Grzybica paznokci!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-29, 16:23   #211
robby72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Jak to- nie możesz ufać dermatologowi??? Co więc to za dermatolog, ktory nie wie, co sie robi z grzybicą? Nie wierzę , taki dermatolog straciłby prawo do wykonywania zawodu bardzo szybciutko , bo jest to jeden z podstawowych problemow , z jakimi sie zwracaja do dermatologa pacjenci. Nie wierzę w to. A jeśli faktycznie- to czemu nie pójdziesz do innego?!

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Czytałam teraz wątek o oddzielaniu się płytki paznokcia i osoby wstawiły zdjęcia ze swoimi dolegliwościami które wyglądają identycznie jak moje, więc pewnie sama sobie to narobiłam a co do kosmetyczki, gdzieś czytałam w necie że może klamra pomoże przykleic się paznokciu
Dziweczyny , ja wszystko rozumiem- że jakieś porady , opinie etc . ale przecież nie możecie zastępować wizyty u lekarza wizytą na forum. Czemu to nie jest dla wszystkich oczywiste??? Lepiej zmagać się z tymi grzybicami rąk , nóg , paznokci , z tego typu OBRZYDLIWYMI dolegliwościami na własną rekę , w necie , czy iść do kogoś , kto wiele lat studiował te tematy????
robby72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:26   #212
Jolanta75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: grzybica paznokci

Jeśli ktoś tak jak ja zaraził się grzybicą paznokci to zamiast marnować czas i pieniądze na daremne leczenie farmakologiczne niech skorzysta odrazu z zabiegów laserowego leczenia grzybicy paznokci. Ja teraz żałuje, że wcześniej nie skorzystałam z tej możliwości pewnie dlatego, że nie dowierzałam w jej skuteczność. Dopiero po kilku miesiącach od wystąpienia grzybicy, wykupienia w aptekach różnego rodzaju środków koleżanka mi doradziła żebym udała się do jej zaufanej pani doktor <spam>. Wykupiłam serie 7 zabiegów ponieważ 4 zabiegi trzeba było wykonać w odstępach 7 dni. a kolejne 3 raz w miesiącu. Po terapii po grzybicy nie ma śladu także moi drodzy nie popełniajcie mojego błędu i udajcie się odrazu na leczenie laserem.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-06-01 o 12:35
Jolanta75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 23:26   #213
PopielatySzafir
Przyczajenie
 
Avatar PopielatySzafir
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Grzybice paznokci najlepiej leczyć sprawdzonym i poleconym lekiem. Ja miałam taki przypadek, że musiałam przebyć kurację i wyleczyć swoje paznokcie. Z pomocą przyszedł mi lek Trioxal i strona leczpaznokcie.pl , na której dowiedziałam się co i jak robić żeby pozbyć się tego nieprzyjemnego problemu raz na zawsze. Pomogło i już po kłopocie
PopielatySzafir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 11:52   #214
Paula__1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

PROPOLIS zabarwil skore pod paznokciem - czy tak juz zostanie??

Witam wszystkich,
mam grzybicie paznokcia na duzym palcu u stopy, paznokiec sie rusza do polowy. Po pozytywnych opiniach na temat propolisu, zaczelam stosowac propolis w plynie (roztwor 50%). Propolis pieknie rozlal sie po paznokciu (jak i pod paznokciem) powodujac ze jest on prawie caly zabarwiony na brazowo na zewnatrz jak i pod pazokciem. Zastanawiam sie teraz co bedzie jak odrosnie mi zdrowy paznokiec - czy skora pod nim nadal bedzie zabarwiona?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam, Paula
Paula__1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 13:45   #215
rosa111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Ja na grzybicę paznokci polecam siarczan magnezu. Też zmagałam się z tym problemem, aż w końcu przeczytałam gdzieś o tym związku. Codziennie moczyłam stopy przez jakieś 20 minut i naprawdę mi pomogło. Wystarczy rozpuścić szklankę albo pół siarczanu magnezu w misce ciepłej wody i moczyć stópki. można dodac kilka kropel olejku eterycznego, żeby było przyjemniej. siarczan jest łatwo dostępny, ja kupowałam akurat w sklepie niepowiem.pl. Obojętne zresztą gdzie się kupi, ważne żeby był czysty, ale działa naprawdę. Grzybica to nieprzyjemna sprawa, ale można się jej łątwo pozbyć!

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2015-08-01 o 11:02
rosa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 15:55   #216
michaldomecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Troche się dziwnie czuję, bo facet i lakier... ale cóż - dermatolog przepisał mi na grzybicę pod paznokciem (tragedia, martwy, żółty, rusza się od połowy) pirolam. Apteka (warszawa tutaj), w której kupowałem lek stwierdziła (dobra, aptekarka), że to najlepsze co mogę zrobić, bo ile czasu można moczyć stopę w jakichś dziwnych wywarach... namęczyłem się i polakierowałem paznokieć. To wszystko było 3 miesiące temu, w międzyczasie podcinałem ten zagrzybiony pazur i teraz jest mega fajnie - odrasta zdrowa płytka, a grzyb zniknął, suchy paznokieć trzymam żeby trzymać, ale jestem zadowolony z efektów - co prawda cena - przykładowo tutaj odstrasza, ale ja jestem zadowolony... mogło być gorzej i mogłem nie mieć paznokcia..
michaldomecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 23:55   #217
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Cześć. Moja przyjaciółka zmaga się z grzybicą dwóch, dużych paznokci u stóp. Poprosiła mnie, abym zapytała czy ktoś z Was używał może tego preparatu firmy Scholl na grzybicę paznokci? lek nie jest tani, więc warto zaczerpnąć opinii. W internecie na innych stronach czytałam same pozytywne komentarze na temat tego leku. Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi jeszcze napisać jakąś rzetelną opinię?

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2015-08-13 o 02:29
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 20:57   #218
szczurolandia25
Raczkowanie
 
Avatar szczurolandia25
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 31
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Dopóki nie kupi i nie spróbuje, to się nie przekona Na każdego może działać inaczej taki preparat. Może niech na wszelki wypadek skonsultuje się z dermatologiem? Podpowie co najlepiej zastosować na tego grzybka
szczurolandia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 21:59   #219
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

niech zakupi jeszcze olejek herbaciany w aptece / sklepie zielarskim, on też może trochę pomóc. a opinie o Schollu poczytaj na necie, a po za tym najlepiej udać się do dobrego dermatologa! z grzybicą nie ma żartów
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 15:47   #220
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

ja też proponuje lekarza i najlepiej zrobić badania żeby wiedzieć z jakim grzybem mamy do czynienia. Jak nie pomagają leki miejscowe to najlepiej włączyć leki doustne. Grzybica to problem, który lubi wracać.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 19:57   #221
dermatolog2015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Witam wszystkich z problemem paznokci stóp. Jestem dermatologiem z wieloletnim stażem, a obecnie prowadzę leczenie miejscowe paznokci stóp w ramach europejskiego badania klinicznego. Zapraszam osoby chętne do wzięcia udziału w badaniach, konsultacji, czy leczeniu.
Dla osób spełniających kryteria i chcących wziąć udziałâ˜☠w prowadzonych badaniach, cała terapia jest bezpłatna.
Proszęâ˜☠o kontakt <reklama>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-11-20 o 08:47
dermatolog2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 18:59   #222
kiniulek84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Witam. Ja mogłabym wziąć udział.
kiniulek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 15:25   #223
kingafalkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 36
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Jakiś czas temu zaraziłam się grzybicą na basenie .
Dermatolog poleciła mi ten preparat z pędzelkiem xxx naprawdę świetnie i szybko sobie poradził z grzybicą. Jak dla mnie jedynym minusem jest mimo wszystko jego cena

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-03 o 19:01 Powód: link- autorka przywraca linki
kingafalkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 22:20   #224
SheBonkee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 20
GG do SheBonkee
Grzybica paznokci u stóp

Witam,

Aktualnie jestem za granicą i leczę grzybicę jakiś tanim lekiem z apteki, po miesiącu stosowania nie pomaga, tzn. raz jest jakby lepiej , a raz gorzej. Za 3 tyg jadę do Polski na tydzień urlopu i chciałbym się umówić na wizytę już teraz. Czy lepiej żebym umówiła wizytę u Podologa czy Dermatologa? Widziałam też opinie o kosmetyczkach.
SheBonkee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:24   #225
szczurolandia25
Raczkowanie
 
Avatar szczurolandia25
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 31
Dot.: Grzybica paznokci u stóp

Cytat:
Napisane przez SheBonkee Pokaż wiadomość
Witam,

Aktualnie jestem za granicą i leczę grzybicę jakiś tanim lekiem z apteki, po miesiącu stosowania nie pomaga, tzn. raz jest jakby lepiej , a raz gorzej. Za 3 tyg jadę do Polski na tydzień urlopu i chciałbym się umówić na wizytę już teraz. Czy lepiej żebym umówiła wizytę u Podologa czy Dermatologa? Widziałam też opinie o kosmetyczkach.
Wydaję mi się, że najlepiej będzie, jak zaczniesz od dermatologa. Grzybica to jednak choroba, więc wymaga specjalisty. Popatrzy, oceni, zleci potrzebne badanie. Jak nie pomaga nic aptecznego, to pewnie zleci Ci terapię doustną.
szczurolandia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:53   #226
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

dużo fajnych informacji na temat grzybicy jest na stronie leczpaznokcie. Można również podpytać o leczenie. Przy tego typu problemach dochodzi jeszcze odpowiednia dieta, probiotyki i profilaktyka.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 13:04   #227
pannaoset
Przyczajenie
 
Avatar pannaoset
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

widziałam strone, maja fajną apke dla zapominalskich, którzy maja leczenie doustne. Ja bym zaczęła od bada i oceny jaki to rodzaj grzyba i czym go leczyć. Inaczej to draństwo wcześniej czy później wróci.
pannaoset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 08:24   #228
joksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

no niestety chyba najlepiej wybrać się do dermatologa. Możesz jeszcze zapytać w aptece może jest jakiś skuteczny preparat. U nas w Pułtusku na ul. Mickiewicza jest apteka w której pracują bardzo kompetentne osoby, jeśli mieszkasz w okolicy to możesz właśnie tam zajrzeć
joksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 22:23   #229
ogonik3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Z grzybicą to trzeba raczej iść do lekarza... Choć warto też sprawdzić to http://imperium-kobiet.pl/verlaven-s...bice-stop.html

Edytowane przez ogonik3
Czas edycji: 2017-03-25 o 23:08
ogonik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 13:16   #230
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Też załapałam grzybicę dużego paznokcia od stopy okropnie wyglądał był szary a potem pod płytką paznokcia normalnie pruchno było już się spitrałam że będę musiała iść na zrywanie paznokcia kombinowałam smarowałam co kto polecił i nic i w pewnym momencie zauważyłam że on jak podważam pilnikiem to się porusza i ktoś na forum polecił lakier scholl kupiłam / ok 50 zł/ i tak jak zalecają malowałam paznokieć po 3 godzinach zmywałam wodą z mydłem i o dziwo pomogło już do miesiąca paznokieć wybielał a potem to tylko skracałam i teraz mam super normalnego
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 11:04   #231
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Czytałam, 99,99 % skuteczności mają terapie fotodynamiczne packtem. Takich lamp jest ponoć tylko kilka w Polsce. Facet który to opisuje ma gabinet podologiczny. Napisał artykuł o leczeniu grzybicy paznokci Żegnaj grzybico paznokci
https://gabinet.podologiczny.pl/zegn...bico-paznokci/ warto przeczytać.
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:42   #232
zielona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Cześć, dziewczyny!

Mój problem zaczął się 5 lat temu. Miałam wówczas zmieniony lekko jeden paznokieć u stopy - ten drugi od dużego palucha licząc. Zaczęłam od razu konsultacje dermatologiczne - mówiono "ot, taka uroda paznokcia". Później dostałam płyn do pędzelkowania. Zastopowało się tyle o ile. Jakieś póltora roku temu przeszło na duży paluch. A następnie miałam masę problemów - podejrzenie anginy, faszerowanie dwoma antybiotykami, podejrzewano mononukleozę, robione badania na nią, pozniej kolejny lekarz wziął się za mnie i dostałam trzeci antybiotyk, tym razem dożylny. Nie chciałąm brać antybiotyku bez kolejnych badań na mononulekozę, bo ona potrafi póxniej w badaniach wystąpić, ale lekarz powiedział, że inaczej trafię do szpitala i czy chcę się słuchać jego czy internetów... Zaczęłam 3 anty., po 5 dniach były wyniki i co... mononukleoza, czyli wirusówka i niepotrzebnie mnie faszerowano antybiotykami. Po 3 miesiącach od tego (też był po drodze incydent z bardzo ciasnymi butami na wesele, co ścisnęły mnie do granic możliwości i krwi) zobaczyłam po ściągnięciu lakieru, że stan już wcześniejszych dwóch paznokci jest masakryczny, a poza tym na drugiej stopie pojawiły się mocniejsze żółte zmiany na dwóch pierwszych pazurach. Do tego widoczne były poprzeczne fale. Coraz bardziej te fale się uwypuklały. Kolejny dermatolog, robiuenie badań na grzyba. Nie wykryło. Brałam cynk, tran, były czosnki, używanie systematyczne Polfungicid. Podejrzenie też rurkowatości czy paznokcia szponiastego. Jestem zrezygnowana. Teraz moje paznokcie są żółte jak ścierwo, grube, pękają w poprzek, zrpobiły się jak tunele. Jedengo można podważyć patyczkiem do uszu i zobaczyć jak wygląda pod spodem. Trzyma się tylko na dolnej części. Co gorsza zaczynało się to od poprzecznych fal. Potem żółknięcie od górnej do dolnej części. Teraz są matowe i łatwo ulegają otarciom. Przechodzi to na następne paznokcie - są widoczne fale, a do tego też podłużne linie i zrobiły się takie na razie szare, matowe, falowane. Zauważam już na kciukach podobną historię - grubienie, fale, poprzeczne paski i łatwość na uszkodzenia.

Nie wiem już gdzie iść do dermatologów i czy ufać podologom. Jeżeli poratujecie, podpowiecie coś - dziękuję. Jestem zdesperowana. Wrzucam te moje paskudy. :( :( :(
Czy ktoś z Was miał podobną tragedię i czy udało mu się jej pozbyć?

[IMG]https://wizaz.pl/forum/attachment.php?
attachmentid=7074136&stc= 1&d=1495219074[/IMG]



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170519_183456.jpg (61,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170519_183516.jpg (75,4 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170519_183525.jpg (79,3 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170519_183529.jpg (79,5 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170519_183652.jpg (83,1 KB, 342 załadowań)
zielona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 14:25   #233
LubieWachacWinyl
Przyczajenie
 
Avatar LubieWachacWinyl
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Też mam problem z paznokciami czy ktoś z was miał coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PicsArt_06-13-02.26.59.jpg (111,0 KB, 127 załadowań)
LubieWachacWinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 10:48   #234
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Powinno się zrobić dokładne badania myko w laboratorium albo w gabinecie podologicznym. Jeśli wyhodują grzyb na paznokciach to tylko terapia pact może pomóc. To jedyna skuteczna metoda. W necie jest pełno informacji na ten temat.
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:56   #235
Mariczka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Z tą paskudną grzybicą stóp zmagałam się i w sumie nadal zmagam już od kilku miesięcy. PRzchodziłam kilku dermatologów. Nie wiem może paskudnie trafiłam, ale maści i leki jakie brałam nie pomogły czytałam wiele postów i zauważyłam, że niestety nie tylko ja. Kiedyś w ogóle usłyszałam, że grzybicy nie da się wyleczyć. Zaufałam mamie i próbuję kuracji ziołowej, bo jej pomogło, choć ja kiedyś sceptycznie podchodziłam. Niestety mankament jest taki że to trochę trwa, podobno dobrych kilka miesięcy, ale nie da się wyleczyć samych stóp, jeśli nie odgrzybimy organizmu. Już 3 miesiące biorę <reklama>, olejek oregano i kwas kaprylowy (ja kupuję stąd <reklama>) i przestała mi się już łuszczyć skóra. Bleee... zaczerwienienia też zniknęły. Czekam już z niecierpliwością na efekty

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2017-07-31 o 14:15 Powód: reklama
Mariczka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 13:45   #236
zankax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Grzybica paznokcia a primer

Czy primerem można przenieść grzybicę paznokcia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
zankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 20:23   #237
uzytkowniczka510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Dobry dermatolog to tylko <reklama>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2017-09-14 o 09:49 Powód: reklama
uzytkowniczka510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 13:46   #238
wviczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: grzybica paznokci

Witam! Chciałam zapytać,czy leczona grzybica paznokci moze nadal byc zaraźliwa? Moge zarazic partnera,albo sama nabawic sie infekcji intymnej? No i pytanie czy przeszkadza to we współżyciu?
wviczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 21:30   #239
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Thumbs down Czy to jest grzybica?

Niedawno zlamal mi sie paznokiec na pol i pojawiły sie żółte plamki na drugim nawet lekko brazowe. Czy to ta choroba .Dodam że nie wiem czy nie są to pozostałości z hybrydy?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 21:19   #240
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Witam nie mam grzyba ale czy to moze byc Onycholioza?
Dermatolog nienwie co to jedt ale przepisala mi Axopirox
mial to ktos?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-26 12:14:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.