Promocja w Sephorze - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-15, 11:32   #1711
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja wczoraj kupowałam podkład, no i zapytałam czy jest może jakaś zniżka teraz, a pani mi powiedziała, że tylko dla posiadaczy smsa, więc wykorzystałam swój kupon -10%.
Ale że mam w planach jeszcze zakup rozświetlacza, to pójdę do innej Sephory i też zapytam. Bo jeśli jedni dają bez smsa, a inni nie, to mamy prawdo jako klientki do napisania reklamacji - serwis przecież powinien być jednakowy dla każdej z nas, w każdej drogerii...
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-08-15, 14:17   #1712
elizka1987
Zakorzenienie

Dziewczyny to jak to w końcu jest mają w systemie kto dostał smsa czy nie mają? Czy jest jakaś wizażanka, która sama sobie wysłała smsa i nadawce wpisała jako Sephora, a oni powiedzieli, że oszukuje i wcale tego smsa nie dostała ?

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-08-15, 15:13   #1713
Lenka87
Rozeznanie

no właśnie
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-08-15, 15:45   #1714
uzunia
Wtajemniczenie

Lenka moim zdaniem pisanie reklamacji w momencie kiedy wiesz że zniżka Ci nie przysługuje w danym momencie jest niepoważne.
Na co chcesz się poskarżyć,że cześć kleintów ma sms a cześc nie czy że pracowniczki weryfikują pokazanie sms-a lub sprawdzają w systemie? (taka jest ich praca).Napewno są tez miejsca gdzie personel ma świadomosc (zwłaszcza jesli na danym obszarze jest duża ilośc sklepó tj. Kraków czy warszawa),że w końcu gdzieś dadzą ci rabat mimo,ze jest to wbrem zasadą-bo zniżki nie posiadasz.
Co innego jeśli miałabyś rabat a obsługa by Ci go nie uznała.
Cześć dziewczyn jak widać same przyznaja się do oszustwa i zapisują w telefonie koleżankę jako Sephorę aby dostać rabat,którego nie mają.
Zatem rozumiem,ze chcesz po prostu złożyć skargę na obsługe Sephory gdzie dostalaś znizkę mimo,ze Ci nie przysługiwała?

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline  
Stary 2010-08-15, 15:57   #1715
Mariola13
Zakorzenienie

To w takim razie ciekawi mnie sytuacja, kiedy ktoś nie dostał sms na zniżkę, a konsultantka go mimo wszystko udziela. To znaczy co ? Sama dopłaci za klienta ?
Wydaje mi się, że to nie jest takie sztywne z tymi sms'ami, bo inaczej byłoby to restrykcyjnie przestrzegane, a jak widać można różnie.
Może te sms'y to taka psychologiczna gra perfumerii, że spotkało nas szczęście, jest się wśród wybranych ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:59
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-08-15, 16:27   #1716
lemka
Zakorzenienie

Zgadzam się z Mariolą, że tu może chodzić o jakiś chwyt psychologiczny. Pamiętacie, jak była promocja na produkty Sephora: przynieś swój stary produkt a nowy dostaniesz o 50% taniej? To też był chwyt, mi nawet Pani chciała sprzedać o 50% taniej bez własnego produktu. Takie coś bardzo mi się nie podoba.

I zgadzam się z Lenką, że promocja powinna być dostępna dla wszystkich klientek.
Stary 2010-08-15, 16:56   #1717
Lenka87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Lenka moim zdaniem pisanie reklamacji w momencie kiedy wiesz że zniżka Ci nie przysługuje w danym momencie jest niepoważne.
Na co chcesz się poskarżyć,że cześć kleintów ma sms a cześc nie czy że pracowniczki weryfikują pokazanie sms-a lub sprawdzają w systemie? (taka jest ich praca).Napewno są tez miejsca gdzie personel ma świadomosc (zwłaszcza jesli na danym obszarze jest duża ilośc sklepó tj. Kraków czy warszawa),że w końcu gdzieś dadzą ci rabat mimo,ze jest to wbrem zasadą-bo zniżki nie posiadasz.
Co innego jeśli miałabyś rabat a obsługa by Ci go nie uznała.
Cześć dziewczyn jak widać same przyznaja się do oszustwa i zapisują w telefonie koleżankę jako Sephorę aby dostać rabat,którego nie mają.
Zatem rozumiem,ze chcesz po prostu złożyć skargę na obsługe Sephory gdzie dostalaś znizkę mimo,ze Ci nie przysługiwała?
Widzę że kompletnie nie zrozumiałaś co napisałam. Bez smsa zniżki się nie dostaje - a jednak pojawiają się tu posty, że "zapytałam czy jest zniżka i dostałam bez smsa".
Takich sytuacji nie powinno być.
Skoro sms od koleżanki a nie od Sephory przeszedł, to jest to lekko niepoważne. Przywiązanie klienta do marki buduje się jasnymi zasadami, a nie wprowadzaniem klienta w błąd.
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-08-15, 17:40   #1718
elizka1987
Zakorzenienie

Już sobie nawet wymyśliłam, że może zadzwonię na infolinię Sephora i poproszę żeby mi wysłali tego smsa . Robił ktoś już tak ?

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-08-15, 19:28   #1719
Lenka87
Rozeznanie

Tak z innej beczki - wiecie może jak cenowo stoją szampony i odżywki Johna Friedy w Sephorze? Wnioskuję, że są, bo dostałam wczoraj próbkę
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-08-15, 19:51   #1720
uzunia
Wtajemniczenie

Słuchajcie ktoś kiedyś już pisał w tym wątku,ze klienci sa podzieleni na grupy i różne grupy w różnym okresie dostają smsy. Dla mnie jest to logiczne,bo z drugiej strony dlaczego osoba która w jednym miesiacu wyda 100zł a druga 1000zł ma mieć dostępne te same promocje-tak jest niestety tez w innych sklepach czy nawet restauracjach.
Po drugie to bierzcie pod uwagę jak wiele osob moze miec taką karte Sephory..i teraz każdy w tym samym czasie ma znizkę -20% ...najnormalniej w świecie to obsługa by sobie nie poradziła z taka ilościa klientek i byłoby przede wszystkim za mało i próbek i produktów tak aby każdy był zadowolony.
Cytat:
To w takim razie ciekawi mnie sytuacja, kiedy ktoś nie dostał sms na zniżkę, a konsultantka go mimo wszystko udziela. To znaczy co ? Sama dopłaci za klienta ?
Wtedy jak najbardziej możesz złożyć skargę na takiego pracownika,że postąpił wbrew zasadą promocji i udzielił rabat osobie,która go nie posiada.
Cytat:
Wydaje mi się, że to nie jest takie sztywne z tymi sms'ami, bo inaczej byłoby to restrykcyjnie przestrzegane, a jak widać można różnie.
Oczywiscie,ze nie. Dlatego napisałam,ze mając świadomosc,ze np. w danym obszarze jest jeszcze 5 innych perfumerii do ktorych mozesz pójsc ktoś w ktorejś udzieli Ci zniżki, nawet jeśli jej nie masz. Takie są prawa rynku.
Nie możecie mieć pretensji o to,ze ktoś jest formalistą-bo tak naprawdę własnie ta osoba dobrze wykonuje swoja pracę.
Cytat:
"zapytałam czy jest zniżka i dostałam bez smsa".
Takich sytuacji nie powinno być.
Oczywiscie,ze nie..dlatego jak już mowiłam możesz napisac skargę,ze została przyznana zniżka osobie która jej nie posiadała.
Cytat:
Skoro sms od koleżanki a nie od Sephory przeszedł, to jest to lekko niepoważne.
Widze jednak,ze ty nie rozumiałas mojego postu.....popatrz wczesniej dizewczyny które wypowiadają się w wątku napisały wyraźnie,że kopiowały smsy które dostawały od Sephory i wysyłałay kolezanką,które jako odbiorcę wspisywały sobie zamiast imienia koleżanki nazwę SEPHORA.
Wiesz nie dądze aby konsultatnka była aż na tyle bezczelna aby sprawdzac czy pod nazwą Sephora klientka ma rzeczywiscie wpisaną Sephore czy jakiś inny numer.
Cytat:
Przywiązanie klienta do marki buduje się jasnymi zasadami, a nie wprowadzaniem klienta w błąd.
Dlatego napisz skargę dlaczego w niektórych Sephorach konsultantki udzielają zniżki osobą do nich nie uprzywilejowanym.

natomiast John Freida kosztuje chyba ok 35zł ...sprawdz jeszcze w KCW,ale chyba cos koło tego. Ostatnio uzupełniałam zapasy So blonde.

Edytowane przez uzunia
Czas edycji: 2010-08-15 o 19:57
uzunia jest offline  
Stary 2010-08-15, 20:02   #1721
Lenka87
Rozeznanie

A czy ja gdzieś napisałam, że chcę pisać skargę bo nie przysyłają mi co miesiąc smsa? Albo że za każdym razem muszę go pokazać i że uważam, że to zbytnia formalność?
Ja nie mam nic do tego, że konsultanci pytają o smsa, ale skoro te smsy od koleżanek przechodzą, to ten ich system, w którym to widzą to chyba lipa jakaś, ściema. Wiem w jaki sposób dziewczyny to robiły, przecież sama o tym wspomniałam
To nie jest możliwe, żeby w tym samym momencie promocja -20 była naraz dla wszystkich - dlatego trochę denerwujące jest, że ja grzecznie czekam aż dostanę swojego smsa, a inni kombinują i ewidentnie im to uchodzi, podczas gdy mi konsultantka mówi przy kasie, że "ona i tak widzi w systemie, że jest sms"

Edytowane przez Lenka87
Czas edycji: 2010-08-15 o 20:04
Lenka87 jest offline  
Stary 2010-08-15, 20:29   #1722
uzunia
Wtajemniczenie

Napisałaś jak wół .że chcesz napisać reklamacje a w takim wypaku taka reklamacja ma charakter skargii-to raz.
Dwa nie napisałam,ze Twoja reklamacja bedzie dotyczyć tego,ze Ty nie dostajesz smsa,ale tego,ze obsługa udziela rabatu osobą które go nie maja-to dwa.
Trzy ..smsy od koleżanek... patrz moj poprzedni post
Cytat:
Wiesz nie dądze aby konsultatnka była aż na tyle bezczelna aby sprawdzac czy pod nazwą Sephora klientka ma rzeczywiscie wpisaną Sephore czy jakiś inny numer.
;
Cytat:
a inni kombinują i ewidentnie im to uchodzi
Nie tylko im i nie tylko tu. naturalne prawo... mnie tez wkurza,ze osoby "zaradne"..ktore kombinują majał łatwiej..wniosek..kombinu j sama

Pozdrawiam

uzunia jest offline  
Stary 2010-08-17, 17:20   #1723
madzialenn
Zakorzenienie

Ja nie dostałam sms od sephory ale wysłała mi go wiżanka, poszłam, pokazałam i zniżkę dostałam.
Czy sprawiedliwe czy nie, takie życie.
Dzwoniłam na infolinię i facet powiedział, że Sms'y wysyłane są turami, co jakiś czas pewna tura

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2010-08-22, 11:35   #1724
pierniczek_
Rozeznanie

Hej, dziewczyny. Mam problem: Wczoraj dostałam białą kartę Sephory i po powrocie do domu chciałam ją aktywować przez stronę internetową. Wszystko wpisałam, zaznaczyłam jak trzeba i wyświetlił sie komunikat, że mail aktywacyjny został wysłany na podany adres mailowy. Do dziś nie dostałam żadnego maila od nich. Też musiałyście tyle czekać? Myślałam, że takie maile generowane są automatycznie.
pierniczek_ jest offline  
Stary 2010-08-22, 13:38   #1725
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny. Mam problem: Wczoraj dostałam białą kartę Sephory i po powrocie do domu chciałam ją aktywować przez stronę internetową. Wszystko wpisałam, zaznaczyłam jak trzeba i wyświetlił sie komunikat, że mail aktywacyjny został wysłany na podany adres mailowy. Do dziś nie dostałam żadnego maila od nich. Też musiałyście tyle czekać? Myślałam, że takie maile generowane są automatycznie.
może sprawdź skrzynkę ze spamem
pamiętam, że ja nie musiałam długo czekać, chyba nawet przyszedł od razu mail...
Stary 2010-08-22, 14:06   #1726
feelin_soo_me
Zadomowienie

A czy sprawiedliwe jest to, ze w Sephorze narzucają sobie tak niebotyczne marże? Mimo iz w naszym kraju ludzie nie zarabiaja wiele (moze ty tak ale wiekszosc osob liczy sie z tym na co wydaje) to w porownaniu do innych krajow u nas jest tak drogo ?! Czy to jest sprawiedliwe ?! Dlatego ludzie kombinuja jak sie da i chwala im za to, bo inaczej nasza cudowna wladza zdarlaby z nas wszytko. Poza tym traci ktoś na tym ze osoba ktora nie dostala smsa skorzysta z tej znizki ?! Nie rozumiem takiej ludzkiej zawiści... Zezloscilam sie czytajac te posty .. Chora zawiść ludzka, ze kolezanka nie dostala smsa a dostala znizke.
Gdybysmy zyli w normalnym kraju to nie trzeba byloby tak kombinowac, ale niestety nie mamy tego szczescia i wniosek jest najczesciej prosty, nie kombinujesz - nie masz.
koniec.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2010-08-22 o 14:09
feelin_soo_me jest offline  
Stary 2010-08-22, 16:00   #1727
madzialenn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A czy sprawiedliwe jest to, ze w Sephorze narzucają sobie tak niebotyczne marże? Mimo iz w naszym kraju ludzie nie zarabiaja wiele (moze ty tak ale wiekszosc osob liczy sie z tym na co wydaje) to w porownaniu do innych krajow u nas jest tak drogo ?! Czy to jest sprawiedliwe ?! Dlatego ludzie kombinuja jak sie da i chwala im za to, bo inaczej nasza cudowna wladza zdarlaby z nas wszytko. Poza tym traci ktoś na tym ze osoba ktora nie dostala smsa skorzysta z tej znizki ?! Nie rozumiem takiej ludzkiej zawiści... Zezloscilam sie czytajac te posty .. Chora zawiść ludzka, ze kolezanka nie dostala smsa a dostala znizke.
Gdybysmy zyli w normalnym kraju to nie trzeba byloby tak kombinowac, ale niestety nie mamy tego szczescia i wniosek jest najczesciej prosty, nie kombinujesz - nie masz.
koniec.

podpisuję się pod tym rękami i nogami.

Proponuję informować w tym wątku kiedy tylko dostaniecie sms'a zniżkowego wtedy każda z nas będzie mogła sobie z niego korzystać, a że niestety znów mam potrzebę kupienia sobie podkładu i bazy, to się przyda bardzo, bardzo

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2010-08-22, 16:10   #1728
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
nasza cudowna wladza zdarlaby z nas wszytko.

Robi to zresztą cały czas

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-08-22, 22:12   #1729
pierniczek_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
może sprawdź skrzynkę ze spamem
pamiętam, że ja nie musiałam długo czekać, chyba nawet przyszedł od razu mail...
Nie mam nic w spamie.

Wiecie może, czy wszystkie duże obniżki w Sephorze skończyły się dzisiaj? Bo widziałam wczoraj szminki w dosyć dużej promocji, ale nie były one na osobnych stolikach -30% -50% -70%, tylko w stałych miejscach z doczepioną karteczką, że takie i takie odcienie kosztują np. 10 zł. Boję się, że jak jutro pójdę, to już nie kupię ich tak tanio.
pierniczek_ jest offline  
Stary 2010-08-22, 23:00   #1730
moniq_c
Zakorzenienie

ja kupiłam mamie jej odcień za szóstaka mogłaby ta cena na stałe zostać
Stary 2010-08-23, 15:38   #1731
sympathy
Zadomowienie

Zamień starą maskarę na Clinique High Impact od 23.08.2010
http://binmail.smx1.net/clinique/201...in_content.gif
sympathy jest offline  
Stary 2010-08-23, 17:52   #1732
BlackCat1990
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
wow, czyli moge zanieśc jutro moją mascare Lancome ktora własnie mi się skonczyła i dostane tą miniaturkę ?
Stary 2010-08-23, 18:00   #1733
pierniczek_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
wow, czyli moge zanieśc jutro moją mascare Lancome ktora własnie mi się skonczyła i dostane tą miniaturkę ?
Rok temu była identyczna promocja i można było zanieść nawet opakowanie po najtańszym tuszu. Ja wymieniłam sobie starego Colossala.

sympathy, gdzie znalazlaś infirmację o tej promocji?
pierniczek_ jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:04   #1734
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Rok temu była identyczna promocja i można było zanieść nawet opakowanie po najtańszym tuszu. Ja wymieniłam sobie starego Colossala.

sympathy, gdzie znalazlaś infirmację o tej promocji?
Info rozsyła Clinique (mi przynajmniej przysłali Ale w Sephorze przy kasie stoi taki podajnik z tymi miniaturkami a obok pojemnik na tusze - ja oddałam Lancome,ale widziałam inne,tańsze marki.

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:18   #1735
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
O to fajnie, akurat kończy mi się mój tusz. Jest z Rimmela, ale myśle, że nie będzie problemu z wymianą.

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:37   #1736
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość

tak możesz zanieść dowolną. ja zaniosłam max factor i nie było najmniejszego problemu, może to być dowolne opakowanie po tuszu
Stary 2010-08-23, 21:01   #1737
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
tak możesz zanieść dowolną. ja zaniosłam max factor i nie było najmniejszego problemu, może to być dowolne opakowanie po tuszu
Mam pustą po Masterpice, ale nie mam Sephory w swoim (zachodnim) województwie A niby XXI wiek

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-08-24, 13:58   #1738
sympathy
Zadomowienie

pierniczek_ Tak jak koleżanka wyżej napisała, dostałam taką wiadomość od Clinique, odbyła się już taka promocja rok? temu, gdzie wymieniano stare tusze właśnie na te miniaturki High Impact

Edytowane przez sympathy
Czas edycji: 2010-08-24 o 14:00
sympathy jest offline  
Stary 2010-08-24, 14:05   #1739
sylllvia89
Wtajemniczenie

do kiedy to trwa?
chcialabym sie zalapac
a wyrzucilam pusty tusz do smieci z avonu
teraz zostal mi tylko loreal ;/

POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline  
Stary 2010-08-24, 15:11   #1740
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
do kiedy to trwa?
chcialabym sie zalapac
a wyrzucilam pusty tusz do smieci z avonu
teraz zostal mi tylko loreal ;/
Do wyczerpania zapasów.

mhm0808 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości