Promocja w Sephorze - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-12, 14:55   #4861
unrepeatable
Zakorzenienie

Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
A co to
Ja nie na bieżąco
http://www.sephora.pl/pl/cid42/rexaline.html
ponoc mega dobrrry , moja Pani z sephory zachwyca sie nim za kazdym razem jak jestem i teraz na -20% wkoncu sie zlamie ;D
hmm nie zobaczylam ,ze na str nie ma opisanego rkemu pod oczy ale przeczytaj sobie ogolnie o tej marce krem jest z kwasem hialuronowym ma pomnoc zwalczac since i opuchniecia

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-02-12 o 14:56
unrepeatable jest offline  
Stary 2011-02-12, 15:22   #4862
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
http://www.sephora.pl/pl/cid42/rexaline.html
ponoc mega dobrrry , moja Pani z sephory zachwyca sie nim za kazdym razem jak jestem i teraz na -20% wkoncu sie zlamie ;D
hmm nie zobaczylam ,ze na str nie ma opisanego rkemu pod oczy ale przeczytaj sobie ogolnie o tej marce krem jest z kwasem hialuronowym ma pomnoc zwalczac since i opuchniecia
ja mam ten w słoiczku,użyłam kilka razy(teraz jestem na nanobazie,po jakimś uczuleniu,chyba po bazie)Jest fajny muszę powiedzieć,na pewno b dobrze nawilża

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

wczesniej miałam parę próbek tego z dozownikiem i był naprawde fajniutki.dodatkowo,częst o są promocje na wyłaczność sephory

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2011-02-12, 18:00   #4863
Filozofka888
Zadomowienie

Hej dziewczyny A ja teraz mam kosmetyczny odwyk bo zdecydowałam się na Pandorę i od wczoraj lekką ręką wydałam prawie 540zł Ile by za to kosmetyków było... Tak, tak
Filozofka888 jest offline  
Stary 2011-02-12, 19:00   #4864
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny A ja teraz mam kosmetyczny odwyk bo zdecydowałam się na Pandorę i od wczoraj lekką ręką wydałam prawie 540zł Ile by za to kosmetyków było... Tak, tak
Ja wlasnie tez ogladalam ta Pandore i strasznie strasznie ja chce ale moj nadgarstek ma 12,5 cm a najwezsza bransoletka 16 ;/ niewiesz moze czy jak poprosze to mi zmniejsza? bo w sumie sie nie spytalam

Stary 2011-02-12, 19:49   #4865
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Ja wlasnie tez ogladalam ta Pandore i strasznie strasznie ja chce ale moj nadgarstek ma 12,5 cm a najwezsza bransoletka 16 ;/ niewiesz moze czy jak poprosze to mi zmniejsza? bo w sumie sie nie spytalam
Ja właśnie mam nadgarstek 13 cm. Kupiłam 16cm i to jest najmniejsza ze srebrnych bo skórzane najmniejsza chyba 17,5. 16 jest dla mnie ok nie przeleci mi przez rękę, ale jest dużo wolnej przestrzeni, jak już będę miała dużo koralików to będzie całkiem dobra Na razie mam 2 klipsy, 2 koraliki i to gratisowe serduszko które dodawali z okazji promocji walentynkowej. Myślę, że 16 będzie na Ciebie dobra. Czy zmniejszają to nie wiem, ale zapewne nie będzie potrzeby
Btw. to się tak wydaje, że 16cm będzie za duża, ale jest ok, malutka jest, a jak szybko zapełnisz koralikami to już będzie pięknie
W yes jest teraz promocja, przy zakupie powyżej 200zł murano gratis.

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2011-02-12 o 19:51
Stary 2011-02-12, 20:58   #4866
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
No właśnie LRP - to koncern Loreal, dla mnie odpada.

Irsin, własnie czy na zmarchy działa? Ja mam mimiczne... A mam dopiero 28 lat
Muszę przestać się śmiać
nie zauwazylam,zeby zmarchy wygladzal.
Moim zdaniem on tylko usuwa opuchlizne i since.
irsin jest offline  
Stary 2011-02-12, 23:42   #4867
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Ja właśnie mam nadgarstek 13 cm. Kupiłam 16cm i to jest najmniejsza ze srebrnych bo skórzane najmniejsza chyba 17,5. 16 jest dla mnie ok nie przeleci mi przez rękę, ale jest dużo wolnej przestrzeni, jak już będę miała dużo koralików to będzie całkiem dobra Na razie mam 2 klipsy, 2 koraliki i to gratisowe serduszko które dodawali z okazji promocji walentynkowej. Myślę, że 16 będzie na Ciebie dobra. Czy zmniejszają to nie wiem, ale zapewne nie będzie potrzeby
Btw. to się tak wydaje, że 16cm będzie za duża, ale jest ok, malutka jest, a jak szybko zapełnisz koralikami to już będzie pięknie
W yes jest teraz promocja, przy zakupie powyżej 200zł murano gratis.
co ty dajesz? ja anwet nie przymierzylam jak sie dowiedzialam ,ze najmniejsza to 16cm, w pon polece obczaic!!

Stary 2011-02-12, 23:49   #4868
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
co ty dajesz? ja anwet nie przymierzylam jak sie dowiedzialam ,ze najmniejsza to 16cm, w pon polece obczaic!!
No spokojnie możesz przymierzyć, najlepiej poproś panią w Pandorze żeby Ci zapełniła bransoletkę koralikami i żeby wtedy zapięła na Twojej ręce (wtedy zobaczysz, że taka zapełniona będzie bardzo ok może być wtedy nawet przyciasna). Szkoda, że wcześniej nie reflektowałaś bo akurat teraz były najlepsze promocje tzn. są do 14 w Pandorze (serduszko gratis przy zakupie za min. 299 ale promocja do wyczerpania zapasów i pewnie już nie ma bo ja kupowałam wczoraj rano) a ta promocja w Yes nie jestem pewna czy do nd czy do pon (ja kupowałam dzisiaj).
Swoją drogą nie sądziłam, że jeszcze ktoś ma tak chudą rękę jak ja
Jak poprosiłam o 16 to ekspedientka "ojejku, ale ona jest naprawdę malutka", a ja... wiem, ale ja mam naprawdę chudą rękę

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2011-02-12 o 23:50
Stary 2011-02-12, 23:55   #4869
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
No spokojnie możesz przymierzyć, najlepiej poproś panią w Pandorze żeby Ci zapełniła bransoletkę koralikami i żeby wtedy zapięła na Twojej ręce (wtedy zobaczysz, że taka zapełniona będzie bardzo ok może być wtedy nawet przyciasna). Szkoda, że wcześniej nie reflektowałaś bo akurat teraz były najlepsze promocje tzn. są do 14 w Pandorze (serduszko gratis przy zakupie za min. 299 ale promocja do wyczerpania zapasów i pewnie już nie ma bo ja kupowałam wczoraj rano) a ta promocja w Yes nie jestem pewna czy do nd czy do pon (ja kupowałam dzisiaj).
Swoją drogą nie sądziłam, że jeszcze ktoś ma tak chudą rękę jak ja
Jak poprosiłam o 16 to ekspedientka "ojejku, ale ona jest naprawdę malutka", a ja... wiem, ale ja mam naprawdę chudą rękę
hmm prawde mowiac jak azobaczylam na str Pandory barnsoletke i koraliki któe mi sie podobaja a raczej ich ceny ...o kurcze ..no ale pojade zobaczyc ..
buahha wyslzo mi ,ze na cala bransoletke (liczac ze bedzie ok 10 koralikow bo neichce meic do konca zapelnionej) musialabym wydac.. 7 tysiecy

Stary 2011-02-12, 23:59   #4870
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
hmm prawde mowiac jak azobaczylam na str Pandory barnsoletke i koraliki któe mi sie podobaja a raczej ich ceny ...o kurcze ..no ale pojade zobaczyc ..
buahha wyslzo mi ,ze na cala bransoletke (liczac ze bedzie ok 10 koralikow bo neichce meic do konca zapelnionej) musialabym wydac.. 7 tysiecy
Ja też się b. długo wzbraniałam ale myślę, że wyjdzie mi taniej niż 7tysięcy, liczę na jakieś 2 tysiące, ale zobaczymy Wiadomo mniejsza bransoletka to i mniej koralików wejdzie, jak ktoś weźmie taką 21 cm to już ma gorzej hihi. Ja jeszcze nie wiem na ile zapełnię Ceny w Pandorze są wygórowane, nie da się ukryć, ale chyba jest w tym coś takiego, że chce się to po prostu mieć choć nie wiadomo dlaczego.
Stary 2011-02-13, 00:02   #4871
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też się b. długo wzbraniałam ale myślę, że wyjdzie mi taniej niż 7tysięcy, liczę na jakieś 2 tysiące, ale zobaczymy Wiadomo mniejsza bransoletka to i mniej koralików wejdzie, jak ktoś weźmie taką 21 cm to już ma gorzej hihi. Ja jeszcze nie wiem na ile zapełnię Ceny w Pandorze są wygórowane, nie da się ukryć, ale chyba jest w tym coś takiego, że chce się to po prostu mieć choć nie wiadomo dlaczego.
a ja weszlam tez na str Apartu i te beedsy mi sie mega podobaja! chyba lepiej niz Pandora
jakiii offftopppp! no ale nie wazne jak juz ejst to dodam ,ze jak pattrze na te wsyztskie bransoletki to mi sie kojarza z prezentami od Tztow, tak ogolnie

Stary 2011-02-13, 00:05   #4872
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
a ja weszlam tez na str Apartu i te beedsy mi sie mega podobaja! chyba lepiej niz Pandora
jakiii offftopppp! no ale nie wazne jak juz ejst to dodam ,ze jak pattrze na te wsyztskie bransoletki to mi sie kojarza z prezentami od Tztow, tak ogolnie
hehe no ja mam tez jednego beadsa kryształkowego różowego z Apartu (nie przepadam za różem, ale ten mnie urzekł, pięknie błyszczy). Też kiedyś dostałam bransoletkę od faceta, ale teraz nie mam i muszę sobie sama robić prezenty przeróżne
Stary 2011-02-13, 00:07   #4873
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
hehe no ja mam tez jednego beadsa kryształkowego różowego z Apartu (nie przepadam za różem, ale ten mnie urzekł, pięknie błyszczy). Też kiedyś dostałam bransoletkę od faceta, ale teraz nie mam i muszę sobie sama robić prezenty przeróżne
wlasnie na te krysztalkowe zwr uwage! sa piekne ! i tylko 70 zl wiec w porownaniu z Pandorka ...tam mi sie podobaja takie po 800zl..to mam juz cala bransoletke w Aparcie! ihihi

Stary 2011-02-13, 00:09   #4874
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
wlasnie na te krysztalkowe zwr uwage! sa piekne ! i tylko 70 zl wiec w porownaniu z Pandorka ...tam mi sie podobaja takie po 800zl..to mam juz cala bransoletke w Aparcie! ihihi
No chyba, że tak Kryształkowe polecam Niezły offtop, zapraszam na wątek o bransoletkach
Stary 2011-02-13, 00:23   #4875
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
No chyba, że tak Kryształkowe polecam Niezły offtop, zapraszam na wątek o bransoletkach
wlasnie mialam napisac ,ze offtop soie ciagnie;p

wracajac do S ,pomozcie mi przetrwac jesczze te 2 tyg bo przez ta chorobe mam taki glod zakupowo-kosmetyczny ,ze najchetniej jutro bym sie juz ubrala i poleciala ywkupic pol S a to bezsensu jak ma byc -20 %

Stary 2011-02-13, 08:56   #4876
Biała Dama
Zakorzenienie

ja też czekam na -20% , bo chcę przygarnąć róż sisley
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-13, 09:52   #4877
anakazar
Zakorzenienie

bialadama a ja za Twoją namową kupiłam pomadkę YSL rouge volupte nr 2-piękna nudość ito jej opakowanie

a miałaś może pomadki nyx?bo wczoraj na nie wpadłam i ciekawi mnie rea i honey

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-13, 09:59   #4878
Biała Dama
Zakorzenienie

nyx nie miałam i mieć nie będę jakoś mnie nie przekonuje...
z tańszych cielistych pomadek polecam lumene 3 jak dla mnie rewelacja pod każdym względem (kolor, krycie, nawilżenie, cena)
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:01   #4879
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
nyx nie miałam i mieć nie będę jakoś mnie nie przekonuje...
z tańszych cielistych pomadek polecam lumene 3 jak dla mnie rewelacja pod każdym względem (kolor, krycie, nawilżenie, cena)
Tak wiem,że ją zachwalasz-tylko nigdzie u mnie nie mogę trafić na lumene.Musiałabym zamówić przez net,a wolalałbym ją "pomacać"przed zakupem.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:11   #4880
Manehajera
Zakorzenienie

dziewczyny, orientujecie się w jakiej cenie Sephora ma Terracottę Guerlain?
Manehajera jest offline  
Stary 2011-02-13, 10:26   #4881
Biała Dama
Zakorzenienie

ja jak nie wiem ile kosztuje dany produkt, to zawsze dzwonię do sephory... numery są na stronie internetowej...

anakazar o nyx-owych pomadkach możesz poczytać na wątku o cielistych pomadkach http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297401&page=148

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-02-13 o 10:33
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:02   #4882
Kalioka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja też czekam na -20% , bo chcę przygarnąć róż sisley
czekamy czekamy....
Mam nadzieje ze sie doczekamy wkrótce
Kalioka jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:31   #4883
Ansheen
Rozeznanie

Ja mam dwie pomadki z nyxa. Nie są jakieś cudowne, ale nawet się trzymają, bardzo gładko się rozprowadzają, dobrze kryją i dają taki jakby efekt błyszczyka.

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline  
Stary 2011-02-13, 11:51   #4884
endorfina123
Wtajemniczenie

również wiernie czekam na -20%, ale jeśli nie dostanę, to nie wiem co zrobię od tygodnia chodzę wokół mojej wymarzonej pomadki, którą wiem, że będę mocno kochać i już ledwo opieram się zakupowi

endorfina123 jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:16   #4885
PannaEwelina
Zakorzenienie

Kobiety, miała któraś z was może tusz Armaniego Eyes To Kill ? Albo cokolwiek z Armaniego? (tak, tak, wiem, że jest wątek, ale martwy raczej) Bo mam -10% jeszcze do Dougla i tak myślę,czy by czegoś z tej marki nie przytulić...
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:41   #4886
kasia68
Zadomowienie

Też jestem ciekawa , albo Maestro Obsidian Black Mascara Pozdrawiam .
kasia68 jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:52   #4887
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Kobiety, miała któraś z was może tusz Armaniego Eyes To Kill ?
ja mam ten tusz...
mogę za jakiś czas wrzucić fotkę...
jeśli oczekujesz pogrubienia i mega wydłużenia, to nie jest to produkt dla Ciebie... ale jeśli lubisz mieć ładnie rozdzielone rzęsy bez efektu motylich nóżek, to jak najbardziej polecam do dziennego , naturalnego make up jest ok... i jeszcze dodam, że opakowanie jest ciekawe, bo ciężkie trochę to waży, ale ma to swój urok

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-02-13 o 12:54
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:09   #4888
PannaEwelina
Zakorzenienie

To co będzie dobre na 'mega pogrubienie' i 'mega wydłużenie' ?
Jakieś propozycje???
PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:29   #4889
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
To co będzie dobre na 'mega pogrubienie' i 'mega wydłużenie' ?
Jakieś propozycje???
ja próbowałam różnych marek, od tych średnio- do wysokopółkowych i moim mistrzem jest Bourjois Volume Clubbing Mascara, niech się wszelkie Diory, Lancome, itp. schowają. Owszem, ciężko jest nauczyć się obsługiwać ten tusz, bo ma taką jakby spłaszczoną szczoteczkę, która początkowo nabiera zbyt dużo produktu, ale z czasem naprawdę poprawia się w użytkowaniu, efekt spektakularny (Lancome Hypnose też nie jest najgorszy, ale dopiero jak odrobinę zgęstnieje - wyschnie, chociaż nie zachwycił mnie tak, jak Bourjois)

endorfina123 jest offline  
Stary 2011-02-13, 13:42   #4890
Biała Dama
Zakorzenienie

fotki armaniego tak na szybko

ja bardzo lubię makijaż dzienny, delikatny i ten tusz się nadaje idealnie do takiego looku... można nałożyć kilka warstw a i tak nie poskleja rzęs, są ładnie rozdzielone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tytułu1tg.jpg (29,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez tytułu1.jpg (49,3 KB, 17 załadowań)
Biała Dama jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości