Nadchodzi lato - jakaś zmiana. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-27, 17:52   #1
Amadeja
Przyczajenie

Nadchodzi lato - jakaś zmiana.

Witam wszystkich.
Na forum jestem od niedawna, a ostatnio codziennie zaglądam na metamorfozy i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem, czego tu dokonujecie. Postanowiłam że może i mi pomożecie. W sumie to nie wiem co bym chciała w sobie zmienić. Prawdę mówiąc to chyba wszystko. Na początek może zacznę od tego co mnie najbardziej nurtuje, a mianowicie - zbliża się lato i chciałabym sobie zakupić jakieś ładne okulary przeciwsłoneczne. Wiem że najlepiej jest przymierzać, tylko problem tkwi w tym, że do każdego kształtu twarzy pasują inne okulary. No a moim problemem jest to że nie mogę określić swojej twarzy. Wydaje mi się że jest owalna. Ale może wasze zdanie będzie inne. Później dochodzi fryzura. Mam naturalny kolor (chyba brązowy) taki jak zamieszczony na zdjęciach(latem mam gdzieniegdzie jaśniejsze pasemka - od słońca), długość za ramiona, ale mankamentem mojej urody są odstające uszy, więc krótka fryzura nie wchodzi raczej w grę. Co do koloru to nie wiem czy chciałabym zmieniać, ale chętnie poczytam jak któraś z was mi doradzi jakiś inny kolorek. Oczy mam ciemnoniebieskie (czasami uważam jest jest to niebieski pomieszany z szarym). na mojej twarzy występują piegi, które pewnie z mocniejszym słońcem będą bardziej widoczne. Najlepiej czuję się w ubraniach koloru: czerwony, czarny, turkusowy, chociaż ostatnio staram się z kolorystyka eksperymentować. Proszę was dziewczyny o rady, wasze uwagi.
Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4bd6c5bc60.jpg (28,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5da7d8ded4.jpg (26,4 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d1761ac40c.jpg (55,8 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie005.jpg (137,8 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie006.jpg (138,0 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie008.jpg (147,7 KB, 114 załadowań)
Amadeja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:45   #2
dottta
Zakorzenienie

Dot.: Nadchodzi lato - jakaś zmiana.

Moim zdaniem Twoja buzia jest trójkątna ale specjalistką nie jestem Na drugim zdjęciu wyglądasz super, na trzecim tez ładnie ale jakoś "staro" (sorki ale tak mi sie wydaje). Masz jakąś taką ziemistą cerę wiec dobrze by było ją rozświetlić. Oczy masz bardzo smutne - chyba przez opadające powieki - tez by im sie przydał makijaż rozświtlający. Koniecznie korektor pod oczy. I regulacja brwi
Włosy bym przefarbowała na jakis ciepły brąz i podcieła. Może grzywka na bok?
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:43   #3
Loretta8
Rozeznanie

Też jestem za grzywką na bok i brązem. Ożywiłby Twoją twarz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Ps. bardzo ładnie Ci w czerwieni

Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:15   #4
Amadeja
Przyczajenie

Dzięki za rady. W sumie z tym przefarbowaniem na brąz, to nie wiem czy będzie widać jakąś kolosalną zmianę na moich włosach, bo kiedyś przefarbowałam dla podkreślenia koloru, ale nikt nie zauważył zmiany. Ale może spróbuję się odważyć, na pewno włosy będą mi się inaczej układać.
Stary 2009-04-28, 18:27   #5
dottta
Zakorzenienie

Wybierz raczej ciepły brąz a nie chłodny (bo w takim wpadającym w zielony nie będzie Ci dobrze). I koniecznie zajmij sie brwiami Zgadzam się że w czerwonym Ci bardzo dobrze
Stary 2009-04-28, 18:44   #6
dottta
Zakorzenienie

Może cos Ci sie spodoba albo zainspiruje do zmian na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pb3e60232fb751400dec8280ac8a96d4a_64969928.jpg (91,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pb3e60232fb751400dec8280ac8a96d4a_64970243.jpg (87,7 KB, 30 załadowań)
Stary 2009-04-28, 22:32   #7
kroliczka1986
Raczkowanie

Moim zdaniem fajnie byś wyglądała w prostej grzywce.
Stary 2009-04-28, 23:18   #8
kroliczka1986
Raczkowanie

chodzi mi o coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 90.jpg (10,5 KB, 108 załadowań)
Stary 2009-05-04, 00:07   #9
All_that_jazz
Zakorzenienie

Włosy-idź do fryzjera stylisty.Przyda się grzywka, wycieniowanie żeby przykryć uszy i wydatne kości policzkowe, no i kolor-jesteś blada, twój naturalny postarza cię, przydałby się jaśniejszy 3-4 tony brąz albo ciemny blond.
Włosy sporo za długie, w zasadzie to co masz na głowie to całkowity brak fryzury.Nie wyglądasz w tym korzystnie.
Okularki-przymierz z kimś w salonie bo te na zdjęciach masz za długie,za szerokie i zbyt wąskie tuż przy nosie.
Szukałabym mniejszych (krótszych) i bardziej zaokrąglonych o szerszym rozstawie przy nosie.
No i oczy w okularach-na pewno korektor na cienie pod oczami i dobry tusz do rzęs, przydałby się pogrubiający.I jasne, ocieplające oko cienie do oczu-np. oranż/brzoskwiniowy i odrobina zimnego różu razem.
Przydałby się podkład rozświetlający do cery ziemistej.Polecam choćby konsultację w drogerii.Masz ziemistą cerę jak ja i żebyś nie wyglądała chorobliwie powinnaś ożywić jej koloryt. Podkładem albo np. samoopalaczem do twarzy.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Odstające uszy- można skorygować operacyjnie.Chyba nawet NFZ to refunduje.W twoim przypadku polecam zabieg w dobrej klinice jeśli poprawi ci twoje samopoczucie i samoocenę.
Wygląda pomaga w życiu więc czasem warto odważyć się na drastyczny krok.
Uszy można przykryć fryzurką ale jeśli przez nie się tak smętnie ubierasz to warto to zmienić.
Polecam czerwień w stroju, dodaje koloru twojej karnacji.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:01   #10
Amadeja
Przyczajenie

Co do fryzjera to na pewno pójdę w tym miesiącu, chociaż z konkretnym dnie to będzie kłopot, bo pracuję, a mam pod koniec miesiąca komunię i jestem Matką chrzestną, więc na pewno nożyczki pójdą w ruch. Okularki te co mam na zdjęciach to były przymierzane w salonie i razem z optykiem. Pomimo moich odstających uszy nie mam niskiej samooceny. Jak je określiłam - mankamentem - nie są dla mnie problemem, bo mi osobiście się podobają.
PS. All_that_jazz możesz mi polecić jakich kosmetyków ty używasz do swojej cery.
Stary 2009-06-02, 21:33   #11
Amadeja
Przyczajenie

Cześć dziewczyny.
Dawno tu nie zaglądałam, jakiś miesiąc. Musze przyznać że jak na razie nic nie zmieniłam w swoim wyglądzie, bo nawet nie było kiedy. Ale znalazłam program, gdzie można dobrać fryzurkę. Pokażę co zrobiłam, moze mi poradzicie w której lepiej wyglądam. Oczywiście kolory moga nie pasować, ale chciałam, żeby były widoczne od naturalnego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg email.jpg (11,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20878.jpg (12,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20911.jpg (12,5 KB, 12 załadowań)
Stary 2009-06-03, 19:58   #12
Blondiexxx
Raczkowanie

GG do Blondiexxx

Cytat:
Napisane przez Amadeja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Dawno tu nie zaglądałam, jakiś miesiąc. Musze przyznać że jak na razie nic nie zmieniłam w swoim wyglądzie, bo nawet nie było kiedy. Ale znalazłam program, gdzie można dobrać fryzurkę. Pokażę co zrobiłam, moze mi poradzicie w której lepiej wyglądam. Oczywiście kolory moga nie pasować, ale chciałam, żeby były widoczne od naturalnego koloru.
Moim zdaniem kolor na 1 fotce jest dla Ciebie stworzony
ślicznie byś w nim wygladała na 2 fotce też nie najgorzej ale 3 odpada zupełnie.
Powinnaś sobie wyregulować brwi, troszeczkę podciąć włosy. Pasują do Ciebie ciepłe barwy, czy to kolor włosów czy podkładu.
I spróbuj podkreślić oczy czarną kredką tylko dolną powiekę + oczywiście tusz.
Pozdrawiam
Blondiexxx jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości