Promocja w Sephorze - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-18, 17:51   #3781
endorfina123
Wtajemniczenie

Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ja wiem tylko cos o 2
Dermablend- genialny puder matujacy podklad dla mnie masakrycznie ciezki , dla naprawde mega tlustej skory z duzymi problemami

a dzisiaj kupilam Aero teinta i od jutra testuje , tzn mialam pare probek i teraz jest promocja wiec sie skusilam za 60 zl

Jak dla mnie jest super leciutki,wogole sie go nie czuje na twarzy, fajnie matowi i ma srednie krycie, ladnie nawilza suche partie ale dla mnie jest chyba wlasnie za zolty , ogolnie jesli chodzi o kolorystyke jest wielki przeskok bo zaraz po odcieniu 23 dla typowej polki jest 35 dla osoby o ciemnej karnacji ja jestem ciemna ale nie az tak jak 35

w kazdym razie od jutra "ruszam" z pelnowart opakowaniem, wiec za jakis czas moge Ci napisac co nieco dokladniej , wiem teraz tylko tyle,ze napewno gorzej kryje niz Clarins i napewno Clarinsa nie przegoni ale chcialam spr czegos innego aa i napewno nie jest do cery z powaznym/bardzo widocznym tradzikiem.
dziękuję za info
generalnie ostatnio kupiłam z okazji -25% podkład Givenchy, o którym pisałam poniżej, lubię go za afekt, jaki daje, ale mógłby być właśnie żółciejszy. krycia potrzebuję średniego, może następnym razem wybór padnie na Clarinsa, którego też widziałam zachwalałyście
naczynka traktuję bazą, na przemian z zielonym korektorem, efekt fajny, ale mam już chyba "zboczenie" na punkcie poszukiwania idealnego "żółtka"

endorfina123 jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:56   #3782
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Ja uzywam ten podkład vichy, co do krycia to słabo kryje, matowi na krótki czas, skóra jest taka świeża po nałożeniu, ja kupiłam go przez allegro , jest bardzo wydajny mam go pół roku a widzę że ubyło tylko pół buteleczki, a gdzie jest ta promocja za 60 zł??
w Super pharmie
hmmm no zobacze jutro jak z tym matowieniem co do krycia tak jak mowilam zupelnie nie dla osob z tradzikiem

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2011-01-18, 17:59   #3783
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

Cytat:
w Super pharmie
hmmm no zobacze jutro jak z tym matowieniem co do krycia tak jak mowilam zupelnie nie dla osob z tradzikiem

no ale chodzi mi o to czy miałaś kupon -30% ??
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:23   #3784
boszenka69
Zakorzenienie

Dziewczyny a kojarzycie może róże Givenchy przecenione?

Po obejrzeniu serii filmików na yt i Waszych pochlebnych opiniach w czwartek lecę po High Beama
boszenka69 jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:25   #3785
uzunia
Wtajemniczenie

Chcialam powiedziec,ze promocja -20% na wyłączności jest we wszystkich perfumeriach i w warszawie i Lodzi itd. Pytałam obslugi i nie trzeba miec nawet żadnego kartonika,ale najepiej zapytać "czy promocja -20% na marki na wylączność nadal obowiązuje ";

endorfina123 podkłady z zółtą pigmentacja ma Dior, to sa te wszystkie zakonczone 1 np 21 ,31 itd.

PS. Sephora wypuściła nowy podkład, wygląda troche jak Smashboxy. Wziełam próbkę najjaśniejszego,bede testować..ale własnie za bardzo wpada w zółty ;/.

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:29   #3786
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość

endorfina123 podkłady z zółtą pigmentacja ma Dior, to sa te wszystkie zakonczone 1 np 21 ,31 itd.
dziękuję, kiedyś miałam ochotę na Diorkowy podkład, ale niestety one przeważnie mają w składzie alkohol :/

endorfina123 jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:30   #3787
anes119
Zadomowienie

jeżeli o chodzi o podkłady z żółtym pigmentem, to chanel z numeracją 20 jest żółtciutka fajnie
Stary 2011-01-18, 18:34   #3788
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

To mnie troszkę zwiodłyście wieścią że Sephora się nie łapie w promocji :| Zadzwonię jutro do swojej i zapytam, mam miłą obsługę więc może jednak
virtual_reality jest offline  
Stary 2011-01-18, 18:46   #3789
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
no ale chodzi mi o to czy miałaś kupon -30% ??
nie bo zpaomnialam z domu;p ale i tak on jest w promocji

Stary 2011-01-18, 18:55   #3790
BlackCat1990
Rozeznanie

dzisiaj poszlam po mojego HB,pani była bardzo zdziwiona, ze chce go kupic na promocje -20%, w ogole o takiej promocji nie slyszała podobno. Az musiala zawolac kierownika, ktory zaczal mnie wypytwac czy dostalam sms, czy mam go przy sobie, a moze mam jakis kupon? Generalnie bo moich wyjasnieniach o co dokladnie mi chodzi w koncu z taka "łaską" pan kierownik powiedział : "Dobrze, damy pani rabat" zapłaciłam 79zł z groszami i wyszłam.
Rzecz dziala się o w Seph w Warszawie na Marszałkowskiej.

jednak cudownosć HB rekompensuje mi ta sytuacje kocham go!
Stary 2011-01-18, 18:57   #3791
pycia17
Zakorzenienie

GG do pycia17

zamówiłam sobie na allegro róż benefit odcień thrrob za 37 zł, mam bladą cere to myśle że będzie ok, cena przystępna bo z tego co wiem w sephorze jest o wiele droższy róż
mikroREKLAMA
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:12   #3792
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
zamówiłam sobie na allegro róż benefit odcień thrrob za 37 zł, mam bladą cere to myśle że będzie ok, cena przystępna bo z tego co wiem w sephorze jest o wiele droższy róż
najprawdopodobniej to podrobka, pisano juz wiele razy o tym na wizazu.

Benefit jest na potege podrabiany, w Chinach mozna kupic roz za 2 dolary...
irsin jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:18   #3793
pycia17
Zakorzenienie

GG do pycia17

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
najprawdopodobniej to podrobka, pisano juz wiele razy o tym na wizazu.

Benefit jest na potege podrabiany, w Chinach mozna kupic roz za 2 dolary...

pisalam do sprzedawcy czy nie są to oszukane sztuki, twierdził że nie, zobaczymy, za 37 zl to tragedii nie ma, trochę szkoda mi wydać 140 zł w sephorze jak nie wiem czy się sprawdzi na mojej twarzy
mikroREKLAMA

pycia17 jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:31   #3794
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
pisalam do sprzedawcy czy nie są to oszukane sztuki, twierdził że nie, zobaczymy, za 37 zl to tragedii nie ma, trochę szkoda mi wydać 140 zł w sephorze jak nie wiem czy się sprawdzi na mojej twarzy

ja go mam do oddania w wymiankowym

mam nadzieje,ze nie okaze sie u Ciebie podrobka
irsin jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:51   #3795
pycia17
Zakorzenienie

GG do pycia17

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja go mam do oddania w wymiankowym

mam nadzieje,ze nie okaze sie u Ciebie podrobka

nie sprawdził się u Ciebie??
mikroREKLAMA

pycia17 jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:52   #3796
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
hehehe, raczej podróba, chyba kupiłam na tej samej aukcji, tylko Dallas, na pewno pudełko jest podrobione u mojego

zobacz sobie na Youtube filmy o podróbkach, m.in to że pudełka są krzywe, czasem jest napisane benefiL z tyłu, nie odchodzi ta tylna naklejka łatwo, nie pachnie itd

oolong jest offline  
Stary 2011-01-18, 19:57   #3797
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
37zl to troche drogo za podrobke..raczej nowy produkt Benefita w tej cenie, to niemozliwe. Moze lepiej kupic tanszy roz innej firmy i byc pewnym ze to nie bubel? Tym bardziej ze w promocji 20% w Sephorze mozna go tez kupic troszke taniej..

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline  
Stary 2011-01-18, 20:40   #3798
pycia17
Zakorzenienie

GG do pycia17

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
37zl to troche drogo za podrobke..raczej nowy produkt Benefita w tej cenie, to niemozliwe. Moze lepiej kupic tanszy roz innej firmy i byc pewnym ze to nie bubel? Tym bardziej ze w promocji 20% w Sephorze mozna go tez kupic troszke taniej..

tzn za ile?
mikroREKLAMA

pycia17 jest offline  
Stary 2011-01-18, 20:52   #3799
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Chcialam powiedziec,ze promocja -20% na wyłączności jest we wszystkich perfumeriach i w warszawie i Lodzi itd. Pytałam obslugi i nie trzeba miec nawet żadnego kartonika,ale najepiej zapytać "czy promocja -20% na marki na wylączność nadal obowiązuje ";

PS. Sephora wypuściła nowy podkład, wygląda troche jak Smashboxy. Wziełam próbkę najjaśniejszego,bede testować..ale własnie za bardzo wpada w zółty ;/.
A w której perfumerii w Łodzi byłaś?
Ja byłam w Tulipanie i nie ma...
na maila też mi napisali, że nie.
Filozofka888 jest offline  
Stary 2011-01-18, 21:38   #3800
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie

GG do BajaderkowaBaba

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
A w której perfumerii w Łodzi byłaś?
Ja byłam w Tulipanie i nie ma...
na maila też mi napisali, że nie.
Ja dostałam kartonik na -20% w Manufakturze i zdaje się, że w Porcie, ponieważ robiłam w podobnym czasie małe zakupy!
BajaderkowaBaba jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:07   #3801
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ja dostałam kartonik na -20% w Manufakturze i zdaje się, że w Porcie, ponieważ robiłam w podobnym czasie małe zakupy!
Też robiłam zakupy w sob tyle że w Tulipanie, ale nie dostałam.
Filozofka888 jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:14   #3802
jennifer777
Wtajemniczenie

Wrocilam dzisiaj z sephory z odżywką yes to carrots po obnizce 52zł
Obsługiwała mnie mega miła Pani, szukałam podkładu i zastanawiałam sie miedzy vitalumiere odcien 20 a dior nude odcien 21, zdecydowałam sie na vitalumiere i jutro po niego lece

btw. ile mniej wiecej probek dostajecie przy zakupachw seph?
Ja ostatnio kupowała baze w douglasie i nie dostałam ani jednej;/ nie jestem jakaś chciwa, ale wiele produktow kupiłam, po tym jak dostałam go w probce

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2011-01-18 o 22:15
jennifer777 jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:20   #3803
Dyplomatka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
dzisiaj poszlam po mojego HB,pani była bardzo zdziwiona, ze chce go kupic na promocje -20%, w ogole o takiej promocji nie slyszała podobno. Az musiala zawolac kierownika, ktory zaczal mnie wypytwac czy dostalam sms, czy mam go przy sobie, a moze mam jakis kupon? Generalnie bo moich wyjasnieniach o co dokladnie mi chodzi w koncu z taka "łaską" pan kierownik powiedział : "Dobrze, damy pani rabat" zapłaciłam 79zł z groszami i wyszłam.
Rzecz dziala się o w Seph w Warszawie na Marszałkowskiej.

jednak cudownosć HB rekompensuje mi ta sytuacje kocham go!
miałam podobną sytuację w sobotę na Marszałkowskiej- pani nie wiedziała najpierw o co chodzi, zawołała kierownika, ale nie przyznali mi rabatu
strasznie nieprzyjemna tam obsługa- pokazała mi kartonik który trzeba mieć aby ukazać rabat, powiedziała że przyznawali je przy większych zakupach- a jak się zapytałam co to znaczy (bo ostatnio kupowałam kilka rzeczy- szminkę Chanel, pędzel z Sephory, Idealista, bazę Smashbox i masę drobniejszych rzeczy, czyli całkiem spore zakupy, a kartonika nie dostałam) to już nie potrafiła mi odpowiedzieć :/
poszłam kilka godzin później do Złotych i przemiła Pani po konsultacji z inną bez problemu przyznały mi rabat i obsypały próbkami
także reguły na rabaty nie ma
Dyplomatka jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:20   #3804
anes119
Zadomowienie

jennifer, bardzo dobry wybór będziesz zadowolona z Vitalumiere a patrzyłas na teint innocence?

ja przy zakupie 4 kredek do oczu Sephory , dostałam garść tych tekturek z info o -20% na wyłączność ( w domu zliczyłam - było 13 sztuk)..wszystko zależy od humoru konsultantki jaką ilością próbek zaszczyci. Czsami odnoszę wrażenie, że tak jak by to one płaciły z własnej kieszeni za te testery... albo maja nas za jakies wyłudzaczaczki, a przecież na tym cały urok polega, by coś odkryć, przetestować i kupić lub ewentualnie zaoszczędzić kase...

Edytowane przez anes119
Czas edycji: 2011-01-18 o 22:26
anes119 jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:43   #3805
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
jennifer, bardzo dobry wybór będziesz zadowolona z Vitalumiere a patrzyłas na teint innocence?

ja przy zakupie 4 kredek do oczu Sephory , dostałam garść tych tekturek z info o -20% na wyłączność ( w domu zliczyłam - było 13 sztuk)..wszystko zależy od humoru konsultantki jaką ilością próbek zaszczyci. Czsami odnoszę wrażenie, że tak jak by to one płaciły z własnej kieszeni za te testery... albo maja nas za jakies wyłudzaczaczki, a przecież na tym cały urok polega, by coś odkryć, przetestować i kupić lub ewentualnie zaoszczędzić kase...
Tak tak patrzyłam,ale odniosłam wrażenie, że jest o wiele bardziej kryjący od vita, a vita z kolei konsystencją podobny do teint miracle lancome co mi bardzo odpowiada Nie wiem skąd mi się wzięła ta głupia teoria,ale mam nieproblematyczna cere, jedynie 2,3 czerwone mikroskopijne blizny po tradziku a ładowałam na twarz ciazkie, bardzo kryjace podkłady, teraz stawiam na punktowe zakrycie korektorem+lekki podkład, po którym twarz będzie oddychała
Nie chodze na solarium i się nie wybieram, wcześniej opalałam sie intenswnie, teraz szkoda mi cery, pasował mi odcien 20, ale zastanawiam się, czy jest duza roznica między nim a 40? Ogladałam filmik pixiwoo i ona uzywała 40vita,a jest blada, wiec moze wezme ta 40stke hmm
anes-nakładasz vita pędzlem, czy palcami

Co do probek- przy zakupach za 52zl(odzywka) dostałam 7 probek clinique tych potrójnych (trzy kroki) podklad diora, podklad sephory, cienie sephory(kartonik)probke be delicious, natomiast przy kupnie podkładu EL za 185zl - jedną probke zapachu w innej seph;/ zauwazylam ze w mniejszych galeriach, gdzie ruch jest mniejszy daja wiecej probek

Edytowane przez jennifer777
Czas edycji: 2011-01-18 o 22:46
jennifer777 jest offline  
Stary 2011-01-18, 22:55   #3806
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Tak tak patrzyłam,ale odniosłam wrażenie, że jest o wiele bardziej kryjący od vita, a vita z kolei konsystencją podobny do teint miracle lancome co mi bardzo odpowiada Nie wiem skąd mi się wzięła ta głupia teoria,ale mam nieproblematyczna cere, jedynie 2,3 czerwone mikroskopijne blizny po tradziku a ładowałam na twarz ciazkie, bardzo kryjace podkłady, teraz stawiam na punktowe zakrycie korektorem+lekki podkład, po którym twarz będzie oddychała
Nie chodze na solarium i się nie wybieram, wcześniej opalałam sie intenswnie, teraz szkoda mi cery, pasował mi odcien 20, ale zastanawiam się, czy jest duza roznica między nim a 40? Ogladałam filmik pixiwoo i ona uzywała 40vita,a jest blada, wiec moze wezme ta 40stke hmm
anes-nakładasz vita pędzlem, czy palcami

Co do probek- przy zakupach za 52zl(odzywka) dostałam 7 probek clinique tych potrójnych (trzy kroki) podklad diora, podklad sephory, cienie sephory(kartonik)probke be delicious, natomiast przy kupnie podkładu EL za 185zl - jedną probke zapachu w innej seph;/ zauwazylam ze w mniejszych galeriach, gdzie ruch jest mniejszy daja wiecej probek
Nakładam pędzelkiem, ale palcami też jest ok, to od Ciebie zależy, jak Ci wygodnie. 40 jest znacznie ciemniejsza. No chyba, że na lato to ok, ale na teraz i wczesną wiosnę to 20, taki śliczny żółciutki kolorek Przy okazji zakupów poproś, żeby ci zrobiła jeszcze próbki Pro Lumiere, Lift Lumiere ( tu pewnie będzie protestować tłumacząc, że to dla starszych pań, ja widziałam efekt na młodej cerze i super) i zobacz sobie jeszcze Guerlain Parure Extreme odcień 02 (najjaśnijeszy z możliwych i raczej wpada w delikatną brzoskwinie ) - warto sprawdzić, bo najlepszy to juz wybrałas - Vitalumiere

ja kiedyś przy zakupach za prawie osiem stówek dostałam rekordowo 39 próbek..

Edytowane przez anes119
Czas edycji: 2011-01-18 o 22:56
anes119 jest offline  
Stary 2011-01-18, 23:32   #3807
unrepeatable
Zakorzenienie

ogolnie wszystko zalezy od konsultantek i jaki maja dzien a najlepiej jak juz bylo milion razy wspominane miec swoja wlasna ihihi

btw strasznie mi sie pogorszyla cera od jakis 3-4 dni mam porazke najgorsza w zyciu i nie mam pojecia od zcego to moze byc zadnych nowych kremow/zeli/tonikow, bo chyba idealist by mi czegos takiego nie zrobil?

Stary 2011-01-18, 23:52   #3808
BlackCat1990
Rozeznanie

niestety idealist mógł byc sprawca, on jest strasznie napakowany sylikonami przeciez i spotkalam sie z opinią ze zapycha pory. Jesli podejrzewasz ze to on jest sprawca a nic innego nie wprowadzilas do pielęgnacji/makijazu to odstaw go na 3 dni i zobacz czy cera sie uspokoiła

Ja w tym tygodniu kupilam najlepsze rzeczy ever!
-Podklad Bobbi Brown (Natural Finish) ktory uwielbiam, wydajny, starcza na 8 miesiecy codziennego uzywania, nie podraznia, nie zapycha kupilam wlasnie 2 buteleczke,pani w D uraczyla mnie toną próbek wlasnie z BB i moze zdecyduje sie na cos z pielenacji, b fajny odzywczy krem na noc. (cena powala..)

-Puder fiksujacy sypki Dermablend <3 utrzymyje makijaz caly dzien, rewelaacyjny!

-HB z benefit- tu nie bede sie rozpisywac bo wszytsko o nim co najlepsze zostalo powiedziane. Nawet Tż dzisiaj dostrzegł roznice ze mam ladniejsza cere taka "odswiezona" !
Stary 2011-01-19, 00:00   #3809
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
niestety idealist mógł byc sprawca, on jest strasznie napakowany sylikonami przeciez i spotkalam sie z opinią ze zapycha pory. Jesli podejrzewasz ze to on jest sprawca a nic innego nie wprowadzilas do pielęgnacji/makijazu to odstaw go na 3 dni i zobacz czy cera sie uspokoiła

Ja w tym tygodniu kupilam najlepsze rzeczy ever!
-Podklad Bobbi Brown (Natural Finish) ktory uwielbiam, wydajny, starcza na 8 miesiecy codziennego uzywania, nie podraznia, nie zapycha kupilam wlasnie 2 buteleczke,pani w D uraczyla mnie toną próbek wlasnie z BB i moze zdecyduje sie na cos z pielenacji, b fajny odzywczy krem na noc. (cena powala..)

-Puder fiksujacy sypki Dermablend <3 utrzymyje makijaz caly dzien, rewelaacyjny!

-HB z benefit- tu nie bede sie rozpisywac bo wszytsko o nim co najlepsze zostalo powiedziane. Nawet Tż dzisiaj dostrzegł roznice ze mam ladniejsza cere taka "odswiezona" !
kurcze teraz mi glupio bo tak go bronilam zaciekle tutaj ihihi dobra od jutra odstawiam jak sie nie polepszy,znaczy ,ze nie jego wina;P tylko mnie zastanawia,ze dopieor teraz by mnie zatkal ? juz dosc dlugo go uzywam...

co do pudru Vichy uwielbiam go<3

Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-01-19 o 00:01
Stary 2011-01-19, 00:41   #3810
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Cytat:
co do pudru Vichy uwielbiam go<3
kusicie tym pudrem, kusicie Muszę go sobie oblukać

a po HB Benefitu wybiorę się w środę lub czwartek do S, bo dzielnie się opierałam, ale w końcu poczułam się skuszona
milka-pilka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości