Dobre (!) gabinety kosmetyczne - zapytaj tutaj - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-05, 09:18   #31
Sarrai
Wtajemniczenie

Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Weszłam z nadzieją, że są już jakieś adresy a tu figa z makiem.

No nic trzeba mieć nadzieję, że ktoś nam coś poleci.
ja też bym się z chęcią dowiedziała.. bo szczerze powiedziawszy nigdy jeszcze u kosmetyczki nie byłam no ale niestety odpowiedzi nie jestem w stanie udzielic...
Sarrai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:38   #32
monika154
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
ja też bym się z chęcią dowiedziała.. bo szczerze powiedziawszy nigdy jeszcze u kosmetyczki nie byłam no ale niestety odpowiedzi nie jestem w stanie udzielic...
no dokładnie ja też nigdy nie byłam a chciałabym się wybrać na oczyszczanie twarzy. Koleżanka która polecała mi ten zabieg była u kosmetyczki w warszawskim Blue City w klinice na górze i była zadowolona ale tam chyba jest kilka kosmetyczek. Muszę się dowiedzieć szczegółów

monika154 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 07:55   #33
suszarka
Buc

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość

ja też nie byłam i czuje, że najwyższa pora się wybrać.
chyba niedługo na własną rękę zrobię poszukiwania i podzielę się z Wami, moimi odkryciami.
Stary 2009-11-06, 09:32   #34
PannaMigotka
Raczkowanie

Ja mogę polecić gabinet kosmetyki lekarskiej bella na pięknej , wszystkie zatrudnione kosmetyczki są wykwalifikowane i usługi raczej na wysokim poziomie.Polecam też Panią dermatolog-właścicielke,sama czekam do niej na wizyte jeszcze dwa miesiące bo terminy niestety bardzo odległe ale mój chłopak od roku chodzi i ona jako pierwsza uspokoiła jego trądzik a miał naprawde problemy z cerą.Ceny no 'warszawskie' ale nie najwyzsze.Byłam na oczyszczaniu i maseczce algowej z ampułką i zaplacilam cos kolo 160zl. aaha znalazlam strone [link]

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-08 o 14:59 Powód: Link.
PannaMigotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 12:28   #35
suszarka
Buc

dziękuję Ci dobra kobieto!
Stary 2009-11-14, 15:50   #36
Oczko160
Raczkowanie

a kots moze polecic jakis salon kosmetyczny w warszawie?
Oczko160 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:57   #37
Mariolala
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez PannaMigotka Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić gabinet kosmetyki lekarskiej bella na pięknej , wszystkie zatrudnione kosmetyczki są wykwalifikowane i usługi raczej na wysokim poziomie.Polecam też Panią dermatolog-właścicielke,sama czekam do niej na wizyte jeszcze dwa miesiące bo terminy niestety bardzo odległe ale mój chłopak od roku chodzi i ona jako pierwsza uspokoiła jego trądzik a miał naprawde problemy z cerą.Ceny no 'warszawskie' ale nie najwyzsze.Byłam na oczyszczaniu i maseczce algowej z ampułką i zaplacilam cos kolo 160zl. aaha znalazlam strone [link]
Znam ten gabinet i nie polecam: ja byłam u jakiejś rudej kosmetyczki, co ciagle odbierala telefony w trakcie zabiegu. Robiłam sobie czyszczenie na AHA czy AFA i nie widziałam specjalnych efektów. Moja siostra leczyła się u tej doktor i jedynie wydala mnóstwo kasy, skóre miała wysuszoną. Pomógł jej dopiero lekarz w przychodni. Okazało się, że dostała za mocne leki na swoją cerę. Moje wrażenie: robota taśmowa. Czułam się "niedopieszczona". Myślę, że za takie pieniądze powinno się lepiej dbać o Klienta. Podobnie odradzam "Orient Studio" na pięknej. Z manicuru i pedicuru wyszłam zmasakrowana, z ostro pozacinanymi skórkami, a warunki lokalowe straszne. Za to polecam Home Spa (nie pamiętam na jakiej ulicy, spory kawałek od centrum) - miła atmosfera, swietny personel. Naprawdę super! Już zwątpiłam, że znajdę dobry salon, a tu proszę! Ostatnio z kolei skorzystałam z koleżankami z usług kosmetyczki, która do nas dojechała do domu. W osobnym pokoju przyjmowała każdą z nas. Jej firma nazywa się Dream Usługi Kosmetyczne. Całkiem niezła opcja dla Warszawianek, które nie mają za dużo czasu na bieganie po gabinetach, a chcą o siebie zadbać. Pozdrawiam!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-08 o 15:05 Powód: Link w cytacie.
Mariolala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:27   #38
Agatka_90
Rozeznanie

mikrodermabrazja w warszawie? moze ktoras z was miala i moze polecic dobry salon?
Agatka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 14:32   #39
Monofrida
Przyczajenie

GG do Monofrida
Dot.: Depilacja brazylijska Szczecin

Atelier Kosmetyki Profesjonalnej, salon jest autoryzowany przez znana marke depilacyjną
Monofrida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 22:38   #40
Mariolala
Przyczajenie

Też kiedyś miałam zrobioną mikrodermabrazję tej firmy i efekty były rzeczywiście fajne. Tego gabinetu nie znam, ale sprzęt całkiem skuteczny jak dla mnie
Mariolala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 11:02   #41
Basienka_wawa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
przepraszam, że akurat wrzucam to na plotkowy, aczkolwiek na kosmetycznym nie dostałam żadnej odpowiedzi od dłuższego czasu.
Proszę o wyrozumiałość tak więc.

Będę Wam bardzo zobowiązana o polecenie dobrej kosmetyczki w Warszawie, najlepiej w centrum bądź śródmieściu. Chodzi mi o oczyszczenie twarzy. Gdybyście mogły podzielić się swoją wiedzą było by super.

Dzięki.
Polecam pania Anie z Insomnia Touch na Hożej, konkretna, zawsze doradzi.
Basienka_wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:33   #42
wciszyslow
Przyczajenie

Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

Polecam salon kosmetyczny Magnolia na oś. Przyjaźni 125B. Trafiłam tam zupełnie przypadkowo, bo nie wiedziałam, że w ogóle jest tam jakiś salon... Mają tam pełną gamę zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich... dziewczyny tam pracujące są bardzo sympatyczne no i oczywiście profesjonalne... naprawdę polecam bo warto, ceny są przystępne a jakość zabiegów bardzo wysoka...
wciszyslow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:54   #43
anulabeza
Przyczajenie

Dot.: SPA w okolicach Warszawy

Hej,

Uczęszczam na zajęcia do Gymnasionu na Al. St. Zjednoczonych no i wchodząc tam dzisiaj dowiedziałam się ze dosłownie obok (jest nawet bezpośrednie wejście z fitnessu) powstaje salon masażu. Rozmawiałem nawet z właścicielem (swoją drogą fajny facet ) i dowiedziałam się że będzie tam Hammam marokański (brzmi fajnie) czyli łaźnia parowa z pillinigiem. Głownie interesuje mnie masaż ale ta łaźnia brzmi zachęcająco. Sam masaż podobno będzie wykonywany również przez jakiegoś niezłego masażyste z Olsztyna - Wysocki - ponoć gość ma w Polsce dobrą renomę.
Otwarcie chyba w kwietniu. Napiszę co i jak jak już mnie wymasują
anulabeza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:09   #44
martina1988
Raczkowanie

Najlepsze solarium w szczecinie!!!

hey wie ktoras z was gdzie w sz-n jest dobre solarium?
martina1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:51   #45
coff3ina
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

Ja chodziłam do solarium na ulicy Śląskiej. Blisko Placu Grunwaldzkiego. 30zł za 60 min.

https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:34   #46
etnica81
Przyczajenie

Dot.: Re: Dobre (!) gabinety kosmetyczne

Witam a ja polecam szczerze i z całą odpowiedzialnością GABINET DERMIKI na Meissnera w Wawie. Był tam ktoś z obecnych forumowiczek? Po konsultacji kosmetyczka poleciła mi zabieg mikrodermabrazji na twarz i ramiona i efekty były widoczne od razu. Zastanawiam się nad głębokim złuszczaniem kwasami(?) może zdązę jeszcze przed słoneczkiem. Pozdrawiam!
etnica81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:38   #47
flis2010
Przyczajenie

Dot.: SPA w okolicach Warszawy

Hotel Afrodyta*** Business & Spa
Witam polecam wszystkim Hotel Afrodyta Business & Spa w Radziejowicach.Hotel jest na bardzo wysokim poziomie.Obsługa super miejsce przepiękne.POLECAM !!! www.afrodytaspa.pl
flis2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:35   #48
ulla12
BAN stały

Cześć dziewczyny, ostatnio odkryłam świetny salon na Jana Pawła II 29. Salon nazywa się Empire i jest to istne imperium urody. Każda z Was znajdzie tam coś dla siebie, mają duży wybór zabiegów w przystępnych cenach. Ja osobiście polecam zabieg mikrodermabrazji, buzia naprawdę robi się ładniejsza, a chyba każda o tym marzy^^. Wysłałam tam niedawno kumpelę i też jest zachwycona.
ulla12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:21   #49
netkas
Przyczajenie

Red face Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

Ja zaczęłam chodzic obok mnie na Witkiewicza do city sun obok fryzjerów. było kiedyś tam solarium, ale straszne lipne. Chyba nowy wlaściciel tam jest od 2 miesięcy, bo całe wyremontowane i nowe łóżka wstawił. Ale i tak ja chodzę na tubę i jestem zadowolona. niezły klimat nawet zrobili. Szkoda, że narazie mają kosmetyki tylko soleo, ponoć za niedługo mają mieć australian gold. mogę polecić.
netkas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 14:15   #50
jacek3121
Przyczajenie

Solarium Hot Day (Sun Place).
To świetne solarium przy Bramie Portowej, w budynku Medicusa, wchodzi się schodkami na piętro od strony kościoła Serce Jezusowe. Solarium było niedawno gruntownie odnowione - w środku elegancki, gustowny styl, bardzo ładnie urządzone. Chyba są nowi właściciele, bo obsługuje inna pani, z resztą bardzo miła. Z tego co wiem to niedługo mają tam też robić tipsy (ale to akurat wyłącznie coś dla pań - w przeciwieństwie do opalania ).
Warto też wspomnieć o cenach: minuta w karnecie kosztuje 60gr. a normalnie 80gr - dziwne, że im na opłaty cokolwiek zostaje.
Polecam wszystkim dbającym o swój wizerunek .
jacek3121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:15   #51
Chaigata
Zakorzenienie

Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

pytanie jak w temacie
Myślałam o time for wax, ale okazuje się, że nie ma dobrych opinii i ceny są wysokie.
Szukam czegoś w okolicach białołęki, targówka ew. pl.wilsona.
I ile kosztują np. całe nogi?
Z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiać?
Stary 2010-06-16, 10:20   #52
lumtecua
Raczkowanie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

dobry temat
ktos ma namiary na mokotów? Zależy mi przede wszystkim na niskiej cenie.
lumtecua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:29   #53
zazi 73
BAN stały

Studio Esthetic przy Słowiańskiej. Mieszkam na Winogradach i widziaąłm w telewizji program z dziewczynami. Poszłam więc z czystej ciekawości i się nie zawiodła. Super atmosfera no i jakośc usług na wysokim poziomie. Polecam.
zazi 73 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:02   #54
Littka
Przyczajenie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

Byłam niedawno w Pracowni La Madame (Warszawa Sadyba lamadam.pl). Polecam ten salon. Ostatnio robiłam tam bikini tzw. wosk twardy. Nie dość, że nie bolało tak jak wcześniej to nie mam podrażnień, a to denerwuje mnie najbardziej. Skusiłam się też na pakiet w super cenie w którym jest kilka zabiegów, które i tak musiałabym robić w tym depilacja nóg, a cena super.
Littka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 15:52   #55
asiuladob
BAN stały

cześć dziewczyny, dopiero co sprowadziłam się do stolicy i potrzebuję pomocy kosmetyczki. koło mnie odkryłam Empire Hair&Beauty Salon, ale szczerze powiem boję się tam iść. Czy może któraś z Was była w nim i podzieli się ze mną opinią na jego temat?? dzięki. buziaki
asiuladob jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:36   #56
zbahjsga
Raczkowanie

Dot.: Re: Dobre (!) gabinety kosmetyczne

Ja polecam Gabinet Sfera Kobiecości na na ul.Bacha
Pełen profesjonalizm.
bardzo miła obsługa.
Dziewczyny znają się na rzeczy.
Na pewno tam wrócę
a jest akurat ku temu okazja bo zakupy grupowe wartorazem.pl oferują właśnie kupon do sfery Kobiecości
Stary 2010-10-15, 11:00   #57
mal1na403
Przyczajenie

Dot.: Dobre (!) gabinety kosmetyczne

Hej,
a ja znalazłam super stronkę na której możecie dowiedzieć się wiele o swoich ulubionych salonach kosmetycznych
- opinie klientek co dla mnie jest najważniejsze

jesli chcecie poznać adres tej strony zapraszam do rozmowy ze mną numer gg: 8870963 reklamuje sie tam wiele dobrych gabinetów kosmetycznych pozdrawiam
mal1na403 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:24   #58
alllinna
Przyczajenie

chodzę na Kopernika do Loreny, minuta 1 zł.-cena chyba bez rewelacji, ale łózka chyba bardzo nowoczesne i mocne lampy, bo po 7 min. się spalilam na , a normalnie chodze na 10 min., dobre solarium maja też na zawadzkiego w formie. Generalnie wolalabym się nie opalać, ale nie lubię siebie takiej białej!
alllinna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:14   #59
elsinoe
Raczkowanie

Dot.: Dobre (!) gabinety kosmetyczne

Jeśli studio depilacji woskiem też można zaliczyć do gabinetów kosmetycznych (niby gabinet to trochę szerszy zasięg, mniej wyspecjalizowane) to polecam Time For Wax. Bardzo profesjonalne, w przystępnej cenie usługi, widać że kosmetyczki są dobrze wyszkolone (ekspresowo robią depilacja, przez co ból jej towarzszący jest króciutki i prawie nieodczuwalny) W ogóle wykonują to sprawnie. W Warszawie maja 3 lokalizacje, ale mogę podać adres tej do ktorej chodzę (reszte trzeba sprawdzić na timeforwax.pl)

Adres:
ul.Kopernika 32
tel. 22 826 02 09
Warszawa
Stary 2010-11-25, 13:15   #60
igaD
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zazi 73 Pokaż wiadomość
Studio Esthetic przy Słowiańskiej. Mieszkam na Winogradach i widziaąłm w telewizji program z dziewczynami. Poszłam więc z czystej ciekawości i się nie zawiodła. Super atmosfera no i jakośc usług na wysokim poziomie. Polecam.

Cześć ja też widziałam ten program, laski wydają się być kumate ej a powiedz mi bo ja oglądałam odcinek o peelingach złuszczających i kwasach na twarz, korzystałaś może z tego?
igaD jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości