Różowe oczęta ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-18, 01:10   #1
Kira87
Wtajemniczenie

Różowe oczęta ;)

Witam.

Po dłuższej przerwie wrzucam drugi w mojej "karierze" makijaż oczu.
Niestety kolory są w dużej mierze przekłamane ze względu na sztuczne (i kiepskie) oświetlenie.

W rolach głównych:
~ czarny tusz do rzęs Rimmel Extra Super Lash (boski!)
~ cienie do powiek Golden Rose (110 - potrójny - biel, róż, fiolet)
~ fioletowy liner Golden Rose (metalic 03)
~ różowa kredka pod oczy Yves Rocher Luminelle
~ czarna kredka pod oczy - MaxFactor

Dla porównani wrzucam link do mojego starszego "działa":

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302035

PS: podniosłam sobie troszkę powieki, żeby kolory były bardziej widoczne

PS2: w którym kolorze mi lepiej?

PS3: ukażcie litość dla początkującego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (41,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko4.jpg (18,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko6.jpg (24,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko10.jpg (28,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko12.jpg (17,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko13.jpg (17,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko14.jpg (14,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko15.jpg (12,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (74,8 KB, 46 załadowań)
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 01:16   #2
zafascynowana1
Zakorzenienie

Dot.: Różowe oczęta ;)

A więc cieżko ocenić w których kolorach Ci lepiej, nie mając zdjęcia całej buźki. Jeśli chodzi o wymodelowanie oka, to w makijażu zielonym zrobiłaś to lepiej. Teraz co do samego tego makijażu - kolory mi sie bardzo podobają, kreska nienajgorsza Pozdrawiam
zafascynowana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:15   #3
Natek89
Zadomowienie

Samo oko bardziej przypada mi do gustu w różowym makijażu ale mogę ocenić tylko sam wygląd oka.
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:05   #4
niemogeno
Raczkowanie

Początki nie najgorsze Rzęsy ładne, brwi do uporządkowania+przyciemni enia. Oba Twoje makijaże opierają się w zasadzie na podkreśleniu dołu, czyli krecha... Krecha ładna, ale tak strasznie obciąża oczko, że wygląda ono na smutne, zbyt ciężkie. Przy opadającej powiece to raczej nie wygląda dobrze... Tak więc proponuję do tych makijaży czarną kreskę również u góry, chociaż od połowy powieki i mocno wyciągniętą w górę i na zewnątrz oka. Co do nałożenia cienia - też trzymasz się jednej linii, bliżej rzęs. Nie żałuj ich, rozprowadź na całą powiekę, wycieniuj. Zaakcentuj zewnętrzny kącik ciemniejszym cieniem. Ode mnie tyle Trzymam kciuki i czekam na kolejny
niemogeno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:33   #5
Dzindzej
Zakorzenienie

Post Dot.: Różowe oczęta ;)

nie jest źle

Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 11:49   #6
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
A więc cieżko ocenić w których kolorach Ci lepiej, nie mając zdjęcia całej buźki. Jeśli chodzi o wymodelowanie oka, to w makijażu zielonym zrobiłaś to lepiej. Teraz co do samego tego makijażu - kolory mi sie bardzo podobają, kreska nienajgorsza Pozdrawiam
Teoretycznie jestem kolorystyczną zimą, więc w ostrzejszych kolorach ponoć powinnam dobrze wyglądać. Sama skłaniałabym się ku różowemu, bo zielony tak nieprzyjemnie kojarzy mi się z siniakami

Cytat:
Napisane przez niemogeno Pokaż wiadomość
Początki nie najgorsze Rzęsy ładne, brwi do uporządkowania+przyciemni enia. Oba Twoje makijaże opierają się w zasadzie na podkreśleniu dołu, czyli krecha... Krecha ładna, ale tak strasznie obciąża oczko, że wygląda ono na smutne, zbyt ciężkie. Przy opadającej powiece to raczej nie wygląda dobrze... Tak więc proponuję do tych makijaży czarną kreskę również u góry, chociaż od połowy powieki i mocno wyciągniętą w górę i na zewnątrz oka. Co do nałożenia cienia - też trzymasz się jednej linii, bliżej rzęs. Nie żałuj ich, rozprowadź na całą powiekę, wycieniuj. Zaakcentuj zewnętrzny kącik ciemniejszym cieniem. Ode mnie tyle Trzymam kciuki i czekam na kolejny
Z brwiami, to mam istną katorgę (są strasznie krzaczaste), ale reguluję sama, bo bardzo obawiam się wizyty u kosmetyczki (moim koleżankom owe Panie "wydrapały" brwi prawie do zera...zostały milimetrowe kreseczki).
Zewnętrzny kącik pomalowałam ciemnym fioletem, ale niestety nie jest to widoczne
Co do kreski na górze...ćwiczę, ćwiczę i za nic nie chce mi ona wyjść próbowałam kredką, eyelinerem i nic. Postaram się za jakiś czas wrzucić próbny makijaż oka z kreską u góry.
Dziękuję bardzo za wyczerpujący komentarz (zmotywowałaś mnie do zajęcia się brwiami ;D).

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
nie jest źle
Bardzo mnie to cieszy ;D
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości