Solarium a peeling - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-20, 13:00   #1
czarnaasia
Raczkowanie

Solarium a peeling

Niedawno zaczęłam uczęszczać na solarium. Chodzę co drugi dzień. Wcześniej przy każdym prysznicu robiłam peeling całego ciała i peeling twarzy dwa razy w tygodniu. Zastanawiam się co teraz z tym peelingem? Czy w dni kiedy nie chodzę na solarium mogę zrobic peeling całego ciała? Czy nie spowoduje , ze opalenizna się zetrze? Widzę, że twarz juz prosi się o peeling.

Czy na początku uczęszczania na solarium mogą robić się krosty na twarzy? Mnie trochę ich wyszło i mam nadzieję, że wyjdzie co ma wyjść i będę miała ładną skórę.
czarnaasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:36   #2
sereniti
Zakorzenienie

Dot.: Solarium a peeling

mnie solarium pomogło na krostki ale mam bardzo tłustą cerę...chodzisz co 2 dni?? to chyba trochę za dużo, nie jestem wielkim przeciwnikiem solarium ale to trochę ryzykowne . co do peelingu to ja robię na dzień przed pójściem (chodzę raz w miesiącu około) więc nie wiem jak z tym "ścieraniem" opalenizny
sereniti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:47   #3
Liiii
Zakorzenienie

2 razy w tygodniu to zdecydowanie za dużo ! czy zdajesz sobie sprawę co dzieje się z Twoją skora?

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:56   #4
doronia85
Raczkowanie

wiem, że solarium jest wrogiem skóry, ale sama korzystam. Żeby złapać kolorek chodziłam przed 3 tygodnie dwa razy w tygodniu, teraz tylko raz albo co drugi tydzień. Peeling może trochę "ściera" opaleniznę zwłaszcza w początkowej fazie opalania, natomiast później wraz z dobrze nawilżającym balsamem pomoże uniknąć przesuszającej się skóry. Myślę, że porządne złuszczenie raz w tygodniu wystarczy i to najlepiej dzień przed opalaniem
doronia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 22:56   #5
Dualstar
Wtajemniczenie

za każdorazowym stosowaniem peelingu opalenizna będzie się ścierać. Natomiast za często chodzisz i szkodzisz sobie bardzo, nie będe tu wypisywała jakie są szkody, bo jest tu pełno wątków o tym . Jeżeli chodzi o krostki to trądzik leczy się za pomocą lamp natomiast jest to kilka zabiegów. Po długim stosowaniu solarium te krostki będą wychodzić bardziej.
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości