Bioxet - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-16, 18:29   #91
soniadiabllo
Przyczajenie

Dot.: Bioxet

hymm kupiłam tem krem w sierpniu , jestem alergikiem i jako tako obiawów nie miałam po tym kremie, uzywałam go 2 razy dziennie przez pierwszy miesiąc , na dokładnie oczyszczoną skóre , wielki minus tego kremu to pryszcze oraz wagry , które powstają przy wcieramiu i wmasywaniu tego specyfiku , do tej pory nie potrafie doś do ładu z cerą i zrezygnowałam z nakładaniem go na twarz.
Zaczełam wcierać krem do ciała podpachami , to samo się dzieje a włoski wrastają sie po usunieciu , wiec dodatkowy ból i nie estetyczny widok...
Niestety Moze jestem wyjątkiem , ale nie widze zednych różnic ..!!!!!!
Mama jasne włoski na twarzy , wiec cięzko je wyrywać z cebólkamia a co dopiero z mieszkiem włosowym ... przy użyciu plastrów słoski takie się łamią badz sie urywają w połowie , mósiałą bym 2 dni spedzić przed lustrem z pinsetom w rece zeby je dokładnie usunąć ....
Teraz ci z tej firmy bioxetu mogli by coś wymyślić na usówanie jasnych włosów.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez jagarusia Pokaż wiadomość
hey! super, że pomaga!! ksi mnie to coraz bardziej.. ale co z tynmi wypowiedziami negatywnymi.. ehh jednak jest ryzyko wywalenia kasy w błoto.. a nie dałoby się stosowac do twarzy tego kremu co stosowałas do tej pory?? (bez kupowania specjalnie do twarzy...)? nie wiem jaka jest różnica.. jeśli w stężeniu, że do reszty ciała jest bardziej stężony, to chyba jak by się go stosowało do twarzy, to szybciej by dawał efekty.. czyż nie?
No nie zópełnie , jeśli użyjesz "bardziej steżonego kremu "do ciała na twarz to morzesz sobie "zepsóć skóre"(cere) podraznić smarowane miejsca i moga tracić pigmet , moze być coś takiego jak efekt poparzenie, pieczenie -parzenie , zaczerwieniona skóra i wuwczas jest to poparzenie przez dany specyfik .... dlatego tak samo nie używa sie kremu dla 50cio latek jeśłi sie ma ze 25 itd
soniadiabllo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 08:21   #92
jagarusia
Przyczajenie

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

No nie zópełnie , jeśli użyjesz "bardziej steżonego kremu "do ciała na twarz to morzesz sobie "zepsóć skóre"(cere) podraznić smarowane miejsca i moga tracić pigmet , moze być coś takiego jak efekt poparzenie, pieczenie -parzenie , zaczerwieniona skóra i wuwczas jest to poparzenie przez dany specyfik .... dlatego tak samo nie używa sie kremu dla 50cio latek jeśłi sie ma ze 25 itd[/QUOTE]

a no w sumie racja ... a i szkoda, że nie na każdego ten krem działa tak samo.. skaranie Boskie jest mieć na twarzy (i nie tylko) jakies włosy ja mam naprzykład z tego powodu kompleksy i zawsze idę w cień, by światło nie padało na twarz i nie oświetlało włosków, i macam się cały czas po twarzy czy czasem nie powinnam znowu uzyć wosku albo pencety ;( najgorzej się czuje, jak chlopak po twarzy mnie dotyka- boje sie, by nie wyczul odrostów ;( ;( ;( ;( czuje sie jak mutant
jagarusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 11:02   #93
soniadiabllo
Przyczajenie

Cytat:

a no w sumie racja ... a i szkoda, że nie na każdego ten krem działa tak samo.. skaranie Boskie jest mieć na twarzy (i nie tylko) jakies włosy ja mam naprzykład z tego powodu kompleksy i zawsze idę w cień, by światło nie padało na twarz i nie oświetlało włosków, i macam się cały czas po twarzy czy czasem nie powinnam znowu uzyć wosku albo pencety ;( najgorzej się czuje, jak chlopak po twarzy mnie dotyka- boje sie, by nie wyczul odrostów ;( ;( ;( ;( czuje sie jak mutant

JA mam moze jasne ale długie jakoś 1cm moze wiecej no i gesto przy sobie rosnące , i szczerze gole je albo wyrywam , i lepiej sie czuje.
Ciemne włosy mozna depilatorem albo woskiem usunąć(zrobić sobie godzinny do 2 okłd z lody i po sprawie ),a jasne sie urywają badz łamią...
soniadiabllo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 00:42   #94
Yasmin82
Przyczajenie

Mam ten sam problem co większość z Was, Bioxet stosuje dopiero 5 dzień, postaram sie pisać jakie przynosi efekty. Wcześniej używałam Vaniqa, on przynosił efekty ale też nie takie jak bym chciała a z tego co wiem, to tylko ten krem jest najbardziej skuteczny, jednak nie ma go na polskim rynku, przynajmniej nie słyszałam. Vaniq kosztowała mnie ok. 50 EURO (ok 1,5 roku temu) tubka bardzo mała 30g, żeby widoczne były efekty też jak w przypadku Bioxetu trzeba było stosować parę miesiecy, jednak sprowadzanie sprawiało trochę zachodu, także nie używałam go regularnie a po jakimś czasie po prostu przestałam sie fatygować. Mam nadzieję, że Bioxet okaże się dobrym "zamiennikiem", chociaż po przeczytaniu negatywnych postów moja nadzieja mocno ucierpiała, a te pozytywne nie są wystarczające by ją podnieść do stanu sprzed zakupu Bioxetu. Jestem osoba która ma zaburzenia hormonalne, także zdaje sobie sprawę, że kremik może mi nie pomóc, ale warto żyć nadzieja, w końcu nasze pozytywne myślenie też dużo daje - tak jak można sobie wmówić chorobę, tak i być może można z siebie jz niej wyleczyć... podobno nasza podświadomość nie widzi słowa "nie" docieraja do niej tylko obrazy a jeżeli dotrze do niej z naszej świadomości ok 100 podobnych obrazów, wówczas potraktuje to jako coś czego naprawdę chcemy. Przykład, spróbujcie nie wyobrazić sobie "zielonej cytryny na białym talerzyku na kuchennym stole" - od razu powstał ten obraz, prawda, także teraz myślmy że mamy gładziutką skórkę , jeżeli ktoś chce mnie posumować, to proszę bardzo ale myślę, ze jest w tym troche prawdy. Pozytywne myślenie, oczywiście w granicach rozsądku.
Yasmin82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:30   #95
jagarusia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Yasmin82 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co większość z Was, Bioxet stosuje dopiero 5 dzień, postaram sie pisać jakie przynosi efekty. Wcześniej używałam Vaniqa, on przynosił efekty ale też nie takie jak bym chciała a z tego co wiem, to tylko ten krem jest najbardziej skuteczny, jednak nie ma go na polskim rynku, przynajmniej nie słyszałam. Vaniq kosztowała mnie ok. 50 EURO (ok 1,5 roku temu) tubka bardzo mała 30g, żeby widoczne były efekty też jak w przypadku Bioxetu trzeba było stosować parę miesiecy, jednak sprowadzanie sprawiało trochę zachodu, także nie używałam go regularnie a po jakimś czasie po prostu przestałam sie fatygować. Mam nadzieję, że Bioxet okaże się dobrym "zamiennikiem", chociaż po przeczytaniu negatywnych postów moja nadzieja mocno ucierpiała, a te pozytywne nie są wystarczające by ją podnieść do stanu sprzed zakupu Bioxetu. Jestem osoba która ma zaburzenia hormonalne, także zdaje sobie sprawę, że kremik może mi nie pomóc, ale warto żyć nadzieja, w końcu nasze pozytywne myślenie też dużo daje - tak jak można sobie wmówić chorobę, tak i być może można z siebie jz niej wyleczyć... podobno nasza podświadomość nie widzi słowa "nie" docieraja do niej tylko obrazy a jeżeli dotrze do niej z naszej świadomości ok 100 podobnych obrazów, wówczas potraktuje to jako coś czego naprawdę chcemy. Przykład, spróbujcie nie wyobrazić sobie "zielonej cytryny na białym talerzyku na kuchennym stole" - od razu powstał ten obraz, prawda, także teraz myślmy że mamy gładziutką skórkę , jeżeli ktoś chce mnie posumować, to proszę bardzo ale myślę, ze jest w tym troche prawdy. Pozytywne myślenie, oczywiście w granicach rozsądku.
jak mam "nie wyobrazic" se tej zielonej cytryny to jak ma obraz powstać ? co do kremu to powodzenia życze- mam nadzieję, że będzie skuteczny! a tak po za tym, to też mam taki sposób myslenia ale czasami brutalna rzeczywistośc zmienia podejście do życia.. ale jak to się mowi- nadzieje umiera ostatnia tak że aż do łoża smierci będę życ nadzieją, że może chociaż mnie pochowają z gładka skóra albo przynajmniej ogolą, co by na pogrzebie wstydu rodzinie nie przynieśc.. to straszne- babcia z brodą
Stary 2009-11-18, 10:11   #96
skolopendra
Przyczajenie

do Chyży
uprzejmie poproszę o namiar na salon w 3mieście . Moja dermatolog z Sopotu podała mi podobno jeden z najlepszych, jest w krzywym domku w Sopocie. Jeszcze się nie wybraam. Jeśli masz kogoś sprawdzonego byłabym niezmeirnie wdzięczna!!!.
pozdrawiam
skolopendra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:32   #97
polskieKwiaty
Przyczajenie

Angry Dot.: Bioxet

Hejka już pisałam na tym forum i powiem wam że ten Bioxet to bubel!!!!!!!stosuję już 4miesiące i wielka duuupa.nic,zero rezultatów....
polskieKwiaty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:55   #98
Yasmin82
Przyczajenie

Cytat:
jak mam "nie wyobrazic" se tej zielonej cytryny to jak ma obraz powstać ? co do kremu to powodzenia życze- mam nadzieję, że będzie skuteczny! a tak po za tym, to też mam taki sposób myslenia ale czasami brutalna rzeczywistośc zmienia podejście do życia.. ale jak to się mowi- nadzieje umiera ostatnia tak że aż do łoża smierci będę życ nadzieją, że może chociaż mnie pochowają z gładka skóra albo przynajmniej ogolą, co by na pogrzebie wstydu rodzinie nie przynieśc.. to straszne- babcia z brodą
no właśnie napisałam "nie wybraźcie" bo chodziło o to by udowodnić, ze nasza podświadomość nie widzi "nie", ona rejestruje tyllko obraz. Jak bedziemy mysleć sobie, że "nie chcę" mieć męża/chłopaka alkoholika to najprawdopodobniej na taka osobę trafimy, bo wędruje do naszej główki właśnie taki obraz, a podświadomość traktuje to jako naszą wolę, a dla niej nasza "wolna wola" jest święta czyli musi zotać spełniona i będzie ona nieświadomie... spełniona. Więc tak, trzeba mieć w sobie nadzieję i OPTYMIZM. I w ten sposób odbiegłam od tematu.

Tak więc, 6 dzień z BIOXET-em i... mam ropne krostki ale to krostki po całkiem niedawnym zabiegu laserowym, w miejscach gdzie włoskom wyjątkowo się dało "popalić". Chciałabym za parę miesięcy, móc napisać że naprawdę pomógł... no z pomocą lasera w moim przypadku, po tylu zabiegach co przeszłam rosną mi juz całkiem słabe i jasne włoski - to dobrze i źle. Niestety laser juz tych jasnych nie bierze a mimo, ze są słabe to jednak gęste i rosłyby długie, tak wiec muszę używać pęsetki no i używając pęsetki znów nabierają siły... takie to błędne koło. Tak wiec, cała nadzieja w kremiku.
Yasmin82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:52   #99
100krotka1
Przyczajenie

Smile Dot.: Bioxet

Witam! Ja tez skusilam sie na bioxet stosuje go od 4 listopada. Moim problemem jest twarz glownie, reszty nie widac i jakos da sie ukryc . Krem mi osobiscie odpowidada, zapach tez polubilam. Ja nie depiluje twarzy poza wasikiem a stosuje na cala twarz poza czolem. Poki co nie widze zbytnio rezulataow ale zauwarzylam ze przy wcieraniu kremu zostja mi na opuszkach palcow pojedyncze wloski, wiec mysle ze to te ktore juz obumarly. Poza tym moze moja wyobraznia za bardzo dziala i zawsze tak bylo tylko tego nie zauwazalam hehe. Uzywam go codziennie wieczorem i rowniez potwierdzam jedo wydajnosc. Bede informowac o dalszych efektach. Pozdrawiam
100krotka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 20:01   #100
agusia0612
Przyczajenie

hej, ja używam bioxet już dwa miesiące i widze efekty, włoski są cieńsze i wolniej odrastają. jak ktoś jest z lublina to polecam aptekę na narutowicza, tam kupiłam krem do ciała za 80zł
agusia0612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:28   #101
Mbronek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agusia0612 Pokaż wiadomość
hej, ja używam bioxet już dwa miesiące i widze efekty, włoski są cieńsze i wolniej odrastają. jak ktoś jest z lublina to polecam aptekę na narutowicza, tam kupiłam krem do ciała za 80zł

A napisałabyś jakieś dokładniejsze namiary na tę aptekę? Bo na Narutowicza znalazłam 5 aptek. Może przy jakimś skrzyżowaniu czy coś? Z góry dziękuję.
Mbronek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:29   #102
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie

Dzieki waszym wypocinom nie skusze sie na ten krem, Bioxet
Wasze dzialania sa nadaremne... Modzie, nie dziwi Cie,ze prawie wszyscy, ktorzy tu sie wypowiadaja, maja po 2-4 posty?
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 23:00   #103
jaga_jaga
Przyczajenie

GG do jaga_jaga

Hmmmm... wiesz, nikt Cię nie zmusza do kupowania tego kremu jak i widać, ze nic Cię nie zmusza... W sumie to Ci zazdroszczę!!! Ja używam i nadal będę używać bo dzięki temu "wracam" do ludzi. Wiesz, syty nigdy nie zrozumie głodnego więc nie dziwi mnie Twoja wypowiedź. A tak na marginesie.... czy używając mydła, pasty do zębów też tak gorączkowo szukasz potwierdzeń??
Pozdrawiam wszystkich walczących!
jaga_jaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 23:19   #104
Chaos_Girl
Zadomowienie

To moze ja wtrace swoje tzry grosze
Kupilam ostatnio Bioxet swojej mamie. Naczytalam sie wlasnie na podanym wczesniej forum, jak to ajkas kobiecine strasznie uczulilo i poradzilam swojej rodzicielce, zeby najpierw posmarowala kawaleczek skory w jakims niewidocznym miejscu. Sprawdzila, nic jej sie nie stalo, zadnej wysypki. Teraz zaczela stosowac go na twarzy. Jakie beda rezultaty, czas pokaze.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 00:11   #105
frycha
Przyczajenie

Smile Dot.: Bioxet

Ja używam Bioxet od 1,5 miesiąca i odrastające włoski są praktycznie niewidoczne. Stosuję tylko na noc, w miarę regularnie pod paszki i na nogi. Krem 160ml kupiłam na allegro za 110zl z przesyłką (tubka 140ml +próbki). Dodam jeszcze, że zapach nie jest może najpiękniejszy, ale krem poza usuwaniem owłosienia rewelacyjnie nawilża. Pozdrawiam!
frycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 18:44   #106
maciapek
Rozeznanie

chyba tez zakupie po wyplacie rzecz jasna o rezultatach napewno poinformuje

Magisterka
Ćwiczę !!!

...bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać...

maciapek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:51   #107
polskieKwiaty
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Bioxet

Frycha wybacz,ale jakie Ty masz te włoski,skoro po 1,5mies. już widzisz rezultaty???!!! ja stosuję już od sierpnia i nic nie widzę....
hmn może to wynika z indywidualnych właściwości skóry,a taką pokłdałam nadzieję w tym kremie.

*PS dziewczyny nie wiem jak Wy,ale ja widzię tylko jedno rozwiązanie-Laser.Jeśli któraś się nie zgadza to świadczy to o tym, że posty chwalące właściwości kremu(prócz dobrego nawilżania)miały na celu zareklamowanie produktu.
Stary 2009-12-05, 00:02   #108
hedwiga12
Przyczajenie

witam Wszystkie Zainteresowane ja stosuje bioxet od czerwca czyli juz prawie pol roku, producent zapewnial ze po 3 miesiacach owłosienie powinno sie zmniejszyc ok 50 % ( przez 3 miesiace stosowalam 2 razy dziennie, potem tylko na noc - i przynaznaje sie ze czasami zdazylo mi sie zapomniec, szczegolnie jak wychodzilam na noc ale i tak dlugo wytrwalam - ale wracajac do sedna ) i do tej pory nie widze zadnych rezultatow, w dalszym ciagu go stosuje bo chce skonczyc sloiczek do konca, ale nie wierze zeby mi pomogl, chcialam sprobowac i wiem ze nie dziala... a tak chcialam sie mile rozczarowac ;/
hedwiga12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:56   #109
frycha
Przyczajenie

No więc przyznaję, że po 2 miesiącach używania owłosienie naprawdę się zmniejszyło. Druga sprawa, że miałam naturalny kolor włosków na nogach średniociemny blond, a krem bardzo je rozjaśnił i osłabił, więc po wydepilowaniu długo walczę jeszcze pęsetą i szukam niedobitków, które się połamały, albo których depilator w ogóle nie złapał. Włoski pod pachami natomiast są tak słabe, że ich w ogóle nie widać, a poza tym raz wyrwałam je woskiem, a raz depilatorem i nie czułam większego bólu, a w zeszłym roku taki wybryk z woskiem zakończył się okropnym bólem, łzami w oczach i spuchniętą skórą. Problem jest tylko jeden - pomijając cenę, trzeba być systematycznym, a ja po dwóch miesiącach znudziłam się troszkę cowieczornym wcieraniem kremu

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

ps. a o laserze słyszałam, że nie działa na jasne włosy... Czyli niestety nie ma superskutecznych metod, które działają na wszystkich i na zawsze pozwolą cieszyć się jedwabistą skórą bez owłosienia.
frycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 01:47   #110
NIKaP-n
BAN stały

*PS dziewczyny nie wiem jak Wy,ale ja widzię tylko jedno rozwiązanie-Laser.Jeśli któraś się nie zgadza to świadczy to o tym, że posty chwalące właściwości kremu(prócz dobrego nawilżania)miały na celu zareklamowanie produktu.[/QUOTE]

A ja laseru nie polecam. Zdecydowanie.
Najpierw cała zaaferowana biegałam co miesiąc na każdy zabieg. Cena promocyjna - 99zł za miejsce. Podczas kolejnej, nie pamiętam której wizyty zagadałam się tak z babeczką, która ""strzelała laserem", że sama powiedziała mi, iż tak naprawdę to mogę przyjść jeszcze kilka razy, kilkanaście... albo i więcej. Że tak naprawdę bardzo trudno jest usunąć włoski kobiecie tam, gdzie prawidłowo nie powinny rosnąć (twarz, broda, dekolt, plecy)...

Byłam na 7 wizytach. Początkowo robiłam po 4 miejsca na jednej wizycie. Potem przeliczyłam kasę i dwa ostatni zabieg zrobiłam tylko na wąsa i brodę.
Jaki efekt?
Przesuszona skóra, dwa razy więcej włosków (między laserami można co najwyżej golić, albo chodzić jak yeti. Przez golenie wzmocniły się te, które nie były zbyt widoczne.

Czas pełen nadziei - 8 miesięcy.
Efekt - beznadzieja.
Wydana kasa - dużo
NIKaP-n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 01:37   #111
hedwiga12
Przyczajenie

oh boshe ;/ jestem rozpaczona, nie moge normalnie z tym zyc, czy jest ktos kto odniósł jakikolwiek sukces ? czy jest jakis cien szansy ... ??
hedwiga12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:28   #112
chyży
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skolopendra Pokaż wiadomość
do Chyży
uprzejmie poproszę o namiar na salon w 3mieście . Moja dermatolog z Sopotu podała mi podobno jeden z najlepszych, jest w krzywym domku w Sopocie. Jeszcze się nie wybraam. Jeśli masz kogoś sprawdzonego byłabym niezmeirnie wdzięczna!!!.
pozdrawiam
sorry, że tak późno odpowiadam ale nie śledzę na bieżąco tego tematu, ja na zabiegi chodzę do salonu urody w Gdyni

http://www.beautylaser.pl/index_pl.html

a wybrałem go dlatego bo miał najwięcej pozytywnych komentarzy w internecie - potwierdzam i polecam jak masz jakieś konkretne pytania to na pm
chyży jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:33   #113
dyzia8
Przyczajenie

hej wlochacze wiem co czujecie mam ten problem ponad 10 lat i tyle czasu z tym walcze-depiluje woskiem cieplym twarz...stosowalam bioxet na twarz od lipca ,zuzylam caly sloiczek-nie moge powiedziec ,ze nic to nie dalo-bo wlosy staly sie ciensze,miekkie i jasniejsze ale denerwowalo mnie , ze sie scieral przy wmasowywaniu pomimo, ze robie peelingi...obecnie stosuje OLEJEK Z JAJEK MROWCZYCH -przeczytalam gdzies ,ze pewna babka nie ma wlosow na calym ciele gdyz jej matka nacierala ja w dziecinstwie olejkiem z jaj mrowczych ( to byl powszechny zwyczaj tam ) obecnie babaka mieszka w Anglii, w kazdym razie sprobowalam ,bo jak sami wiecie chwytamy sie wszystkiego co moze pomoc...stosuje to ponad miesiac i powiem Wam ,ze (odpukac) efekty sa chyba lepsze niz po bioxecie,w kazdym razie na pewno wlosy dluzej odrastaja, sa jakby przezedzone i nie takie sztywne...mam jasne wlosy (pare ciemnych tez sie znajdzie) laser nie dla nich w kazdym razie -w jednym salonie mnie naciagali i robili nadzieje ale dla pewnosci poszlam do drugiego gdzie pani kosmetolog-nie naciagaczka-powiedziala zebym nie tracila pieniedzy bo na jasne wlosy to nie dziala, ze byly przeprowadzane proby co zrobic by je laser "zauwazyl" (np wcieranie barwnika) ale niestety...sprobujcie olejku jest tanszy od bioxetu ale i jest go mniej bo tylko 18 ml -z kolei olejki sa wydajniejsze ( trzeba malo zeby wmasowac w konkretny obszar).Stosuje sie go 4-5 wieczorow po depilacji (wosk-polecam) -na umyta powierzchnie wmasowywujesz olejek i MASUJESZ 10 min.-ja nawet dluzej dla pewnosci...nie wiem czy mozna go dostac na allegro ale sprawdzcie, ja kupilam na e-bayu -calkowity koszt z przesylka=6 funtow ( obojetnie gdzie na swiecie) -sprzedawca: parmacef z Turcji(apteka).

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

mialo byc : pharmacef a produkt to ANT OIL EGG ( TALA) Pozdro i nie stosujcie golenia-tylko depilacja najlepiej cieplym woskiem-odrastaja ciensze slabsze a z czasem rzadsze, a golenie ...widac chocby w przypadku facetow=jeż...
dyzia8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 09:41   #114
jagarusia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dyzia8 Pokaż wiadomość
hej wlochacze wiem co czujecie mam ten problem ponad 10 lat i tyle czasu z tym walcze-depiluje woskiem cieplym twarz...stosowalam bioxet na twarz od lipca ,zuzylam caly sloiczek-nie moge powiedziec ,ze nic to nie dalo-bo wlosy staly sie ciensze,miekkie i jasniejsze ale denerwowalo mnie , ze sie scieral przy wmasowywaniu pomimo, ze robie peelingi...obecnie stosuje OLEJEK Z JAJEK MROWCZYCH -przeczytalam gdzies ,ze pewna babka nie ma wlosow na calym ciele gdyz jej matka nacierala ja w dziecinstwie olejkiem z jaj mrowczych ( to byl powszechny zwyczaj tam ) obecnie babaka mieszka w Anglii, w kazdym razie sprobowalam ,bo jak sami wiecie chwytamy sie wszystkiego co moze pomoc...stosuje to ponad miesiac i powiem Wam ,ze (odpukac) efekty sa chyba lepsze niz po bioxecie,w kazdym razie na pewno wlosy dluzej odrastaja, sa jakby przezedzone i nie takie sztywne...mam jasne wlosy (pare ciemnych tez sie znajdzie) laser nie dla nich w kazdym razie -w jednym salonie mnie naciagali i robili nadzieje ale dla pewnosci poszlam do drugiego gdzie pani kosmetolog-nie naciagaczka-powiedziala zebym nie tracila pieniedzy bo na jasne wlosy to nie dziala, ze byly przeprowadzane proby co zrobic by je laser "zauwazyl" (np wcieranie barwnika) ale niestety...sprobujcie olejku jest tanszy od bioxetu ale i jest go mniej bo tylko 18 ml -z kolei olejki sa wydajniejsze ( trzeba malo zeby wmasowac w konkretny obszar).Stosuje sie go 4-5 wieczorow po depilacji (wosk-polecam) -na umyta powierzchnie wmasowywujesz olejek i MASUJESZ 10 min.-ja nawet dluzej dla pewnosci...nie wiem czy mozna go dostac na allegro ale sprawdzcie, ja kupilam na e-bayu -calkowity koszt z przesylka=6 funtow ( obojetnie gdzie na swiecie) -sprzedawca: parmacef z Turcji(apteka).

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

mialo byc : pharmacef a produkt to ANT OIL EGG ( TALA) Pozdro i nie stosujcie golenia-tylko depilacja najlepiej cieplym woskiem-odrastaja ciensze slabsze a z czasem rzadsze, a golenie ...widac chocby w przypadku facetow=jeż...

dajesz nadzieje ale naprawde są efekty??
Stary 2009-12-15, 22:02   #115
dyzia8
Przyczajenie

uzywam tego ponad miesiac wiec narazie moge tylko powiedziec ,ze nie jest to bezcelowe wg. mnie ,jest jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy pozbede sie tych "wszarow" na zawsze ale jedno co wiem to, ze warto uzywac bo juz widze ,ze duzo wolniej odrastaja, sa bardziej miekkie ,no i ta nadzieja ,ze z kazdą aplikacją i masowaniem jestem coraz blizej pozbycia sie tego...do tej pory byla depilacja,a potem czekanie na nastepną,a teraz w miedzy czasie jest jeszcze to i tak jak mowie -ja widze sens,nie wiem jak zadziala na innych ale na stronie tego produktu są zdjecia np. goscia z obrosniętymi "futrem" plecami i po kuracji-bez futra,dziewczyny z wąsikiem czarnym-co częste u nich w Turcji, a potem juz bez wąsika-zdaje sobie sprawe, ze to tylko zdjecia i mozna zrobic dzisiaj wszystko ale wygląda to autentycznie no i trzeba miec nadzieje.10 lat temu mialam nadzieje ,ze po 2-3 latach regularnego woskowania pozbede sie tego gówna,ostatnio mialam nadzieje ,ze bioxet mi to umozliwi,teraz mam nadzieje ,ze olejek z mrowczych jaj...takie jest zycie...albo sie poddasz,albo walczysz z tym wszelkimi sposobami,ja jeszcze walcze, chociaz czasem juz mialam wszystkiego dosc...jestem zdania, ze zanim sie czlowiek podda powienien sprobowac wszystkich mozliwych i dostepnych dla niego sposobow,wiec jezeli mozesz sobie na to pozwolic to sprobuj tylko pamietaj ,ze stosuje sie to 4-5 wieczorow po depilacji (nie goleniu) i masuje sie 10 min, mam nadzieje ,ze Ci pomoze.
Stary 2009-12-15, 23:30   #116
burgmanka
Przyczajenie

Witam,
Bioxetu używam nie całe 3 tygodnie i o efektach jako takich jak narazie nie mogę się wypowiedzieć. Jak narazie żyję nadzieją, że krem faktycznie pomoże, stosuję go na nogach. Ostatnio zamówiłam telocapil na mazidłach. Jeśli pojawią sie jakiekolwiek efekty będe informować.
burgmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 22:53   #117
dyzia8
Przyczajenie

a co to takiego -telocapil na mazidłach i do czego sluzy ?
Stary 2009-12-17, 06:33   #118
burgmanka
Przyczajenie

Jest to preparat redukujący owłosienie. Czytałam różne opinie w tym dużo pozytywnych. Balsam bądź olejek z teocapilem należy wykonać samemu ponieważ nie ma gotowych. czytałam, że niektóre dziewczyny dodają go do zwykłego balsamu. Efekt ponoć nie jest do końca trwały ale włoski po depilacji odrastaja znacznie wolniej. No nic trzeba sprawdzić na sobie.
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
burgmanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:07   #119
maciapek
Rozeznanie

ja juz zakupilam bioxet na allegro...czekam na przesylke o efektach napewno powiadomie

Magisterka
Ćwiczę !!!

...bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać...

maciapek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 16:11   #120
polskieKwiaty
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez maciapek Pokaż wiadomość
ja juz zakupilam bioxet na allegro...czekam na przesylke o efektach napewno powiadomie
też byłam tak optymistycznie nastawiona przed pierwszym użyciem bioxet'u,ale dziś mogę stwierdzic(po 5miesiącach stosowania), że żadnych efektów na lepsze nie zauważyłam.

PS teraz to już nie wiem jak mam z tym walczyc;(( miałam nadzieję,że bioxet wybawi mnie do czasu studniówki-chociaż na twarzy.A tu rozczarowanie... whałam się czy mam iśc na imprezkę-ostatnią w III kl LO,teraż baaardzo żałuję że powiedziałam TAK. Ale kasy już mi nie zwrócą więc muszę isc(
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości