Promocja w Sephorze - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-08, 22:38   #901
stylo
Raczkowanie

Dot.: Promocja w Sephorze

no więc każdy podkład z estee kosztuje w Sephorze 147 zł.
A co do testerów , to pielęgnacja jak i zapachy przychodza w dostawie.
Czyli przychodzi paczka z kremami i w osobnym kartoniku jest już tester, perfumy to samo.
Jedyne co trzeba "zdemarkować" czyli zrobic tester z produktu to rzeczy Sephory.Oni nigdy nie daja testerów,i w sumie racja bo to ich produkt i pewnie wychodzi im marne grosze, a takto kiedy trezba mozna zrobic tester.
A jeszcze co do MUFE to jak sie kupi dwa produkty to jest -20% na caly zakup związany z tą marką.
stylo jest offline  
Stary 2010-02-08, 23:12   #902
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
Jedyne co trzeba "zdemarkować" czyli zrobic tester z produktu to rzeczy Sephory.Oni nigdy nie daja testerów,i w sumie racja bo to ich produkt i pewnie wychodzi im marne grosze, a takto kiedy trezba mozna zrobic tester.
No i fajnie, bo gdy tester się skończy, konsultantki od razu mogą zrobić nowy, a nie czekać na przyjazd przedstawiciela handlowego jak np. w Rossmannie, gdzie można się co najwyżej pomaziać wyschniętym korektorem .
Stary 2010-02-09, 09:58   #903
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
A co do testerów , to pielęgnacja jak i zapachy przychodza w dostawie.
Czyli przychodzi paczka z kremami i w osobnym kartoniku jest już tester, perfumy to samo.
Dzięki.
Niestety,mam pewną spiskową teorię na ten temat;mianowicie,że w pojemniku z testerem jest produkt ciut inny (ciut lepszy) niż w tym przeznaczonym do sprzedaży

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-02-09, 12:13   #904
PannaEwelina
Zakorzenienie

A ta promocja 2 produkty do makijażu Sephory + 3-ci za 1 zł obejmuje tez pędzle? (Czy tylko kolorówka + kąpiel?)
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-02-09, 17:01   #905
galeczka83
Raczkowanie

Dziękuje Ci bardzo
galeczka83 jest offline  
Stary 2010-02-09, 19:35   #906
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
A ta promocja 2 produkty do makijażu Sephory + 3-ci za 1 zł obejmuje tez pędzle? (Czy tylko kolorówka + kąpiel?)
A jest teraz taka promocja w Sephora?

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-02-09, 23:31   #907
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Dziewczyny, uświadomcie mnie jeśli możecie Czy aktualna cena maskar Diora to 139zł? Nie byłam już chwilkę czasu w Sephorze i nie mam jak pójść sprawdzić, a rozważam zakup DiorShowa I jakoś mi się kołacze po głowie, że przed sylwestrem podnieśli do jakiejś takiej ceny? Ktoś kojarzy?
Stary 2010-02-10, 08:13   #908
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uświadomcie mnie jeśli możecie Czy aktualna cena maskar Diora to 139zł? Nie byłam już chwilkę czasu w Sephorze i nie mam jak pójść sprawdzić, a rozważam zakup DiorShowa I jakoś mi się kołacze po głowie, że przed sylwestrem podnieśli do jakiejś takiej ceny? Ktoś kojarzy?
tak, 139 dobrze jest sprawdzać w internetowej perfumerii lumiere, ich ceny pokrywają się z sephorowymi
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2010-02-10, 08:25   #909
stylo
Raczkowanie

jest nowy diorshow extase , wyyyypas
stylo jest offline  
Stary 2010-02-10, 11:08   #910
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
jest nowy diorshow extase , wyyyypas
I jakie daje efekty? Bo to podobno tusz pogrubiający, a Iconic wydłuża i podkręca .
Stary 2010-02-10, 13:18   #911
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
I jakie daje efekty? Bo to podobno tusz pogrubiający, a Iconic wydłuża i podkręca .
W ostatniej gazetce Sephory, jaką dostałam pisali że nowy Diorshow dodaje objętości.. Wczoraj oglądałam jakiegoś bloga i dziewczyna pokazywała efekt uzyskany tym tuszem. Nie zachwycił mnie

Powinnam niedługo kupić jakiś tusz wydłużający przede wszystkim, nieco pogrubiający.. Myślę m.in o klasycznym Diorshow i o Black Out.. I nie wiem na który się zdecydować
Stary 2010-02-10, 17:13   #912
amanda-1a
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
(aż pani konsultantka chodziła pytać kierowniczkę - bo nie wiedziała, czy tak, czy nie - ale TAK, obowiązuje)
Właśnie dzisiaj skorzystałam - kupiłam trzy pędzle i najtańszy policzono mi za złotówkę
amanda-1a jest offline  
Stary 2010-02-10, 17:28   #913
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
(aż pani konsultantka chodziła pytać kierowniczkę - bo nie wiedziała, czy tak, czy nie - ale TAK, obowiązuje)
Właśnie dzisiaj skorzystałam - kupiłam trzy pędzle i najtańszy policzono mi za złotówkę
Kurcze, a ja akurat na razie nie wybieram się na zakupy - chciałam właśnie pędzle sobie kupić...

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-02-11, 21:58   #914
PannaEwelina
Zakorzenienie

Przejechałam Bóg wie ile km do najbliższej Sephory po pędzle (w promocji rzekomej 2+1) i co?
Pędzle się nie wliczają! Babeczka poszła zapytać tam kogoś na zapleczu i niestety... Zadzwoniłam nawet na nfolinię a tam mi pani powiedziała,ze sklepy mogą różnie we własnym zakresie interpretować
Pani w Sephorze na moją sugestię,ze w innych filiach wliczają pędzle do promocji stwierdziła,ze ktoś 'oszukał' czy coś w ten deseń i że oni nie mogą,bo isę z tego rozliczają itp. No ale żeby nie wyjśc z pustymi rekami kupiłam pędzel ścięty do różu na zniżulkę 10% - dobre i to
Stary 2010-02-12, 12:27   #915
baybe3
Rozeznanie

Dziewczyny - czyli nie ma walentynkowej promocji -20% na wszystko ?
baybe3 jest offline  
Stary 2010-02-12, 14:14   #916
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

U mnie nie ma na wszystko,tylko na wybrane zestawy

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-02-12, 17:17   #917
unrepeatable
Zakorzenienie

ja bylam dzisiaj w sephorze(szczecin)
i tak -20% tylko na wybrane rzeczy
przy zakupie jednej mascary sephora druga -50%
MUF - wez 2 rzeczy dostaniesz -20%
co do 2+1 nie spytalam sie czytez na pedzle ale tych pedzli prawie nie bylo juz czyli wnioskuje z tego ,ze promocja oboejmuje u nas pedzle;p;p

a ja stalam sie meggga szczesliwa posiadaczka MUF HD podkladu!!!!!! odcien 155 kocham kocham kocham!

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2010-02-12, 19:25   #918
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ja bylam dzisiaj w sephorze(szczecin)
i tak -20% tylko na wybrane rzeczy
przy zakupie jednej mascary sephora druga -50%
MUF - wez 2 rzeczy dostaniesz -20%
co do 2+1 nie spytalam sie czytez na pedzle ale tych pedzli prawie nie bylo juz czyli wnioskuje z tego ,ze promocja oboejmuje u nas pedzle;p;p

a ja stalam sie meggga szczesliwa posiadaczka MUF HD podkladu!!!!!! odcien 155 kocham kocham kocham!
I jaki efekt po tym podkładzie? Ile on w Sepho kosztuje?
Stary 2010-02-12, 19:36   #919
unrepeatable
Zakorzenienie

nie moge cytowac bleee;/

w kazdym razie jest mega lekki jak na takie krycie -wogole nie czuje ,ze go mam na buzce- nie robi maski -idealnie stapia sie ze skora co do trwalosci narazie nie moge oceniac bo tylko chwilke go "mam na sobie" ale juz jutro przejdzie probe jazdy pociagiem i calodziennego funkcjonowania hahha to napisze
199zl.

Stary 2010-02-12, 20:28   #920
asik123456789
Zakorzenienie

Cytat:
W ostatniej gazetce Sephory, jaką dostałam pisali że nowy Diorshow dodaje objętości.. Wczoraj oglądałam jakiegoś bloga i dziewczyna pokazywała efekt uzyskany tym tuszem. Nie zachwycił mnie

Powinnam niedługo kupić jakiś tusz wydłużający przede wszystkim, nieco pogrubiający.. Myślę m.in o klasycznym Diorshow i o Black Out.. I nie wiem na który się zdecydować
testowalam ten nowy tusz. Mnie rowniez nie zachwycil. Owszem, dodaje objetosci, mocno zageszcza, troche podkreca- ale tworzy straszne kępy! Skleja. Nie lubie takich sztucznych rzes. Wg mnie najlepszy jest HR w panterke. Ale najlepiej dziala po okolo miesiacu lub nawet 2! Ja mojego mam juz 4 miechy i jest lepszy niz na poczatku! Zaden tusz nie potrafil jeszcze wyczarowac u mnie takich rzes. A ma wejsc teraz jego nowa wersja dajaca bardziej teatralny efekt- z wieksza szczoteczka. Nie moge sie doczekac A jesli wachasz sie miedzy diorami to black out odradzam- mialam go i nie polecam.
asik123456789 jest offline  
Stary 2010-02-12, 20:58   #921
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
nie moge cytowac bleee;/

w kazdym razie jest mega lekki jak na takie krycie -wogole nie czuje ,ze go mam na buzce- nie robi maski -idealnie stapia sie ze skora co do trwalosci narazie nie moge oceniac bo tylko chwilke go "mam na sobie" ale juz jutro przejdzie probe jazdy pociagiem i calodziennego funkcjonowania hahha to napisze
199zl.
A u mnie 210

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-02-12, 21:26   #922
unrepeatable
Zakorzenienie

o a ja myslalam ,ze w Szczecinie mamy jedna z drozszych Sephor az sprawdze jutro w Poznaniu;P

Stary 2010-02-13, 21:20   #923
unrepeatable
Zakorzenienie

hmmm no i dostalam nauczke ,ze niema co chwalic dnia przed zachodem slonca;/ dzisiaj mialam wrazenia jakby mi sie MUF zwazyl na buzce;/ kurcze moze to wina tego ze nie nalozylam kremu nawilzajacego ani zadnej bayz pod;/

Stary 2010-02-13, 22:15   #924
asik123456789
Zakorzenienie

Ja tez mam ten problem czasami z mineralnymi podkladami. Jeszcze nie odkrylam o co chodzi ale na 100% jest to zwiazane z kremem/baza. Trzeba wyczuc dobry moment zeby nalozyc podklad. Ani za szybko ani za pozno. Mi sie raz udaje a innym razem mam zwazony.
asik123456789 jest offline  
Stary 2010-02-13, 23:41   #925
kasiaj85
Moderator

Cytat:

ja z kolei odradzam klasycznego Diorshow'a... tyle o nim dobrych opinii a mi nie dość że zasechł w 3 tyg (sic!) to jeszcze robił grudy i malowała mi się z nim cała powieka... z tą powieką to akurat kwestia techniki i opanowania szczoteczki, ale reszta - tragedia. A tusz był kupiony na lotnisku, świeżynka...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:19   #926
majula
Zakorzenienie

DZiewczyny, to co ja przezylam z Sephora ostatnio to szok
Zaczne odpoczatku.
Kiedy zakladalam karte(co nie jest trudne) Pani mi ja rozpakowała i podala oraz nabila mi punkty. Kiedy zadzwonilam na infolinie o ilosc punktow Pani mi powiedziala ze rzeczywiscie dokonalam zakupu w Rzeszowie ale sa inne dane tzn. imie nazwisko adres itp. ja szok , ale wyjasnilam, obiecali mi podeslac nowa karte. PO jakis dwoch tygodniach podeslali mi karte, oczywiscie zadzwonilam sprawdzilam i okazalo sie ze jest ok. Dzisaj sprawdzam sobie kupony(nigdy tego nie robilam) i okazalo sie ze na dwoch jest inny nr karty wiec lapnelam za telefon i co sie okazalo , ze podpieli pod moja karte inna karte dziewczyny z KRK i ze ja dostawalam je kupony(nie wiem nawet czy nie korzystalam z jej kuponow ale raczej to nie mozliwe) i nawet jakbym wykorzystala to i tak by rabat poszedl na moje konto a dziewczyna jest tego nie swiadoma, ze jej kupony trafily do mnie. Sprawdzilam kolejnosc transakcji i okazalo sie ze na mojej sie zgadza ale dlaczego mnie to spotyka juz drugi raz jak ktos dokonywalm w centrum KRK zakupow 8 stycznia niech psze powiem mu co i jak. Ja bede na pocztaku marca robic zakupy w sephorze to wykorzystam swoj reszta jest wkoszu.

Sorki ze nie na temat ale nie wiedzialam gdzie to umiescic. a pisze to ku przestrodze
pozatym to skorzystam dosc obficie ze swojego kuponu

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki jest problem w tym żeby odpowiedzieć komuś na pytanie... Double Wear w Sephorze kosztuje ok. 130-140 zł, dokładej ceny w tym momencie nie pamiętam ale wydaje mi się, że było to 134 zł A jeżeli chodzi o tańszą perfumerię to z moich obserwacji wynika, że Douglas jest zwykle o kilka złotych tańszy...ale i tak wolę Sephorę
tak samo jest z dezodorantami lancome ale szybciej bon sie w spehorze dostaje i tez ja wole.. tylko dlaczego w Rzeszowie zrobili az dwa douglasy
majula jest offline  
Stary 2010-02-18, 21:51   #927
limonka119
Raczkowanie

czesc dziwczyny Prosze wytlumaczcie mi jak to jest z ta karta. Ostatnio robiłam zakupy w sephorze na 150zl i prosilam o wyrobienie karty. Postanowilam ze aktywuje ja sama w internecie (pani proponowala ze moge u nich). No wiec tak zrobilam. Wyslalam formularz aktywacji z ich strony i nic minelo 3 dni a ja nie otrzymalam zadnego potwierdzenia na maila No i jeszcze jak kto jest z punktami za ten pierwszy zakup przy otrzymaniu karty (150zl). Beda mi doliczone, jezeli tak to jak?
Prosze napiszcie bo przymierzam sie do kolejnych zakupow ale chcialabym miec juz karte!
limonka119 jest offline  
Stary 2010-02-19, 08:23   #928
stylo
Raczkowanie

przecież karta idzie i to jest oczywiscie że w ciągu 3 dni nie dotrze... Oni mają tego tyle tam że możesz czekać nawet miesiąc
stylo jest offline  
Stary 2010-02-19, 10:01   #929
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
przecież karta idzie i to jest oczywiscie że w ciągu 3 dni nie dotrze... Oni mają tego tyle tam że możesz czekać nawet miesiąc
jezeli db czytam ze zrozumieniem jej chodzi o to ,ze takowa katrte juz ma z sephory tylko weszla na str ja aktywowac;p ale moge sie mylic jestem tylko matematyczka.

aaa i nieiwem czemu Ci tak dlugo to idzie ja dostalam w 2 min po aktywacji takiego mjejla

Stary 2010-02-19, 17:51   #930
limonka119
Raczkowanie

sory bo moze napisalam troche haotycznie. Ale unrepeatable mnie zrozumiala
mam dopiero biała karte a aktywacji wciaz brak:/ mozliwe zeby to tak dlugo trwalo?
i co z tymi punktami za pierwszy zakup???
limonka119 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości