Bioxet - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-21, 23:03   #181
i_w_o_n_a
Przyczajenie

Dot.: Bioxet

coś się niby obiło o uszy... ale przynajmniej ja nic konkretnego o tym nie wiem. gdzie go można zdobyć i w jakim jest przedziale cenowym?
i_w_o_n_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:23   #182
dyzia8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez i_w_o_n_a Pokaż wiadomość
coś się niby obiło o uszy... ale przynajmniej ja nic konkretnego o tym nie wiem. gdzie go można zdobyć i w jakim jest przedziale cenowym?
e-bay uk za 6 funtow (ok 30 zl) buteleczka 18 ml- na dlugo wystarcza bo to olejek i wystarcza pare kropel.
dyzia8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:47   #183
Huda_Larwa
Przyczajenie

GG do Huda_Larwa

Wątek już raczej umarł, ale postanowiłam napisać, bo może ktoś jeszcze tu zajrzy.

Śledziłam ten wątek z zaciekawieniem. Pomimo braku pozytywnych relacji po użyciu kopiłam sobie na Allegro 2 tubki kremu do ciała. Chciała spróbować na nóżki. Łydki depiluję, uda golę maszynką. Ogólnie to mam bardzo wrażliwą skórę i mogę golić nogi tylko 1 raz w tygodniu. Wtedy jest jako tako. Jeśli częściej to robią mi się okropne krostki. Dermatolog powiedział - nie depilować w ogóle w takim razie, ale jak tu nie golić (ha, ha, ha!). Włoski mam jasne, do tego dużo pieprzyków i znamion, więc laser odpada w moim przypadku. Ale nie ma co płakać!

Więc zaczęłam używać Bioxet regularnie wieczorem smarując całe nogi. Robiłam to mniej więcej przez miesiąc, prawie skończyła mi się jedna tubka. Ogólne wrażenia - blee, maziaja, zapach taki sobie, a do tego po posmarowaniu skóra mnie szczypała. Ale stwierdziłam: szczypie, znaczy działa. Po miesiącu stosowania zauważyłam, że na nogach pojawił mi się takie placki, tak jakby skóra była uszkodzona, podrażniona. Nie były bardzo widoczne, ale wyglądało to słabo. Do tego zaczęło się robić czerwone, jak smarowałam. Stwierdziłam - koniec. Poddaję się.

No i zaczęłam smarować skórę balsamem, żeby podreperować naskórek. Kupiłam coś aptecznego, z lipidami i rzeczywiście po ok. 3 tygodniach skóra się zregenerowała (3 tygodnie! długo, już się bałam, że zostanę z tymi plackami). A na dodatek ja zostałam z tubką kremu w szafce. Bez sensu.

Ale, ale to nie koniec. Byłam ostatnio na Mazurach 2 tygodnie. Warunki polowe, więc z depilacją też bardziej krucho. I tak sobie oglądam moje zarośnięte nogi i co widzę. Że są takie obszary, gdzie tych włosów nie ma. Takie jakby placki. Placek tu, placek tam, obszar wielkości opuszka palca bez żadnego włosa. I stwierdziłam, że to chyba jednak ten krem. Przestałam go używać już chyba ze 3 miesiące temu, ale placki zauważyłam dopiero teraz

Więc mam plan, żeby jednak dać temu kremowi jeszcze jedną szansę ()
Huda_Larwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:17   #184
dyzia8
Przyczajenie

Good for you - jakby powiedzial angol, co prawda male te Twoje "łyse"miejsca ,ale jak Cie to cieszy to ciesze sie razem z Toba - kazdy wlosek mniej to sukces.
Stary 2010-08-04, 22:37   #185
Busia18
Przyczajenie

Olejek ANT EGG OIL =olejek z jaj mrówczych nazwa angielska
Busia18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:42   #186
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

Nie czytałam komentarzy ale postanowiłam się dopisać, ponieważ od wielu wielu lat zmagam się z nadmiernym owłosieniem. Do kremuu Bioxet podchodziłam ostrożnie i czytałam na wielu forach opinie, które były różne. Jako że krem jest dość drogi to nie chciałam ryzykować. Poszłam do apteki i spytałam pania o Bioxet, powiedziała że mają klientki i że sama używa i widzi działanie. Postanowiłam więc spróbować jednak byłam sceptyczna... i okazało się, że po miesiącu (na tyle wystarczyło opakowanie Bioxetu) widzę różnicę. Moje nogi są zdecydowanie w lepszej kondycji, nie wrastają mi włosy, nie depiluję się codzień a moge to robić np co 3ci dzień, nogi są delikatniejsze, gladkie. Krem równiez mi odpowiada, zapach jest ok, konsystencja również.
Jesli o mnie chodzi to polecam, jestem obecnie w trakcie drugiego opakowania.
Stary 2010-08-19, 12:17   #187
neomi523
Przyczajenie

Cool Dot.: Bioxet

ja stosuje 8 dzień dwa razy dziennie czasem nawet 3 razy. ciekawe co z tego wyjdzie
neomi523 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:04   #188
neomi523
Przyczajenie

magdolinska i jak tam po bioxecie?? jak rezultaty??
Stary 2010-08-20, 10:23   #189
magdolinska
Przyczajenie

No jakie??

Edytowane przez magdolinska
Czas edycji: 2011-08-28 o 09:53
magdolinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:13   #190
neomi523
Przyczajenie

e

Edytowane przez neomi523
Czas edycji: 2010-08-27 o 18:21
Stary 2010-08-24, 09:26   #191
neomi523
Przyczajenie

Wink Dot.: Bioxet

zauwazyłam że włoski te cienkie nie depilowane wychodzą, się znaczy wypadaja po woli przedwczoraj myślłam że mi sie tylko wydaje ale dziś zaobserwowałam to samo wypadło z 3 włoski:P
Stary 2010-08-28, 18:18   #192
polskieKwiaty
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Bioxet

Witam wszystkie kobietki cieplutko!
Jak obiecałam tak też czynię,otóż,8miesięcy temu zaczęłam stosowac bioxet,ale zanim wypowiem się na temat tego medykamentu pozwolę sobie wtrącic jedną uwagę,niektóre z was pisały, że jedno opakowanie bioxetu wystarczało na 4miesiące-nie wiem jak to robiłyście i gdzie stosowałyście, ja tylko walczyłam z problemem na powyztwarzy a starczało mi na równy miesiąc.
Wracając do oceny,jak na ten krem to i tak wykazałam się dużą cierpliwością i determinacją, w końcu nie wytrzymałam i rzuciłam.Poszłam do innego lekarza a ten przepisał mi Diane35,po 3miesiącach stosowania dołożył mi jeszcze dwa leki,jednego nazwy nie pamiętam za co przpraszam a drugi to Flutamid. Już się boję ich używac, bo przeczytałam ulotki i skutki uboczne nie pocieszają-bóle piersi, sutków, wycieki z brodawek,bóle głowy-jednym słowem lenistwo,wymioty,ogólne osłabienie oraz impotencja.
Mam dopiero 19lat, obawiam się bioreakcji tych tabletek z moimi płynami ustrojowymi oraz ich ogólnej reakcji na mnie.Ale to nie koniec, podobno powyżej wymienione leki działają negatywne na wątrobę. Teraz jestem jeszcze bardziej zdeterminowana ale również pełna nadziei i obaw.Ale czego się nie robi, by byc taką jak inne kobiety
Pozdrawiam cieplutko.
PS. Jeśli któraś z was już stosowała ten zestaw leków proszę o odzew.
polskieKwiaty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:40   #193
hedonistka89
Przyczajenie

ja stosowałam 2 razy dziennie przez ponad 3 m-ce i nie zauważyłam żadnych efektów co więcej używałam tego kremu po zastosowaniu depilatora i włosy strasznie mi wrastały, a pod pachami obecnie są jeszcze mocniejsze niz były. Może na inne osoby ten specyfik działa ale mi nie pomógł niestety, tylko ponad 300zł zmarnowałam..
hedonistka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:56   #194
domkosz
Przyczajenie

stosuje bioxet dwa miesiące (2 razy dziennie), sząłu nie ma, moze troche działa na meszek, na czarne włosy niestety nie. Dziewczyny a ten bioxet ma jakoś wpływ na włosy na głowie, bo przecież trafia do krwioobiegu?
Co do brania diany, mam złe wspomnie, zle się po nich czułam. A ten drugi lek to nie jestem czasem spinorol? Również go stosowałam, razem z yasminem. Fakt,włoski się osłabiły ale miałam mase skutków ubocznych, niestety, po odostawieniu włoski wracają do normy. Pamiętaj, że na każdego anty działają inaczej, może u Ciebie będzie wszystko ok .
domkosz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:04   #195
jagarusia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Nie wiem, o jakim owłosieniu Dziewczyny piszecie, ale nie wierzę w taki kremik. Usunąć owłosienie z cebulkami, smarować dwa razy dziennie ( tubka 140ml 2 x dziennie, a jej cena pow.100zł) i czekać, aż włosy będą znowu takie, żeby można je było rwać?

Oj nie! To ja Wam powiem, że od 4 miesięcy chodzę na laserek, jestem po 3 zabiegach, widzę już efekty. A każdy kosztuje mnie 99zł (tzn konkretne miejsce, które jest naświetlane).

Myślę, że warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, bo nie sądzę, aby tubka tego kremu starczyła na miesiąc?

pozdrawiam

też bylam podniecona tym kremem ale dobrze ze nie kupilam, bo kosmetczka mi powiedziala ze laser jest najlepszyi efekty widac niemal odrazu- chodza do niej panie z hirtusizmem i już koncza zabiegi- 2 lata to trwalo- ale ze wzgledu na to, ze laser jest raz w miesiacu średnio i ona mialy baaaardzo duze owłosienie.. a w moim i przypadku zajelo by to do 5 zabiegow
jagarusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:30   #196
aga1601
Przyczajenie

Witam!!Kochane ,ja też stosuje bio xet ,ale dopiero mam miesiac więc trudno cokolwiek powiedzieć o jego skuteczności nie licze na to ,że od razu znikną mi wszystkie włoski,mam duzy problem ,bo nie dośc ,że na całej twarzy mam meszek ,to na brodzie rosną mi ciemne lub grube włoski , na wąsiku też sie zdarza ,ale całego nie depuiluje ,z brody wyrywam pęsetką i może pomyślicie ,że dostałam fioła ,ale zaczełam liczyć ile ich wyrywałam średnio na miesiac i wyszło ,ze na dzień tak średnio przed bio xetem było ich wyrwanych około 15 ,a po miesiacyu bio xetu 12,ale oczywiscie to tylko dane przybliżone i ,nie mniej jednak stosuje bio xet po każdym wyrwanym włosku ,czasami z 5 razy dziennie,i zawsze na noc , włsoki jakby po bio xecie sa miększe ,ale niestety nadal rosna ,niektóre jednak łatwiej teraz wyrwać laser u mnie odpada ,bo musiałabym ich nie wyrywać miesiac a golić ,więc mój meszek zamienił by się w męski zarosst na całej twarzy ,a na to sie nie zdecyduje neverzobaczymy co będzie dalej ,pozwodzenia wszytskim życze
aga1601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:10   #197
stokrotka1404
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aga1601 Pokaż wiadomość
Witam!!Kochane ,ja też stosuje bio xet ,ale dopiero mam miesiac więc trudno cokolwiek powiedzieć o jego skuteczności nie licze na to ,że od razu znikną mi wszystkie włoski,mam duzy problem ,bo nie dośc ,że na całej twarzy mam meszek ,to na brodzie rosną mi ciemne lub grube włoski , na wąsiku też sie zdarza ,ale całego nie depuiluje ,z brody wyrywam pęsetką i może pomyślicie ,że dostałam fioła ,ale zaczełam liczyć ile ich wyrywałam średnio na miesiac i wyszło ,ze na dzień tak średnio przed bio xetem było ich wyrwanych około 15 ,a po miesiacyu bio xetu 12,ale oczywiscie to tylko dane przybliżone i ,nie mniej jednak stosuje bio xet po każdym wyrwanym włosku ,czasami z 5 razy dziennie,i zawsze na noc , włsoki jakby po bio xecie sa miększe ,ale niestety nadal rosna ,niektóre jednak łatwiej teraz wyrwać laser u mnie odpada ,bo musiałabym ich nie wyrywać miesiac a golić ,więc mój meszek zamienił by się w męski zarosst na całej twarzy ,a na to sie nie zdecyduje neverzobaczymy co będzie dalej ,pozwodzenia wszytskim życze
kurcze tez mam podobnie,masakra,popadam w kompleksy,ta moja nieszczesna bródka, wyrywam pensetą,codziennie sprawdzam czy nie mam ich wiecej,weszlo mi to w krew,juz nawet zabieram do torebki pensete,czujecie???
stokrotka1404 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:35   #198
aga1601
Przyczajenie

stokrotko ja też już nie rozstaje się z pęsetką , to juz jest chore ,ale co my mamy innego zrobić,????staram się też rozjaśniać włoski te ciemniejsze , które nie są sztywne ,ostatnio rumiankiem ,ale nie polecam jeśli macie ciemną karnację,są specjalne produkty sally hensen do rozjaśniania i chyba nie zawaham sie tego użyć gdy tylko to zakupie. Te włoski moga naprawde wpedzić człowieka w depreche
aga1601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 09:53   #199
xantos
Przyczajenie

Witam ! jestem jedynym facetem chyba na tym forum , od tygodnia stosuje bio xet . Stosuje go ponieważ mam wysoki zarost i ciemny meszek pod oczami . Na razie wielkich efektów nie widać, choć mam wrażenie ,że w niektórych miejscach są małe plamki bez włosa i włoski są cieńsze i jaśniejsze . Będę pisać o ofektach rególarnie co tydzień
xantos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:05   #200
chyży
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xantos Pokaż wiadomość
Witam ! jestem jedynym facetem chyba na tym forum , od tygodnia stosuje bio xet . Stosuje go ponieważ mam wysoki zarost i ciemny meszek pod oczami . Na razie wielkich efektów nie widać, choć mam wrażenie ,że w niektórych miejscach są małe plamki bez włosa i włoski są cieńsze i jaśniejsze . Będę pisać o ofektach rególarnie co tydzień
to zwykłe placebo - na mocny zarost nie podziała żaden preparat w kremie - kilka lat temu stosowałem podobny szrot o nazwie nisim kalo który miał rzekomo osłabić włosy na twarzy i po zużyciu 3 tubek dałem sobie spokój, półtora roku temu zacząłem chodzi na zabiegi depilacji laserowej twarzy - jest drogo, boli, po pierwszym zabiegu lepiej przez 10-14 dni nie wychodzić z domu ale efekty są rewelacyjne - po 4 zabiegach mam teraz gładką twarz i nie muszę się golić
chyży jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:59   #201
xantos
Przyczajenie

Ja stosuje to na meszek pod oczami nie są to jakieś tam twarde włosy.. choć denerwują mnie i przeszkadzają ... mam nadzieje że pomoże
xantos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:39   #202
elffee
Zadomowienie

nie chciało mi się czytać wszystkiego, tym bardziej, że malo tu informacji konkretnych a same bzdury.

Ja dobre 10 lat używam depilatora, po prostu nic w moim przypadku nie zadziała. Mam spokój wtedy do... nastepnego dnia. Tak. nie 3-4 tygodnie jak zapewniają na reklamach w tv.

Kupiłam bioxet, chyba już 4 opakowania. Załuje jednego... że nie stosuję go regularnie, bo przy stosowaniu raz dziennie, na noc, po jednym poakowaniu czyli miesiącu (u mnie opakowanie wystarcza na miesiąc) widziałam niewielkie efekty, mianowicie, mniej włosów, ładniejsze nogi, bez wrostów, gładsze.
Stary 2011-01-23, 17:27   #203
dyzia8
Przyczajenie

elfee - co wg. Ciebie oznaczaja "bzdury" ? ,bo dla mnie np. bzdurne sa posty takie jak Twój -gdzie ktos sie przejmuje tym czy bioxet dziala na nogi - podczas gdy tutaj ludzie maja prawdziwe problemy z owłosieniem -bo mają go np. na twarzy i to na pewno nie jest bzdurą tylko powaznym problemem, a na nogach wlosy ma kazdy i to jest normalne...
Stary 2011-01-25, 12:22   #204
lenka198
Przyczajenie

używam bioxet-u od tygodnia, 2 razy dziennie, oto moje początkowe wrażenia:
-na pewno będzie bardzo wydajny
- muszę stwierdzić ze włoski po wyrwaniu pęsetą przed bioxetem odrastały mi szybciej, teraz jest to różnica jakieś plus 2 dni jak narazie (są to pojedyńcze włoski)
- doskonale nawilża.

Stosuję go na twarzy (brwi i 'wąsik'), na ciele to oczywiscie nogi, bikini, pachy. Depilacja: wosk, a na twarzy pęsętą.

przez jakieś4 lata wcześniej depilowałam depilatorem elektrycznym, strasznie podrażniłam skórę, powrastały mi włoski, na bikini zrobiło sie zapalenie.
po użyciu kremu zauważam już pierwsze efekty na nogach: skóra jakby się regenerowała to już duży plus, do lata chcę poprawić znacznie jej stan.

jak będzie dalej z tym wstrzymywaniem odrostu włosa, okaże się w trakcie.
na pewno podzielę się spostrzeżeniami
Stary 2011-02-13, 21:52   #205
elffee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dyzia8 Pokaż wiadomość
elfee - co wg. Ciebie oznaczaja "bzdury" ? ,bo dla mnie np. bzdurne sa posty takie jak Twój -gdzie ktos sie przejmuje tym czy bioxet dziala na nogi - podczas gdy tutaj ludzie maja prawdziwe problemy z owłosieniem -bo mają go np. na twarzy i to na pewno nie jest bzdurą tylko powaznym problemem, a na nogach wlosy ma kazdy i to jest normalne...
hahahah lol

a na co bioxet ma działać? na cialo bez włosów? A może Ty na nogach wlosów nie masz?
Wyraźnie napisałam, że MAM problem z owłosieniem, skoro tego nie doczytałaś to proponuję wizytę u okulisty....

Tak, większość informacji w wątku to bzdury typu: kupiłam wczoraj, powiedzcie czy działa, ile kosztuje, używam tydzień, ale nic nie widzę... itp

no sorry, ale jeśli to maja być jakiekolwiek informacje, ktore mają komuś pomóc....

sądziłam, że temat jest raczej do przekazania opinii o tym produkcie, na ile komuś pomógł, a na ile nie. Ale po kilku miesiącach używania, a nie po tygodniu.
Stary 2011-02-21, 10:06   #206
exlim
Przyczajenie

Witam miłe wizażanki...
przepraszam, że wpadam tylko jak cos potrzebuję
Brak czasu to moja dolegliwość przewlekła
Zamierzam rozprawić się ze swoim meszkiem na twarzy i prosze o podpowiedź, czy ktoś uzywał tego kremiku nie depilując włosków.
Jestem wrazliwa na ból i nie chcę robić wosku na swych licach.
Napiszcie proszę jakie efekty po około 4 miesiącach. Dodam, że jako rasowa blondynka mam dużo jasnych włosków i laser odpada.
A może pojawiło się coś nowego i skutecznego na redukcję owłosienia bez uprzedniej depilacji?
(jakoś nie wierzę, że można pozbyć się owłosienia zupełnie )
Podpowiedzcie kolezanki miłe

pozdrawiam
exlim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 12:01   #207
lenka198
Przyczajenie

włoski z twarzy dobrze usunąć choćby pęsętą, na nieusuwane nie działa ( być może dlatego że ma za zadanie blokować odrost włosa, smarując kremem włoski same 'nie odpadną').

ja po dobrym miesiącu stosowania stwierdzam, że efekty są zauważalne, faktycznie wstrzymany jest odrost. myślę że trzeba dalej systematycznie używać kremu. narazie jeszcze go mam( mimo że stosuję na wiele miejsc: nogi, pachy, ręce), ale jeśli mi się skończy to trzeba bd kupić nowy, bo nie będzie ta kuracja miała sensu.
Stary 2011-05-22, 16:02   #208
efa_
Przyczajenie

witajcie
wątek stary żadnych nowych wpisów ale... dla tych którzy wygooglują hasło BIOXET
cierpiąc katusze związane z włoskami na brodzie zakupiłam ten krem. zaczęłam używać w marcu (płacąc 120zł z kosztami przesyłki) bo w stacjonarnych aptekach baaardzo ciężko go dostać nawet w warszawie, no i tak używam używam i używam i lipa nie skończyłam jeszcze pierwszego słoiczka. Fakt krem wydajny. producent obiecuje widoczne efekty po 3 miesiącach uzywania mamy prawie czerwiec a u mnie poza tym, że ubywa go w opakowaniu nic absolutnie nic się nie zmieniło. włoski jak były tak są ciemne, twarde masakra. ach nie przepraszam jest coś co dzieje się po tym kremie na twarzy - zaognione stany zapalne mieszków włosowych.
generalnie nie polecam, marzeniem jest dorwać cud specyfik który w przeciwieństwie do lasera nie wymusi zapuszczania brodya potem jej golenia zanim sie go zastosuje, bo pracując intensywnie nie wyobrażam sobie wyjść z domu nie usuwając wczęsniej tych włosków
pozdr
efa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:37   #209
Martikka85
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny,
Nie wiem jak działa Bioxet, ale ja używam innego balsamu. Jest to Balsam łagodzący po depilacji Effective Depile z Ziaji opóźniający odrost włosków.
Pierwsze opakowanie kupiłam w styczniu. Przez jakiś pierwszy miesiąc używania zauważyłam, że skóra stała się bardziej miękka, przestały wrastać mi włoski, zniknęły wszelkie podrażnienia! a to bardzo ważne, bo zawsze po goleniu miałam mnóstwo czerwonych krostek i poźniej włoski mi wrastały w skórę :/ Więc po zużyciu 1-go opakowania kupiłam kolejne żeby przynajmniej balsam likwidował podrażnienia. Bo przyznam ,że nie liczyłam, że może pomóc w docelowym efekcie. Ale od jakiegoś czasu naprawdę zauważyłam poprawę jeśli chodzi o częstotliwość golenia. (golenia, bo nie wyrywam włosków). Odrastają nieco wolniej, przedtem musiałam golić codziennie żeby wyjsć w spódniczce, a teraz mogę co drugi, czasami nawet co trzeci dzień. I bardzo ważne : widzę też, że mam takie miejsca na nogach, na których te włoski nie odrastają takie sztywne i czarne, tylko jaśniejsze i delikatniejsze.. przez to mniej je widać nawet jak odrastają. Wydaje mi się, że faktycznie ten balsam działa.Co najważniejsze jest baaaardzo tani, bo kosztuje ok. 10 zł. Jest wydajny, teraz jestem w trakcie zużywania 2-go opakowania (od stycznia licząc), ale ja nie zawsze pamiętam, żeby to wsmarować 2 razy dziennie ;P Zdarza się, że przez parę dni w ogóle nie używam. Może dlatego na tyle czasu mi starcza...
Najgorsze jest to, że zamawiać go muszę przez internet, bo w moim mieście nigdzie nie mogę go dostać, wieć dodatkowo płacę za przesyłkę.
Jak chcecie sprawdzić to zachęcam. Nie jest to drogi krem a wydaje się działać. Być może gdyby usuwać włoski z cebulkami i stosować ten balsam, efekt mógłby być dużo lepszy niż u mnie w przypadku używania maszynki.
Ważne jest też to , że nie szczypie bezpośrednio po goleniu. Aaa i zapomniałam, że golenie jest też łatwiejsze, bo nie masz krostek na skórze, poza tym włoski są trochę delikatniejsze wiec łątwiej je usuwać.
Uważam, że warto wypróbować Ja będę stosować nadal, może da radę jeszcze wydłużyć czas między kolejnymi depilacjami. Na to liczę
Martikka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:47   #210
virtualia/
Raczkowanie

GG do virtualia/

tez zakupilam Bioxet do twarzy. Mam problem z nadmiernym owlosieniem na szczescie sa to wloski cienkie i jasne ale dlugie i wyglada to paskudnie. Nie odwaze sie depilowac calej twarzy bo jesli krem nie dziala moge tym pogorszyc tylko sytuacje. Depiluje z ceb. tylko wasik i brode. krem staram sie stosowac 2 x dziennie ( na noc zawsze). Jesli krem bedzie dzialac na depilowane obszary to moze sie pokusze o deplacje rowniez policzkow ....masakra. Stosuje jakies 2 tyg i na efekty oczywiscie jest za wczesnie. dam wam znac za jakies 2 mc.

Krem jest bardzo wydajny ale zapach ma nieciekawy taki ziolowy. Opakowanie tez tandeta.
virtualia/ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości