Bioxet - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-23, 18:39   #151
Ofelia Immortal
Przyczajenie

Dot.: Bioxet

Kilka dni temu została mi dostarczona zamówiona wcześniej przez internet 140 ml tubka kremu(nie była tania, ale czego się nie robi w desperacji). I co widzę "STOSOWAĆ KREM DWA RAZY DZIENNIE: RANO I WIECZOREM "
Oj czarno to widzę...
Ofelia Immortal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:13   #152
rain88
Rozeznanie

Dziewczyny naprawdę warto. Dziwie sie, ze nie widzicie sporych rezultatów. Widocznie miałam lżejsze owłosienie.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:03   #153
ollalla24
Przyczajenie

GG do ollalla24

Witam wszystkich

Ja zakupiłam krem dwa tyg temu, stosuje codziennie wieczorkiem.

Przed zastosowaniem na moja brodke musiałam usunac włoski woskiem-niestety wosk usnął mi także naskórek. W pierwsze dni nakładałam krem na strupki. Troszke mnie to zniechęciło ....

Efekt po 2 tyg - wloski odrastaja jasne, bardzo ich mało. Tylko te pojedyncze, które wcześniej usuwałam są nadal ciemne i twarde.
Jeśli mogę juz coś stwierdzić to narazie jesedetm zadowolona i pełna optymizmu. A cena 100 zł nie jest aż tak wysoka w walce z tymi niechcianymi kłaczkami.
Lepiej spróbować zrobić cokolwiek niz siedzieć i rozpaczać, dołować sie.

Pozdrawiam
Ola
gg: 879079
ollalla24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:14   #154
Ofelia Immortal
Przyczajenie

Bioxet daję radę
po prawie 4 miesiącach stosowania na twarzy- nie za grubo, bo została mi jeszcze ponad połowa słoiczka, widzę rezultaty!
Policzki mam prawie że gładkie no i nie zrastają mi się brwi
Pozdrawiam i życzę powodzenia w regularnym stosowaniu
Stary 2010-02-27, 15:01   #155
xlzaiastm
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ofelia Immortal Pokaż wiadomość
Bioxet daję radę
po prawie 4 miesiącach stosowania na twarzy- nie za grubo, bo została mi jeszcze ponad połowa słoiczka, widzę rezultaty!
Policzki mam prawie że gładkie no i nie zrastają mi się brwi
Pozdrawiam i życzę powodzenia w regularnym stosowaniu

A te policzki depilowałaś?
xlzaiastm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:14   #156
ewax100
Przyczajenie

A gdzie kupilaś ten krem za 100zł ? u nas kosztuje 140zł w aptece?czy w kupno w internecie ,allegro + przesyłaka wychodzi 100zł ?
ewax100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 15:02   #157
Ofelia Immortal
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xlzaiastm Pokaż wiadomość
A te policzki depilowałaś?
tak, niestety depilowałam policzki, inaczej nie było by sensu używać kremu. to było traumatyczne przeżycie

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ewax100 Pokaż wiadomość
A gdzie kupilaś ten krem za 100zł ? u nas kosztuje 140zł w aptece?czy w kupno w internecie ,allegro + przesyłaka wychodzi 100zł ?
Krem kupiłam w internecie. Wybrałam najtańszą ofertę(po przeliczeniu razem z przesyłką) chyba w aptefarm.pl, razem z przesyłką zapłaciłam 111 zł. To było kilka miesięcy temu, tak więc ceny mogły się zmienić.
Stary 2010-03-01, 15:06   #158
ewax100
Przyczajenie

Dzięki za informacje) proszę piszcie więcej o swoich spostrzeżeniach.Smarujeci e np. brodę rano i wieczorem tak? ale nadal włsoki usuwacie bo rosną?tak? ciekawe czy to można kiedyś zmienić aby przestały rosnąć?))
Stary 2010-03-04, 15:33   #159
kamikaze51
Zakorzenienie

Hej, wiem, że zostanę oskarżona o reklamę ale chciałam napisać a propo elektrolizy, bo któraś dziewczyna pytała. Miałam robioną elektrolizę na bikini. Metoda jest rzeczywiście skuteczna, odrasta minimalna ilość włosów, faktycznie są usuwane na stałe. Ale po pierwsze cena jest kosmiczna, ja miałam robioną za pół ceny a i tak wyszło mi chyba z 10 tys jak by tak dobrze policzyć. Zabiegi trzeba powtarzać i powtarzać, (ja chodziłam dwa lata) a do tego boli jak diabli. No i ślady które co prawda w końcu się zagoją, ale chyba gdzieś po roku tak do końca. Nie wyobrażam sobie robić tego zabiegu na twarz i potem chodzić z tymi śladami. A do tego mam jakby ciemniejsze to bikini, taka wielka plama... To są fakty, same oceńcie czy warto.
A dla osób depilujących się polecam depilator do wody - koniecznie ciepłej. Nie boli tak jak przy zwykłym, włosy tak nie wrastają i na prawdę dużo dokładniej są wyrywane, przez co nie trzeba tak często powtarzać. Cudów nie ma, ale i tak nie zamieniłabym go już na zwykły;-)
kamikaze51 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 09:25   #160
styska88
Przyczajenie

Czesc, własnie wczoraj kupiłam krem, wydatek nie mały ale mam nadzieje ze bedzie skuteczny. Uzyłam go dwa razy wieczorem i teraz rano. Coż moge powiedziec hmm widze zmiane . Otóż zawsze kiedy depilowałam włoski woskiem a te które mi zostały wyrywałam penseta zostawały mi takie czerowne plamki , krostk itp , teraz kiedy wczoraj posmarowałam sie tym kremem nic takiego mi nie wyszlo. Narazie widze tylko ten plus, mam nadzieje ze bedzie ich wiecej. Dodam ze posmarowałam nim wasik chociaz go nie depilowałam, policzki tam mam jasne włoski ale moze tez sie ich pozbede, no i szyje i brode tam juz rosnie mieszanke jasnych i takich ciemniejszych . Czuje komfort psychiczny ze cos konkretnego zaczełam z tym robic . Ehh taka moja uroda . Pozdrawiam
styska88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:48   #161
hedwiga12
Przyczajenie

hey, mam pytanie do kamikaze51 czy juz nic kompletnie nie robisz z wlosami na bikini ?? wiem ze elektroliza jest droga, cholernie droga, i trzeba ja powtarzac przez dlugi okres czasu ale jesli metoda jest skuteczna... myslam o tym zeby kupic sobie ten sprzęt do elekrolizy kosztuje niecale 2 tys. i do tego kurs wsumie wyjdzie jakies 3,5 tys. i samemu mozna zrobic sobie nóżki
hedwiga12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:53   #162
marissa51
Przyczajenie

hej, nie robię nic, tzn pęsetą wyrywam kilka pojedynczych włosków które odrastają, ale jest ich niewiele, skóra jest na prawdę gładka.
tez myślałam o tym żeby kupić swój aparat i zrobić sobie z nogami, ale to chyba nie takie proste... jak się odważysz to daj znać co z tego wyszło;-)
A tak na marginesie skąd jesteś?
marissa51 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:56   #163
kamikaze51
Zakorzenienie

poprzedni wpis jest mój... moja mama ciągle siedzi na moim kompie i widocznie się nie wylogowała;-/
Stary 2010-03-30, 02:17   #164
hedwiga12
Przyczajenie

jestem z krakowa... a Ty ?? mysle bardzo powaznie nad kupnem tego aparatu, wiem ze to nie jest takie proste, ale kiedys jak rozmawialam z kosmetyczka, to powiedziala mi ze ona jak sie uczyla to cwiczyla na swoich nogach (oczywiscie po wczesniejszym kursie) czytajac fora na ten temat dochodze do wniosku ze nikt jeszcze nie poradzil sobie z tym problem w 100 %. Jeden ginekolog powiedzial mi ze z tym juz nic nie da sie zrobic ;( jak to uslyszlam z trudnem powstrzymalam sie od placzu... ;/ stram sie zyc normalnie, ale same wiecie jak to jest ...
Stary 2010-03-30, 09:59   #165
kamikaze51
Zakorzenienie

ja też jestem z krakowa to jak bys sie zdecydowała to masz klientkę, oczywiście pod warunkiem ze dasz mi bardzo promocyjną cenę;-)
Stary 2010-03-31, 04:11   #166
hedwiga12
Przyczajenie

do kamikaze51 : pisalas ze juz chodzilas od jakiego czasu na elektrolize, i dalej musisz ja robic w tym samych miejscach czy chcesz zaczac nowe partie ?? a mozesz mi napisac gdzie chodzilas ?? bo ja bylam tylko 2 razy na elektrolizie ponad rok temu ( wiec wiadomo ze zadnych efektow nie moglam sie spodziewac, ale jest kilka takich punktow, ze juz wlosy mi nie odrastaja, normalnie tego nie widac, ale jak sie przyjrzec uwaznie to widac takie mikroskopijne kropeczki). Wiec wiec jesli minelo jakies 15 miesiecy i wlosy nie odrastaja to mam taka nadzieje ze ta metoda na prawde dziala tylko trzeba ja powtarzac... chetnie wymienie sie z Toba emailem albo numerem gg co Ty na to ???
Stary 2010-04-05, 11:58   #167
ulotna18
Przyczajenie

Smile Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Nie wiem, o jakim owłosieniu Dziewczyny piszecie, ale nie wierzę w taki kremik. Usunąć owłosienie z cebulkami, smarować dwa razy dziennie ( tubka 140ml 2 x dziennie, a jej cena pow.100zł) i czekać, aż włosy będą znowu takie, żeby można je było rwać?

Oj nie! To ja Wam powiem, że od 4 miesięcy chodzę na laserek, jestem po 3 zabiegach, widzę już efekty. A każdy kosztuje mnie 99zł (tzn konkretne miejsce, które jest naświetlane).

Myślę, że warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, bo nie sądzę, aby tubka tego kremu starczyła na miesiąc?

pozdrawiam

A gdzie chodzisz na taką tanią depilację laserowa?
ulotna18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:41   #168
ewax100
Przyczajenie

Za jeden zabieg 99zł laserem? dziwne sa te ceny bo ja np. za jeden zabieg na brodzie ale IPL płaciłam 350zł Nie sądzicie że to za wiele? dlatego byłam na jednym bo bardzo drogo dla mnie przynajmniej.Po jednym nic prawie to nie dało.Owszem włoski po 2 tygodniach wychodziły ale rosną nowe.Laser też a nawet to IPL nie działają na włoski jaśniejsze czy siwe.
Stary 2010-04-11, 22:24   #169
i_w_o_n_a
Przyczajenie

Cześć zastanawiam się nad kupnem Bioxetu i tak czytam Wasze opinie czy przynosi on rezultaty i mam właściwie jedno pytanie- czy Bioxet lub kremy mu podobne będzie skuteczny jeśli moje "włoski" na twarzy byłyby spowodowane zaburzeniami hormonalnymi a nie tylko, że tak powiem typem urody? Póki co stosuję wosk,ale zadowalający efekt utrzymuje się ok tygodnia dlatego myślę o zastosowaniu innych sposobów
Z góry dzięki za informacje
i_w_o_n_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:30   #170
styska88
Przyczajenie

IWONA- ja używam bioxet do twarzy od 27 marca, narazie nie moge za wiele o nim powiedziec . Wydaje mi sie ze na kazdego zadziała inaczej . Nie chce go polecac ani odradzac sama musisz spróbowac . Cena kremu nie jest mała , ja kupiłam przez internet , z przesyłka zapłaciłam 84 zł . Krem daje mi komfort psychiczny ze cos z tym dziadostem robie , wydaje mi sie ze włoski rosna wolniej i sa bardzo mieciutkie, nie ukrywam ze pokładam w nim nadzieje ale cos wiecej bede mogła powiedziec jak skoncze opakowanie, które dodam ze jest bardzo wydajne . Krem stosuje dwa razy dziennie ,no chyba ze czasem zapomne .
Pozdrawiam
Stary 2010-04-13, 22:46   #171
i_w_o_n_a
Przyczajenie

Smile Dot.: Bioxet

dzięki za informację ja się wstrzymam jeszcze trochę z kupnem, ale mimo wszystko trzymam kciuki za kurację
i_w_o_n_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:47   #172
polskieKwiaty
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Bioxet

Jeśli chodzi o gospodarkę hormonalną to nie ma to jak kontakt z ginekologiem a jeszcze lepiej z endokrynologiem Jeśli owłosienie typu męskiego jest przyczyną hormonalną to mogę wam tylko pozazdrościc,gdyż leczenie hormonalne na pewno przynosi ewidentne rezultaty. Ja niestety tego szczęscia nie mam.... jak się okazało to jestem najzupełniej w świecie zdrowa a ten problem to wina DNA, które dostałam od rodziców!! !
Bioxet to fajny krem-tyle reklam o nim mówi itp,ale jeśli chcecie obiektywnej oceny tego produktu to otrzymacie ją ode mnie.
Stosuję go już prawie rok-minie w czerwcu i powiem-nie chcąc nikogo załamywac i pozbawiac nadziei na lepsze jutro;/-ale nic mi nie pomógł.Jak było tak nadal jest. Jedyny plus, to jak zapewne wszystkie czytałyście na ulotce lub tu na forum to dobre nawilżenie.
W tygodniu idę do innego ginekologa.Zobaczę co on na to poradzi. Jeśli nie to mrzenia o normalności,miłości innych osób i ułożenia swojego prywatnego życie szlak trafi;/
To ja już kończę,,,bo zaczynam się rozklejac;(
polskieKwiaty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:27   #173
tabsik
Przyczajenie

Witam
Zakupiłem niedawno ten krem i zaczynam go stosować od dzisiaj
o efektach jak albo o ich braku bede informował
Dodam ze mam troche tych włosów do pozbycia sie ale myśle ze jakoś to bedzie
Pozdrawiam wszystkich czytających
tabsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:26   #174
styska88
Przyczajenie

Dziewczyny jak tam krem skutkuje ? ja uzywam juz prawie dwa miesiace i cały czas mam nadzieje ze efekty bedą . Narazie jestem zadowolona ale efekty hmm chyba jakies zmiany widze ale drobne.
Stary 2010-05-11, 08:27   #175
100krotka1
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny . Ja używam tego kremu od 4 listopada zeszłego roku i po tych 6 miesiącach stosowania mogę szczerze powiedzieć ze nie widzę żadnych efektów. Przyznaje ze stosuje ten krem na twarz bez depilacji, ale producent zapewniał ze przy takim stosowaniu krem tez będzie działał tylko po dłuższym okresie stosowania. Ja go używam nadal bo krem mi sie jeszcze nie skończył na jakieś 3 miesiące jeszcze go będzie, jest wydajny. Pozdrawiam papa

PS.gdyby ktos nie wierzyl w moja wypowiedz to cofnijcie sie do mojej wypowiedzi z listopada
100krotka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 21:05   #176
magdolinska
Przyczajenie

A ja sobie dziś zakupiłam ten kremik do nóg, cena nie jest tragiczna

Edytowane przez magdolinska
Czas edycji: 2011-08-28 o 09:55
magdolinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:35   #177
pongo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
a czy ten super kremik nie zawiera po prostu oleju z krokosza?
ten BIOXET to katastrofa , zastosowałam środek i tydzien chodziłam z zaczerwienioną poparzoną twarzą a następny tydzień z łuską -przestrzegam przed ryzykiem !!!!
pongo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:39   #178
stokrotka1404
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pongo Pokaż wiadomość
ten BIOXET to katastrofa , zastosowałam środek i tydzien chodziłam z zaczerwienioną poparzoną twarzą a następny tydzień z łuską -przestrzegam przed ryzykiem !!!!
Ja tez mam ten problem:/Najbardziej drażni mnie brodkaDo tej pory wyrywałam to dziadostwo...Teraz wosk,ale nic nie daje,moze kilka wyrwie,kapaMam przez to kompleksy. Jeszcze mały meszek pod noskiem buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
stokrotka1404 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 01:13   #179
magdolinska
Przyczajenie

Używam tego cały czas już chyba miesiąc prawie... na pewno odrastają wolniej, zdecydowanie!!!

Edytowane przez magdolinska
Czas edycji: 2011-08-28 o 09:55
magdolinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:53   #180
dyzia8
Przyczajenie

czy slyszalyscie o olejku z jaj mrowczych ? stosuje sie go jak bioxet (po depilacji 4-5 wieczorow) , ja to stosuje i widze lepsze efekty niz po bioxecie(tez stosowalam ).
dyzia8 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości