Promocja w Sephorze - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-19, 23:21   #211
kasiaj85
Moderator

Dot.: Promocja w Sephorze

Podobno Sephora śle znowu zaproszenia na dni VIP. Znów nic nie dostałam,chyba się wścieknę i zadzwonię w końcu na infolinię... Mam kartę Sephora a gdzie te przywileje które obiecują na stronie....??? niech mi podadzą nie wiem, kwotę jaką tam mam miesięcznie wydawać żeby zostać powiadomioną albo co... mamjuż dość....

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-19, 23:32   #212
Kala!
Zakorzenienie

Rzeczywiście zaproszenia są wysyłane - ja dostałam (ale to nie reguła, bo ostatnio przy takiej akcji nie dostałam smsa

Treść smsa
Sephora! Dni VIP! 20% rabatu na caly asortyment w dniach 21-27.09.2009. SMSa pokaz podczas zakupow! Infolinia 0126828494. Oferta 0187049
Kala! jest offline  
Stary 2009-09-19, 23:34   #213
Madelie
Zadomowienie

Ktoś już dostał? Bo ja też nie, a czaję się na nową paletkę Diora, która bez zniżki kosztuje 290 zł.
Stary 2009-09-19, 23:54   #214
kasiaj85
Moderator

ja nie dostałam od około roku nic. A od 5 lat robię tam regularnie zakupy. dzięki za treść smsa jutro dzwonię na infolinię.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-20, 10:23   #215
Madelie
Zadomowienie

Daj znać, co Ci odpowiedzą. Pewnie, że sms-y są wysyłane przez komputer…
Stary 2009-09-20, 10:50   #216
p4w
Zakorzenienie

no i nie ma tym razem "prześlij znajomym"

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-09-20, 11:17   #217
transcendence
Raczkowanie

dzwoniłam na infolinię i przemiły pan powiedział, że wysyłanie smsów zostało już zakończone i nie ma już możliwości wzięcia udziału w promocji, bo koniecznie trzeba okazywać ów smsa

więc wielka prośba do wizażanek z krk, szczęśliwie obdarowanych smsem-czy któraś z Was wybiera się może do Sephory na zakupy i czy ewentualnie mogłabym się załapać na jej smsa? potrzebuję kupić pryzmy i zniżka bardzo by się przydała-wszak zaczyna się rok akademicki i oszczędności mile widziane
transcendence jest offline  
Stary 2009-09-20, 11:30   #218
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Daj znać, co Ci odpowiedzą. Pewnie, że sms-y są wysyłane przez komputer…
odpowiedzieli tak jak piszesz - to system i że od Grudnia niewiele tych smsów wysyłali... już nie mam sił ...chyba naprawdę przestanę chodzić do Sephory... Chyba że pozostaje mi liczyć na uprzejmość znajomych pań - bo co im w sumie zależy czy mi udzielą zniżki czy nie... Może udami się uprosić... bez sensu,mimo że na stronie jest jak wół napisane, że jednym z przywilejów posiadania kerty kluby sephora są zaproszenia na dni VIP i korzystanie z promocji to ja zostałam od tego przywileju odcięta i to od jakiegoś czasu. Brzydko. O tym że robię tam dużo zakupów świadczy choćby ilość kuponów -10% jakie mi już wysłali... mam w ich 10%... jeśli nie uda mi się tego jakoś uprosić to po prostu nie zrobię tam zakupów, chyba że kiedyś jakiś zbłąkany sms promocyjny do mnie trafi... jako klient czuję się zignorowana.

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
dzwoniłam na infolinię i przemiły pan powiedział, że wysyłanie smsów zostało już zakończone i nie ma już możliwości wzięcia udziału w promocji, bo koniecznie trzeba okazywać ów smsa
zonk.

a chciałam u nich zostawić pieniążki.
jak nie mogę skorzystać z promocji u nich to kupię sobie te szminkę i tusz w Douglasie albo InStyle. o.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-20, 11:32   #219
sine.ira
Zakorzenienie

A ja oczywiscie znowu zostalam "obdarowana" SMSem Taki ze mnie VIP co to kupuje coś u nich raz na ruski rok Do najbliżej Sephory mam jakieś 60 km, to bywam tam baaardzo rzadko (zresztą w ogóle bardzo rzadko robię zakupy w "stacjonarnych" perfumeriach w Polsce - bojkotuję je ze względu na mordercze ceny). A i tak zawsze mnie obejmują wszelkie promocje...Dziwne.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:34
sine.ira jest offline  
Stary 2009-09-20, 11:57   #220
kefirek_m
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja oczywiscie znowu zostalam "obdarowana" SMSem Taki ze mnie VIP co to kupuje coś u nich raz na ruski rok Do najbliżej Sephory mam jakieś 60 km, to bywam tam baaardzo rzadko (zresztą w ogóle bardzo rzadko robię zakupy w "stacjonarnych" perfumeriach w Polsce - bojkotuję je ze względu na mordercze ceny). A i tak zawsze mnie obejmują wszelkie promocje...Dziwne.
Witam wszystkie dziewczeta
To dokladnie tak jak u mnie. Kupujac kiedys tusz do brwi zalozylam sobie karte (rok, moze poltora rku temu) i od tamtego czasu nie zrobilam u nich zadnych zakupow poslugujac sie karta, bo albo jej zapomnialam albo zostala w innym portfelu. A smsa o znizkach dostaje chyba zawsze.... Nie rozumiem tego systemu
kefirek_m jest offline  
Stary 2009-09-20, 12:02   #221
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kefirek_m Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczeta
To dokladnie tak jak u mnie. Kupujac kiedys tusz do brwi zalozylam sobie karte (rok, moze poltora rku temu) i od tamtego czasu nie zrobilam u nich zadnych zakupow poslugujac sie karta, bo albo jej zapomnialam albo zostala w innym portfelu. A smsa o znizkach dostaje chyba zawsze.... Nie rozumiem tego systemu
Witaj

No dziwne, dziwne...mi poza tym regularnie przysyłają pocztą różne ulotki, katalogi, próbki...Jakiś taki różowy PR mam u nich
Stary 2009-09-20, 12:04   #222
jodie
Zakorzenienie

smsa nie dostałam , to już kolejny raz o poprzednich dniach vip też dowiedziałam się z wizażu. super traktują swoich klientów, nie dość że marże rzędu 200% to jeszcze w nosie mają tych którzy mimo wszystko zostawiają u nich kasę chyba juz sobie daruję tę perfumerię
Stary 2009-09-20, 12:08   #223
Madelie
Zadomowienie

No nic, w takim razie znowu spróbuję zrobić zakupy z własnoręcznie wpisanym sms-em - ostatnim razem mi się udało, więc i teraz powinni go uwzględnić, tym bardziej, że w moim mieście są cztery Sephory. Nie mam zamiaru przepłacać przez jakiś durny komputer, który znowu mnie nie wylosował, bo jak wspomniała sine.ira ceny w perfumeriach stacjonarnych są wzięte z kosmosu. A na przyszłość chyba przeniosę się z zakupami do Douglasa - tam jestem zupełnie inaczej traktowana. Ostatnio np. zaproszono mnie na indywidualny dobór makijażu z kolekcji Diora i Guerlain.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
O tym że robię tam dużo zakupów świadczy choćby ilość kuponów -10% jakie mi już wysłali...
Też mam dwa takie kupony w szufladzie. Szkoda, że te -10% się nie sumują.
Stary 2009-09-20, 12:21   #224
transcendence
Raczkowanie

Cytat:
No nic, w takim razie znowu spróbuję zrobić zakupy z własnoręcznie wpisanym sms-em - ostatnim razem mi się udało, więc i teraz powinni go uwzględnić, tym bardziej, że w moim mieście są cztery Sephory.
nie sprawdzano z jakiego to nr? fajnie

btw czy dziewczyny, które dostały sms mogą napisać z jakiego nr dostały? może da się coś wykombinować...
Stary 2009-09-20, 12:33   #225
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
smsa nie dostałam , to już kolejny raz o poprzednich dniach vip też dowiedziałam się z wizażu. super traktują swoich klientów, nie dość że marże rzędu 200% to jeszcze w nosie mają tych którzy mimo wszystko zostawiają u nich kasę chyba juz sobie daruję tę perfumerię
dokładnie.
może trzeba przestać tam kupować w ogóle to zaczną nam wysyłać żeby nas przyciągnąć...
Cytat:
No nic, w takim razie znowu spróbuję zrobić zakupy z własnoręcznie wpisanym sms-em - ostatnim razem mi się udało, więc i teraz powinni go uwzględnić, tym bardziej, że w moim mieście są cztery Sephory. Nie mam zamiaru przepłacać przez jakiś durny komputer, który znowu mnie nie wylosował, bo jak wspomniała sine.ira ceny w perfumeriach stacjonarnych są wzięte z kosmosu. A na przyszłość chyba przeniosę się z zakupami do Douglasa - tam jestem zupełnie inaczej traktowana. Ostatnio np. zaproszono mnie na indywidualny dobór makijażu z kolekcji Diora i Guerlain.

Też mam dwa takie kupony w szufladzie. Szkoda, że te -10% się nie sumują.
ja jak kiedyś poszłam (wiosną) i powiedziałam Pani, że nie dostałam juz któryś raz - pani mnie spytała, czy chcę zrobić zakupy, powiedziałam,że oczywiście i zrobiła mi tę zniżkę, więc liczę że Panie mnie nie zapomniały przez wakacje i że udzielą mi tej zniżki nawet bez smsa.... bo jeśli nie to za tę samą kwotę to ja wolę w Douglasie kupić, tam się szybciej zbiera punkty no i kupon to 40zł a nie 10%...
Mimo to zawsze lubiłam Sephorę, broniłam uprzejmoci Pań, nigdy nie zdarzyła mi się niemiła wizyta, ale skoro nie mam prawa do zniżki...to jakie mam przywileje jako stały klient który w ciągu tych kilku lat zostawił u nich tysiące zł... (matko, dobrze że na stronie nie ma już tych zestawień co kiedyś, aż się boję pomyśleć ile kasy tam wydałam...)

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-20, 12:40   #226
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mimo to zawsze lubiłam Sephorę, broniłam uprzejmoci Pań, nigdy nie zdarzyła mi się niemiła wizyta, ale skoro nie mam prawa do zniżki...to jakie mam przywileje jako stały klient który w ciągu tych kilku lat zostawił u nich tysiące zł... (matko, dobrze że na stronie nie ma już tych zestawień co kiedyś, aż się boję pomyśleć ile kasy tam wydałam...)
A to tylko Ci się wydaje że masz taki przywilej Mnie Pan na infolinii poinformował że SMSy są wysyłane na takiej zasadzie że jak ktoś dostał SMSa przy wcześniejszych dniach VIP to przy kolejnej okazji SMSy są wysyłane w pierwszej kolejności do osób które nie dostały wcześniej a jak ktoś skorzystał to nie powiedziane że tego SMSa przy kolejnej akcji dostanie
Stary 2009-09-20, 12:45   #227
basiao84
Wtajemniczenie

Chce ktoś smsa z promocją? Ja w piatek dostałam... uwaga, uwaga!.... 5 tych samych smsów pod rząd! w odstępach 20-to minutowych.

Hmm, mam 100% zniżki?
basiao84 jest offline  
Stary 2009-09-20, 12:55   #228
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A to tylko Ci się wydaje że masz taki przywilej Mnie Pan na infolinii poinformował że SMSy są wysyłane na takiej zasadzie że jak ktoś dostał SMSa przy wcześniejszych dniach VIP to przy kolejnej okazji SMSy są wysyłane w pierwszej kolejności do osób które nie dostały wcześniej a jak ktoś skorzystał to nie powiedziane że tego SMSa przy kolejnej akcji dostanie
no dobrze...
a jak ktos nie dostał smsa przy poprzedniej wysyłce...? i poprzedniej??? i poprzedniej????? a inni dostają co promocja....??? to ja tu czegoś nie kumam. Albo basia84 pisze :
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Chce ktoś smsa z promocją? Ja w piatek dostałam... uwaga, uwaga!.... 5 tych samych smsów pod rząd! w odstępach 20-to minutowych.

Hmm, mam 100% zniżki?
no to ja już w ogóle nie rozumiem... system im szawankuje a oni się upierają że wszystko działa jak należy...
Basiu, ja bym spytała przy kasie czy to się sumuje na 100%... tak dla jaj...
chociaż to przestaje być śmieszne....

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-20, 13:06   #229
basiao84
Wtajemniczenie

To zdecydowanie nie jest śmieszne. Z ostatnich bodajże 3 promocji byłam wyłączona, sms nie przyszedł.
A teraz takie coś!

To co, która chce coś za free? Wyniosę pół Sephory , skoro mam 100% zniżki...
basiao84 jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:07   #230
emememsik
po prostu Em :)

Dziewczyny, wpiszcie sobie treść smsa do telefonu i pokażcie w Sephorze. Zapewniam, że nie będzie problemu.
Stary 2009-09-20, 15:12   #231
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wpiszcie sobie treść smsa do telefonu i pokażcie w Sephorze. Zapewniam, że nie będzie problemu.
No właśnie, a jako nadawce wpiszcie ten numer, z którego wysyłają. Myślę, że dziewczyny, które otrzymały tego smsa na pewno wam podadzą.
Ja jestem w Sephora prawie rok i nigdy nie dostałam smsa ze zniżką..
A powiedzcie mi czy przysyłają jakieś kupony zniżkowe na urodziny?

elizka1987 jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:25   #232
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie.
Stary 2009-09-20, 15:39   #233
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, a jako nadawce wpiszcie ten numer, z którego wysyłają. Myślę, że dziewczyny, które otrzymały tego smsa na pewno wam podadzą.
Ja jestem w Sephora prawie rok i nigdy nie dostałam smsa ze zniżką..
mi też nie przysłali, bu

oolong jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:43   #234
olgicula
Raczkowanie

Ja nic nie dostalam nigdy- a mam karte juz 4 lata

No trudno, najwyzej nie kupie sobie kolejnego niepotrzebnego kosmetyku i zaoszczedze
olgicula jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:45   #235
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Też tak mam Prawdę mówiąc NIGDY nie dostałam smsa. Dlatego przerzuciłam się z zakupami górnopółkowymi na bezcłowki. Ceny nieporównywalnie niższe a jak sie trafi na promocję to przynajmniej nie trzeba się o nic prosić...
Stary 2009-09-20, 15:53   #236
Anjouka
Rozeznanie

haha jak ja to lubie, zas nie dostalam smsa tzn sry. nigdy jeszcze nie dostalam...

Aaa nie warto dzwonic na infolinie, tam zawsze mowia, ze... "losowo"...bleble

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-09-20 o 15:58
Anjouka jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:54   #237
lavenderfay
Rozeznanie

A nie wiecie przypadkiem, czy oni to sobie jakoś w systemie zaznaczają, że się skorzystało ze zniżki?
lavenderfay jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:54   #238
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Też tak mam Prawdę mówiąc NIGDY nie dostałam smsa. Dlatego przerzuciłam się z zakupami górnopółkowymi na bezcłowki. Ceny nieporównywalnie niższe a jak sie trafi na promocję to przynajmniej nie trzeba się o nic prosić...
Kaśka, no ale wiesz, to chamstwo co oni robią... Rozumiem, że smsy te które można było przesłać znajomym słali do grup osób... zawsze jedna drugiej przesłała i po krzyku. Ale teraz wysłali tylko sobie do ułamka ludzi i nie dość że powykupują mi najfajniejsze rzeczy po tej promocji to jeszcze z jakiej racji jedna osoba ma płacić całość kwoty a inna -20%...??? Wszystkiemu winien SYSTEM...a już myślałam, że TO mamy za sobą...
To są kpiny... A akurat potrzebuję zrobić zakupy... i zniżka byłaby jak znalazł...
a do bezcłówek niestety nie mam dostępu i lipa...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-20, 15:54   #239
transcendence
Raczkowanie

Cytat:
ktoś się zlituje i poda nr?

mam kartę już kilka lat, na początku dostawałam smsy z promocjami i nawet jakąś promocję na urodziny-typu jak zrobię zakupy za ileśtam to dostanę jakąś kosmetyczkę czy lusterko. niby badziew ale zawsze coś.
teraz juz od dobrego roku cisza-może kryzys ich dopadł?
Stary 2009-09-20, 16:02   #240
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
ktoś się zlituje i poda nr?

mam kartę już kilka lat, na początku dostawałam smsy z promocjami i nawet jakąś promocję na urodziny-typu jak zrobię zakupy za ileśtam to dostanę jakąś kosmetyczkę czy lusterko. niby badziew ale zawsze coś.
teraz juz od dobrego roku cisza-może kryzys ich dopadł?
kryzys kryzysem a ja się nadal pytam JAK TO JEST - jakie kryteria w takim razie trzeba spełnić żeby być ich "VIPem"???? 2 tys tam wydawać? nie - bo dziewczyny nie wydają i dostają smsy. Może wcale nie kupować...? Ja to odbieram tak, że oni po prostu nie chcą ode mnie pieniędzy i od paru innych klubowiczek...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości