Promocja w Sephorze - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-30, 13:55   #781
doris144
Rozeznanie

Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
np. ja mieszkam w woj. lubuskim, niby to zachód Polski, a w całym województwie nie ma ani jednej Sephory
Mariola13 mam ten sam problem. Najbliższa w Pozaniu m.in. w Auchanie w Komornikach.
doris144 jest offline  
Stary 2009-12-30, 14:56   #782
agnusek22
Wtajemniczenie

Ja się troszkę obkupiłam może nawet więcej niż troszkę i dostałam sporo próbek, do tego trafiłam na przemiłą i kompetentną Panią polecam sephorkę w Poznaniu na Placu Wolności przy empiku. Jest mała, ale dobrze wyposażona. Kupiłam wychwalane meteoryty i jestem ich bardzo ciekawa.

Zawsze będę wierzyć...

Edytowane przez agnusek22
Czas edycji: 2009-12-30 o 19:59 Powód: literówki
agnusek22 jest offline  
Stary 2009-12-30, 15:18   #783
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Mariola13 mam ten sam problem. Najbliższa w Pozaniu m.in. w Auchanie w Komornikach.
Cześć Krajanko lubuszanko

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-30, 15:46   #784
doris144
Rozeznanie

A witam, witam. Ja korzystam z douglasa w Zielonej Gorze z braku laku
doris144 jest offline  
Stary 2009-12-30, 15:56   #785
MagKoni
BAN stały

Wpisy w blogu: 9

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Ja się troszkę obkupiłam moze nawet więcej niż troszkę i dostałam sporo próbek, do tego trafiłam na przemiłą i kompetentną Panią polecam sephorkę w Poznaniu na Placu Wolności przy empoki. Jest mała, ale dobrze wypiosażona. Kupiłam wychwalane meteoryty i jestem ich bardzo ciekawa.
niestety choć u mnie w Krakowie Sephor jak grzybów po deszczu, to wszędzie takie tłumu, że próbki i testery to każda dostaje po 1,2 ale dopiero od zamówienia powyżej 200 zł.
Ja zakupy zrobiłam za sumę ponad 470 zł i sypnęli mi tylko 4 próbki.

No trudno. Ważne, że produkty są w super promocji.
Na dodatek jeszcze był Ralph Lauren Notorious w promocji 99 zł Nie mogłam sie oprzeć, choć już 2 flakoniki stoją.

Chyba jeszcze coś jutro dokupię. Ostatni dzień.

Niestety nie było mojej pomadki Lancome Color Fever Shine nr 306 - różowa z drobinkami. Jutro będę szukać w innych Sephorach.

U mnie ceny w Sephorach się różnią. W Centrum jest drożej niż na obrzeżach.

Edytowane przez MagKoni
Czas edycji: 2009-12-30 o 15:59
MagKoni jest offline  
Stary 2009-12-30, 16:19   #786
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
A witam, witam. Ja korzystam z douglasa w Zielonej Gorze z braku laku
No ja, niestety też, chociaż częściej ich "wykorzystuję" tylko do sprawdzenia kosmetyku, żeby kupić go o wiele taniej na truskawie

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-30, 17:12   #787
MagKoni
BAN stały

Cytat:
No ja, niestety też, chociaż częściej ich "wykorzystuję" tylko do sprawdzenia kosmetyku, żeby kupić go o wiele taniej na truskawie
tylko nie mój im o tym

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Po przeczytaniu na wątku o Tru, że jednej dziewczynie przysłali dior shimmer rozsypany i wylaną perfumę, ja
poleciałam do S po zakup właśnie Dior shimmera. Wyszedł 146,30 z 209 zł.
Na Tru był za ok. 132 zł, więc wcale tak nie przepłaciłam i mam go w całości. Jest śliczny.
Jeszcze myślę nad Estee Lauder Shimmer z nowej kolekcji za 200 zł. Wyjdzie 140 zł. Do jutro pomyślę.
MagKoni jest offline  
Stary 2009-12-30, 17:16   #788
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
tylko nie mój im o tym
No coś Ty Jakżebym mogła się zdekonspirować

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-12-30, 17:53   #789
MagKoni
BAN stały

Cytat:
No coś Ty Jakżebym mogła się zdekonspirować
racja, racja

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

a tak na marginesie - to strasznie przebrane u mnie Sephory.
A to koloru nie ma, a to w ogóle tego produktu. To już nie to co kiedyś. Pełne półki i szuflady. Dziś pani otworzyła szufladkę z pomadkami Lancome, szukając dla mnie koloru, a tam 7 sztuk...
Z Cliniquem było też źle.

W ogóle ta promocja -30 w tym roku mnie nie zadowoliła. Jutro jeszcze się wybiorę z rana.
Za to 2 lata temu - to było to.
Gdzie te czasy, kiedy Sephora była zaopatrzona po uszy?
Minęły bezpowrotnie
MagKoni jest offline  
Stary 2009-12-30, 18:27   #790
an.ka
Zadomowienie

Cytat:

a tak na marginesie - to strasznie przebrane u mnie Sephory.
A to koloru nie ma, a to w ogóle tego produktu. To już nie to co kiedyś. Pełne półki i szuflady. Dziś pani otworzyła szufladkę z pomadkami Lancome, szukając dla mnie koloru, a tam 7 sztuk...
Z Cliniquem było też źle.

Gdzie te czasy, kiedy Sephora była zaopatrzona po uszy?
Minęły bezpowrotnie
Ja kupowałam 2 dni temu DW - okazało się, że nie ma mojego koloru, i to już od jakiegoś czasu, bo tego dnia już 2 osoby przede mną pytały się o ten odcień. Byłam w jednej z większych Sephor w Warszawie. Potem okazało się, że jednak ten kolor był dla kogoś odłożony przy kasie - ale ponieważ nie było ani nazwiska, ani informacji do kiedy ma być odłożony, to można było go sprzedać. Także miałam szczęście, bo inaczej musiałabym się pewnie trochę naszukać
an.ka jest offline  
Stary 2009-12-30, 18:53   #791
MagKoni
BAN stały

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Ja kupowałam 2 dni temu DW - okazało się, że nie ma mojego koloru, i to już od jakiegoś czasu, bo tego dnia już 2 osoby przede mną pytały się o ten odcień. Byłam w jednej z większych Sephor w Warszawie. Potem okazało się, że jednak ten kolor był dla kogoś odłożony przy kasie - ale ponieważ nie było ani nazwiska, ani informacji do kiedy ma być odłożony, to można było go sprzedać. Także miałam szczęście, bo inaczej musiałabym się pewnie trochę naszukać
Szczęściara

ja raczej sobie dam spokój z szukaniem mojej pomadki Lancome. Byłam już w 3 S i pustki
A na Tru też nie ma

Taka sama historia z błyszczykami.

Trudno. musiałam się zadowolić innymi produktami.
MagKoni jest offline  
Stary 2009-12-30, 20:09   #792
agnusek22
Wtajemniczenie

Faktycznie kosmetyki są poprzebierane (szczególnie w CH), ale ta sephora w centrum była wyjątkowo wyludniona i pełna cudeniek I powiem wam, że od poniedziałku po coś zachodzę najpierw kupiłam tusz do rzęs, potem prasowańca DW a dziś kolejny tusz i meteoryty i gdyby nie fakt, ze jutro nie będę w Poznaniu, to pewnie jeszcze bym po coś wstąpiła

Wydałam dziś 250 zł i dostałam 10 próbek!!! W poniedziałek byłam w Malcie po tusz clinique i nie dostałam nic. Domyślam się, że mają tam pustki, bo kobieta przede mną robiła zakupy na 500zł i dostała próbkę perfum.

Ale jestem podekscytowana zakupami

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline  
Stary 2009-12-30, 20:46   #793
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
tylko nie mój im o tym

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Po przeczytaniu na wątku o Tru, że jednej dziewczynie przysłali dior shimmer rozsypany i wylaną perfumę, ja
poleciałam do S po zakup właśnie Dior shimmera. Wyszedł 146,30 z 209 zł.
Na Tru był za ok. 132 zł, więc wcale tak nie przepłaciłam i mam go w całości. Jest śliczny.
Jeszcze myślę nad Estee Lauder Shimmer z nowej kolekcji za 200 zł. Wyjdzie 140 zł. Do jutro pomyślę.

Dziewczyny kupujące na Tru i tak lepiej na tym wychodzą- co prawda ja na pewno nie opisywałam swojego przypadku w truskawkowym watku, ale również dostałam pokruszonego shimmerka - zrobiłam foto, opisałam sytuację i dostałam (nie dopłacajac ani grosza) drugiego, tym razem na szczęście całego. Więc jakby nie było mam dwa. A pokruszenia wcale duże nie były.

A co do próbek, wczoraj wstąpiłam do Sephory tylko po spray nabłyszczający Toni&Guy, wydalam koło 70 złotych i dostałam do tego 3 probki perfum (co prawda wszystkie znam, ale nie miałam czasu, żeby pomarudzić), dwie podkładu Clinique'a i jeszcze coś z pielęgnacji Clinique'a.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2009-12-30 o 20:49 Powód: dopisek o próbkach
Soso jest offline  
Stary 2009-12-30, 20:49   #794
MagKoni
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Faktycznie kosmetyki są poprzebierane (szczególnie w CH), ale ta sephora w centrum była wyjątkowo wyludniona i pełna cudeniek I powiem wam, że od poniedziałku po coś zachodzę najpierw kupiłam tusz do rzęs, potem prasowańca DW a dziś kolejny tusz i meteoryty i gdyby nie fakt, ze jutro nie będę w Poznaniu, to pewnie jeszcze bym po coś wstąpiła

Wydałam dziś 250 zł i dostałam 10 próbek!!! W poniedziałek byłam w Malcie po tusz clinique i nie dostałam nic. Domyślam się, że mają tam pustki, bo kobieta przede mną robiła zakupy na 500zł i dostała próbkę perfum.

Ale jestem podekscytowana zakupami
wowo...10 próbek
Ja tylko tak dobrze to ma, jak zajdę do Douglas i jest mój ulubiony pan sprzedawca. On nie żałuje próbek nawet jak się kupuje za 150 zł. W Sephorze uu mnie za taką sumę dostaję próbek w ilości 0
MagKoni jest offline  
Stary 2009-12-30, 21:09   #795
epihrabka
Przyczajenie

Hej dziewczyny!

Bardzo nastawiłam się na te 30% i dzisiaj pojechałam z myślą ze kupie sobie okazyjnie kilka rzeczy bo akurat mi sie pokończyly. Kręcę sie po Sephorze, zastanawiam i obok mnie stanela taka starsza pani z kobita z obslugi i ta kobita tak jej mowi ze promocja obowiazuje po okazaniu smsa i karte tez mozna pokazac ale niekoniecznie. To ja juz zwatpilam i w koncu nic nie kupilam. W zwiazku z tym mam pytanie, czy mozna dostac te 30% znizki jesli nie dostalo sie smsa? mam karte klubową ale jest ona dosyc swieza bo jeszcze duzo nie kupowalam. I czy w warszawskich sephorach rzeczywiscie sprawdzaja tak te smsy i do ktorej najlepiej pojechac? Bardzo proszę o pomoc i dziękuje
epihrabka jest offline  
Stary 2009-12-30, 21:10   #796
Basiek93
Zakorzenienie

witajcie

co prawda ja jestem z watkow o perfumach, ale zawitałam do Was, bo czułam, że Sephora znow zorganizuje -30%

Chciałabym się Was bardzo konkretnie spytac o ceny Estee Lauder DW, oraz czy jak na pierwszy raz lepiej wybrac podkład w kompakcie czy plynie.
Stary 2009-12-30, 21:32   #797
an.ka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez epihrabka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Bardzo nastawiłam się na te 30% i dzisiaj pojechałam z myślą ze kupie sobie okazyjnie kilka rzeczy bo akurat mi sie pokończyly. Kręcę sie po Sephorze, zastanawiam i obok mnie stanela taka starsza pani z kobita z obslugi i ta kobita tak jej mowi ze promocja obowiazuje po okazaniu smsa i karte tez mozna pokazac ale niekoniecznie. To ja juz zwatpilam i w koncu nic nie kupilam. W zwiazku z tym mam pytanie, czy mozna dostac te 30% znizki jesli nie dostalo sie smsa? mam karte klubową ale jest ona dosyc swieza bo jeszcze duzo nie kupowalam. I czy w warszawskich sephorach rzeczywiscie sprawdzaja tak te smsy i do ktorej najlepiej pojechac? Bardzo proszę o pomoc i dziękuje
Dziwne, że tak powiedziała, aż trudno uwierzyć w taki brak kompetencji Są przecież plakaty (a może nie w każdej Spehorze?) informujące o tej promocji - jest ona dla wszystkich Nie trzeba mieć ani sms-a, ani karty stałego klienta... W Złotych Tarsach i w Arkadii na pewno nie wymagają pokazania sms-a, więc możesz śmiało jechać

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
witajcie

co prawda ja jestem z watkow o perfumach, ale zawitałam do Was, bo czułam, że Sephora znow zorganizuje -30%

Chciałabym się Was bardzo konkretnie spytac o ceny Estee Lauder DW, oraz czy jak na pierwszy raz lepiej wybrac podkład w kompakcie czy plynie.
Cena fluidu to 147 zł A jeśli chodzi o Twoje drugie pytanie, to niestety nie umiem doradzić.
an.ka jest offline  
Stary 2009-12-30, 21:51   #798
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

[QUOTE=an.ka;16160107]Dziwne, że tak powiedziała, aż trudno uwierzyć w taki brak kompetencji Są przecież plakaty (a może nie w każdej Spehorze?) informujące o tej promocji - jest ona dla wszystkich Nie trzeba mieć ani sms-a, ani karty stałego klienta... W Złotych Tarsach i w Arkadii na pewno nie wymagają pokazania sms-a, więc możesz śmiało jechać

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

W Reducie są wielkie plakaty przed wejściem i jeszcze dodatkowo tabliczki na półkach.

Jeszcze jest promocja -20% na cały makijaż w Marionnaud,do któregoś stycznia;chyba do 4-go,ale głowy nie dam. To oczywiście mniej,ale tam mają sporo średnich marek - ArtDeco,L"Oreal,Isadora.. .. które są niedostępne w Sephorze
Miłego Sylwestra,Dziewczyny

mhm0808 jest offline  
Stary 2009-12-30, 23:15   #799
basiao84
Wtajemniczenie

[QUOTE=mhm0808;16160759]
Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Dziwne, że tak powiedziała, aż trudno uwierzyć w taki brak kompetencji Są przecież plakaty (a może nie w każdej Spehorze?) informujące o tej promocji - jest ona dla wszystkich Nie trzeba mieć ani sms-a, ani karty stałego klienta... W Złotych Tarsach i w Arkadii na pewno nie wymagają pokazania sms-a, więc możesz śmiało jechać

W Reducie są wielkie plakaty przed wejściem i jeszcze dodatkowo tabliczki na półkach.

Jeszcze jest promocja -20% na cały makijaż w Marionnaud,do któregoś stycznia;chyba do 4-go,ale głowy nie dam. To oczywiście mniej,ale tam mają sporo średnich marek - ArtDeco,L"Oreal,Isadora.. .. które są niedostępne w Sephorze
Miłego Sylwestra,Dziewczyny
Art Deco, L'oreal, Isadora są jak najbardziej dostępne- tylko że w wybranych Sephorach. Podobnież Max factor i Bourjois.
basiao84 jest offline  
Stary 2009-12-31, 07:13   #800
stylo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez epihrabka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

nie trzeba miec ani smsa ani karty promocja -30 % jest dla wszystkich. A z tego co mówicie ze nie ma duzo produktow wynika z tego ze przed swietami byla ostatnia dostawa probek i towaru i az do 02-03.01.2010 nie bedzie dlatego tak cienko z probkami(wszystko poszlo przed swietami) i z towarem.a propo znizki wczoraj mi kobita troche podniosla cisnienie, wziela cien chanela , pomadke chanela i perfumy meskie chanela , no to po odliczeniu znizki na kosmetyki wyszlo jej 72 zl mniej ale miala do zaplaty 523,i pyta co tak drogo,to jej mowie kazda cene i te po rabacie tez,a ona do mnie z geba dlaczego nie dostala na perfumy to jej mowie ze na perfumy nie ma znizki tylko na te w zestawach swiatecznych.a ona ze chyba jestem szalona i sie znam ,jej maz to samo...grzebie w tej torbie i mowi ze dostala smsa zaraz mi pokaze i udowodni i ze bee ja przepraszala jescze.to sie usmiechnelam i czekam przeczytala na glos mezowi i nic tam takiego nie bylo,co przeciez wiedzialam.nawet mnie nie przeprosila tylko odlozyla i wziela kolorowke.zaplacila i powiedziala ze ona teraz chce probki wszystkich perfum jakie mam,a ze nie mamy juz od swiat to zaproponowalam jej pielegnacje,mimo ze dalam jej co mialam lacznie z 10 probe to sie skrzywila i powiedziala ze w dupie ma ta znizke bo 30% to wcale nie duzo jak na taka stala klientke jak ona,spojrzalam a ona ostatnie zakupy robila 11.2008.no i co,zacisnelam zeby podziekowalam i przyjelam nastepna osobe
stylo jest offline  
Stary 2009-12-31, 12:31   #801
MagKoni
BAN stały

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
nie trzeba miec ani smsa ani karty promocja -30 % jest dla wszystkich. A z tego co mówicie ze nie ma duzo produktow wynika z tego ze przed swietami byla ostatnia dostawa probek i towaru i az do 02-03.01.2010 nie bedzie dlatego tak cienko z probkami(wszystko poszlo przed swietami) i z towarem.a propo znizki wczoraj mi kobita troche podniosla cisnienie, wziela cien chanela , pomadke chanela i perfumy meskie chanela , no to po odliczeniu znizki na kosmetyki wyszlo jej 72 zl mniej ale miala do zaplaty 523,i pyta co tak drogo,to jej mowie kazda cene i te po rabacie tez,a ona do mnie z geba dlaczego nie dostala na perfumy to jej mowie ze na perfumy nie ma znizki tylko na te w zestawach swiatecznych.a ona ze chyba jestem szalona i sie znam ,jej maz to samo...grzebie w tej torbie i mowi ze dostala smsa zaraz mi pokaze i udowodni i ze bee ja przepraszala jescze.to sie usmiechnelam i czekam przeczytala na glos mezowi i nic tam takiego nie bylo,co przeciez wiedzialam.nawet mnie nie przeprosila tylko odlozyla i wziela kolorowke.zaplacila i powiedziala ze ona teraz chce probki wszystkich perfum jakie mam,a ze nie mamy juz od swiat to zaproponowalam jej pielegnacje,mimo ze dalam jej co mialam lacznie z 10 probe to sie skrzywila i powiedziala ze w dupie ma ta znizke bo 30% to wcale nie duzo jak na taka stala klientke jak ona,spojrzalam a ona ostatnie zakupy robila 11.2008.no i co,zacisnelam zeby podziekowalam i przyjelam nastepna osobe

W sklepie jak w życiu. Jak masz klientkę, którą lubisz to i tak wygrzebiesz dla niej próbki, nawet jak nie ma
a jak ci nie zależy i oceniasz osobę na podstawie ostatnich zakupów, to nawet jak będziesz miała w szufladzie spory zapas próbek, to nie będzie ci się chciało po cokolwiek sięgnąć.

Ja byłam świadkiem, jak sprzedawczyni nie dała jednej dziewczynie próbek - bo słychać była, że ta cwaniakuje - sprzedawczyni powiedziała "próbki się skończyły"
a potem obsługiwała mnie i ja dostałam próbki
Czyżby je wyczrowała?

po prostu - bycie miłą i uprzejmną zawsze popłaca czy to z punktu widzenia klientki czy sprzedawcy.

Edytowane przez MagKoni
Czas edycji: 2009-12-31 o 12:33
MagKoni jest offline  
Stary 2009-12-31, 18:21   #802
Madelie
Zadomowienie

A mnie się dziś trafiła super okazja - w mojej Sephorze towar był do tego stopnia poprzebierany, że pędzelek do pomadki, który kupiłam przeceniono z 29 na 6 zł!!!
Niestety wykupiono mi wszystkie czarne eye-linery .
Stary 2010-01-01, 15:23   #803
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

To ja teraz zadam pytanie..
Kiedy możemy się spodziewać najbliższej promocji -20% na wszystko? (VIP days )
Stary 2010-01-01, 15:31   #804
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
To ja teraz zadam pytanie..
Kiedy możemy się spodziewać najbliższej promocji -20% na wszystko? (VIP days )

Ani się obejrzymy,jak sądzę Nie odpuszczą nam

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-01-01, 17:57   #805
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

CZEKAM !
Stary 2010-01-01, 19:09   #806
MagKoni
BAN stały

Cytat:
CZEKAM !
przed Walentynkami.

dopiero co była 15-17 grudnia dni VIP

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

a co masz w planach kupić?

bo teraz w promocji są zestawy świąteczne i promocje na ich stronie
MagKoni jest offline  
Stary 2010-01-01, 19:36   #807
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
przed Walentynkami.

dopiero co była 15-17 grudnia dni VIP

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

a co masz w planach kupić?

bo teraz w promocji są zestawy świąteczne i promocje na ich stronie
Wiem, że była bo nawet korzystałam
Chcę kupić mydełko i tonik Clinique'a A że moim postanowieniem noworocznym było "oszczędzanie", także poluję na mniejsze wydatki

... ech, do walentynek jeszcze kupa czasu.. Chyba pójdę z rabatem -10%
Stary 2010-01-01, 19:53   #808
MagKoni
BAN stały

Cytat:
Wiem, że była bo nawet korzystałam
Chcę kupić mydełko i tonik Clinique'a A że moim postanowieniem noworocznym było "oszczędzanie", także poluję na mniejsze wydatki

... ech, do walentynek jeszcze kupa czasu.. Chyba pójdę z rabatem -10%
U mnie z oszczędzaniem nie ma problemu.
Mam to od urodzenia.
W końcu żyję w mieście Dusigroszów
MagKoni jest offline  
Stary 2010-01-01, 21:40   #809
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

a ja sądzę że każą nam poczekać... ale to nic, ja poczekam

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-01-03, 19:15   #810
MagKoni
BAN stały

a dla zainteresowanych
Przycisnęłam panią w Sephorze z datą kolejnej promocji -20 dni VIP
powiedziała, że dopiero marzec/kwiecień

ale daty konretnej nie zna.

Zestaw Guerlian insolence za 155 zł
i biotherm 50ml ze 179 zł na 89 zł

http://pl.strawberrynet.com/skincare.../96749/#DETAIL
MagKoni jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości