Promocja w Sephorze - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-15, 13:48   #4921
pingwinek=]
Zakorzenienie

Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Skąd jesteś?
wawa
-----------------
a wracajac do tej karty.. to one sa podpisane imieniem i nazwiskiem? bo cos mi sie wydaje ze mama mojej przyjaciolki karte sephory ma i pewnie by mi pozyczyla, ale nie wiem czy przejdzie w sephorze takie pozyczanie :P?

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2011-02-15 o 13:50
pingwinek=] jest offline  
Stary 2011-02-15, 13:54   #4922
anes119
Zadomowienie

imienne są karty Sephora Gold, te Black są bezimienne. I takie pożyczanie przejdzie...
Stary 2011-02-15, 14:07   #4923
miss_love
Zakorzenienie

Black są również imienne ale możesz pożyczyć od mamy koleżanki. moja mama z mojej korzysta:rolley es:
Stary 2011-02-15, 14:22   #4924
anes119
Zadomowienie

ale na black nie masz chyba wytłoczonego imienia u nazwiska, prawda? Na gold jest ...
Stary 2011-02-15, 14:30   #4925
unrepeatable
Zakorzenienie

no na blacku jets imie i nazwisko takimi samymi literami (chodiz mi oto ,ze nie jest wytloczone tylko "napisane" )jak numer karty

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2011-02-15, 16:14   #4926
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
A ja mam od paru wizyt w sephorze inne zdanie, kupować należy tylko u kierowniczki sali, lub zastępny kierownika. U tzw konsultantki - unikać ich jak ognia. to są zwykłe kasjerki. Odczuwam za każdym razem różnice w podejsciu do klienta. Kasjerki są zazdrosne, wkurza ich,że tzw gówniare stać na kosmetyk za stówkę czy dwie, gdzie ona musi "tyrać" a pensje dostaję marną. Kierowniczki mają lepsze pensje, lepsze humory. Mają dawać przykład załodze. Z reguły są profesjonalne i dobrze przeszkolone i potrafią wyczuć klienta. dlatego polecam robić zakupy u kierownika - oni też obslugują, jeśli nie wiecie kto jest kierownikiem - zapytać o niego zwykłej kasjerkę. sorry, jeśli uraziłam jakąkolwiek kasjerkę. Ale chciałam Wam opisac moje doświadczenie, bo wiem że też same wkurzacie się na te pseudo konsultantki, któe z reguły niczego nie wiedzą..
Zgadzam sie w 100% .

bielaczka jest offline  
Stary 2011-02-15, 16:52   #4927
kasia68
Zadomowienie

Dziś przyszło pocztą na czarną (???) kartę . Ja mam złotą... Bałagan mają . Jak kupie Dior-a za 350zł to dostanę miniaturki .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3239.jpg (87,2 KB, 61 załadowań)
kasia68 jest offline  
Stary 2011-02-15, 16:57   #4928
kasia68
Zadomowienie

anes119 zgadzam się też w 100%.
kasia68 jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:18   #4929
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
wawa
-----------------
a wracajac do tej karty.. to one sa podpisane imieniem i nazwiskiem? bo cos mi sie wydaje ze mama mojej przyjaciolki karte sephory ma i pewnie by mi pozyczyla, ale nie wiem czy przejdzie w sephorze takie pozyczanie :P?

ah bo jakbys byla z wroclawia to moglabym ci kupic
irsin jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:23   #4930
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
A ja mam od paru wizyt w sephorze inne zdanie, kupować należy tylko u kierowniczki sali, lub zastępny kierownika. U tzw konsultantki - unikać ich jak ognia. to są zwykłe kasjerki. Odczuwam za każdym razem różnice w podejsciu do klienta. Kasjerki są zazdrosne, wkurza ich,że tzw gówniare stać na kosmetyk za stówkę czy dwie, gdzie ona musi "tyrać" a pensje dostaję marną. Kierowniczki mają lepsze pensje, lepsze humory. Mają dawać przykład załodze. Z reguły są profesjonalne i dobrze przeszkolone i potrafią wyczuć klienta. dlatego polecam robić zakupy u kierownika - oni też obslugują, jeśli nie wiecie kto jest kierownikiem - zapytać o niego zwykłej kasjerkę. sorry, jeśli uraziłam jakąkolwiek kasjerkę. Ale chciałam Wam opisac moje doświadczenie, bo wiem że też same wkurzacie się na te pseudo konsultantki, któe z reguły niczego nie wiedzą..
Ciekawa teoria ale niestety się mylisz. Pracuję na akcjach w Sephorach i Douglasach. W Sephorze osoba nosząca plakietkę "kierownik sali sprzedaży" zmienia się zazwyczaj co parę godzin. "Główna" kierowniczka zazwyczaj coś robi na zapleczu. A wszystkie sa tak samo kompetentne, bo chodzą na te same szkolenia.
I w ogóle Dziewczyny, trochę więcej wyrozumiałości, to nie jest taka lekka praca jak Wam się wydaje. Ciągle stoisz i musisz się uśmiechać, pomagać, ludzie są zawścieczeni zwłaszcza w okresie przedświątecznym - często zdarzają się chamskie osoby albo jeszcze częściej tzw paniusie, które są oburzone, kiedy same muszą sobie psikać perfumami na testerki, a nie "obsługujesz" jej przez godzinę za nią - chociaż trzeba się zająć też innymi klientami. Atmosfera między pracownikami a kierownikami jest napięta, między dzieczynami też, jakby nieustanna rywalizacja i obgadywanie za plecami. Przerwy krótkie. Oficjalnie nie można krzywo stać, rozmawiać itd. Zabawna jest też opinia, że dziewczyny z S i D mają wszystko za darmo.
Bardzo lubię tą pracę, bo daje możliwość łączenia przyjemnego (kosmetyków) z pożytecznym (dorabianie), tylko miejcie na względzie, że dziewczyny stoją tam i są do usług non stop, nie tylko na pół godz, kiedy Wy wpadacie. Ja to zrozumiałam dopiero kiedy zaczęłam pracować.
MissScareAll jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:46   #4931
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Praca jak praca, każda ma jakieś minusy.

Kurcze, mój tusz Estee zaczyna wysychać no i rozświetlacz Sephory mi się potłukł, chyba muszę coś nowego kupić... możecie polecić coś w okolicach 120 zł, w kamieniu?
Lenka87 jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:53   #4932
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciekawa teoria ale niestety się mylisz. Pracuję na akcjach w Sephorach i Douglasach. W Sephorze osoba nosząca plakietkę "kierownik sali sprzedaży" zmienia się zazwyczaj co parę godzin. "Główna" kierowniczka zazwyczaj coś robi na zapleczu. A wszystkie sa tak samo kompetentne, bo chodzą na te same szkolenia.
I w ogóle Dziewczyny, trochę więcej wyrozumiałości, to nie jest taka lekka praca jak Wam się wydaje. Ciągle stoisz i musisz się uśmiechać, pomagać, ludzie są zawścieczeni zwłaszcza w okresie przedświątecznym - często zdarzają się chamskie osoby albo jeszcze częściej tzw paniusie, które są oburzone, kiedy same muszą sobie psikać perfumami na testerki, a nie "obsługujesz" jej przez godzinę za nią - chociaż trzeba się zająć też innymi klientami. Atmosfera między pracownikami a kierownikami jest napięta, między dzieczynami też, jakby nieustanna rywalizacja i obgadywanie za plecami. Przerwy krótkie. Oficjalnie nie można krzywo stać, rozmawiać itd. Zabawna jest też opinia, że dziewczyny z S i D mają wszystko za darmo.
Bardzo lubię tą pracę, bo daje możliwość łączenia przyjemnego (kosmetyków) z pożytecznym (dorabianie), tylko miejcie na względzie, że dziewczyny stoją tam i są do usług non stop, nie tylko na pół godz, kiedy Wy wpadacie. Ja to zrozumiałam dopiero kiedy zaczęłam pracować.

Ja doceniam to.
Najgorsze to to usmiechanie sie i ciagle stanie .
irsin jest offline  
Stary 2011-02-15, 17:54   #4933
anes119
Zadomowienie

MissScareAll, wnioskuję, że jestes animatorką jednej konkretnej firmy, po tym jak napisalas, że " (...)Pracuję na akcjach w Sephorach i Douglasach." Jeżeli chodzi o animatorki, to są ok, dorównują kompetencjom kierowniczek.
Stary 2011-02-15, 17:57   #4934
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Praca jak praca, każda ma jakieś minusy.

Kurcze, mój tusz Estee zaczyna wysychać no i rozświetlacz Sephory mi się potłukł, chyba muszę coś nowego kupić... możecie polecić coś w okolicach 120 zł, w kamieniu?
Jasne, tyko niektórym się wydaje, że właśnie ta nie ma żadnych

Jeśli masz dostęp do MACa to polecam ci rozświetlacze stamtąd, większość tworzy ładną "taflę", a nie bazarowy brokat. Świetne były też Dianne Brill, ale wycofali. Też mam ten Sephorowy rozświetlacz - różowy - i jestem z niego bardzo zadowolona. Delikatny, połyskujący efekt jak kropelki wody, nie migruje, wydajny, tani

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
MissScareAll, wnioskuję, że jestes animatorką jednej konkretnej firmy, po tym jak napisalas, że " (...)Pracuję na akcjach w Sephorach i Douglasach." Jeżeli chodzi o animatorki, to są ok, dorównują kompetencjom kierowniczek.
Nie, nie jestem animatorką konkretnej firmy, dorywczo dorabiam i nie będę wchodzić w szczegóły, bo to najlepsza praca, jaka mi się trafiła, głównie ze względu na uzależnienie od kosmetyków
Stary 2011-02-15, 18:02   #4935
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Ja doceniam to.
Najgorsze to to usmiechanie sie i ciagle stanie .
No i te paniusie ! Męczy się ta dziewczyna okropnie...
kasia68 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:06   #4936
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
No i te paniusie ! Męczy się ta dziewczyna okropnie...
Nawet mnie nie dziwi Twój brak zrozumienia dla tego, co napisałam, musiałabyś sama popracować. Rzeczywiście jak czyta to ktoś z zewnątrz to może być rozbawiony, więc już nic nie będę tłumaczyć.
Stary 2011-02-15, 18:10   #4937
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Nawet mnie nie dziwi Twój brak zrozumienia dla tego, co napisałam, musiałabyś sama popracować. Rzeczywiście jak czyta to ktoś z zewnątrz to może być rozbawiony, więc już nic nie będę tłumaczyć.
Masz rację - nie tłumacz się . Jeżeli chodzi o mnie , wystawiłaś już sobie laurkę .
kasia68 jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:12   #4938
MissScareAll
Zakorzenienie

Jeszcze mam pytanko - macie porównanie pomiędzy tuszami Lancome Hypnose/ HR Lash Queen/ YSL Faux Cils/ Chanel Inimitable Intense?
Chcę kupić jakiś z naprawdę spektakularnym efektem i szkoda mi kasy na pomyłkę. Z poszukiwań na KWC wyselekcjonowałam właśnie te 4 Szczególnie jestem ciekawa tego Chanel, miałyście go może? Zależy mi szczególnie na pogrubieniu

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Masz rację - nie tłumacz się . Jeżeli chodzi o mnie , wystawiłaś już sobie laurkę .
Vice versa
Stary 2011-02-15, 18:18   #4939
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze mam pytanko - macie porównanie pomiędzy tuszami Lancome Hypnose/ HR Lash Queen/ YSL Faux Cils/ Chanel Inimitable Intense?
Chcę kupić jakiś z naprawdę spektakularnym efektem i szkoda mi kasy na pomyłkę. Z poszukiwań na KWC wyselekcjonowałam właśnie te 4 Szczególnie jestem ciekawa tego Chanel, miałyście go może? Zależy mi szczególnie na pogrubieniu

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Ja mam tych 3ech i dla mnie w kolejnosci od najlepsz:
HR- jak dla mnie najelpiej wydłuża,nie skleja i pogrubia
YSL- fajnie wydłuza i pogrubia ale przy wiecej niz 1-2 warstwach skleja rzesy
Lancome-dla mnie mega na nie

co do konsultantek i inncyh ,naszczescie w mojej S nie widac zeby któakolwiek narzekala czy byla nie zadowolona, dziewczyny miedzy soba sie smieja i gadaja,woadomo ,ze jak jest wiecej klientek to kazda lata i nie moze sobie pozwolic na pogaduchy ale jak jest luzno to spokojnie sobie zartuja i jets generalnie mila atmosfera Mi sie wydaje ,ze kazdy kto decyduje sie na prace w danym mejscu zdaje sobie sprawe jakie sa teego konsekwencje i jakie bedzie mial obowiazki
co do okreslenia" paniusie' nawet sie nie wypowiem bo zaraz wyjdzie ,ze kazda z nas tutaj, która poprostu chce miec jak najlepiej dobrany kosmetyk (bo placimy za niego bardzo czetso duza kwote) nia jest.

Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-02-15 o 18:28
Stary 2011-02-15, 18:23   #4940
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
ja wszystko rozumiem, ale każdy kto pracuje a ludźmi ma takie same doświadczenia - ja też mam swoje problemy, czasem jestem zmęczona, niewyspana, martwię się dzieckiem itd... na dodatek przychodzą do mnie ludzie zwykle negatywnie nastawieni, więc swoim uśmiechem i ciepłym podejściem muszę zdobyć zaufanie i sprawić by ta nieprzyjemna wizyta przebiegła w miarę spokojnie...
nikogo nie interesuje moje samopoczucie i to od ilu godzin pracuję

jeśli chodzi o Panie w Sephorze mam wrażenie, ze im przeszkadzam, nigdy się nie mogę żadnej doprosić, bo właśnie flirtują z ochroniarzem albo plotkują między sobą - ma się wrażenie, ze są tak dla rozrywki a każdy kto przychodzi o coś od nich chce jest intruzem
wymagania to jedno, a rzeczywistość drugie - ja rzadko trafiam na normalną - nie mylić z przesadnie uśmiechniętą Panią w Sephorze, więc już nie wiem jakie są im stawiane wymagania

dla mnie namolni klienci i zmęczenie to żadne usprawiedliwienie

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:24   #4941
MissScareAll
Zakorzenienie

Unrepeatable, dziękuję z szybką odpowiedź, a jakie masz rzęsy? Z tuszami to właśnie bardzo indywidualna sprawa, najlepiej przetestować
Stary 2011-02-15, 18:28   #4942
Biała Dama
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
no i rozświetlacz Sephory mi się potłukł, chyba muszę coś nowego kupić... możecie polecić coś w okolicach 120 zł, w kamieniu?
polecam rozświetlacz w kamieniu paskowy z the body shop (ten jaśniejszy) za 69 zł ... suuuper jest
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:28   #4943
anes119
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja wszystko rozumiem, ale każdy kto pracuje a ludźmi ma takie same doświadczenia - ja też mam swoje problemy, czasem jestem zmęczona, niewyspana, martwię się dzieckiem itd... na dodatek przychodzą do mnie ludzie zwykle negatywnie nastawieni, więc swoim uśmiechem i ciepłym podejściem muszę zdobyć zaufanie i sprawić by ta nieprzyjemna wizyta przebiegła w miarę spokojnie...
nikogo nie interesuje moje samopoczucie i to od ilu godzin pracuję

jeśli chodzi o Panie w Sephorze mam wrażenie, ze im przeszkadzam, nigdy się nie mogę żadnej doprosić, bo właśnie flirtują z ochroniarzem albo plotkują między sobą - ma się wrażenie, ze są tak dla rozrywki a każdy kto przychodzi o coś od nich chce jest intruzem
wymagania to jedno, a rzeczywistość drugie - ja rzadko trafiam na normalną - nie mylić z przesadnie uśmiechniętą Panią w Sephorze, więc już nie wiem jakie są im stawiane wymagania

dla mnie namolni klienci i zmęczenie to żadne usprawiedliwienie
PIĘKNIE to ujełaś! Dokładnie. Czasem mam ochote powiedzieć takiej kasjerce: "Pani nie musi się tak sztucznie do mnie usmiechać, prosze być naturalna" i na pewno to powiem przy nastepnej konsultacji z kasjerką.
Stary 2011-02-15, 18:32   #4944
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Unrepeatable, dziękuję z szybką odpowiedź, a jakie masz rzęsy? Z tuszami to właśnie bardzo indywidualna sprawa, najlepiej przetestować
ja mam dosyc krótkie i sredniogeste. takie przecietne

jaaaaa zdazylam napisac jedna odp a wy juz 10 ihiihihih to dodam tylko ,ze wlasnie mi sie udalo trafic na takie Panie które sa wrecz normalne...ze mna pozartuja ale czasem tez mi powiedza ,ze juz 3 dzien iles tam na nogach stoja i ze jest masa klientek ale wola to niz jak prawie nikogo nie ma w sklepie....a generlanie to gadamy nie tylko o kosmetykach itp

Stary 2011-02-15, 18:33   #4945
Biała Dama
Zakorzenienie

dla mnie panie konsultantki jakoś tak zawsze są miłe... ale ja mam inny problem, jak o coś konkretnego pytam i widzę na twarzy zdezorientowanie i dukanie, że się nie wie, bo się nie jest z tego działu czy coś w tym stylu -----> tego nie lubię bardzo ... ja nie oczekuję od konsultantek uśmiechu na twarzy ale fachowej wiedzy
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:35   #4946
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
dla mnie panie konsultantki jakoś tak zawsze są miłe... ale ja mam inny problem, jak o coś konkretnego pytam i widzę na twarzy zdezorientowanie i dukanie, że się nie wie, bo się nie jest z tego działu czy coś w tym stylu -----> tego nie lubię bardzo ... ja nie oczekuję od konsultantek uśmiechu na twarzy ale fachowej wiedzy

w sumie mi przypomnialas cos,jak kiedys trafilam do innej sephory to Panie wydawaly sie nastawione na sprzedawanie jednych wybranych porduktów które znaja jak sie pytalam o jakis inny to kompletne hmm, no tak ee tak wlasnie taki produkt tez mamy... bla bla bla

Stary 2011-02-15, 18:39   #4947
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość

w sumie mi przypomnialas cos,jak kiedys trafilam do innej sephory to Panie wydawaly sie nastawione na sprzedawanie jednych wybranych porduktów które znaja jak sie pytalam o jakis inny to kompletne hmm, no tak ee tak wlasnie taki produkt tez mamy... bla bla bla
Haha to jest właśnie wkurzające, osobiście przy zakupach mam świadomość, że są np. jakieś cele miesiąca i konsultantki muszą wciskać daną markę czy produkt, niekoniecznie obiektywnie doradzając. Dlatego bazuję na KWC
Stary 2011-02-15, 18:40   #4948
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
no właśnie, najbardziej irytuje mnie to, że one prawie nic nie wiedzą. tak jakby nie miały internetu

że się krzywią gdy proszę i próbkę, a nic nie kupuję to już przywykłam i skutecznie mnie odwiodły od takiej praktyki pewnie myślą, że i tak sobie nie kupię to po co mi
Stary 2011-02-15, 18:40   #4949
Biała Dama
Zakorzenienie

ja niestety czasem mam większą wiedzę w danym temacie od pań pracujących w tych perfumeriach... a to przykre...
jak tak parę godzin chodzę po sklepie, to dużo widzę i zapamiętuję... to pracownicy, którzy spędzają tam całe dnie, miesiące powinni wszystko wiedzieć , gdzie co jest i co to jest ...a niestety często tak nie jest od dawna już sama podejmuje decyzje zakupowe i dobrze mi z tym, nie potrzebuję pomocy
Biała Dama jest offline  
Stary 2011-02-15, 18:43   #4950
dygotka8
Zakorzenienie

Cytat:
tak jest z każdą pracą. jak sam/sama rozpoczynasz pracować zaczynasz doceniać i zauważać jak ciężka jest praca-każda
chetnie bym wybrała się do sephory z kimś kto ma smykałkę do kosmetyków i umiejętnośc ich dobierania

ostastnio jak byłąm na zakupach zaszłam do Douglasa i byłam/jestem pod wrażeniem jej pomocy teraz tylko musze pójśc i poprosić o próbki bo wtedy zapomniałam.dltaego pytałam o te p[odkłądy lancoma miracle i ten drugi nie pamiętam nazwy

Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-02-15 o 18:45
dygotka8 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości