Jaka fryzura? Co zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-24, 07:21   #1
Niskoslodzona
Rozeznanie

Witam Drogie Portalowiczki

Tak jak wiele innych pań naszła mnie ochota na zmianę czegoś na wiosnę. Z góry mówie, że wiem .. nie należę do tych pięknych no ale cuż, chciałabym chociaż troszeczkę ładniej wyglądać. Moim postanowieniem jest zrzucenie kilku kg ale samo to nie pomoże. Nie podoba mi się moja fryzura, chciałabym ją jakoś ożywić. Zawsze mam takie oklapnięte włosy. Znacie jakieś sprawdzone sposoby żeby nabrały objętości? Chętnie zetne je jakoś .. tylko nie mam koncepcji jak. Może doradzicie jak się malować? Jestem młoda, nie chciałabym używać podkładów, pudrów. Potrzebuję również jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, zna ktoś może jakiś? Z góry dziękuję za pomoc i ewentualną krytykę.

Wkeiło mi się nie to zdj. co chciałam
Na tym z pierwszego postu mam włosy podpięte. Dł. krótsza teraz, bo zdj. było robione rok temu.

Na zdjęciu z tego postu - ja aktualnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2460.jpg (128,8 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4127pp.jpg (41,4 KB, 193 załadowań)

Mój nowy, wymiankowy.

_________________________ _______________

Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-24 o 15:51 Powód: post pod postem
Niskoslodzona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:28   #2
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5
Wink Dot.: Jaka fryzura? Co zmienić?

Cytat:
Napisane przez Niskoslodzona Pokaż wiadomość
Witam Drogie Portalowiczki

Tak jak wiele innych pań naszła mnie ochota na zmianę czegoś na wiosnę. Z góry mówie, że wiem .. nie należę do tych pięknych no ale cuż, chciałabym chociaż troszeczkę ładniej wyglądać. Moim postanowieniem jest zrzucenie kilku kg ale samo to nie pomoże. Nie podoba mi się moja fryzura, chciałabym ją jakoś ożywić. Zawsze mam takie oklapnięte włosy. Znacie jakieś sprawdzone sposoby żeby nabrały objętości? Chętnie zetne je jakoś .. tylko nie mam koncepcji jak. Może doradzicie jak się malować? Jestem młoda, nie chciałabym używać podkładów, pudrów. Potrzebuję również jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, zna ktoś może jakiś? Z góry dziękuję za pomoc i ewentualną krytykę.

cześć Niskosłodzona
moim zdaniem, nie masz racji. jesteś bardzo ładną dziewczyną - masz ładną buzię, jesteś szczupła i zalotna. na zdjęciu wyglądasz jednak na trochę "nieoszlifowaną" moim zdaniem kilka drobnych, kobiecych tricków i będziesz wyglądać naprawdę super
co do włosów - wyglądają na dosyć cienkie i delikatne (tak jak moje). ja radzę sobie w taki sposób, że kiedy suszę włosy po myciu, trzymam głowę na dół - i dzięki temu są bardziej uniesione u nasady. możesz też wypróbować szampony, które nadają włosom objętości - są różne wersje, np. przeciwłupieżowe, więc nawet, jeżeli masz jakiś inny włosowy problem, możesz znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
nie napisałaś, czy włosy są farbowane - jeśli tak, to dość dobrze trafiłaś z kolorem. pasuje do Twojej urody. na Twoim miejscu absolutnie bym ich nie rozjaśniała - jak już chciałabyś zmienić kolor, przyciemnij. jest wiele farb-nie-farb, czyli szamponów koloryzujących bez amoniaku, które koloryzują włosy na dłużej niż kilka myć, ale nie zawierają substancji szkodliwych dla struktury włosa. może pomyślisz o czymś takim? dzięki nowemu kolorowi, włosy będą bardziej błyszczące, bardziej atrakcyjne.
zastanawiam się nad grzywką w Twoim przypadku - masz dość wysokie czoło... i takie upięcie, jakie masz na zdjęciu, mało komu pasuje. spróbuj zrobić sobie przedziałek z boku i zaczesać włosy na jedną stronę, ocenić, czy np. grzywka na bok by Ci pasowała. może taka, jaką wklejam na zdjęciu?
co do makijażu - poczytaj w Internecie (na wizażu na pewno też coś o tym jest) jaki makijaż oczu powinnaś stosować nosząc okulary. są takie różne sztuczki, żeby oko wyglądało dobrze zza szkieł tylko ja ich niestety nie znam.
jeśli nie chcesz używać podkładu (i dobrze, skoro masz zdrową, dobrą cerę, nie warto) pomyśl może o lekkim pudrze mineralnym, którym będziesz mogła zmatowić cerę. wystarczy musnąć skórę pędzelkiem z odrobiną pudru - i wszystko wygląda lepiej. teraz jesteś pewnie mniej opalona, niż na zdjęciu, więc pamiętaj, że wybierając puder, lepiej, żeby był jaśniejszy, niż Twój odcień skóry, niż zbyt ciemny.
na Twoim miejscu pomyślałabym o regulacji brwi u kosmetyczki. Twoje obecne są dziwnie... krótkie. skubałaś je sama, czy one takie po prostu są? są bardzo delikatne od zewnętrznej strony i 'zaostrzone' na górze, to daje dość groteskowy wygląd. powinnaś pójść do kosmetyczki, która nada im odpowiedni kształt, a potem lekko je przyciemni, Twoja twarz nabierze wtedy charakteru.
poza tym - jeżeli jesteś zmotywowana, żeby stać się bardziej atrakcyjną kobietką, pamiętaj, że wszystko trzeba robić systematycznie. jeśli raz na miesiąc przypomni Ci się o makijażu, raz w tygodniu o kremie nawilżającym a co drugi dzień znajdziesz jakiś pretekst, żeby nie wetrzeć w siebie balsamu i nie zadbać o włosy, nic z tego. uroda wymaga wyrzeczeń.

powodzenia

PS: gdybyś wrzuciła większe i bardziej wyraźne zdjęcie buzi, można by dokładniej doradzić w sprawie makijażu. na tym mało widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11grzywa.jpg (33,6 KB, 30 załadowań)
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:34   #3
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Jaka fryzura? Co zmienić?

dodałaś nowe zdjęcie, kiedy skończyłam pisać swój post. nie można edytować, więc dopisuję drugi:- )

w takiej wersji, z włosami zaczesanymi na bok (jak Ci zresztą sama radziłam) wyglądasz zdecydowanie lepiej. na drugim zdjęciu kolor Twoich włosów wygląda na bardziej chłodny - i moim zdaniem tak jest lepiej. unikaj farb wpadających w rudości i z "miodowym" poblaskiem.
dopiero teraz widzę, jakie masz śliczne usta. delikatny, perłowy, jasnoróżowy błyszczyk - i będą wyglądać bardzo kusząco:- ) mało co tak podoba się facetom, jak pełne usta:- )
masz okrągłą buzię, w związku z czym przydałby się róż na policzki, który by ją trochę zwęził, wydłużył, wyszczuplił - jak zwał, tak zwał. spróbuj potestować, w jakim odcieniu będzie Ci lepiej - bardziej brązowym, czy bardziej wpadającym w róż. na moje oko, to drugie. róż + duży pędzel z miękkim włosiem -> muśnij trochę kości policzkowe i sprawdź efekt:- )
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 11:02   #4
Monikokos
Raczkowanie

Masz bardzo fajny typ urody taki subtelny Z tego co zauważyłam lubisz nosi takie szaro bure kolorki a w nich wyglądasz trochę (sorki za wyrażenie) jak szara myszka... może warto ożywić wizerunek i dodać trochę koloru , pewnie ślicznie ci będzie w zieleniach, żółciach popróbuj sama , jak niech chcesz ryzykować nieudanym zakupem , to pochodź po sklepach poprzebieraj się w różne ciuszki i wtedy ocenisz co ci pasuje a co nie masz ładną figurkę więc śmiało wskakuj w sukieneczki nie ograniczaj się tylko do spodni...

Powodzenia w metamorfozie
Monikokos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:36   #5
Niskoslodzona
Rozeznanie

Nie napisałaś, czy włosy są farbowane - jeśli tak, to dość dobrze trafiłaś z kolorem.

Nie nigdy nie farbowałam włosów, mam je bardzo słabe i boję się żebym po farbowaniu nie została 'łysa' Brwi mam takie od urodzenia, nigdy nic z nimi nie robiłam. Myślę, że w takiej grzywce nie byłoby mi ładnie. Miałam już kiedyś grzywkę ale to była porażka.

Wiem, że wszystko trzeba robić systematycznie Zakupię róż i inne takie bajery i popróbuję Dziękuję bardzo za pomoc.

Co do drugiej wypowiedzi .. tak, lubię takie mało wyraziste kolory. Z natury jestem właśnie taką szarą myszką Ale poeksperymentuje z kolorami. Właśnię wybieram się na zakupy.Zobaczymy co uda mi się upolować. Dziękuje Wam bardzo za pomoc i jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, zastrzeżenia piszcie

I jeszcze jedno zdjęcie bardziej z bliska. Może ktoś doradzi coś o makijażu. Zapomniałam również dodać, iż moje włosy są takie ani nie proste, ani nie kręcone. Nie wiem więc czy lepiej prostować czy kręcić ? Kolejne pytanie to lepiej mi w okularach czy bez? Zastanawiam się nad kupnem soczewek. Poradźcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01657.jpg (29,5 KB, 55 załadowań)

Mój nowy, wymiankowy.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-24 o 21:43 Powód: post pod postem
Stary 2009-04-24, 21:19   #6
Niskoslodzona
Rozeznanie

Post Poradźcie czy teraz jest dobrze? Co jeszcze zmienić? :)

Dziękuję bardzo za pomoc w poprzednim wątku

Zmotywowało mnie to do pójścia do fryzjera. Bardzo się obawiałam, bo zawsze obcinano mnie nie tak jak chciałam. Odziwo teraz mi się podoba Włosy wycieniowałam i teraz są bardziej puszyste.

Dodaje zdjęcie. Sorry za jakość. Posłuchałam też rady o zmianie kolorów ubrań. Jest żywy kolor bluzki, może na fotce nie widać ale jest I co do moich brwi .. nie mam takich krótkich jak wychodzą na zdjęciach. Są normalnej długości jak większości osób tylko na końcach są jaśniejsze i tak dziwnie wyglądają I co sądzicie, co jeszcze zmienić? Czekam na rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01691_filtered.jpg (23,9 KB, 61 załadowań)

Mój nowy, wymiankowy.

Stary 2009-04-24, 21:46   #7
kaska222
Moderator

Prosze nie dublowac wätköw.Regulamin
Zdjecie jest bardzo ciemne, z tego co widze nie ma zabardzo duzej zmiany..........

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-24 o 21:47
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
metamorfoza fryzury

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości