Dobre (!) gabinety kosmetyczne - zapytaj tutaj - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-03, 15:13   #121
dzojsticzek
Zadomowienie

Dot.: Depilacja woskiem- gdzie tanio i dobrze w Warszawie?

hej, ponawiam pytanie, który salon polecacie? najbardziej interesuje mnie centrum oraz wszystkie w okolicy nitki metra
dzojsticzek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 09:56   #122
kaskaaa82
Przyczajenie

ja jak zawsze gorąco polecam Time for Wax!
w centrum jest przy Solidarności, na Kopernika, Grójecka.
ale jeśli iteresuje Cię przy metrze, to wilanowska, Al. niepodległości 18
kaskaaa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:00   #123
Ola_86
Przyczajenie

Chciałabym zadać pytanie odnośnie osób doświadczonych i korzystających przez dłuższy czas z wosku... jeśli tak jak piszecie wizyty są raz w miesiącu lub co 2 tygodnie (mając na uwadze okres letni i odsłonięte nogi) to między wizytami chodzicie z "odrostami"? Chyba nie, prawda? Jak sobie z tym radzicie? Bo podejrzewam, że jeśli chce się włożyć szorty i nie pokazywać światu odrostów na nogach to wypadało by je usunąć normalną jednorazową maszynką ale jaki sens wtedy ma usuwanie woskiem? Tzn. mam na myśli to, że w okresie letnim chyba ciężko jest korzystać z tego typu usług bo nie wyobrażam sobie chodzić z włoskami na nogach w krótkiej spódnicy lub spodenkach ?
Ola_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 17:31   #124
hope1989
Raczkowanie

Dot.: Dobry salon kosmetyczny w Poznaniu

Hej
Odświeżam temat sprawdzonych kosmetyczek w Poznaniu...

Powyższe reklamy są osłabiające więc od razu podaje salony, nad którymi się zastanawiam:
-Magia na Starym Rynku
-M Studio w Novotelu
-SPA Spot przy Dolnej Wildzie
Czy któraś z Was korzystała może z usług tych gabinetów?
Jeśli tak, będę wdzięczna za opinie i polecenie jakieś Pani kosmetyczki
hope1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:32   #125
annblas
Przyczajenie

Ja mam kosmetyczkę na os. Przyjaźni, więc bardzo blisko centrum Gabinet BioUroda poleciła mi koleżanka z pracy, najpierw byłam na oczyszczaniu twarzy, a potem zaczęłam chodzić na zabiegi złuszczania kwasami. Mam mieszaną cerę z przebarwieniami, więc kwasy odmładzają mnie na wiosnę już od 10 lat Zabiegi są w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu z innymi salonami czy nawet "gruponami", a właścicielka Renia jest bardzo dobrą kosmetyczką oraz sympatyczną i miłą osobą.
namiar www.biouroda-poznan.pl
annblas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:00   #126
hope1989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez annblas Pokaż wiadomość
Ja mam kosmetyczkę na os. Przyjaźni, więc bardzo blisko centrum Gabinet BioUroda poleciła mi koleżanka z pracy, najpierw byłam na oczyszczaniu twarzy, a potem zaczęłam chodzić na zabiegi złuszczania kwasami. Mam mieszaną cerę z przebarwieniami, więc kwasy odmładzają mnie na wiosnę już od 10 lat Zabiegi są w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu z innymi salonami czy nawet "gruponami", a właścicielka Renia jest bardzo dobrą kosmetyczką oraz sympatyczną i miłą osobą.
namiar www.biouroda-poznan.pl
Kurcze czekałam i czekałam na odpowiedź o dobrej kosmetyczce...
A tu proszę! Ktoś specjalnie założył konto, by podzielić się jakże cenną informacją o ww gabinecie! Reklam ciąg dalszy Nieładnie.
Stary 2013-04-29, 20:13   #127
annblas
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hope1989 Pokaż wiadomość
Kurcze czekałam i czekałam na odpowiedź o dobrej kosmetyczce...
A tu proszę! Ktoś specjalnie założył konto, by podzielić się jakże cenną informacją o ww gabinecie! Reklam ciąg dalszy Nieładnie.
Forum jest po to aby dzielić się opiniami, pozytywnymi bądź negatywnymi! Jeżeli wątek dotyczy "Dobrego salonu kosmetycznego w Poznaniu" to nie widzę powodu, aby nie podzielić się pozytywną opinią o kosmetyczce, do której chodzę od 10 lat i do której mam zaufanie. Pisałam wyłącznie o zabiegach, z których korzystam bo tylko te mogę ocenić. Wpisy reklamowe są inaczej formułowane, proszę sobie poczytać takie wpisy przed kolejnym atakiem.

klientka (po 8 zabiegu kwasem glikolowym)
annblas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 09:56   #128
dacn
Zakorzenienie

sama chciałam założyć podobny watek o kosmetyczkach w Poznaniu. Szkoda że w takich wątkach prawie wszystkie wypowiedzi to reklamy z kont widm założonych tylko po to żeby sie nieudolnie reklamować.
Byłoby super gdyby sie wypowiedziała wizażanka, zamiast właścicielki salonu.
dacn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 20:23   #129
hope1989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

sama chciałam założyć podobny watek o kosmetyczkach w Poznaniu. Szkoda że w takich wątkach prawie wszystkie wypowiedzi to reklamy z kont widm założonych tylko po to żeby sie nieudolnie reklamować.
Byłoby super gdyby sie wypowiedziała wizażanka, zamiast właścicielki salonu.
Popieram.
Stary 2013-06-10, 21:04   #130
zlotniczanka
plum plum

mhh... to nei tak - odrosty pojawiają się dopiero po jakimś czasie, a i z każdym zabiegiem są coraz słabsze, ciensze i mniej widoczne, ja generalnie wybieram wosk, bo po depilatorze mi wrastają w skórę i robi się masakra... ogólnie w wakacje wosk mi starcza na 2-2,5 tygodnia, ale jestem blondynką i mam delikatne włosy, nie wiem, jak to np u brunetek wygląda.
sama korzystam z wymienienionego wyżej salonu time for wax- polecam, bo poziom usług naprawdę jest spoko, na zabieg nie trzeba się umawiać, za całe nogi płacę 89zł
zlotniczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 15:04   #131
Olgietka
Zakorzenienie

Hej! Ja się dołączam do pochwał dla TFW
Dwa tygodnie temu byłam pierwszy raz w Wola Parku.
Obsługa rewelacyjna i przede wszystkim profesjonalizm w każdym calu!
Zdecydowałam się na depilację - całe nogi, pośladki + bikini brazylijskie.. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo się bałam
A teraz nie mogę się już doczekać, kiedy pójdę znowu
Stary 2013-06-12, 22:41   #132
fish187
Raczkowanie

W Warszawie tylko TFW!

fish187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 23:20   #133
miszamisza
Przyczajenie

czy w tym gabinecie Time for Wax jest jakaś toaleta w której można się przygotować do zabiegu (mam na myśli podmycie się)
miszamisza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 07:45   #134
linda888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez miszamisza Pokaż wiadomość
czy w tym gabinecie Time for Wax jest jakaś toaleta w której można się przygotować do zabiegu (mam na myśli podmycie się)
Jest toaleta z bidetem, więc jeśli chodzi o przygotowanie do depilacji to nie ma żadnego problemu Generalnie polecam te salony - od kilku miesięcy tam chodzę i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa i przystępne ceny (salon przy pl. Zawiszy).
Pozdrawiam
Stary 2013-06-18, 00:41   #135
Jasmina_21
Przyczajenie

a jak to jest z tym podraznieniem chcialam przed wyjazdem na wakacje isc na brazylijskie bikini lecz nie mam pojecia kiedy jest najlepszy czas wyjazd 4 lipca wiec juz nie daleko kiedy powinnam w takim badz razie wykonac taki zabieg???
Jasmina_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 06:50   #136
linda888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jasmina_21 Pokaż wiadomość
a jak to jest z tym podraznieniem chcialam przed wyjazdem na wakacje isc na brazylijskie bikini lecz nie mam pojecia kiedy jest najlepszy czas wyjazd 4 lipca wiec juz nie daleko kiedy powinnam w takim badz razie wykonac taki zabieg???
Przypuszczam, że długość występowania podrażnień to sprawa indywidualna, ale napiszę jak jest u mnie-chodzę na french, ale myślę, że nie ma w tym wielkiej różnicy. Podrażnienia do tej pory całkowicie znikały mi po dwóch dniach, ale po ostatniej depilacji wystarczył jeden dzień-wydaje mi się, że ma to związek z osłabieniem włosów przy regularnej depilacji woskiem.
Moim zdaniem, jeśli pójdziesz na depilację dwa dni przed wyjazdem, to powinno być optymalnie.
Stary 2013-06-20, 00:26   #137
fish187
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez linda888 Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że długość występowania podrażnień to sprawa indywidualna, ale napiszę jak jest u mnie-chodzę na french, ale myślę, że nie ma w tym wielkiej różnicy. Podrażnienia do tej pory całkowicie znikały mi po dwóch dniach, ale po ostatniej depilacji wystarczył jeden dzień-wydaje mi się, że ma to związek z osłabieniem włosów przy regularnej depilacji woskiem.
Moim zdaniem, jeśli pójdziesz na depilację dwa dni przed wyjazdem, to powinno być optymalnie.

Mam wrażliwą skórę i mi wystarczają dwa dni, przy czym jeśli to pierwszy raz to nie polecam przed wyjazdem, ponieważ mogą wystąpić zerwania naskórka (przez mocne owłosienie, które wcześniej nie było depilowane), drobne siniaki...

fish187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 20:25   #138
aga29
Raczkowanie

Byłam dzisiaj w Time for Wax na Solidarności, robiłam pachy. Zapłaciłam 39 zł, u swojej stałej kosmetyczki płacę mniej, ale wkurzają mnie długie terminy oczekiwania, a do TFW można iść prosto z ulicy - dla mnie to duży plus. Sama depilacja ok, dokupiłam serum opóźniające porost wlosów - może ktoś używał?
aga29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 07:20   #139
linda888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Time for Wax na Solidarności, robiłam pachy. Zapłaciłam 39 zł, u swojej stałej kosmetyczki płacę mniej, ale wkurzają mnie długie terminy oczekiwania, a do TFW można iść prosto z ulicy - dla mnie to duży plus. Sama depilacja ok, dokupiłam serum opóźniające porost wlosów - może ktoś używał?
Też mnie namówiły na to serum przy pierwszej wizycie i według mnie to pieniądze wyrzucone w błoto... Kosztuje dużo,a jak dla mnie to efektów nie ma :-(
Stary 2013-06-22, 13:21   #140
aga29
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez linda888 Pokaż wiadomość
Też mnie namówiły na to serum przy pierwszej wizycie i według mnie to pieniądze wyrzucone w błoto... Kosztuje dużo,a jak dla mnie to efektów nie ma :-(
to dobrze że nie wzięlam jeszcze balsamu
aga29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 11:42   #141
maartha89
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze solarium w szczecinie!!!

witajcie mam pytanie do tych ktore odwiedzaja badz odwiedzialy solarium w formie na zawadzkiego..otoz chodze tam od jakiegos czasu bylam jakies 4-5 razy bo chce sie troszke opalic na wesele we wrzesniu i jakos to na raty rozlozyc..ale problem w tym ze niewiele widac a ponoc solarium zbiera same najlepsze opinie, wszystkie moje znajome maja jak najlepsza opinie i opalenizne tez przy okazji..sama nie wiem co robie zle, nogi od jakichs dwoch wizyt smaruje kremem sexy legs z onyxa, nie chodze ani za rzadko ani za czesto, robie regularnie peeling calego ciala co 10 dni a jestem dalej biala szczegolnie na nogach..bylam juz na tubie, bylam na lezacym i jedynie od pasa z gore lekko chwycilo..nie wiem moze to dlatego ze jakos na 1-2 wizycie sie bardzo mocno spieklam bo poszlam na zbyt dlugo ale dalam wtedy skorze dobrze odpoczac jakies 1,5 tyg i sie balsamowalam..moze jestem zbyt niecierpliwa zeby oczekiwac czegos po 4-5wizytach ale jak tak dalej pojdzie to na wesele pojade tak samo blada jak bylam zawsze..
maartha89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 07:22   #142
Caramelito
Przyczajenie

Również polecam Time For Wax - pełen profesjonalizm, przez co będą pierwsze raz na brazilian nie czułam skrępowania.
Na pierwszy raz polecam magi wax - mniej boli. Jednak wydaje mi się, że po normalnym wosku wolniej odrastają woski.

Drogi Panie a może któraś z Was korzystała z usług tego salonu i mogłaby coś o nim napisać: http://www.waxingstudio.pl/ceny/depi.../#.UeYmH6ySKSI ??
Z tego co zauważyłam ceny mają nico niższe niż w TFW.
Caramelito jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 10:02   #143
_sylwia_czewa
Raczkowanie

Czesc Dziewczynki
Mam do Was pytano. Zamierzam wybrac sie na depilacje woskiem - to byłby moj pierwszy raz !! Naczytalam sie troche o skutkach po depilacji - wrastajace wloski, krostki, stany zapalne........ Czy takie rzeczy czesto sie zdarzaja ? Zalezy mi na dosc trwalym efekcie bo nie chce mi sie codziennie machac maszynka.
Czy za pierwszym razem bardzo boli ? Jak dlugie powinny byc wloski zeby isc na taka depilacje ?
Z gory dziekuje za odpowiedz
_sylwia_czewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 22:23   #144
Caramelito
Przyczajenie

Do depilacji woskiem włoski powinny mieć minimum 0,5 cm, krótszych wosk może nie chwycić, natomist jak są bardzo długie to wtedy depilacja może być bardziej bolesna. Podobno optymalna długość to ok 1cm.
Fakt, jest to dosyć bolesny zabieg, aczkolwiek nie taki którego nie dało by się znieść. Na pierwszy raz polecałabym depilację pastą cukrową - zdecydowanie zabieg jest wtedy mniej bolesny . Pasta cukrowa w różnych salonach może mieć różne nazwy np w Time for wax - magic wax.
Co więcej najlepiej zabieg wykonywać po miesiączce jest wtedy mniej bolesny.
Jeśli chodzi o długość utrzymywanego się efektu to bardzo indywidualna sprawa - jednym włoski odrastają szybciej innym wolnej, u mnie efekt gładkiej skóry utrzymuje się ok 2-3 tygodni.
Co do wrastających włosków i podrażnień. Skóra po woskowaniu jest podrażniona ok 3-4 dni, u mnie po depilacji pastą cukrową 2-3 dni. Na podrażnienie najlepiej sprawdza się u mnie oliwka do ciała.
Osobiście po depilacji woskiem nie mam problemów z wrastającymi włoskami, co innego jak używam golarki - wtedy to masakra ;/
Jednak aby włoski nie wrastały należy regularnie wykonywać peeling (oczywiście nie bezpośrednio po zabiegu, ale kilka dni później) i nawilżać skórę, aby jak najbardziej ją zmiękczyć.
Caramelito jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 15:10   #145
Lena11111
Przyczajenie

Echh super, teraz to tylko mam listę salonów do których NIE PÓJDĘ, a nazwy dobrego salonu kosmetycznego w Poznaniu jak nie było tak nie ma ;<
Szukam jakiegoś miejsca, w którym mogę zrobić sobie trwałą na rzęsy i kwas na plecy - ktoś (kto nie założył konta tylko po to, żeby się zareklamować) zna taki salon, w którym kosmetyczki mają odpowiednie certyfikaty i doświadczenie?
Lena11111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 10:46   #146
plusss
Przyczajenie

najlepsza kosmetyczka w zamosciu na zabiegi na twarz?

Witam. Jestem tu pierwszy raz. Mam problem, z którym sama sobie niestety nie poradzę. Wydaje mi się, ze znajde tu jakas zyczliwa osobę, która moze mi cos doradzic Mianowicie mialam problem z tradzikiem, odbylam kuracje antyiotykiem teralysal przez ponad pol roku, stosowalam tez wiele masci ale pomogła mi dopiero epiduo i baneocin masc. Moj tradzik zdaje sie byc zazegnany, pozostaly mi jednak niewielkie blizny i przebarwienia.. najbardziej denerwuja mnie takie male dziurki, mam ich kilka na policzkach, to wlasnie pamiatka po tym chorobstwie..no i chcialabym sie tego pozbyc. Czytalam ze mikrodermabarazja moze sobie z tym poradzic, nie wiem jednak do jakies kosmetyczli w Zamosciu moge sie zglosic, ktora mi pomoze a nie zaszkodzi.. Myslalam o cenrum zdrowia puls, jest tam salon kosmetyczny w miare rozsadniej cenie...czy ktos moze korzystal z uslug w tym salonie ? Prosze o pomoc... Z góry dziekuje
plusss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:01   #147
kaaalinkaaa
Rozeznanie

Dot.: najlepsza kosmetyczka w zamosciu na zabiegi na twarz?

Ja mogę polecić salon Grażyna na ul Żeromskiego. Zawsze byłam zadowolona
Stary 2013-08-29, 19:36   #148
paulinka8926
Przyczajenie

Hej ja chodzę do Studio Solarium na Emilii Plater i jest rewelacja. Co prawda 1,40zł minuta ale jest naprawdę dobre solarium. Pozdrawiam
paulinka8926 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:09   #149
maartha89
Przyczajenie

a jest tam może tuba? potrzebuje wlasnie dobrego solarium z tuba w szczecinie
maartha89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:07   #150
pirania2012
Przyczajenie

ja znam salon magia i mogę jak najbardziej polecić Ci
pirania2012 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości