z HR Lash Queen, sephorowym płynem do demakijażu (btw. jest bardzo dobry ) oraz pensetą przecenioną na 15zł. Kusi mnie zestaw I'dole Armaniego z przepiękną kosmetyczką w prezencie...przeceniony ze 330zl na 250zl. Zastanawiam się czy brać teraz, czy może poczekać do kolejnej akcji -20%.
W jakiej cenie jest sephorowy płyn?Ja uzywam Vichy i jestem mega zadowolona ale chetnie wyprobuje czegos innego

Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka i zachwalała jakis zgniłozielony tusz clinique, ale na KWC nie ma żadnego takiego? wiecie coś moze o zgniłozielonym opakowaniu clinique?
Za kilka dni wybieram sie do seph i ciagle kompletuje liste zakupów, dodaje i wykreslam najpotrzebniejsze rzeczy, poki co planuje:
High Beam, Benefit Coraliste, płatki sephorowskie i jest mi potrzebny jakis tusz, czesc zachwala hypnose drama, druga czesc nienawidzi...
__________________
bruised but never broken

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2011-01-12 o 22:32
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:00   #3497
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=jennifer777;2433916 5]
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
sa mega miekkie i delikatne, nie zostawiaja zadnych włosków, nie "zabieraja" kosmetyków
generalnie tez sie keidys brechtalam z "wacikow z sephory" ja kumpela mi o nich gadala...do czasu az sprobowalam.

To i ja spróbuje




W jakiej cenie jest sephorowy płyn?Ja uzywam Vichy i jestem mega zadowolona ale chetnie wyprobuje czegos innego

Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka i zachwalała jakis zgniłozielony tusz clinique, ale na KWC nie ma żadnego takiego? wiecie coś moze o zgniłozielonym opakowaniu clinique?
Za kilka dni wybieram sie do seph i ciagle kompletuje liste zakupów, dodaje i wykreslam najpotrzebniejsze rzeczy, poki co planuje:
High Beam, Benefit Coraliste, plaki sephorowskie i potrzebny jakis tusz, czesc zachwala hypnose drama, druga czesc nienawidzi...
Moja przyjaciolka go bardzo lubi dla mnie jest okej ale wole Helenke
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:20   #3498
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=jennifer777;2433916 5]
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
sa mega miekkie i delikatne, nie zostawiaja zadnych włosków, nie "zabieraja" kosmetyków
generalnie tez sie keidys brechtalam z "wacikow z sephory" ja kumpela mi o nich gadala...do czasu az sprobowalam.

To i ja spróbuje




W jakiej cenie jest sephorowy płyn?Ja uzywam Vichy i jestem mega zadowolona ale chetnie wyprobuje czegos innego

Dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka i zachwalała jakis zgniłozielony tusz clinique, ale na KWC nie ma żadnego takiego? wiecie coś moze o zgniłozielonym opakowaniu clinique?
Za kilka dni wybieram sie do seph i ciagle kompletuje liste zakupów, dodaje i wykreslam najpotrzebniejsze rzeczy, poki co planuje:
High Beam, Benefit Coraliste, plaki sephorowskie i potrzebny jakis tusz, czesc zachwala hypnose drama, druga czesc nienawidzi...

clinique - high impact mascara - nie polecam, na moich rzesach, mimo, ze mam gęste i dlugie w ogole go nie było widać poleciał w świat teraz próbuje opchnąć 3 próbki:P jeśli Ci zależy na super efekcie to sobie go daruj.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:26   #3499
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=madzialenn;24339795]
Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość


clinique - high impact mascara - nie polecam, na moich rzesach, mimo, ze mam gęste i dlugie w ogole go nie było widać poleciał w świat teraz próbuje opchnąć 3 próbki:P jeśli Ci zależy na super efekcie to sobie go daruj.
Popieram, beznadziejny jest. Tylko barwi rzęsy na czarno
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 22:30   #3500
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=madzialenn;24339795]
Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość


clinique - high impact mascara - nie polecam, na moich rzesach, mimo, ze mam gęste i dlugie w ogole go nie było widać poleciał w świat teraz próbuje opchnąć 3 próbki:P jeśli Ci zależy na super efekcie to sobie go daruj.
No właśnie lubie mocny efekt, mam dość gęste i długie rzęsy, powieki maluje raczej naturalnymi odcieniami, natomiast lubie mieć mocno podkreślone rzęsy, wypróbowałam wiele tuszy zaczynając od MF koncząc na Lancome i nie mam wiernego ideału, dość dobrze sprawdzał się l'oreal volumissime carbon black ale jest trudno dostępny z resztą staram się ogaraniczyc produkty l'oreal do minimum ze względu na testowanie na zwierzętach, szukam raczej tuszu który byłby pogrubiający, myslałam o HR panterce ale wypróbowałam u kolezanki i efekt przynajmniej u mnie kiepski...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:35   #3501
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=jennifer777;2434002 1]
Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
No właśnie lubie mocny efekt, mam dość gęste i długie rzęsy, powieki maluje raczej naturalnymi odcieniami, natomiast lubie mieć mocno podkreślone rzęsy, wypróbowałam wiele tuszy zaczynając od MF koncząc na Lancome i nie mam wiernego ideału, dość dobrze sprawdzał się l'oreal volumissime carbon black ale jest trudno dostępny z resztą staram się ogaraniczyc produkty l'oreal do minimum ze względu na testowanie na zwierzętach, szukam raczej tuszu który byłby pogrubiający, myslałam o HR panterce ale wypróbowałam u kolezanki i efekt przynajmniej u mnie kiepski...
a probowalas czarna wersje? ponoc mocniejszy wfekt...
a i zarzuce tak z nizszej polki Colossal
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:49   #3502
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=unrepeatable;243401 14]
Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
a probowalas czarna wersje? ponoc mocniejszy wfekt...
a i zarzuce tak z nizszej polki Colossal
Czarnej nie, wobec tego postaram sie wypróbowac czarną, dzisiaj na YT ogladałam recenzje tuszy i dziewczyna wypowiadała sie o Colossalu, który podobno jest prawie identyczny jak Lancome -> tu
http://www.youtube.com/watch?v=mY_f_b9r19Y

Skoro jest niezla, to pewnie że wole wypróbować własnie czytam na KWC ze sie kruszy pod koniec dnia, własnie to lubiłam w tych drozszych ze nigdy nic mi sie nie osypywało, ale z kolei nie pogrubiały tak jak chciałam..masakra akurat co do tuszu jestem strasznie wybredna
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:52   #3503
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=jennifer777;2434037 4]
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Czarnej nie, wobec tego postaram sie wypróbowac czarną, dzisiaj na YT ogladałam recenzje tuszy i dziewczyna wypowiadała sie o Colossalu, który podobno jest prawie identyczny jak Lancome -> tu
http://www.youtube.com/watch?v=mY_f_b9r19Y

Skoro jest niezla, to pewnie że wole wypróbować własnie czytam na KWC ze sie kruszy pod koniec dnia, własnie to lubiłam w tych drozszych ze nigdy nic mi sie nie osypywało, ale z kolei nie pogrubiały tak jak chciałam..masakra akurat co do tuszu jestem strasznie wybredna
mi sie nic nie kruszy najbardziej lubie wlasnie polaczenie C + HR ;D
a C kostzuje wogole jakos 20-30zl ihiihh wiec warto wyprobowac;d
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:42   #3504
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=unrepeatable;243305 17]sa mega miekkie i delikatne, nie zostawiaja zadnych włosków, nie "zabieraja" kosmetyków
generalnie tez sie keidys brechtalam z "wacikow z sephory" ja kumpela mi o nich gadala...do czasu az sprobowalam.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jak chcesz to moge ejszcze wieczorem na mamie spr jak kryje naczybka ale ona ma jujz takie powazne wiec niewiem czy Ci to pomoze ale najlepiej skocz po probeczke
Będę wdzięczna za testy na Twojej Mamusi
nie tak skocz,moja droga mam 40km do Sephorki,jedynie Marionaud blizej,ale tam nigdy nic nie ma
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:43   #3505
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy te pomadki make up forever długo utrzymują sie na ustach?
Moja bardzo długo. Może dlatego, że jest matowa. Innych nie próbowałam. Na nr 42 kładę błyszczyk i tylko on mi się zjada. Kolor 42 pozostaje długo.

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
A co jest w nich tak nadzywczajnego nigdy nie probowałam
Może nie "nadzwyczajne", ale najlepsze jakich używałam. Bez rozwarstwiania, kłaczków. Chłonne i grube

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Jak byłam w sephorze to myślałam czy kupić platki kosmetyczne ale nie bylam przekonana kolejnym razem kupię muszę wypróbować czy są takie wspaniałe
Wypróbować zawsze warto. Zwłaszcza, że nie kosztują teraz 5 zł, tylko 3 (przynajmniej w mojej najbliższej S.)
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:44   #3506
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ona jets kiepska lepsza jest taka o dziwnym ksztalcie jest teraz chyba na 20zl przeceniona
ale powiem wam generalnie ze zaskoczyly mnie ceny cazek do skórek z sephory...140zl to jak dla mnie przeginka
ja mam te cążki ,jeśli o tych z czarną rączka i logo Sephory chodzi,są rewelacyjne i już mają ze 3latai nic sie z nimi nie dzieje,przy czym te inne dawno padły
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:10   #3507
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja dorwałam dziś za 160 zł pryszczate beżyki od Guerlaina jestem taka szczęśliwa
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:55   #3508
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ja mam te cążki ,jeśli o tych z czarną rączka i logo Sephory chodzi,są rewelacyjne i już mają ze 3latai nic sie z nimi nie dzieje,przy czym te inne dawno padły
hmmm ja mam swoje dosyc dlugo sa zwykle za moze 30 zl ihihii serio nie wyobbrazam sobie dac za cazki tyle kasy, no ale w sumie czesto jestem na pazurach w salonie

co do Clarinsa mojej mamie zakryl naczynka ;D i sie zdziwilam bo prawie wszystkie tylko takie mega powazniejsze bylo troche widac ale przejechalam kropelka korektora i tez miala cala gladziutka twarz ihihi
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:58
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:05   #3509
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

byłam dziś w Arkadii
i za wiele tego nie ma ... błyszczyki chyba 2 do wyboru (givenchy i hr) sporo pomadek kiss kiss guerlain, ysl róż, palety cieni, podkłady...
ale bez rewelacji

udało mi się kupić high beam benefit za 80 zł (normalnie jest po 99zł) i tonik sephora face normal skin za 11 zł i cień do powiek korres za 39 zł z 79zł

kosmetyki benefit do 23 stycznia 20% taniej
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:53   #3510
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
hmmm ja mam swoje dosyc dlugo sa zwykle za moze 30 zl ihihii serio nie wyobbrazam sobie dac za cazki tyle kasy, no ale w sumie czesto jestem na pazurach w salonie

co do Clarinsa mojej mamie zakryl naczynka ;D i sie zdziwilam bo prawie wszystkie tylko takie mega powazniejsze bylo troche widac ale przejechalam kropelka korektora i tez miala cala gladziutka twarz ihihi
dzięki ogromne
to będę musiała spróbować,jeśli się nie sprawdzi na wizaż trafi
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.