Promocja w Sephorze - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-21, 09:30   #181
asik123456789
Zakorzenienie

Dot.: Promocja w Sephorze

A ja wczoraj bylam w sephorze chcialam kupic 2 produkty fekkai i patrze a nie wzielam komorki z 20% znizka! Na szczescie Pani mi zaliczyla I okazalo sie ze przy zakupie 2 produktow fekkai dostaje sie miniature 118ml szamponu protein rx.
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-06-22, 17:58   #182
Madelie
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: Promocja w Sephorze

A ja w ogóle nie dostałam od nich sms-a tym razem, ale postanowiłam się dziś wybrać do Sephory na zakupy i powiedziałam przy kasie, że go mam .
Pani nawet nie chciała go oglądać, tylko wzięła taką karteczkę z kodem kreskowym, którym zatwierdziła zniżkę .
Jestem zadowolona, bo zaoszczędziłam prawie 50 zł .
Stary 2009-06-22, 20:02   #183
asik123456789
Zakorzenienie

I dobrze Ale ryzykownie W sumie zawsze mozna udac ze sie szuka komorki i powiedziec ze niestety sie zapomnialo
Stary 2009-06-23, 17:18   #184
fraise26
Rozeznanie

czy któraś z Was próbowała z napisanym przez siebie smsem?
fraise26 jest offline  
Stary 2009-06-23, 17:57   #185
Madelie
Zadomowienie

Ja . Bez problemu .
Nie od dziś wiadomo, że pań, które pracują w Sephorze nie przyjmują tam ze względu na inteligencję .
Stary 2009-06-23, 18:52   #186
frywolna franka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Nie od dziś wiadomo, że pań, które pracują w Sephorze nie przyjmują tam ze względu na inteligencję .
Ostro. Myślę, że takie uogólnienia są bardzo krzywdzące. Znam kilka pracownic Sephory osobiście.
Może nie chciała robić afery, żeby Tobie nie było głupio...
Stary 2009-06-23, 19:07   #187
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Ostro. Myślę, że takie uogólnienia są bardzo krzywdzące. Znam kilka pracownic Sephory osobiście.
Może nie chciała robić afery, żeby Tobie nie było głupio...
Może faktycznie za ostro - pewnie zdarzają się wśród nich wyjątki. Robienie afery raczej nie wchodziło w rachubę, bo sms-a z informacją o zniżce nie musiałam nawet pokazywać. Po prostu promocja jest dla wszystkich.
Stary 2009-06-23, 23:57   #188
asik123456789
Zakorzenienie

No za ostro. Wiele Pan tam pracujacych ma wyzsze wyksztalcenie, albo studiuje dodatkowo, a w sephorze dorabia. Wiem ze nie chcialas ale lepiej zmarz to co napisalas
Stary 2009-06-24, 14:52   #189
kasiaj85
Moderator

Madelie, ostro, zgadzam się, ale to już wiesz
Byłam w Sephorze pytać o co biega z tymi moimi smsami. Panie były przemiłe, sprawdziły system, w systemie funkcjonuję, numery się zgadzają. Pani powiedziała, że w następnym tygodniu czy pod koniec tego będzie rozsyłana jeszcze jedna tura, jeśli i wtedy nie dostanę to mam przyjść i będziemy myśleć. I że jeśli mi zależy na zniżce to one mi mogą zrobić nie ma problemu. Ale że akurat już zrobiłam w Douglasie zakupy to podziękowałam. Ale bardzo miło mnie potraktowały Panie. To teraz czekam.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-06-26, 16:11   #190
iizabelaa
Zakorzenienie

Dostałam sms akurat podczas nudnej konferencji w pracy i bardzo poprawił mi humor
Jutro może zaszaleje
Stary 2009-06-26, 17:45   #191
organizm
Zakorzenienie

A wiecie może czy wszystkie Sephory wycofały Bourjois czy tylko niektóre??

organizm jest offline  
Stary 2009-06-26, 20:53   #192
cashmere_kaschka
Przyczajenie

napiszcie cos wiecej o tej promocji. do kiedy trwa? to jest 20% na wszystko?
mam karte sep., ale nie dostalam esa.
cashmere_kaschka jest offline  
Stary 2009-06-28, 13:02   #193
iizabelaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cashmere_kaschka Pokaż wiadomość
napiszcie cos wiecej o tej promocji. do kiedy trwa? to jest 20% na wszystko?
mam karte sep., ale nie dostalam esa.

na wszystko
i trwa do dzisiaj
Stary 2009-06-28, 14:02   #194
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
A wiecie może czy wszystkie Sephory wycofały Bourjois czy tylko niektóre??
na pewno wycofano bourjois w warszawie: centrum, złote tarasy i arkadia oraz w lublinie w plazie, w innych nie bywam.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-07-02, 18:20   #195
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

wywołuję sephorę do tablicy
atoja jest offline  
Stary 2009-07-02, 23:41   #196
asik123456789
Zakorzenienie

Ale w Poznaniu widzialam kolorowke bourjois, podoba mi sie zloty cien Patrzylam na niego we wtorek
Stary 2009-07-03, 14:02   #197
kasiaj85
Moderator

załamka...
Oczywiście druga tura smsów też mnie ominęła... Poszłam do Sephory, panie jak zawsze miłe, tłumaczyć za dużo nie musiałam bo mnie pani pamiętała. Podeszłyśmy do kierownika a koleś mi tłumaczy, że klienci do smsów są wybierani komputerowo... no dobrze do ciężkiej ch* ale czemu od roku do mnie nic nie dochodzi? Pech? złośliwość systemu? kazali mi dzwonić na infolinię... yeah... muszę na dniach tam przedzwonić... Babki w Sephorach poznańskich gdzieniegdzie mnie kojarzą, wiedzą że często kupuję... Czy Sephorze tak bardzo zależy żeby stracić stałego klienta?? jeśli na tej infolinii mi zaczną wciskać jakieś bzdury to po prostu powiem że już więcej nic nie kupię i koniec. Przeniosę się do Douglasa, tam nie dość że obsypują próbkami to wszystkich traktują równo... Jak jest promocja to "otwarta", dla wszystkich. A nie dla 'wybranych'

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-07-03, 16:54   #198
Anjouka
Rozeznanie

no ja to samo, mam karte od 1,5 roku, a smsa nie dostalam jeszcze nigdy!!!!!!
Dzwonilam na infolinie, numer sie zgadza itd...a babeczka nie umiala mi wytlumaczyc dlaczego nie dostaje smsow o promocjach, mowila tylko, ze to jest losowe i ona nie ma na to wplywu..bleble

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline  
Stary 2009-07-04, 18:46   #199
diabolic
Raczkowanie

ja też nigdy nie dostałam od nich żadnego esa !!!
diabolic jest offline  
Stary 2009-07-04, 20:07   #200
sine.ira
Zakorzenienie

Ja za to dostaję je regularnie (zawsze jak jest jakaś promocja) choć w Sephorze kupuję baaaardzo rzadko... Nie ma żadnej w moim mieście, to dlatego Ulotki z próbkami i katalogi do mnie też czasem przychodzą.
Stary 2009-07-04, 22:46   #201
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja za to dostaję je regularnie (zawsze jak jest jakaś promocja) choć w Sephorze kupuję baaaardzo rzadko... Nie ma żadnej w moim mieście, to dlatego Ulotki z próbkami i katalogi do mnie też czasem przychodzą.
no widzisz sine, a ja: nada.... Mimo, ze raz na jakiś czas dostaję należący mi się za zakupy kupon na te ich marne 10%... Ale z tych smsowych promocji nic... No wiesz, teoria o tym że nie ma ich w naszych miastach nie daje rady bo ja w Ostrowie też nie mam Sephory, a ten mój adres mają w bazie danych a nie Poznanski...Nie dzwoniłam jeszcze na infolinię, nie chcę sobie nastroju psuć bo wakacje mi się zaczęły i zluzować muszę... Ale jak ochłonę, to przekręcę do nich i jak się wkurzę to im powiem, żeby to losowe wybieranie lepiej zaczęło mnie uzgadniać bo inaczej przestanę tam robić zakupy raz na zawsze... A trochę siana tam od czasu do czasu zostawiam... I to nie tylko jak są promocje.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-07-04, 23:00   #202
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no widzisz sine, a ja: nada.... Mimo, ze raz na jakiś czas dostaję należący mi się za zakupy kupon na te ich marne 10%... Ale z tych smsowych promocji nic... No wiesz, teoria o tym że nie ma ich w naszych miastach nie daje rady bo ja w Ostrowie też nie mam Sephory, a ten mój adres mają w bazie danych a nie Poznanski...Nie dzwoniłam jeszcze na infolinię, nie chcę sobie nastroju psuć bo wakacje mi się zaczęły i zluzować muszę... Ale jak ochłonę, to przekręcę do nich i jak się wkurzę to im powiem, żeby to losowe wybieranie lepiej zaczęło mnie uzgadniać bo inaczej przestanę tam robić zakupy raz na zawsze... A trochę siana tam od czasu do czasu zostawiam... I to nie tylko jak są promocje.
Nie nie, mi chodziło o to, że rzadko robię zakupy w Sephorze bo nie ma żadnej w moim mieście A mimo to mi zawsze te zniżki przydzielają..
Nie dziwię Ci się, że Cię to wkurza. Bez przesady, powinni przede wszystkim analizować kto i jak często robi u nich zakupy (co widać np. po "ruchu" na karcie stałego klienta) i najbardziej aktywnych "nagradzać" przede wszystkim...Dla mnie inne postępowanie to głupota, bo odstrasza stałych klientów robiących regularnie zakupy.
Ale cóż...zasady marketingu w naszym rodzimym handlu już chyba na zawsze pozostaną dla mnie tajemnicą
Stary 2009-07-04, 23:09   #203
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie nie, mi chodziło o to, że rzadko robię zakupy w Sephorze bo nie ma żadnej w moim mieście A mimo to mi zawsze te zniżki przydzielają..
Nie dziwię Ci się, że Cię to wkurza. Bez przesady, powinni przede wszystkim analizować kto i jak często robi u nich zakupy (co widać np. po "ruchu" na karcie stałego klienta) i najbardziej aktywnych "nagradzać" przede wszystkim...Dla mnie inne postępowanie to głupota, bo odstrasza stałych klientów robiących regularnie zakupy.
Ale cóż...zasady marketingu w naszym rodzimym handlu już chyba na zawsze pozostaną dla mnie tajemnicą
aha
nie, wiesz co, mi już nawet nie o to chodzi, na bank są takie osoby co jeszcze częściej robią zakupy, tylko chciałabym po prostu być traktowana jak wszyscy a nie spychana na boczny tor bo tak jak piszesz - odstrasza mnie to po prostu... Tym bardziej że na stronie Sephory w korzyściach jakie daje karta stałego klienta jest napisane o akcjach promocyjnych itp... To ja mam kartę od 5 lat, kupuję często i muszę polegać na moich koleżankach i ich dobrej woli, żeby dostać Sephorową zniżkę...
Co do reguł marketingu w naszym pięknym kraju - nigdy tego nie pojmę...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-07-08, 23:56   #204
Anjouka
Rozeznanie

Dokladnie, karta klubowa powinna gwarantowac te same prawa wszystkim jej posiadaczom! i smsa powinien dostawac kazdy! No, bo co to ma byc?! chyba nalezy sie rownouprawnienie?! Po co podaja na stronie te *******y o korzysciach z wstapienia do klubu, skoro wiadomosci o promocjach i znizkach nie wysylaja wszystkim, tylko wybranej grupie?!..grr...pierwszy raz sie z taki czyms spotykam..mam karty z innych firm i tam jestem traktowana na rowni z innymi posiadaczami! A tu Sephora..wielka Sephora..a smsa nie dostalam nigdy! Zakupy tez tam robie i co... NIC Wkurza mnie juz dowiadywanie sie o promocjach z forum i myslenie co tu zrobic z brakiem smsa, wysylac do siebie itd...no paranoja! Totalny brak szacunku dla klienta.

Tak sobie mysle, ze trzebaby zrobic cos z ta polityka. Tak na powaznie.

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-07-08 o 23:57
Anjouka jest offline  
Stary 2009-07-09, 12:26   #205
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dokladnie, karta klubowa powinna gwarantowac te same prawa wszystkim jej posiadaczom! i smsa powinien dostawac kazdy! No, bo co to ma byc?! chyba nalezy sie rownouprawnienie?! Po co podaja na stronie te *******y o korzysciach z wstapienia do klubu, skoro wiadomosci o promocjach i znizkach nie wysylaja wszystkim, tylko wybranej grupie?!..grr...pierwszy raz sie z taki czyms spotykam..mam karty z innych firm i tam jestem traktowana na rowni z innymi posiadaczami! A tu Sephora..wielka Sephora..a smsa nie dostalam nigdy! Zakupy tez tam robie i co... NIC Wkurza mnie juz dowiadywanie sie o promocjach z forum i myslenie co tu zrobic z brakiem smsa, wysylac do siebie itd...no paranoja! Totalny brak szacunku dla klienta.

Tak sobie mysle, ze trzebaby zrobic cos z ta polityka. Tak na powaznie.
Ale co zrobisz? Newiele, zadzwonisz na infolinię i pewnie powiedzą Ci że masz pecha bo to komputer wybiera komu wysłać smsa...A że Ciebie nie wybrał tak jak mnie np od roku, to już nie ich problem...
Poza tym, co mnie dziwi, dostaję regularnie przesyłki reklamowe, katalogi itp,.. I jakoś tylko zapominają o smsach dla mnie... szkoda słów

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-07-14, 19:00   #206
ranka
Kici kici miau miau

bylam dzis w Sephorze w Gdansku i jest duzo fajnych promocji zarowno perfumowych jak i kolorowkowych ( chociaz moze nieee jednak ).

Zakupilam Aqua Allegorie Figue and Iris za 105 zl
ranka jest offline  
Stary 2009-07-24, 10:37   #207
feelin_soo_me
Zadomowienie

A czy w tym momencie jest jakas promocja z smsem ??
musze kupic podklad a o wiele lzej byloby oszczedzic chociaz te 20% co sie oczywiscie na pieniazki przeklada
feelin_soo_me jest teraz online  
Stary 2009-07-24, 10:51   #208
frywolna franka
Zakorzenienie

Nie dostałam sms'a. Ale to żaden wyznacznik, bo często nie dostaję
Teraz w Sephorze są wyprzedaże. Nawet spore - niestety na wybrane produkty i odcienie...
Stary 2009-07-24, 12:01   #209
cynthia00
Przyczajenie

GG do cynthia00

Byłam wczoraj w Sephorze w Galerii i wyprzedaży dość sporo, chociaż niektóre produkty już nieco przebrane. Udało mi się dorwać bronzer/rozswietlacz Benefit. Normalna cena 140zl, dostałam za 99zl chociaż to i tak rozbój w biały dzień :
cynthia00 jest offline  
Stary 2009-07-24, 13:54   #210
asik123456789
Zakorzenienie

A ja dzisiaj dostalam smsa od jakiegos nieznanego nr na znizke -20% na pielegnacje z marionnaud. Bo sama nigdy tam nie kupowalam wiec sie dziwie od kogo moglam go dostac. Ale tez jest napisane: smsa przeslij znajomym.
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości