Dobre (!) gabinety kosmetyczne - zapytaj tutaj - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-12, 20:12   #91
nynusia92
Przyczajenie

Dot.: sprawdzona kosmetyczka Warszawa.

Cześć dziewczyny Też wybieram się do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i po waszych komentarzach chyba zdecyduję się na Lady Studio. Nie mam dużego trądziku chcę tylko się pozbyć małych zaskórniaków. I mam do was takie pytanie, jak się wygląda po takim zabiegu? Czy po wyjściu od kosmetyczki wygląda się jak "burak" i wstyd pokazać się na ulicy?
nynusia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 20:33   #92
jenifeer
Raczkowanie

Dot.: Depilacja cukrowa w Krakowie - gdzie?

Chyba jednak lepiej pojsc do gabinetu i mieć to zrobione profesjonalnie, bo samej cieżko jest sobie zrobić to, aż tak dokładnie, zwłaszcza bikini głęboki i pachy.
jenifeer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:33   #93
sunnyme
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nynusia92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Też wybieram się do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i po waszych komentarzach chyba zdecyduję się na Lady Studio. Nie mam dużego trądziku chcę tylko się pozbyć małych zaskórniaków. I mam do was takie pytanie, jak się wygląda po takim zabiegu? Czy po wyjściu od kosmetyczki wygląda się jak "burak" i wstyd pokazać się na ulicy?

Witam, wiesz to zależy od jakiej kosmetyczki wyjdziesz czasem jest "pole minowe" na twarzy. Dużo też zależy co dokładnie będziesz miała robione i jak bardzo podrażnia się Twoja skóra. Uważam,że powinno być ok.
sunnyme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 23:30   #94
jenifeer
Raczkowanie

ja płacę 90 zł za bikini całe, pachy 55 zł, wolę zapłacić i mieć problem z głowy na długo, próbowałam w domu i nigdy wiecej, wolę to zdecydowanie mieć zrobione profesjonalnie.
Stary 2011-11-01, 00:40   #95
martynka18__
Raczkowanie

GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: Peeling TCA Szczecin

Podnoszę
Znalazłaś dobry gabinet w Szczecinie?
martynka18__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:45   #96
Mantissa_
BAN stały

dużo pytań miałam na pr: już podaję...bez nazwy salonu Karolina Kowalska kosmetolog - depilacja pastą cukrową. Robi to szybko, sprawnie i co dla mnie ważne higienicznie.
Pozdrawiam
Mantissa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 21:51   #97
tomkaka
BAN stały

Dot.: Dobre (!) gabinety kosmetyczne

ja ze swojej strony mogę podrzucić salon Denique ale w warszawskiej Arkadii. Bywam tam od czasu do czasu i jest ok. Wiececj pisac mi sie nie chce
tomkaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:08   #98
annutka
Przyczajenie

Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług salonu Viviean w Łodzi. Mają bardzo nowoczesny sprzęt i można sobie zrobić u nich kilka bardzo ciekawych zabiegów np. oxybrazję, czy liposukcję ultradźwiękową! polecam! Teraz mają dużo promocji przed karnawałem. Ja sama robię tam depilację laserową.
annutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:31   #99
Alessandra Luna
Przyczajenie

Instytut Shape and Beauty w Galerii Ursynów. Kosmetyka, masaże, odchudzanie. Pisze o nich bo to jedyny salon który znam z cenami dla ludzi a nie "warszawskimi". Na miejscu dają jeszcze ulotki z 30 % rabatami.
Alessandra Luna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 12:34   #100
SuzieQ
Przyczajenie

Ja ze swojej strony mogę polecić salon stylizacji paznokci Yolande w Łodzi na Piotrkowskiej 42. Panie specjalizują się w manicure klasycznym, mają też jako pierwsze w tym mieście specjalne fotele do pedicure. Ja na zmiane przychodzę tam na jedno albo drugie - można się uzależnić
Polecam!
SuzieQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 17:27   #101
rebeca12345
Przyczajenie

Polecam Panią Asię Bilską ze SweetCosmegical która wcześniej pracowała w Face and Body, uwielbiam do niej chodzić, jest niesamowicie dokładna a przy tym wykonuje depilacje cukrową tak delikatnie, ze praktycznie nic nie boli, depilacja intymna tylko u niej!!!
rebeca12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 22:26   #102
jenifeer
Raczkowanie

Ja niezmiennie chyba już z pól roku chodzę do Pani Karoliny do Face and Body, mam też tam swoja Panią od twarzy, poszłam z polecenia i już nie zmieniam. Czuję się tam już jak w domu, nie chce mi się wychodzić nawet po depilacji Zawsze się wstydziłam, zaufałam Pani Karolinie i teraz mam super komfort i luz !
Stary 2012-03-22, 12:44   #103
fish187
Raczkowanie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

Podbijam temat, bo muszę pochwalić salon Time For Wax na al. Niepodległości!
Chodzę tam od czerwca 2011 przynajmniej raz w miesiącu. Włosy rosną mi jak szalone i żeby pozostać gładką musiałabym chodzić na depilację co 2 tyg. Więc dla oszczędności chodzę raz w miesiącu do TFW, a jakieś odrosty wyrywam sobie sama w domowym zaciszu.
Moja pierwsza depilacja odbywała się w małym salonie na Gocławiu, za bikini i pachy zapłaciłam 70 zł, ale przez tydzień odczuwałam ból przy siadaniu, sikaniu, nie mówiąc już o scenach łóżkowych Mam mocne owłosienie i Pani kosmetyczka, nakładała mi na bikini wosk z 3 razy, zerwała skórę, porobiła krwiaki, a do tego dźgała mnie potem pensetą, żeby wszystko wyrwać
To był mój pierwszy raz i myślałam, że tak będzie zawsze, dopóki nie poszłam do TFW. Atmosfera miła, Panie są super profesjonalne, nie trzeba się zapisywać, przychodzisz, kiedy masz ochotę. Doradzają jak dbać o skórę i naprawdę widziały u mnie już "wiele"! Nie muszę się ich wstydzić, czego bym u siebie nie zachodowała, wiem, że nie skomentują, najwyżej sobie ze mnie pożartujemy
Po kazdym zabiegu możesz ocenić, czy chcesz żeby gdzieś poprawiły, pytają czy wszystko ok, więc nie rozumiem, dlaczego nie zadowolone dziewczyny, wylewają się tu, a nie mówią tego w salonie. A co do cen...wolę zapłacić więcej, ale móc przyjść kiedy chce, bez konieczności umawiania się z miesięcznym wyprzedzeniem, no i warto czasem zapłacić te 10 zł więcej i nie odczuwać dyskomfortu jaki towarzyszy depilacji w tych mniejszych, osiedlowych salonach.

PS. Dodam, że nie jestem związana z marką, jestem ich stała klientką, mam włochate nogi i tylko one potrafią je okiełznać To jest ukłon w ich stronę!

fish187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 13:08   #104
embe87
Raczkowanie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
pytanie jak w temacie
Myślałam o time for wax, ale okazuje się, że nie ma dobrych opinii i ceny są wysokie.
Szukam czegoś w okolicach białołęki, targówka ew. pl.wilsona.
I ile kosztują np. całe nogi?
Z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiać?

jestem z białołęki i polecam Madame na Ceramicznej
Ja byłam na bikini - cena cennikowa 55 - dodam ze zachciałam całkowitą
Całe nogi to koszt chyba 80 zł
spr sobie na ich stronie, ja umówilam się z dnia na dzien

Odnosnie depilacji..Pani kosmetyczka jest fajna, mozna bylo pogadac i rozluznic się (bylam pierwszy raz) i podobalo mi sie ze z takim zaangazowaniem pracowała, nie chciala zostawic ani jednego wloska i co najwazniejsze nei czulam w ogole skrępowania

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sukienkawgroszki Pokaż wiadomość
jestem dla was pełna podziwu, bo jednak depilacja woskiem dla mnie zawsze będzie się kojarzyć z lekką rzeźnią. Nie wiem, czy bym się odważyła poddać takiemu zabiegowi, już chyba lepiej pastą cukrową. Trochę mniej boli, a co myślicie o depilacji laserowej?? Może to jest dobre rozwiązanie?? Jak macie doświadczenia w tym temacie będę wdzięczna.

słyszalam ze po pascie te włoski szybciej odrastają , jako ze czesto urywa je się, zamiast wyciągac razem z cebulkami..jest drozej ale ponoc mniej boli...

Edytowane przez embe87
Czas edycji: 2012-05-16 o 13:10
embe87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:23   #105
PaulaW
Raczkowanie

Dot.: SPA w okolicach Warszawy

Jeżeli chodzi o Warszawę to mogę wam polecić bo byłam ostatnio na weekend - Hotel Sielanka. Jest to miejsce nad Pilicą czyli do centrum jest około 60 km ale miejsce jest cudowne na relaks za miastem. Mają jedno z lepszych SPA w jakich byłam. Strona internetowa: www.sielanka.pl Dodatkowo plusem jest, że w czerwcu na euro będzie tam spała reprezentacja piłkarska Chorawacji, więc może to być argument do przekonywania waszych mężczyzn
PaulaW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 22:45   #106
Justyna9999
Przyczajenie

Dot.: SPA w okolicach Warszawy

Ja również mogę polecić hotel Sielanka. SPA jest przecudowne mają jacuzzi, sauną fińską, łaźnię parową, masaże różne ( mi się najbardziej chyba podobał stóp) właściwie to wszystko tam mają
Justyna9999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 23:55   #107
crazy13
BAN stały

Dzięki Jenifer

poszłam do tego salonu: http://www.medyczne-fbi.pl/ i byłam u Karoliny Kowalskiej - ale niesamowite. Sprawdziło się to co mówiłyście- jest uprzejma, zdecydowana i ta depilacja prawie wogóle nie boli
Mnie się podobało i miejsce bardzo i ta Pani więc polecam serdecznie.

w końcu nie jakaś niedouczona nowicjuszka!!!
crazy13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 17:45   #108
beti_szymkul
Przyczajenie

Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

Zgadzam się z opinią, że nie ma co ryzykować w ciemno, polecam Akademię Piękna al. Solidarności 38, http://www.akademiapiekna.com.pl/. Jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, parking pod nosem, dziewczyny solidne i dokładne. Ceny są ok i mają sporo promocji i zawsze się na jakąś skuszę
beti_szymkul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 18:14   #109
eva_waldowska
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez beti_szymkul Pokaż wiadomość
Zgadzam się z opinią, że nie ma co ryzykować w ciemno, polecam Akademię Piękna al. Solidarności 38, http://www.akademiapiekna.com.pl/. Jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, parking pod nosem, dziewczyny solidne i dokładne. Ceny są ok i mają sporo promocji i zawsze się na jakąś skuszę
Potwierdzam, jeśli depilacje to do Akademii, ceny przystępne, mają sporo promocji na depilacje. Na urodziny zafundowałam sobie pakiet Fotoodmładzanie twarzy - 6 zabiegów, też mają w promocjihttp://www.akademiapiekna.com.pl/index.php?id=6
eva_waldowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:55   #110
aniamakocz
Przyczajenie

Hej ja też byłam w Akademii Piękna na Solidarności, w tym samym salonie! Ale ten świat jest mały Zrobiłam sobie laserową depilację na łydki, kolana i idę na uda. Jestem zadowolona i również mogę polecić ten salon. Ania
aniamakocz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:29   #111
kevschaa
Wtajemniczenie

3 ostatnie wypowiedzi to tak ewidentna i nachalna reklama, że woła o pomstę do nieba (albo do moderatorów, którym zaraz to zgłoszę)
Osobo reklamująca ten salon czy Ty naprawdę myślisz że którakolwiek z wizażanek jest tak głupia ,że nie zauważy że wszystkie 3 konta są założone w tym samym okresie i mają po 1 komentarzu odnośnie tego salonu?
Do tego te loginy w które są do siebie tak podobne Jak chcesz tu wciskać utajnione reklamy to musisz się wykazać większą inteligencją niestety
kevschaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 17:04   #112
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
3 ostatnie wypowiedzi to tak ewidentna i nachalna reklama, że woła o pomstę do nieba (albo do moderatorów, którym zaraz to zgłoszę)
Osobo reklamująca ten salon czy Ty naprawdę myślisz że którakolwiek z wizażanek jest tak głupia ,że nie zauważy że wszystkie 3 konta są założone w tym samym okresie i mają po 1 komentarzu odnośnie tego salonu?
Do tego te loginy w które są do siebie tak podobne Jak chcesz tu wciskać utajnione reklamy to musisz się wykazać większą inteligencją niestety

Tez to zauważyłam Mi osobiście byłoby wstyd tak się podszywać (może to właścicielka pisze, albo kosmetyczka ? ) i promować swój/ nie swój salon
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:08   #113
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Tez to zauważyłam Mi osobiście byłoby wstyd tak się podszywać (może to właścicielka pisze, albo kosmetyczka ? ) i promować swój/ nie swój salon

Mi by było wstyd robić to tak nieudolnie
A salon musi być wyjątkowo kiepski skoro musi się chwytać takich kroków.
Zgłosiłam moderatorom, ale chyba śpią od wczoraj
kevschaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:21   #114
ewela_pa
Raczkowanie

Ja polecam Salon Finesse na Mokotowie w Warszawie.
ewela_pa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:39   #115
ewela_pa
Raczkowanie

O dobrych salonach trzeba mówić i polecać. Ja polecam Salon Finesse na Mokotowie. Dokładnie na Al. Wilanowskiej.
ewela_pa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 21:28   #116
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

ostatnio odwiedziłam Miu Spa we Wrocławiu (można opis przeczytać u mnie na blogu) - chociaż dopiero jeden raz tam byłam, mogę polecić i myślę, że na pewno tam wrócę, żeby przetestować inne zabiegi.
jeśli chodzi o depilację IPL2, to polecam panią Monikę z DermaMedu we Wrocławiu - baaaaardzo miła babka i ogólnie salon profesjonalny, będę odwiedzać jeszcze kilka razy

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 16:02   #117
asmagic
Przyczajenie

Hej, jeżeli chodzi o depilację to muszę powiedzieć, że najskuteczniejszymi metodami są laser diodowy i IPl.
Tego pierwszego nie polecam, jest bardzo bolesny i zostały mi przebarwienia na nogach :| z wykupionych pięciu zabiegów wykorzystałam zaledwie dwa. Maść znieczulająca niestety nie pomogła.
Za to depilacji IPL musiałam mieć 6 żeby cieszyć się gładkimi nogami. Zapomniałam o maszynkach
Trafiłam do Vella Nova na Wrocławskiej i z całego serca mogę wam polecić, bardzo miła i kumata kosmetyczka tam pracuje.
asmagic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 16:20   #118
Florka99
Przyczajenie

Może i ja dorzucę swój typ. Ostatnio przekonałam się, że salon Beauty Center Józefów HB jest naprawdę świetny. Miałam tam wykonywany masaż czekoladowy. Był bardzo przyjemny
Florka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:11   #119
shebiatka
Przyczajenie

Ja gorąco polecam depilację w salonie SweetCosmegical. Pani Asia Bilska to rewelacyjna osoba, która sprawia,że depilacja bikini jest przyjemnością! Chodzę do pani Asi regularnie od dwóch lat i rezultaty są zachwycające cena również jest bardzo przystępna. Tak więc drogie Panie zachęcam, nie ma się czego bać, z gabinetu wyjdziecie z uśmiechem na twarzy
shebiatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 17:40   #120
olivca
Przyczajenie

Dziewczyny, ja tez chodzę na depilacje do Pani Karoliny do Face and body na Starowiślnej, miałam wcześniej inną Panią od tego , ale zmieniłam i dużo bardziej zadowolona jestem , bo pani Karolina jest duper dokładna, a przy tym szybciutko depiluję i w sumie to mnie juz nie boli nawet Poza tym ten gabinet bardzo lubię, fajna atmosfera miłe panie i do tego bardzo ładnie tam jest,tak inaczej niż wszędzie. Trafiłam tam też z forum na regulacje brwi do Pani Kasi, a potem zaczełam do niej regularnie chodzić na zabiegi na twarz, okazuję się , że pójdę do jeszcze jednej z nich też Karoliny na makijaż permanentny brwi , bo mi Pani Kasia ją poleca, bo to chyba jedyny ratunek dla moich brwi. Polecam !
olivca jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości