wlosy z czarnego na - - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 14:16   #1
talkshit
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

wlosy z czarnego na -

hej .
mam pytanko , czy z czarnych wlosow farbowanych
uda mi sie zejsc do takiego koloru http://www.youtube.com/watch?v=s3TmGb1ihig ?

i czy wql bd mi pasowac
http://img185.imageshack.us/my.php?image=uuuuu.jpg
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.

talkshit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 14:36   #2
marioladabr
Zakorzenienie

Dot.: wlosy z czarnego na -

Oj... pewnie i by się dało zejść z czarnego, ale nie obędzie się bez podniszczenia włosów. Ja przez wiele tak na czarno mazałam, później przez 2 lata wychodziłam do brązu czekoladowego. Jakieś pół roku temu fryzjerka namówiła mnie na takie (jak na filnie)pasemka. Dekoloryzacja się udała, ale bardzo szybko spłukuje mi się ten czerwony (po 4-5 umyciach już jest jasno rudy). I ostatnio znowy całość pociągnęłam tym brązem... te rozjaśnione pasma są bardziej suche i ta czekolada też jakoś już zaczyna się wypłukiwać.
Ale to moje doświadczenie. Moja fryzjerka jest zdziwiona że ten czerwony tak szybko się wypłukuje. Podobno u innych bardzo długo się trzyma. Więc nigdy nie wiadomo jak Twoje włost zareagują.
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:56   #3
małolata
Raczkowanie

Pewnie że się da, tylko za pierwszym farbowniem pewnie taki nie wyjdzie.
Musisz najpierw polozyc dekoloryzator lub rozjaśniacz, wyjdzie ci żarówiasty pomarańcz jeśli z czarnego schodzisz, a potem musisz położyć na to czerwoną farbę.
Z tym, że czerwony bardzo szybko się wypłukuje wiec bardzo krótko będziesz miała taki intensywny jak pani z teledysku
małolata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:15   #4
talkshit
Zakorzenienie

dzieki wielkie ;p

a o czerwonym kolorze to wiem ,
masa zabawy z nim bo tak schodzi ale sie oplaca xd
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.

talkshit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:17   #5
natalinkaaaa
Przyczajenie

GG do natalinkaaaa

farba na czarne napewno nie chwyci poniewaz farba farby nie rozjasni
powaznie sama schodzilam z czarnego i z zawodu jestem fryzjerka
natalinkaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:38   #6
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Pewnie że się da, tylko za pierwszym farbowniem pewnie taki nie wyjdzie.
Musisz najpierw polozyc dekoloryzator lub rozjaśniacz, wyjdzie ci żarówiasty pomarańcz jeśli z czarnego schodzisz, a potem musisz położyć na to czerwoną farbę.
Z tym, że czerwony bardzo szybko się wypłukuje wiec bardzo krótko będziesz miała taki intensywny jak pani z teledysku

Hej laski wytłumaczcie mi działanie tego dekoloryzatora?? faktycznie działa niszczy włosy??? Robicie nim u fryzjera czy w domu?? jak tak to gdzie kupić? ja mam teraz co prawda włosy brazowe nie czarne ale do wrzesnia musze być blond bo mam ślub dam rade???
allegro 098767890 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:43   #7
małolata
Raczkowanie

Dekoloryzator ściąga niechciany odcien z włosów. Można kupic w zwykłych sklepach/ marketach np loreal z taka pania z wlosami blondo rudymi na opakowaniu lub zamowic przez internet np dekoloryzator elgon. Niestety dekoloryzator tak jak rozjaśniacz niszczy włosy, tu nie ma sie co oszukiwac. Poza tym jesli masz teraz wlosy brazowe to jedna dekoloryzacja/rozjasnianie nie starcza jesli chcesz miec jasny blond. A miedzy takimi zabiegami trzeba wlosy zregenerowac wiec jesli na wrzesien chcesz blond to proponuje juz sie zając dązeniem do niego Powodzenia
małolata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:12   #8
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Dekoloryzator ściąga niechciany odcien z włosów. Można kupic w zwykłych sklepach/ marketach np loreal z taka pania z wlosami blondo rudymi na opakowaniu lub zamowic przez internet np dekoloryzator elgon. Niestety dekoloryzator tak jak rozjaśniacz niszczy włosy, tu nie ma sie co oszukiwac. Poza tym jesli masz teraz wlosy brazowe to jedna dekoloryzacja/rozjasnianie nie starcza jesli chcesz miec jasny blond. A miedzy takimi zabiegami trzeba wlosy zregenerowac wiec jesli na wrzesien chcesz blond to proponuje juz sie zając dązeniem do niego Powodzenia
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MBYCZY%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG]
o ja teraz mnie zmartwiłaś a powiedz mi szczerze co bardziej proponujesz>> dekoloryzator czy stopniowo pasemkata farbą bo z tego co robilam wczesniej to ta jest najskuteczniejsza[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MBYCZY%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]
Farba do włosów: JOANNA CONTRAST AVANGARDE 03 :conf used:

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MBYCZY%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MBYCZY%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
Stary 2009-04-25, 09:34   #9
natalinkaaaa
Przyczajenie

GG do natalinkaaaa

witam moge z calego serca polecic ci dekoloryzator z elgona albo rene blansch przysiegam ze nie niszczy wogole a to wogole wlosow jest on w zelu a nie jak np z loreall niby dekoloryzator a jest to poprostu rozjasniacz mialam te 3 dekolory i powiem ci ze z elgona absolutnie nie zniszczy wlosow ma on za zadanie tylko i wylacznie dziala na bazie rozpuszczaqlnika i wyplukuje farbe a nie rozjasnia ja zchodzilam z czarnego i ten dekoloryzator wogole nie niszczy zas po nim zrobilam z loreall i on juz niszczy bo jest to rozjasniacz i kosztuje jakies 46zl ale po dekoloryzacji jaki bys chciala kolor uzyskac ja mam bardzo jasniutki taki bialy blondzik
Stary 2009-04-25, 20:55   #10
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez natalinkaaaa Pokaż wiadomość
witam moge z calego serca polecic ci dekoloryzator z elgona albo rene blansch przysiegam ze nie niszczy wogole a to wogole wlosow jest on w zelu a nie jak np z loreall niby dekoloryzator a jest to poprostu rozjasniacz mialam te 3 dekolory i powiem ci ze z elgona absolutnie nie zniszczy wlosow ma on za zadanie tylko i wylacznie dziala na bazie rozpuszczaqlnika i wyplukuje farbe a nie rozjasnia ja zchodzilam z czarnego i ten dekoloryzator wogole nie niszczy zas po nim zrobilam z loreall i on juz niszczy bo jest to rozjasniacz i kosztuje jakies 46zl ale po dekoloryzacji jaki bys chciala kolor uzyskac ja mam bardzo jasniutki taki bialy blondzik
Dziekuje za rade a jeśli mam teraz włoski brąz lekko wpadający w rudy i blond pasemka bo powoli zaczelam tak rozjasniac to jak go naloze to jaki osiagne kolor? i po zalozeniu go musze jeszcze nalozyc farbe z kolorem czy jak?? bo nigdy nie uzywalam dekoloryzatora???
Stary 2009-04-26, 10:26   #11
natalinkaaaa
Przyczajenie

GG do natalinkaaaa

tak dekoloryzator jest glownie poto aby nalozyc ponim farbe poniewaz odbarwia wlos mnie z czarnych wyszly rude wiec tobie dosc jasne powinny wyjsc i pamietaj zawsze po dekoloryzacji musisz nalozyc farbe o ton jasniejsza niz chcesz uzyskac naprawde
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości