Promocja w Sephorze - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-18, 16:50   #1051
aniko 23
Zakorzenienie

GG do aniko 23
Dot.: Promocja w Sephorze

akurat jakis czas temu w Bielsku Bialej otworzyli Sephore
polecialam uchachana, a wyszlam z nietega mina....
nie dosc ze "ochroniacz" caly czas za mna jak cien krok w krok chodzil
to jeszcze sprzedawczyni z kupa pedzli przy boku chciala sila mnie zmusic do przetestowania jakiegos podkladu (myslalam ze sila zmyje mi make-up)
a jak zapytalam o zapachy Marca Jacobsa to stwierdzila ze Sephora ich nie prowadzi..jasne...banialu ki...

w innych Sephorach jest Marc Jacobs.. chociazby Daisy??

a kurcze to watek o promocjach..sorki za wcinke

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline  
Stary 2010-03-18, 19:18   #1052
PannaEwelina
Zakorzenienie

Ja też nie dostałam SMSa,poprzedio też nie,a szkoda. Bo jak nie dostanę do Sepho,to idę do Douglasa i kupuję u nich bez zniżki,bo tam mają przeważnie te parę złotych taniej. A już ostrzyłam zęby na spore zakupy ze zniżką. Nie jestem VIPem jednak
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-03-18, 21:38   #1053
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Nie jestem VIPem jednak
Też pozbyłam się złudzeń
milka894 jest offline  
Stary 2010-03-18, 21:45   #1054
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Niestety też nie jestem
jelonki jest offline  
Stary 2010-03-19, 11:46   #1055
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Mnie przysłali sms-a o zniżce, skorzystałam i kupiłam "czwórki" Chanela, chciałam Pani pokazać sms, ale powiedziała, że nie potrzeba, że wystarczy karta Sephory

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-03-19, 12:33   #1056
agnusek22
Wtajemniczenie

Ja wczoraj też byłam w sephorze (oczywiscie nigdy nie dostałam smsa, a kartę mam już długo i sporo u nich kupuję. Smsa przesłała mi znajoma) i trochę się obkupiłam i przy kasie mówię, że mam smsa, a Pani, że nie muszę szukać, bo widzi w bazie, że dostałam...Już się chciałam wyrwać i powiedzieć, że nigdy takiej informacji nie dostałam i pewnie gdyby nie wizaz, to bym o niektórych Dniach Vip nie wiedziała, ale głupio mi było to powiedzieć skoro już sie przyznałam, że mam, więc wywnioskowałam z tego, ze zniżkę mają chyba wszyscy posiadacze czarnej karty, a smsy wysyłają losowo Nie wiem o co kaman

Dziewczyny z Poznania, już to chyba kiedyś pisałam, ale muszę raz jeszcze - polecam gorąco sephorkę na Placu Wolności, no i tą w Malcie

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline  
Stary 2010-03-19, 12:43   #1057
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj też byłam w sephorze (oczywiscie nigdy nie dostałam smsa, a kartę mam już długo i sporo u nich kupuję. Smsa przesłała mi znajoma) i trochę się obkupiłam i przy kasie mówię, że mam smsa, a Pani, że nie muszę szukać, bo widzi w bazie, że dostałam...Już się chciałam wyrwać i powiedzieć, że nigdy takiej informacji nie dostałam i pewnie gdyby nie wizaz, to bym o niektórych Dniach Vip nie wiedziała, ale głupio mi było to powiedzieć skoro już sie przyznałam, że mam, więc wywnioskowałam z tego, ze zniżkę mają chyba wszyscy posiadacze czarnej karty, a smsy wysyłają losowo Nie wiem o co kaman
Dobrze rozumujesz, tak właśnie to wygląda - zniżkę mają wszystkie posiadaczki czarnej karty, dlatego nie trzeba pokazywać sms-a, bo skanując kartę, Pani wszystko widzi w systemie.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-03-19, 13:38   #1058
PannaEwelina
Zakorzenienie

Ale ktoś pisał,ze jest osobna adnotacja, kto dostał SMSa z daną zniżką, a kto nie
Stary 2010-03-19, 17:40   #1059
Arwena84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Te białe to chyba jakaś nowość tak ? Mi kiedyś (kilka lat temu) zaproponowano założenie karty i dano czarną.
Ja właśnie parę lat temu dostałam czarną, ale gdzieś się zapodziała. Nie korzystałam z niej wcale. Ostatnio dostałam tą białą, szkoda że nie ma zniżek na nią.
Stary 2010-03-19, 19:55   #1060
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Ja właśnie parę lat temu dostałam czarną, ale gdzieś się zapodziała. Nie korzystałam z niej wcale. Ostatnio dostałam tą białą, szkoda że nie ma zniżek na nią.
To po co ona jest ta biała
Mi nawet przysłała Sephora kredytową w banku Millenium do 3.000 zł użytkowanie za friko Teraz chciałam z niej zrezygnować, bo bym już musiała za nią zapłacić, to na indywidualnych warunkach przedłużyli mi ją o kolejny rok znów za friko Ładna jest i najśmieszniejsze jest jak w Douglasie płacę karta kredytową Sephory

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-03-20, 11:25   #1061
Architekt_Stylu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
wystarczy miec ze soba karte, przeciez nikt przy kasie nie legitymuje mnie ze karta jest zarejestrowana na mnie, ja swojej tez czasami pozyczam kolezankom
Raz w grudniu miałam taka sytuacje w sephorze w Arkadii warszawskiej: mialam smsa pezeslanego przez kolezanke i babka w sklepie kazala mi go pokazac po czym stwierdzila ze nie jest oryginalnie wyslany przez nich (nie kombinowalam z tym zapisywaniem numeru pod nazwa SEPHORA: ale mi się zdaje że to było zapisane na mojej karcie, bo na poczatku ją zeskanowala i juz jej sie info pokazalo wiec odeszlam z niczym)
ALE: ja mam nadal biala karte wiec moze to roznica, moze ta babka wiedziala ze do posiadaczek bialych kart nie wysylaja smsa, coz za wybiorcze dranstwo,
Przez to mnie do siebie zrazili ale i tak wiedzialam za na sylwestra jak co roku planuja -20% wiec ich olalam i kupilam sobie tydzien pozniej legalnie ze znizka
A teraz ich w ogole olewam! jade sobie w kwietniu do londynu i sie tak obkupie!
Architekt_Stylu jest offline  
Stary 2010-03-20, 11:56   #1062
emememsik
po prostu Em :)

Bo smsy wysyłają chyba tylko do właścicieli czarnych kart.
Stary 2010-03-20, 12:02   #1063
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bo smsy wysyłają chyba tylko do właścicieli czarnych kart.
Tak, i to jeszcze drogą losowania
Stary 2010-03-20, 12:03   #1064
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W Warszawie Helena jest w Złotych Tarasach i na Marszałkowskiej - na pewno. Natomiast znam kilka innych Sephor,w których jej nie ma na 100%
Ale z innymi firmami też tak jest;w mojej ulubionej gdańskiej nie mają MUFE na przykład....
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ale z innymi firmami też tak jest;w mojej ulubionej gdańskiej nie mają MUFE na przykład....
Widziałam pędzelki MUFE w sephorze w galerii bałtyckiej, ale czy kolorówka jest to nie jestem pewna [/QUOTE]

A sprawdziłam osobiście oprócz pędzelków jest też kolorówka MUFE w bałyckiej
jelonki jest offline  
Stary 2010-03-20, 12:08   #1065
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Widziałam pędzelki MUFE w sephorze w galerii bałtyckiej, ale czy kolorówka jest to nie jestem pewna
A sprawdziłam osobiście oprócz pędzelków jest też kolorówka MUFE w bałyckiej [/QUOTE]

A moja ulubiona w Gdańsku to jest ta przy Dworcu Głównym;ona mała jest niestety,i asortyment niewielki Ale sprzedawczynie są przeboskie

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-03-20, 12:27   #1066
jelonki
Zadomowienie

Faktycznie przy dworcu jest mała i niewielki wybór, a szkoda bo punkt świetny. Jeśli chodzi o obecne dni vip to w Gdańsku w każdej sephorze dają 20% zniżki - wystarcza tylko karta
jelonki jest offline  
Stary 2010-03-20, 14:05   #1067
Arwena84
Zadomowienie

No więc tak, wczoraj byłam w Sephorze i już wiem wszystko o tych ich "Dniach VIP". SMSy wysyłają tylko do posiadaczek czarnych kart, ale podobno wcale nie drogą losowania. Na tych kartach są zbierane punkty i w zależności od nich oraz od częstotliwości zakupów są wysyłane SMSy....

Nigdy nie lubiłam Sephory, zarówno w Łodzi jak i w Warszawie trafiałam najczęściej na niemiłą obsługę a do zakupów za 500zł danie próbki podkładu dla Murzynek i tylko tego to też dość częsta praktyka. Tymi dniami VIP zniechęcili mnie do siebie całkowicie.
Stary 2010-03-20, 14:56   #1068
jelonki
Zadomowienie

Tak naprawdę to też nie lubię sephory ani douglasa, ale gdzie indziej na żywo w pl pooglądać i przetestować kosmetyki , niestety tylko tam
jelonki jest offline  
Stary 2010-03-20, 17:27   #1069
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
No więc tak, wczoraj byłam w Sephorze i już wiem wszystko o tych ich "Dniach VIP". SMSy wysyłają tylko do posiadaczek czarnych kart, ale podobno wcale nie drogą losowania. Na tych kartach są zbierane punkty i w zależności od nich oraz od częstotliwości zakupów są wysyłane SMSy....

Nigdy nie lubiłam Sephory, zarówno w Łodzi jak i w Warszawie trafiałam najczęściej na niemiłą obsługę a do zakupów za 500zł danie próbki podkładu dla Murzynek i tylko tego to też dość częsta praktyka. Tymi dniami VIP zniechęcili mnie do siebie całkowicie.
No tak, jak nie kupowałam nic przez pół roku,to dostawałam zaproszenie na każde dni VIP,a jak kupowałam coś co trochę,to stwierdzili,ze mnie już zachęcać zniżkami nie trzeba ,bo i tak kupię i nie dostaję od grudnia żadnych SMSów o promocjach. Więc na złość nic u nich nie kupuję A z lektury wątku wiem,ze nie tylko ja mam takie odczucia
Stary 2010-03-20, 20:29   #1070
Violka33
Raczkowanie

Ja też od wielu lat nie dostałam smsa ze żniżką... No to już tam nie kupuję, chodzę tylko polukać jak co wyglada i kupuję na truskawce, wychodzi taniej i bez tych ich zniżek...
Violka33 jest offline  
Stary 2010-03-21, 13:25   #1071
eniteya
Przyczajenie

Byłam dzisiaj w ostatni dzień promocji (dostałam smsa, zawsze dostaję ale dopiero pierwszy raz udało mi się skorzystać) i obkupiłam się strasznie.

Przemiła pani zrobiła mi makijaż almost powder clinique bo właśnie jego miałam zamiar kupić oraz dała całe naręcze różnych próbek z kremami, serum, podkładami i ogólnie z czym sobie tylko zażyczyłam.

Z reguły jak przychodziłam do sephory panie traktowały mnie miło ale z rezerwą. bardzo często niczego nie kupowałam tylko prosiłam o konkretne próbki (alergiczka) i dostawałam jakie chciałam i ile chciałam nawet po kilkanaście na raz.

Ostatnie dwa razy natrafiłam na tak przemiłe panie (obie w trzech stawach w Katowicach), że o nic nie muszę prosić tylko same obdarowują mnie tonami wszystkiego

Ogólnie jestem zadowolona z sephory choć ceny mają nieznośne!
Najczęściej biorę od nich próbki a kupuję na ebayu lub truskawie za połowę ceny
eniteya jest offline  
Stary 2010-03-21, 13:38   #1072
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eniteya Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w ostatni dzień promocji (dostałam smsa, zawsze dostaję ale dopiero pierwszy raz udało mi się skorzystać) i obkupiłam się strasznie.

Przemiła pani zrobiła mi makijaż almost powder clinique bo właśnie jego miałam zamiar kupić oraz dała całe naręcze różnych próbek z kremami, serum, podkładami i ogólnie z czym sobie tylko zażyczyłam.

Z reguły jak przychodziłam do sephory panie traktowały mnie miło ale z rezerwą. bardzo często niczego nie kupowałam tylko prosiłam o konkretne próbki (alergiczka) i dostawałam jakie chciałam i ile chciałam nawet po kilkanaście na raz.

Ostatnie dwa razy natrafiłam na tak przemiłe panie (obie w trzech stawach w Katowicach), że o nic nie muszę prosić tylko same obdarowują mnie tonami wszystkiego

Ogólnie jestem zadowolona z sephory choć ceny mają nieznośne!
Najczęściej biorę od nich próbki a kupuję na ebayu lub truskawie za połowę ceny
Rozumiem wchodzisz do Sephory i od razu dopadają Ciebie przemiłe Panie i pytaja czy mogą obdarować Cię tonami różnych próbek Nie bardzo chce mi się w to wierzyć- chyba, że to jednak nieco inaczej wygląda.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-03-21, 13:41   #1073
jelonki
Zadomowienie

[QUOTE=eniteya;18033728]Byłam dzisiaj w ostatni dzień promocji (dostałam smsa, zawsze dostaję ale dopiero pierwszy raz udało mi się skorzystać) i obkupiłam się strasznie.

Reklama na wizażu jest płatna

Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2010-03-21 o 13:46
jelonki jest offline  
Stary 2010-03-21, 14:10   #1074
Basiek93
Zakorzenienie

Byłam wczoraj w Sephorze (w samym centrum Warszawy)

dzięki Wam wpisałam tresc sms i wysłałam go mamie
gdzies zgubiłam w domu karte Sephora ale miałam zapisany jej numer.

Przy kasie poproszono mnie o sms-Pani sprawdziła tresc oraz powiedziała,ze bez karty ani rusz,wiec podałam numer i WSZYSTKO sie udało

Kupiłam pedzel Sephora nr 43 scięty,do bronzera, jest swienty (z 60zł na 50zł -po tej znizce)

i puder Sephory Sun disk z 50 na 40zl

Stary 2010-03-21, 18:33   #1075
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Sephorze (w samym centrum Warszawy)

dzięki Wam wpisałam tresc sms i wysłałam go mamie
gdzies zgubiłam w domu karte Sephora ale miałam zapisany jej numer.

Przy kasie poproszono mnie o sms-Pani sprawdziła tresc oraz powiedziała,ze bez karty ani rusz,wiec podałam numer i WSZYSTKO sie udało

Kupiłam pedzel Sephora nr 43 scięty,do bronzera, jest swienty (z 60zł na 50zł -po tej znizce)

i puder Sephory Sun disk z 50 na 40zl

Aha! Czyli nie ma adnotacji, kto SMSa dostał,a kto nie Trzeba by Stylo zapytać jak to z tym jest...
Stary 2010-03-21, 22:33   #1076
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Jestem posiadaczką czarnej karty i zawsze dostawałam eska z informacją o promocji... ale niestety, tym razem mnie pominęli Chociaż może to i dobrze..
Stary 2010-03-21, 22:47   #1077
Lenka87
Rozeznanie

No tak... ja jak dostaję tego smska to zaraz się zaczynam zastanawiać, czy aby na pewno nie brakuje mi czegoś, co akurat mogłabym kupić w Sephorze.
I w ten sposób kupiłam Superfit make-up Clinique - ale będzie potrzebny do nowej pracy, warto wyglądac lepiej
Oraz korektor Fred Farrugia - ale korektor po prostu mi się skończył
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:26   #1078
unrepeatable
Zakorzenienie

ej dziewczyny ta promocja -20% na wylacznosci wymaga wydrukowania tego swistka z neta czy nie musze? bo niezabardzo mam jak wydrukowac

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2010-03-24, 00:38   #1079
v-x-n
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrze rozumujesz, tak właśnie to wygląda - zniżkę mają wszystkie posiadaczki czarnej karty, dlatego nie trzeba pokazywać sms-a, bo skanując kartę, Pani wszystko widzi w systemie.
Hello... A ja nie mam żadnej karty i zawsze dostaję smsy, ktoś mi może to wytłumaczyć? Ktoś tam wyżej pisal, że wysylają tylko posiadaczkom czarnej karty i to jeszcze w jakimś systemie punktowym.. To czemu ja je ZAWSZE dostaje, skoro nigdy nie zrobiłam zakupów w Sephorze (no, może raz kupiłam jakiś cień czy coś ), karty ni mam żadnej ani nic... Help, bo się zaczęłam denerwować o co chodzi :/
v-x-n jest offline  
Stary 2010-03-24, 01:21   #1080
Arwena84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Hello... A ja nie mam żadnej karty i zawsze dostaję smsy, ktoś mi może to wytłumaczyć? Ktoś tam wyżej pisal, że wysylają tylko posiadaczkom czarnej karty i to jeszcze w jakimś systemie punktowym.. To czemu ja je ZAWSZE dostaje, skoro nigdy nie zrobiłam zakupów w Sephorze (no, może raz kupiłam jakiś cień czy coś ), karty ni mam żadnej ani nic... Help, bo się zaczęłam denerwować o co chodzi :/
Pewnie masz numer tel po posiadaczce czarnej karty. W momencie rezygnowania z umowy, numer tel wraca do puli danego operatora.

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości