Baleyage a trwała. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-16, 17:42   #1
Carre
Przyczajenie

Question

Baleyage a trwała.

Witam, mam takie pytanie do Was kochane.
Chciałabym na wiosne przejść totalną metamorfozę i zmienić fryzurkę. Chciałam zrobić sobie baleyage i trwała, ale nie mam pojęcia jaki musi być między tymi dwoma zabiegami odstęp czasu, żeby włosy mi nie wypadły które i tak są już strasznie cienkie i słabe ;/
Carre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:21   #2
gosia1981
Przyczajenie

Dot.: Baleyage a trwała.

Cytat:
Napisane przez Carre Pokaż wiadomość
Witam, mam takie pytanie do Was kochane.
Chciałabym na wiosne przejść totalną metamorfozę i zmienić fryzurkę. Chciałam zrobić sobie baleyage i trwała, ale nie mam pojęcia jaki musi być między tymi dwoma zabiegami odstęp czasu, żeby włosy mi nie wypadły które i tak są już strasznie cienkie i słabe ;/
moim zdaniem odpusc sobie te 2 zabiegi i zdecuduj sie na jeden bo spalisz wlosy,ale jesli juz musisz to ja proponowlalbym najpierw trwala a potem balejaz poniewaz plyn do trwalej rowniez rozjasnia wlosy i mozesz strcic kolor jaki zrobilas.wiem cos o tym bo kiedys zrobilam trwala na wlosach bardzo jasny blond i wyszly biale jak mleko a do tego mialam puch na glowie.moim zdaniem lepiej zainwestowac w lokowke.jeszcze raz radze Ci dobrze to przemyslec.a jesli chodzi o odstep to min.2 tygodnie ale wlosy i tak na tych 2 zabiegach straca
gosia1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:10   #3
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosia1981 Pokaż wiadomość
moim zdaniem odpusc sobie te 2 zabiegi i zdecuduj sie na jeden bo spalisz wlosy,ale jesli juz musisz to ja proponowlalbym najpierw trwala a potem balejaz poniewaz plyn do trwalej rowniez rozjasnia wlosy i mozesz strcic kolor jaki zrobilas.wiem cos o tym bo kiedys zrobilam trwala na wlosach bardzo jasny blond i wyszly biale jak mleko a do tego mialam puch na glowie.moim zdaniem lepiej zainwestowac w lokowke.jeszcze raz radze Ci dobrze to przemyslec.a jesli chodzi o odstep to min.2 tygodnie ale wlosy i tak na tych 2 zabiegach straca
ja też Ci doradzam łączenie farbowania i trawłej

ja dla odmiany kiedyś na trwałą położyłam jasne pasemka - wyszły neopnowo fioletowo zielono niebieskie no gdzieniedzie byly blond ;D ale odradzam

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 22:33   #4
untouchable
Wtajemniczenie

a ja ci w ogole odradzam to i to.
baleyage wedlug mnie sa okropnie brzydkie, lepiej pofarbuj wlosy na czekoladowy braz albo intensywny rudy, lub zrob sobie delikatne refleksy a trwala tez nie wiadomo jak to wyjdzie, a wlosy beda poniszczone.

no ale jak juz jestes zdecydowana to odczekaj pomiedzy tymi zabiegami z 3 tygodnie, i nawilzaj wlosy

Tagi
baleyage, trwała

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości