Promocja w Sephorze - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-18, 00:07   #3751
swirrruska
Rozeznanie

Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
swirrruska
zerknęłam na Twojego bloga i mam pytanie... co masz na ustach na fotce gdzie pokazujesz róże clinique? to błyszczyk? śliczny kolor
a to zwykły Glam Shine, jednak kolor nietypowy (407) tez jest pokazany na blogu pare postow wczesniej

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline  
Stary 2011-01-18, 01:26   #3752
shelly
Raczkowanie

Dziewczyny, przepraszam, że nie na temat, ale zapytam tutaj, bo możecie wiedzieć

Jesteście może zorientowane czy w Sephorze pakują zakup na prezent (czy panie może robią jakiś problem)? Czy jest to usługa płatna?

Dzięki!
shelly jest offline  
Stary 2011-01-18, 01:28   #3753
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez shelly Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że nie na temat, ale zapytam tutaj, bo możecie wiedzieć

Jesteście może zorientowane czy w Sephorze pakują zakup na prezent (czy panie może robią jakiś problem)? Czy jest to usługa płatna?

Dzięki!
Bezpłatna i powinny zrobić to bez problemu
Margo25 jest offline  
Stary 2011-01-18, 11:19   #3754
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shelly Pokaż wiadomość

Dzięki!
pakują bezpłatnie. u mnie zawsze przy kasie pytają, nawet jeśli kupuję np. lakier do paznokci z Sephory za 19zł
Stary 2011-01-18, 11:33   #3755
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
pakują bezpłatnie. U mnie zawsze przy kasie pytają, nawet jeśli kupuję np. Lakier do paznokci z sephory za 19zł:d
ja ostatnio, kupiłam dwa kremy łącznie za 80 zł i pani bez problemu spakowała mi to
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline  
Stary 2011-01-18, 12:36   #3756
unrepeatable
Zakorzenienie

wiecie co...to moze nie tak sephorowo ale ogolnie kosmetycznie...

mega sie dzisiaj zdziwilam ile w zwyklym Super Pharmie na drobne *******ki mozna wydac przy kasie mnie zatkalo;/

ale kupilam tez osobno ten slynny cement z kerastase ...ciekawe czy mi pomoze ihihi

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:06   #3757
Filozofka888
Zadomowienie

Nie ma zniżki na Benefit przynajmniej u mnie i dodatkowo pytałam w mailu i napisali, że są tylko te zniżki, które można znaleźć na stronie czyli wyprzedaże.
Filozofka888 jest offline  
Stary 2011-01-18, 13:20   #3758
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Nie ma zniżki na Benefit przynajmniej u mnie i dodatkowo pytałam w mailu i napisali, że są tylko te zniżki, które można znaleźć na stronie czyli wyprzedaże.
am ja wlasnie dzwonilam do 2 seph spytac sie czy maja ten zestaw Rexaline jeszcze i mi Pani powiedziala ,ze nie ale ,ze maja -20% na wszytskie wylacznosci....
wkurzylabym sie jakby w mojej seph nie bylo tego rabatu bo to ebzsensu wszedzie powinnny byc przynajmniej te "akcje" takie same.

Stary 2011-01-18, 13:30   #3759
Filozofka888
Zadomowienie

"Szanowna Pani
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie perfumerią Sephora.W nawiązaniu do Pani korespondencji uprzejmie informuję, iż nie posiadamy informacji, aby w chwili obecnej obowiązywała inna promocja (czyli np taka o której Pani pisze) niż ta, która jest przedstawiona "na naszej stronie internetowej."

Dziwne to... W Łodzi zawsze kombinują:P ale też z tego co pamiętam zwykle jak była promocja na wyłączność to pisali na stronie, a teraz nie ma.
Stary 2011-01-18, 15:40   #3760
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
"Szanowna Pani
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie perfumerią Sephora.W nawiązaniu do Pani korespondencji uprzejmie informuję, iż nie posiadamy informacji, aby w chwili obecnej obowiązywała inna promocja (czyli np taka o której Pani pisze) niż ta, która jest przedstawiona "na naszej stronie internetowej."

Dziwne to... W Łodzi zawsze kombinują:P ale też z tego co pamiętam zwykle jak była promocja na wyłączność to pisali na stronie, a teraz nie ma.
nie rozumiem, ja dostalam taka karteczke ze znizka 20 procent na wylacznosc- nie ejst zaznaczone, ze to tylko w tej sephorze wiec powinno byc na cala polske.

Jesli potrzebujesz czegos moge kupic u siebie i wyslac
irsin jest offline  
Stary 2011-01-18, 15:56   #3761
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nie rozumiem, ja dostalam taka karteczke ze znizka 20 procent na wylacznosc- nie ejst zaznaczone, ze to tylko w tej sephorze wiec powinno byc na cala polske.

mimo całej mojej miłości do kosmetycznych cudeniek, czasem mam dość Sephory, zwłaszcza ze względu na niekompetentną obsługę... Ostatnio kupowałam perfumy, nawet już nie chodzi o to, że nie dostałam najmarniejszej próbki, ale szanowna ekspedientka zaoszczędziła mi nawet kartonika ze zniżką... Widać nawet w centrali (czy jak to tam nazwać) nie wiedzą jakie mają promocje...

endorfina123 jest offline  
Stary 2011-01-18, 16:02   #3762
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

Aha, ja nie dostałam żadnej kartki, ale tutaj dziewczyny mówiły, że w Łodzi też normalnie jest zniżka Chciałam kupić High Beama no ale może w takim razie poczekam (bo nie jest to jakaś rzecz którą muszę mieć natychmiast), ale dzięki za deklarację zakupu, może następnym razem się przyda
W ogóle testowałam dzisiaj High Beam i Moon i muszę przyznać, że moon daje jakiś dziwny efekt, te drobinki wpadają jakby w czerwień, za to HB daje fajny efekt.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
mimo całej mojej miłości do kosmetycznych cudeniek, czasem mam dość Sephory, zwłaszcza ze względu na niekompetentną obsługę... Ostatnio kupowałam perfumy, nawet już nie chodzi o to, że nie dostałam najmarniejszej próbki, ale szanowna ekspedientka zaoszczędziła mi nawet kartonika ze zniżką... Widać nawet w centrali (czy jak to tam nazwać) nie wiedzą jakie mają promocje...
No widać nie wiedzą jaką mają promocje... Ja robiłam zakupy w sob i żadnej kartki ze zniżką nie dostałam. Co do próbek dostałam 2x szampon Irena Eris... i nieszczęsną próbkę 3 kroków Clinique (których nienawidzę, nigdy nie miałam brzydszej cery niż po użyciu tego czegoś).
Stary 2011-01-18, 16:10   #3763
unrepeatable
Zakorzenienie

[QUOTE=Filozofka888;244562 17]Aha, ja nie dostałam żadnej kartki, ale tutaj dziewczyny mówiły, że w Łodzi też normalnie jest zniżka Chciałam kupić High Beama no ale może w takim razie poczekam (bo nie jest to jakaś rzecz którą muszę mieć natychmiast), ale dzięki za deklarację zakupu, może następnym razem się przyda
W ogóle testowałam dzisiaj High Beam i Moon i muszę przyznać, że moon daje jakiś dziwny efekt, te drobinki wpadają jakby w czerwień, za to HB daje fajny efekt.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

No widać nie wiedzą jaką mają promocje... Ja robiłam zakupy w sob i żadnej kartki ze zniżką nie dostałam. Co do próbek dostałam 2x szampon Irena Eris... i nieszczęsną próbkę 3 kroków Clinique (których nienawidzę, nigdy nie miałam brzydszej cery niż po użyciu tego czegoś).[/QUOTE]
ja uwielbiam tonik ale juz na sam widok tych probek ejst mi nie dobrze ihiihih oni je chyba na sile wpychaja wszystkim ,dobrze ,ze odtstanio dostalam 7ml advanced night i zapachy i kremiki a 3 krokow juz mi nie wrzucaly......

Stary 2011-01-18, 16:13   #3764
Filozofka888
Zadomowienie

Właśnie prawie zawsze dają 3 kroki w pakiecie Niestety dla mnie to się nie nadaje, jedyne co mam z Clinique to puder almost.
Stary 2011-01-18, 16:19   #3765
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie prawie zawsze dają 3 kroki w pakiecie Niestety dla mnie to się nie nadaje, jedyne co mam z Clinique to puder almost.
hmm ja uwielbiam jescze 7 day scrub, 2 fazke do demakijazu ,szminko blyszczyk i ten puder co ty
ale kusza mnie cienie...

Stary 2011-01-18, 16:25   #3766
endorfina123
Wtajemniczenie

haha, tak, 3 kroki clinique są najczęstszym dodatkiem szczerze Wam powiem, że nigdy nie dostałam żadnej fajnej próbki, ile bym nie wydała...

naczytałam się Waszych wczorajszych pochwał odnośnie pudru MUFE, zainteresował mnie zwłaszcza rzekomy efekt photoshopa, bo problemu z błyszczeniem nie mam i matu jako takiego nie potrzebuję, ale taka "magia" photoshopowa byłaby fajną sprawą

Stary 2011-01-18, 16:35   #3767
Filozofka888
Zadomowienie

To prawda, że dość często zdarzają się nieciekawe próbki. Wydaje mi się to nieco nie logiczne bo gdyby dali coś fajnego to klientka wypróbuje i prędzej czy później zapragnie to mieć więc kupi...
Mi niewiele razy zdarzyło się kupić coś co przetestowałam na próbce z Douglasa albo Sephory, a jeśli już to były to perfumy (kremy zwykle dają przeciwzmarszczkowe jakieś).
Teraz potrzebuję jakiegoś podkładu, który dał by naturalny efekt ale zarazem dobrze matował... to one mi polecają koniecznie DW EL... ale nie jestem do niego przekonana zwłaszcza, że nie mam prawie nic do ukrycie, jedynie chcę żeby był taki efekt świeżości, zmatowienia i wyrównania kolorytu bez efektu maski
Fajny jest ten MF Xperience, ale nie matuje.
Wypróbowałam już moje kredki MUFE i trzeba przyznać, że są b. trwałe, woda ich nie zmyje, ale żeby uzyskać intensywny efekt trzeba malować kilka razy, zwłaszcza ta zielona ma mało intensywny kolor.
Stary 2011-01-18, 16:43   #3768
swirrruska
Rozeznanie

[QUOTE=unrepeatable;244565 48]
Cytat:
Aha, ja nie dostałam żadnej kartki, ale tutaj dziewczyny mówiły, że w Łodzi też normalnie jest zniżka Chciałam kupić High Beama no ale może w takim razie poczekam (bo nie jest to jakaś rzecz którą muszę mieć natychmiast), ale dzięki za deklarację zakupu, może następnym razem się przyda

No widać nie wiedzą jaką mają promocje... Ja robiłam zakupy w sob i żadnej kartki ze zniżką nie dostałam. Co do próbek dostałam 2x szampon Irena Eris... i nieszczęsną próbkę 3 kroków Clinique (których nienawidzę, nigdy nie miałam brzydszej cery niż po użyciu tego czegoś).[/QUOTE]
ja uwielbiam tonik ale juz na sam widok tych probek ejst mi nie dobrze ihiihih oni je chyba na sile wpychaja wszystkim ,dobrze ,ze odtstanio dostalam 7ml advanced night i zapachy i kremiki a 3 krokow juz mi nie wrzucaly......
haha probka 3 krokow Clinique jest chyba legendarna

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline  
Stary 2011-01-18, 16:45   #3769
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
haha, tak, 3 kroki clinique są najczęstszym dodatkiem szczerze Wam powiem, że nigdy nie dostałam żadnej fajnej próbki, ile bym nie wydała...

naczytałam się Waszych wczorajszych pochwał odnośnie pudru MUFE, zainteresował mnie zwłaszcza rzekomy efekt photoshopa, bo problemu z błyszczeniem nie mam i matu jako takiego nie potrzebuję, ale taka "magia" photoshopowa byłaby fajną sprawą
Ja go kiedys macalam na "rece" to sie gapilam jeszcze caly powrot do domu na ta reke i ja glaskalam ihihiih no ale wtedy bylam wkurzona na MUFE ihihi wiec nie kupilam teraz wymeecze Vichy i akurat an walentynkowa promocje kupie sobie;d

Filozofka mnie denerwuje to i w Douglasie i w Sephorze ,ze za wszelka cene jak ktos chce matowic to wciskaja DW, mi on wogole nie podchodzi , spr sobie tego Clarinsa!!! a jak niechcesz kryc to Chanela ML

aaa i ktoras miala jechac dzisiaj po ten krem sephorowy to niech zda relacje ile zaplacila bo ja chyba tez go sobie wezme jest taki fajny kojacy na suche partie

Stary 2011-01-18, 16:48   #3770
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
To prawda, że dość często zdarzają się nieciekawe próbki. Wydaje mi się to nieco nie logiczne bo gdyby dali coś fajnego to klientka wypróbuje i prędzej czy później zapragnie to mieć więc kupi...
Mi niewiele razy zdarzyło się kupić coś co przetestowałam na próbce z Douglasa albo Sephory, a jeśli już to były to perfumy (kremy zwykle dają przeciwzmarszczkowe jakieś).
Teraz potrzebuję jakiegoś podkładu, który dał by naturalny efekt ale zarazem dobrze matował... to one mi polecają koniecznie DW EL... ale nie jestem do niego przekonana zwłaszcza, że nie mam prawie nic do ukrycie, jedynie chcę żeby był taki efekt świeżości, zmatowienia i wyrównania kolorytu bez efektu maski
Fajny jest ten MF Xperience, ale nie matuje.
Wypróbowałam już moje kredki MUFE i trzeba przyznać, że są b. trwałe, woda ich nie zmyje, ale żeby uzyskać intensywny efekt trzeba malować kilka razy, zwłaszcza ta zielona ma mało intensywny kolor.
o nie, DW jest dla mnie masakratorem jakich naprawdę mało...
a może powinnaś kupić puder do matowienia? bo chyba mało który podkład skutecznie matuje

Stary 2011-01-18, 16:54   #3771
Filozofka888
Zadomowienie

Może wypróbuje tego Clarinsa jakoś tak do mnie przemawia:d Poproszę wcześniej o próbkę, żeby dobrze dobrać odcień bo z tym zawsze problem
Z EL mam taki puder sypki Nutritious Vita Mineral coś tam i za zwyczaj to wystarcza, ale niestety nos się dość szybko świeci.
A pamiętam jak pan w Douglasie strasznie mi odradzał podkład loreala ten w musie, że to w ogóle nie działa, że jest jak baza i strasznie niehigieniczne bo w słoiczku (to ostatnie to akurat prawda) A ja miałam próbkę i u mnie dawał świetny efekt jak z photoshopa ale widocznie różnie to bywa u innych..
Stary 2011-01-18, 16:55   #3772
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Może wypróbuje tego Clarinsa jakoś tak do mnie przemawia:d Poproszę wcześniej o próbkę, żeby dobrze dobrać odcień bo z tym zawsze problem
Z EL mam taki puder sypki Nutritious Vita Mineral coś tam i za zwyczaj to wystarcza, ale niestety nos się dość szybko świeci.
A pamiętam jak pan w Douglasie strasznie mi odradzał podkład loreala ten w musie, że to w ogóle nie działa, że jest jak baza i strasznie niehigieniczne bo w słoiczku (to ostatnie to akurat prawda) A ja miałam próbkę i u mnie dawał świetny efekt jak z photoshopa ale widocznie różnie to bywa u innych..
no i lepiej mu sie oplaca wcisnac Ci podklad EL za 160 zl

Stary 2011-01-18, 16:57   #3773
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
o nie, DW jest dla mnie masakratorem jakich naprawdę mało...
a może powinnaś kupić puder do matowienia? bo chyba mało który podkład skutecznie matuje
Właśnie zwykle używam samego pudru i do tego bibułki matujące na ten nosek bo podkład jakoś ciężko mi dobrać żebym była zadowolona zwłaszcza kolorystycznie.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
no i lepiej mu sie oplaca wcisnac Ci podklad EL za 160 zl
Akurat wtedy zasugerował MF Xperience, który jest fajny ogólnie nawet myślałam żeby kupić, ale jednak po nim skóra wyjątkowo szybko staje się tłusta, a nie mam jakieś specjalnie tłustej.
Stary 2011-01-18, 16:59   #3774
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Właśnie zwykle używam samego pudru i do tego bibułki matujące na ten nosek bo podkład jakoś ciężko mi dobrać żebym była zadowolona zwłaszcza kolorystycznie.
jak masz ładną cerę, to jak najbardziej

co do koloru, to ja namiętnie szukam jak najbardziej żółtego podkładu, bo niestety mam naczynkową cerę.

jak będziesz miała możliwość, to przetestuj sobie Givenchy Photo'Perfexion, jak narazie mój ideał, ale jak wiadomo - co inna skóra, to inne wrażenia

Stary 2011-01-18, 17:04   #3775
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:

co do koloru, to ja namiętnie szukam jak najbardziej żółtego podkładu, bo niestety mam naczynkową cerę.

jak będziesz miała możliwość, to przetestuj sobie Givenchy Photo'Perfexion, jak narazie mój ideał, ale jak wiadomo - co inna skóra, to inne wrażenia
a patrzylas na podklady Vichy ??? oni maja zolte odcienie

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:

Akurat wtedy zasugerował MF Xperience, który jest fajny ogólnie nawet myślałam żeby kupić, ale jednak po nim skóra wyjątkowo szybko staje się tłusta, a nie mam jakieś specjalnie tłustej.
ihiih nowosc, u mnie sie raczej te firmy traktuje jakby ich nie bylo... z 2 tanszych sa polecane jedynie beYu (czy jakos tak) i Nouba, któa taka tania tez nie jest.

Stary 2011-01-18, 17:12   #3776
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:

Żółtawy wg. mnie jest Bourjois Healthy mix fajny, ładnie pachnie, taki lekki jest
Ja dużo testuję tych podkładów, ale w rezultacie mało co mnie zachwyca
Stary 2011-01-18, 17:25   #3777
endorfina123
Wtajemniczenie

unrepeatable, nie, nie interesowałam się nigdy podkładami Vichy, masz o nich jakieś konkretne zdanie? któryś warty polecenia?

Filozofka888, Healthy Mix ponoć praktycznie w ogóle nie kryje, a ja ze względu na naczynka niestety co nieco muszę przykryć

Stary 2011-01-18, 17:29   #3778
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
unrepeatable, nie, nie interesowałam się nigdy podkładami Vichy, masz o nich jakieś konkretne zdanie? któryś warty polecenia?

Filozofka888, Healthy Mix ponoć praktycznie w ogóle nie kryje, a ja ze względu na naczynka niestety co nieco muszę przykryć
No tak to prawda nie kryje (nie doczytałam posta) po prostu jest żółtawy ale w przypadku naczynek to nie wystarczy.
Stary 2011-01-18, 17:37   #3779
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:

ja wiem tylko cos o 2
Dermablend- genialny puder matujacy podklad dla mnie masakrycznie ciezki , dla naprawde mega tlustej skory z duzymi problemami

a dzisiaj kupilam Aero teinta i od jutra testuje , tzn mialam pare probek i teraz jest promocja wiec sie skusilam za 60 zl

Jak dla mnie jest super leciutki,wogole sie go nie czuje na twarzy, fajnie matowi i ma srednie krycie, ladnie nawilza suche partie ale dla mnie jest chyba wlasnie za zolty , ogolnie jesli chodzi o kolorystyke jest wielki przeskok bo zaraz po odcieniu 23 dla typowej polki jest 35 dla osoby o ciemnej karnacji ja jestem ciemna ale nie az tak jak 35

w kazdym razie od jutra "ruszam" z pelnowart opakowaniem, wiec za jakis czas moge Ci napisac co nieco dokladniej , wiem teraz tylko tyle,ze napewno gorzej kryje niz Clarins i napewno Clarinsa nie przegoni ale chcialam spr czegos innego aa i napewno nie jest do cery z powaznym/bardzo widocznym tradzikiem.

Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-01-18 o 17:38
Stary 2011-01-18, 17:45   #3780
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

Ja uzywam ten podkład vichy, co do krycia to słabo kryje, matowi na krótki czas, skóra jest taka świeża po nałożeniu, ja kupiłam go przez allegro , jest bardzo wydajny mam go pół roku a widzę że ubyło tylko pół buteleczki, a gdzie jest ta promocja za 60 zł??
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości