Promocja w Sephorze - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-14, 18:56   #2701
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
te z tej "zlotej serii" (chodzi o opakowanie)
jeszcze ich w PL nie widzialam tak samo jak tego rozswietlacza

o ta serie mi chodzi
http://int.clarins.com/barocco/322/

a tak ogolnie to mega lubie cienie clarinsa ;D;D
śliczne cienie, mi się bardzo podobają

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanko mam zamiar kupić wkońcu Meteorytki ale mam problem, tyle ich wyszło że nie mam pojęcia które wybrać zastanawiam sie nad tymi trzema, doradźcie mi które z nich są najlepsze i jeśli wiecie ile mniej więcej kosztują w Marrionnaud dziękuje
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...10.html&next=1 kolor 3
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1,...ja.html&next=1 kolor 03
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...10.html&next=1 nie wiem czy te mają jakiś kolor
może poczytaj sobie wątek kolorówkowy Guerlaina, tutj:
część IV
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23771866
część III - tu jest dużo o meteorytkach - musisz przeszukać wątek i na prawdę będzie sporo informacji
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411649

Ja mam pszczółki i bardzo je lubię, ale dopiero od kiedy pozbyłam się z nich 8 fioletowych kulek. Mi ciepły (oberżynowo-złoty) fiolet nie służy. Teraz fioletowych kuleczek zostało tylko kilka i pszczółki są super Trochę takie iskrzące i raczej ciepłe.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2010-12-14 o 18:57
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-14, 19:47   #2702
madzialenn
Zakorzenienie

Co do meteorytów to ja mam kolor 03 i pszczoły.
Po 1. mam karnację średnią, nie jasną, nie ciemną. Pszczoły jak wymieszasz to nie są (jak dla mnie!) wcale różowe, więc świnki nie dają. Co do 03, uważam, że ten puderek koloru jako takiego nie daje, jest bardziej transparentny, nie widać go na twarzy kolorystycznie Tak wg mnie. Szczerze mówiąc polecałabym pszczoły, są subtelniejsze, mniejsze mają drobiny poza tym są limitowane więc jak się zakochasz, to będziesz miała szansę zakupić 03:P a pszczoły się skończą i nie będzie
A, po 2, używam meteorytków jako ostatnią 'warstwę', rozświetlam nimi zależnie od ochoty ; policzki lub całą twarz Więc jeśli np. używasz jakiegoś bronzera, to jeden kit, który wybierzesz
Możesz troszkę pokombinować z nimi, powyjmować np różowe z całego pudła i używać ich jako róż, podkreślając wyłącznie policzki, a resztę używać na całą twarz
Jeśli masz buźkę średniego koloru, myślę, że niezależnie jaką podejmiesz decyzję, będzie słuszna
Meteorytki niestety wciągają

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

napisałam o 03 i pszczołach całe wypracowanie i się usunęło;/ niech to.;/
Tak więc zacznę od poczatku, lecz w skrócie, jestem szczęsliwa posiadaczka pszczół i 03 nowych Jeśli masz buźkę średniej karnacji, to powinny Ci oba służyć.
Pszczoły po zakupie powinnaś pomieszać, bo są ułożone poziomami kolorystycznymi jeśli wymieszasz są neutralne, transparentne, a co ważniejsze są bardziej subtelne od 03, mają mniejsze drobiny.
Jeśli nie będą Ci pasować te ciemniejsze kule z pszczół, możesz sobie je wyciagać i używać jako różu a resztę na całą twarz
Ja meteoryty używam jako ostatnią warstwę makijażu - podkład, puder brązujący/ew róż - na samym końcu meteoryty albo na same policzki albo na calą twarz, zależnie od ochoty
Meteoryty nie dają jako takiego koloru, jak pisałam wcześniej są raczej transparentne z ewentualną poświatą
Kupuj śmiało jednak pamiętaj, że meteorytki wciągają zapragniesz więcej!;D

madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline  
Stary 2010-12-14, 20:34   #2703
milka-pilka
Zakorzenienie

potwierdzam, meteoryty są wciągające
ja też je sobie wącham i oglądam kuleczki, tak dla przyjemności samej
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-14, 20:59   #2704
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
pewnie jak stane przed tym wyborem kolorow w inglocie to umre;D;D
a BB chcialam sobie wziac w nowym roku jka juz nie bedzie trzeba innym kupowac prezentow,sukienki sylwestrowje itd itp tylko to jets limitowanka wiec nieiwem czy beda ;/
To Ty lepiej nie wchodż do MACa;
Tam to dopiero obłęd.

mhm0808 jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:33   #2705
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tam to dopiero obłęd.
ha! w szczecinie nie ma i pewnie dlugo nie bedzie MACa
ale jak bylam w Londynie to kurrrrde maly wybor byl szczerze mowiac;D

http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma

unrepeatable jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:58   #2706
Budyniek
Rozeznanie

dzis zakupilam dwa pedzle, skosny do rozu, oraz do podkladu, chcialam tez colorstay revlona, ale musze isc do douglasa jutro. a i jescze nie moglam sie powstrzymac. balsamik z bialymi pralinami jest moj :serduszka:

i na pewno na okres poswiateczny na czas zniżek kupię sobie matowy bronzer, rozswietlacz i jakis ladny roz
Stary 2010-12-14, 22:02   #2707
dejona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja mam pszczółki i bardzo je lubię, ale dopiero od kiedy pozbyłam się z nich 8 fioletowych kulek. Mi ciepły (oberżynowo-złoty) fiolet nie służy. Teraz fioletowych kuleczek zostało tylko kilka i pszczółki są super Trochę takie iskrzące i raczej ciepłe.
ja nabyłam pscoły i bardzo polubiłam między innymi dzięki Towoim zachwytom nad nimi kusicielu jestem bardzo zadowolona z efektu jaki zostawiaja na mojej twarzy .Lecz używam ich raczej na wieczór na codzień nie rozstaję się z 02 dają tak piekne wykończenie iż mój ostatnio stwierdził że jakoś tak promienniej wyglądam
a teraz 03 kusi -niewiem tylko która wersje wybrać prasowańce czy kulki no i zachorowałam na bronzer mozaikowy i czwórkę bronzującą .
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tam to dopiero obłęd.
i uzależnienie od cieni i pigmentów

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2010-12-14 o 22:07
dejona jest offline  
Stary 2010-12-14, 23:20   #2708
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
ja nabyłam pscoły i bardzo polubiłam między innymi dzięki Towoim zachwytom nad nimi kusicielu jestem bardzo zadowolona z efektu jaki zostawiaja na mojej twarzy .Lecz używam ich raczej na wieczór na codzień nie rozstaję się z 02 dają tak piekne wykończenie iż mój ostatnio stwierdził że jakoś tak promienniej wyglądam
a teraz 03 kusi -niewiem tylko która wersje wybrać prasowańce czy kulki no i zachorowałam na bronzer mozaikowy i czwórkę bronzującą .
hehe i kto tu jest kusicielem
ja na pewno kupię 03, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad 02 bo ta nowa wersja nie jest różowa i tak fajnie wygląda
Taak pscolki na wieczór dobre, choć ja teraz po "tuningu" używam ich od rana do wieczora

Do tradycyjnych (czyli nielimitowanych) meteorytkowych prasowańców (tzw. pryszczoli) przekonać się nie mogę. Tylko z Nacresów byłam zadowolona-zużyłam je totalnie do końca Ale nie mówię nie

A napisz coś o 02 pokuś mnie trochę
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-15, 00:26   #2709
Ccarolinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Co do meteorytów to ja mam kolor 03 i pszczoły.
Po 1. mam karnację średnią, nie jasną, nie ciemną. Pszczoły jak wymieszasz to nie są (jak dla mnie!) wcale różowe, więc świnki nie dają. Co do 03, uważam, że ten puderek koloru jako takiego nie daje, jest bardziej transparentny, nie widać go na twarzy kolorystycznie Tak wg mnie. Szczerze mówiąc polecałabym pszczoły, są subtelniejsze, mniejsze mają drobiny poza tym są limitowane więc jak się zakochasz, to będziesz miała szansę zakupić 03:P a pszczoły się skończą i nie będzie
A, po 2, używam meteorytków jako ostatnią 'warstwę', rozświetlam nimi zależnie od ochoty ; policzki lub całą twarz Więc jeśli np. używasz jakiegoś bronzera, to jeden kit, który wybierzesz
Możesz troszkę pokombinować z nimi, powyjmować np różowe z całego pudła i używać ich jako róż, podkreślając wyłącznie policzki, a resztę używać na całą twarz
Jeśli masz buźkę średniego koloru, myślę, że niezależnie jaką podejmiesz decyzję, będzie słuszna
Meteorytki niestety wciągają

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

napisałam o 03 i pszczołach całe wypracowanie i się usunęło;/ niech to.;/
Tak więc zacznę od poczatku, lecz w skrócie, jestem szczęsliwa posiadaczka pszczół i 03 nowych Jeśli masz buźkę średniej karnacji, to powinny Ci oba służyć.
Pszczoły po zakupie powinnaś pomieszać, bo są ułożone poziomami kolorystycznymi jeśli wymieszasz są neutralne, transparentne, a co ważniejsze są bardziej subtelne od 03, mają mniejsze drobiny.
Jeśli nie będą Ci pasować te ciemniejsze kule z pszczół, możesz sobie je wyciagać i używać jako różu a resztę na całą twarz
Ja meteoryty używam jako ostatnią warstwę makijażu - podkład, puder brązujący/ew róż - na samym końcu meteoryty albo na same policzki albo na calą twarz, zależnie od ochoty
Meteoryty nie dają jako takiego koloru, jak pisałam wcześniej są raczej transparentne z ewentualną poświatą
Kupuj śmiało jednak pamiętaj, że meteorytki wciągają zapragniesz więcej!;D
Dziękuje bardzo im więcej wypowiedzi tym bardziej sama nie wiem;p nie dość że nie wiem czy pszczółki czy tradycyjn to jeszcze nie wiem jaki kolorek ja ma racze średnią skłaniającą się do jasnej karnacje i teraz nie wiem czy 03 02 a może01:P problem

Cytat:
hehe i kto tu jest kusicielem
ja na pewno kupię 03, ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad 02 bo ta nowa wersja nie jest różowa i tak fajnie wygląda
Taak pscolki na wieczór dobre, choć ja teraz po "tuningu" używam ich od rana do wieczora

Do tradycyjnych (czyli nielimitowanych) meteorytkowych prasowańców (tzw. pryszczoli) przekonać się nie mogę. Tylko z Nacresów byłam zadowolona-zużyłam je totalnie do końca Ale nie mówię nie

A napisz coś o 02 pokuś mnie trochę
To możę skusze się na pszczółki skoro tyle pochlebnych opini:P ale jak na nie patrze to widze same fioletowe kulki :P
Stary 2010-12-15, 00:28   #2710
Budyniek
Rozeznanie

dzis az z ciekawosci popatrzylam na meteorytki. i wiecie, ze nie do konca wiem czemu one sa takie osławione, rozswietlaczy co nie miara, czym one sie tak roznia? w sepho kobietki tez nie wiedzialy za bardzo czemu one takie wyjatkowe. jedynie w doug. powiedziala mi ze daja efekt swiezosci i trojwymiarowosci, ale to tez zwykly rozswietlacz robi... uswiadomicie niewierną?

wysmarowalam sie bialymi pralinami...mam ochotę polizac swoją pachnącą stopę
Stary 2010-12-15, 00:29   #2711
Ccarolinaa
Zakorzenienie

Cytat:
śliczne cienie, mi się bardzo podobają

może poczytaj sobie wątek kolorówkowy Guerlaina, tutj:
część IV
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23771866
część III - tu jest dużo o meteorytkach - musisz przeszukać wątek i na prawdę będzie sporo informacji
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411649

Dziękuje bardzo zaraz poczytam a dziewczyny które posiadają 03 02 01 i pszczółki mogłybyście mi wysłać na rączce kolory? jeśli to nie problem no i kto może
Stary 2010-12-15, 09:14   #2712
milka-pilka
Zakorzenienie

tutaj znajdziesz swatche pszczol
post nr 2163
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...zo%B3y&page=73
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-15, 09:55   #2713
selena1616
BAN stały

wczoraj dostałam wiadomość sms ,że jest promocja -20% na cały asortyment w Sephorze ale od 14-18
selena1616 jest offline  
Stary 2010-12-15, 11:20   #2714
kaaalinkaaa
Rozeznanie

Ja też dostałam ale od 18. do 22.
Stary 2010-12-15, 12:59   #2715
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

ja jak zwykle nie dostalam
irsin jest offline  
Stary 2010-12-15, 13:43   #2716
Ccarolinaa
Zakorzenienie

Cytat:
tutaj znajdziesz swatche pszczol
post nr 2163
Dziękuje ale przez tą awarie z wizażem nie widać zdjęcia mogła byś wkleić jeszcze raz?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dziewczyny bo sie już pogubiłam:P czy teraz w sprzedaży w perfumeriach Marrionnud, Sephora itp do kupienia są meteorytki z nowej kolekcji z tytułem 01 teint rose, 02-teint bige, 03-teint dore czy tylko w sprzedaży są te z tytułami 01 myhtic, 02-pink fresh, 03-beige chic, bo już nie wiem podbno te pierwsze lepsze:P no i pszczółki i czy jeszcze jakieś są w sprzedaży?
Stary 2010-12-15, 13:50   #2717
nikusia
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuje ale przez tą awarie z wizażem nie widać zdjęcia mogła byś wkleić jeszcze raz?

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Dziewczyny bo sie już pogubiłam:P czy teraz w sprzedaży w perfumeriach Marrionnud, Sephora itp do kupienia są meteorytki z nowej kolekcji z tytułem 01 teint rose, 02-teint bige, 03-teint dore czy tylko w sprzedaży są te z tytułami 01 myhtic, 02-pink fresh, 03-beige chic, bo już nie wiem podbno te pierwsze lepsze:P no i pszczółki i czy jeszcze jakieś są w sprzedaży?
W mojej Sephorce w sprzedaży są te z nowej kolekcji: Teint Rose, Teint Beige i Teint Dore i oczywiście limitowane pszczółki

A tak poza tym to dziewczyny czy myślicie, że błyszczyko-balsam do ust Clinique Superbalm będzie podciągnięty pod kolorówkę? Bo potrzebuję kupić kilka sztuk i nie wiem czy dziś jeszcze na -20% czy poczekać na poświąteczne -30% na kolorówkę

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline  
Stary 2010-12-15, 15:04   #2718
czarna_kawa80
Zakorzenienie

GG do czarna_kawa80

Hej dziewczyny nie znalazlam innego Sephorowego wątku wiec pytam tutaj czy ktoras miala przyjemnosc z tą paleta http://www.markasephora.pl/produkt/7...leta_-_torebka

bardzo prosze o opinie na jej temat, na codzien wykonuje makijże, mam awersje do perłowych cieni czy jest ich w tej palecie bardzo duzo ??
jak z trwałością ?? nie moge osobiscie obejrzec tej palety bo w Kielcach nie ma Sephory

http://wizaz.pl/Mikroreklama

jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną

czarna_kawa80 jest offline  
Stary 2010-12-15, 16:37   #2719
AniaWK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
W mojej Sephorce w sprzedaży są te z nowej kolekcji: Teint Rose, Teint Beige i Teint Dore i oczywiście limitowane pszczółki

A tak poza tym to dziewczyny czy myślicie, że błyszczyko-balsam do ust Clinique Superbalm będzie podciągnięty pod kolorówkę? Bo potrzebuję kupić kilka sztuk i nie wiem czy dziś jeszcze na -20% czy poczekać na poświąteczne -30% na kolorówkę
Ja co roku kupuję Superbalmy jako kolorówkę - 30% - przeciez to blyszczyk kolorowy
AniaWK jest offline  
Stary 2010-12-15, 18:02   #2720
simonka005
Raczkowanie

czy obecna promocja - 20% w sephorce jest dla stalych klientek posiadaczy karty st.kl.czy dla wszystkich??
simonka005 jest offline  
Stary 2010-12-15, 18:05   #2721
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Zastanawiam się ,czy w Marionnaud obecna promocja 50% na drugi produkt będzie aktualna , jeśli pierwszy produkt już jest w promocji Mężowi bym prezent kupiła w postaci perfumek, a sobie meteorki za pół ceny

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2010-12-15, 18:12   #2722
Budyniek
Rozeznanie

i nikt mi nie powie nic o wyjatkowosci metorytek? bo sie boje ze efekt jest przereklamowany.
moze bym cos na zimę nabyla do rąk, twarzy i ust? cos ciekawego tam utrafię?
Stary 2010-12-15, 18:20   #2723
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
i nikt mi nie powie nic o wyjatkowosci metorytek? bo sie boje ze efekt jest przereklamowany.
moze bym cos na zimę nabyla do rąk, twarzy i ust? cos ciekawego tam utrafię?
polecam ten balsam Clarinsa)
no jak dla mnie juz pisalam inne rozswietlacze daja efekt taki sztuczny i wieksozsc z niich ma mega duze drobinki brokatu
a Meteorytki daja subtelne aksamitne wykonczenie które rozśweitla cala twarz i nadaje jej swiezego wygladu ale udzial w "promocji" ich maja tez oczywiscie sliczne opakowania,zapach i kolorki

a ja oczywiscie nie moglam sie zdecydowac na kolory w inglocie a neistety Panie sobie tylko gadaly i anwet zadna sie mna nie zainteres wiec nie kupilam narazie zadnych hihi

ale trafilam na mega promocje Elancylu 2 za 99zl ;D uwielbiam go!!
i sliczna torebke w Venezii zlapalam;P
a ogolnie to ejts tak zimno,ze ja dizekuje...

Stary 2010-12-15, 18:33   #2724
Budyniek
Rozeznanie

powiedz mi jakie cienie Cie interesuja, czy matt, perla, drobina, paleta, ilosc. to moze cos podpowiem z ladnych kolorkow ja raczej wole te wyraziste i mocne, zielenie, czerwienie, zolcie, blekity, roze....

znalazlam kilka rozswietlaczy, i nie do konca wiem czym moga sie roznic meteory, macalam i ciagle nie wiem, czemu kobietki procz tgo ze mteory maja mikrodrobiny tak je uwielbiaja, bo chyba sa tez inne o takich malych drobineczkach
Stary 2010-12-15, 19:30   #2725
milka-pilka
Zakorzenienie

Budyniek, dla mnie meteoryty uszlachetniają makijaż, a przede wszystkim wygładzają, zmiękczają rysy. No i nie są typowym rozświetlaczem, jak np. shimmer diora czy Platinum Illuminator EL.
Ja kiedyś meteorytkównie lubiłam, ale z wiekiem zmieniły mi się trochę rysy twarzy i teraz je uwielbiam. No i cere mam mieszaną a nie tłustą jak za młodu , poza tym kulki dodają świeżości, buzia jest bardziej promienna. Ja je stosuję jako wykończenie na sam koniec.

Cytat:

już wkleiłam teraz foty się otwierają - kliknij w link jeszcze raz

Teraz w sklepach są już tylko nowe meteoryty kulkowe. Stare wersje (w tekturowych kartonikach) zostały wycofane.

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie znalazlam innego Sephorowego wątku wiec pytam tutaj czy ktoras miala przyjemnosc z tą paleta http://www.markasephora.pl/produkt/7...leta_-_torebka
bardzo prosze o opinie na jej temat, na codzien wykonuje makijże, mam awersje do perłowych cieni czy jest ich w tej palecie bardzo duzo ??
jak z trwałością ?? nie moge osobiscie obejrzec tej palety bo w Kielcach nie ma Sephory
ktoś pisał, że te cienie sephorowe w paletkach sa gorsze, słabiej napigmentowane, mają w rzeczywistości mniej intensywne kolory niż na fotach, ale dla pewności musiałabyś przeszukać wątek

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Zapomniałam dodać, że dostałam dzisiaj smsa z Sephory o przedłużeniu promocji.
-20% na cały asortyment do 18.12.10
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-15, 19:41   #2726
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez simonka005 Pokaż wiadomość
czy obecna promocja - 20% w sephorce jest dla stalych klientek posiadaczy karty st.kl.czy dla wszystkich??
Dla posiadaczek kart czarnej, które dostały SMSa o tej znizce.
PannaEwelina jest offline  
Stary 2010-12-15, 19:45   #2727
unrepeatable
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
powiedz mi jakie cienie Cie interesuja, czy matt, perla, drobina, paleta, ilosc. to moze cos podpowiem z ladnych kolorkow ja raczej wole te wyraziste i mocne, zielenie, czerwienie, zolcie, blekity, roze....

znalazlam kilka rozswietlaczy, i nie do konca wiem czym moga sie roznic meteory, macalam i ciagle nie wiem, czemu kobietki procz tgo ze mteory maja mikrodrobiny tak je uwielbiaja, bo chyba sa tez inne o takich malych drobineczkach
okej mnie najb interesuja mocne fiolety,sliwki z drobinkami do tego jakis jasniejsyz od nich fiolet na zalamanie(ale zeby nie dawal efektu podbitego oka) i cos do "czyszczenia" pod łuk brwiowy przed rozswietleniem

mi promocji nie przedłużyli,naszczescie.

Stary 2010-12-15, 19:54   #2728
miss_love
Zakorzenienie

dziewczynki Douglas nie robi nigdy takich promocji, jak Sephora, typu -30% na kolorówkę, dobrze pamiętam?
Stary 2010-12-15, 19:59   #2729
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Zapomniałam dodać, że dostałam dzisiaj smsa z Sephory o przedłużeniu promocji.
-20% na cały asortyment do 18.12.10
ja też takiego dostałam z rańca i nie wiem co chcieć
Stary 2010-12-15, 20:04   #2730
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
mi promocji nie przedłużyli,naszczescie.
hehe nie mów hop, jeszcze moga Cię zaskoczyć i Twój portfel zacznie kwiczeć

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
dziewczynki Douglas nie robi nigdy takich promocji, jak Sephora, typu -30% na kolorówkę, dobrze pamiętam?
niestety Douglas nie
milka-pilka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
promocja, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości